Promovat
Persoana fizica,(5% reducere pentru luna mai) vand casa Cristian, Brasov
20
1

Particular, vând casa, P+ E, construcție 2026, localitatea Cristian, jud Brașov. Este racordată la toate utilitățile (apă, canalizare, gaze, electricitate, fibră optică), poziție central. P: living, baie, bucatarie, spatiu tehnic, terase E: 3 dormitoare, 2 bai, 2 balcoane, hol generos, cu urcare in ...

2115 EUR/m2 | 130 m2

Cristian, Brasov

Promovat
Casa ideala pt pensiune sau rezidential. 7 camere, 4 bai, 650 mp teren.
10
2

PROPRIETATE IDEALA PENTRU PENSIUNE - AIRBNB sau UZ REZIDENTIAL . Vânzător particular , COMISION 0 pentru cumpărător Localizare excelenta, la 30 metri de strada principala unde se găsesc magazine alimentare, diverse birouri, bănci, spital, statii de autobuz, gradinita sau alte facilități. ...

1184 EUR/m2 | 250 m2

Zarnesti, Brasov

Promovat
Ap. 3 camere de vanzare
10
1

Ap. 3 camere de vanzare

Persoana fizica. Ap. de vanzare mobilat 3camere, 2bai. hol spațios bucătărie utilata și loc de parcare. Ap. este la SubCetate City. Mai multe informati pe Whatsapp .

1613 EUR/m2 | 93 m2

Sanpetru, Brasov

Promovat
De închiriat apartament.
8

De închiriat apartament.

De închiriat apartament 3 camere in comuna Feldioara la 15 min de aeroportul Ghimbav. Se află lângă terenul de sport,se dă mobilat,electrocasnice,internet,cablu tv. Chirie 1500 lei plus utilități. Telefon .

6 EUR/m2 | 50 m2

Feldioara, Brasov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 Hărman Brașov. Teren Intravilan
9
10

Hărman Brașov. Teren Intravilan

Teren intravilan de vânzare in Comuna Hărman, județul Brașov, la 15 minute de municipiul Brașov. Este situat pe strada Bisericii Romane, cu iesire pe strada Andrei Șaguna, delimitat de case si drum. Constructie existenta o șură. Zona liniștită cu verdeață Utilitati la strada Andrei Șaguna. Suprafața ...

554 m2

Harman, Brasov

1184 EUR/m2 | 250 m2

Zarnesti, Brasov

teren intravilan_750mp_jud Brasov_poiana brasov
3
4

teren intravilan_750mp_jud Brasov_poiana brasov

750mp intravilan situati in Poiana Mica la: - 50m de biserica greco-catolică construită de Fundația Țiriac - 300m de Silver Mountain. Deschidere de 26m la drumul de acces. Detalii indicatori urbanistici din PUZ aprobat cu HCL 647 2010 - prelungit cu HCL 411 2019: ZT2c zona turism 2c case de vacanta ...

750 m2

Brasov, Brasov

Complex Top City
1
1

Complex Top City

Apartament in complex Top City sau zona Coresi, cumpiram cu plata cash (sau preiau ratele bancare), in cartierul Tractorul din Brasov. Contact numai pe email. Am folosit o anumita exprimare deoarece aplicatia nu imi permite altfel.

1852 EUR/m2 | 54 m2

Tractorul, Brasov, Brasov

Teren extravilan Rasnov-Paraul Rece
4
1

Teren extravilan Rasnov-Paraul Rece

3000mp de teren extravilan. Acces drum forestier, din serpentinele de pe Paraul Rece. Pozitie excelenta pentru investitie. .Terenul se vinde integral si nu se imparte. Schimb doar cu casa teren in apropierea Bucuresti-ului sau in Bucuresti.

3,000 m2

Rasnov, Brasov

Casă Codlea
5
3

Casă Codlea

Oferim spre vânzare Casă Codlea, poziție foarte bună, P+M, 95 mp pe nivel, toate utilitățile separate, centrală proprie, P= 2 camere mari , bucătărie, cameră de primire, baie, grup sanitar separat, M= 2 camere mari, bucătărie mare open space, baie, terasă, beci, 922 mp teren, singur in curte, liberă ...

889 EUR/m2 | 190 m2

Codlea, Brasov

Vind parcele teren intravilan extravilan 37 km distanta Brașov.
9
1

Vind parcele teren destinație:cabane,pensiuni case vacanță ..Vinzarea și în rate Act Notarial.12-24 rate lunare.Zona superbă,fără poluare ,liniște. Utilități. Email: Zona superbă, ozon 100%,peisaj mirific.Se pot instala și rulote.

500 m2

Brasov, Brasov

Apartament ( la casă ) Centrul istoric
5
6

Apartament ( la casă ) Centrul istoric

Oferim spre vânzare apartament 2 camere ( la casă ) Centrul Istoric al Brașovului vis a vis de Liceul Andrei Șaguna, ideal pentru investiție. Apartamentul este dezmembrat in 2 garsoniere și pregătit pentru închiriere in regim hotelier, are toate utilitățile separate, centrală proprie, MOBILAT UTILAT, ...

2283 EUR/m2 | 46 m2

Prund-Schei, Brasov, Brasov

Intre Munti si Oras o Casă bine facută Utilată si Mobilată zona Bunloc
10
2

...Un refugiu de poveste, unde munții întâmpină cerul! În inima Bunlocului, o oază de liniște și frumusețe te așteaptă, ca un poem scris de natură însăși. O casă cu suflet, construită să dăinuie, cu ziduri de căramidă si izolație moderna care păstrează căldura verilor și povestesc istorii de iarnă... Proprietatea ...

2165 EUR/m2 | 127 m2

Bunloc, Sacele, Brasov

Vanzare Cabana in pitorescul peisaj din Plaiul Foii, Zarnesti Brasov
10
2

Oferim spre vânzare, la pretul de 290.000 euro, cabana spațioasă situata vis-a-vis de Cabana Plaiul Foii la poalele muntilor Piatra Craiului Zarnesti, amplasata într-o zonă montană liniștită, perfectă pentru iubitorii de natură și aer curat-Ideală pentru familii numeroase, grupuri de turiști pentru relaxare ...

829 EUR/m2 | 350 m2

Zarnesti, Brasov

10
16

829 EUR/m2 | 350 m2

Plaiul%25252bFoii, Zarnesti, Brasov

Vila de vanzare in Tractoru
10
19

Vila de vanzare in Tractoru

Persoana fizica proprietari vand vila noua in Brasov Tractoru cartier de vile noi, teren 600mp, parter, etaj, pod cu scara continua de la etaj. Etaj 3 dormitoare fiecare cu baie proprie. Parter bucatarie, sufragerie, loc de luat masa, baie, camera de zi sau dormitor, camara, camera centrala, hol. Curte ...

2267 EUR/m2 | 150 m2

Tractorul, Brasov, Brasov

Teren cu Adresa Intravilan 1000 mp Cabana pe teren Ingradit Utilitati Pomi fructiferi Vita de vie
8
3

PARTICULAR vand teren cu strada si numar, PUZ pe zona, intravilan, ingradit, casa pe teren, livada de pomi fructiferi, vita de vie, zmeura, mure, etc. Ideal pentru investiție pe termen mediu, tinand cont de conditiile economice mondiale actuale ! Investitii sigure, nu vise, sau miraje (ex. teren ...

1,000 m2

Brasov, Brasov

Vand apartament 3 camere Brasov exclusiv pentru persoane fizice (exclus agentii)
9
3

Vand apartament decomandat confort 1 in zona rezidentiala Brasov - cartierul Florilor format din 3 camere , 2 bai si un balcon . Bloc construit in 1981 , anvelopat termic, scara curată, modernizarea acoperisului s-a realizat in 2023. Suprafata totala a apartamentului 68.5 mp, suprafata utila 63.3, ...

2016 EUR/m2 | 63 m2

Florilor, Brasov, Brasov

Vand Teren cu Adresa Intravilan 1000mp Ingradit Cabana Utilitati Pomi fructiferi Vita de vie
9
1

PARTICULAR vand Teren cu Strada si Numar, Intravilan, Ingradit, PUZ pe zona, Cabana pe teren, livada de pomi fructiferi, vita de vie, zmeura, mure, nuci, etc. Ideal pentru investiție pe termen mediu, tinand cont de conditiile economice mondiale actuale ! Investitii sigure, nu vise, sau miraje (ex. ...

1,000 m2

Harman, Brasov

INVESTIȚIE: 3000 mp cu deschidere la LAC   Sat Băile (Balta Albă)

INVESTIȚIE: 3000 mp cu deschidere la LAC Sat Băile (Balta Albă)

Vând 3000 mp cu deschidere directă la LAC Sat Băile (Balta Albă) Vând proprietate cu potențial deosebit situată în satul Băile, județul Buzău, cu deschidere directă la Balta Sărată. Este locația perfectă pentru o casă de vacanță, o pensiune agroturistică sau o micro-fermă pe malul lacului. Specificații ...

3,000 m2

Fagaras, Brasov

Casă de vânzare in loc Rupea județul Brașov
5

Casă de vânzare in loc Rupea județul Brașov

Casă de vanzare în loc Rupea județul Brașov, pret 140000 euro.Este situată într-o zonă bună cu toate facilitățile. Construită din cărămidă în anul 1973 cu o suprafață totală de 723 mp, utili 110 mp,renovată în totalitate. Casa are două nivele: Parter bucătărie cu living ,hol și baie. etaj două dormitoare,living ...

1273 EUR/m2 | 110 m2

Central, Rupea, Brasov

Parcela 763 mp in Stupini centru
4
10

Parcela 763 mp in Stupini centru

Parcela de 763mp situata in Stupini centru la 60 m de strada principala cu front stradal de 37m pe o adancime de 20,44m,cota de drum de 180mp pietruit,pret 155Euro mp.

763 m2

Brasov, Brasov

Kit casa 77 mp
9
38

Kit casa 77 mp

Kit casă format din pereti exteriori din lemn de brad uscat tratat dublu rândeluit 145x45 placat la exterior cu osb3 de 10mm iar la interior cu osb3 de 10mm. pereti interiori din lemn uscat tratat dublu rândeluit 95x45 dulu placat cu osb3 de 10mm. acoperiș șarpantă în două ape cu căpriori din lemn uscat ...

263 EUR/m2 | 62 m2

Brasov, Brasov

Promovat
Vand teren intravilan, construibil, utilitati, central drum asfaltat Lunca Calnicului
10
1

Persoana fizica, proprietar, vând 2 loturi de teren intravilan, unul in suprafata de 2325 mp si celalalt in suprafata de 4650 mp, situate in centrul localitatii Lunca Calnicului, pe Strada Scolii, in apropiere de Caminul cultural, scoala, gradinita. Terenurile dispun de toate utilitatile la limita ...

2,325 m2

Brasov, Brasov

Categorii

Județe

Brasov
Salvează căutarea