Promovat
Comision 0 | Duplex modern | Priveliște superbă | Posibilitate tranșe
20

Vă propunem spre vânzare o casă tip duplex situată în Jud. Brașov, în cartierul Izvor, Tărlungeni, pe strada Macului nr. 22, într-o zonă liniștită, cu priveliște deosebită către natură și munte. Proprietatea are o suprafață utilă de 149 mp și este amplasată pe un teren de 178 mp, fiind dispusă pe parter ...

940 EUR/m2 | 149 m2

Tarlungeni, Brasov

Promovat
COMISION 0%| CASA INDIVIDUALA| 550MP TEREN| IZVOR-TARLUNGENI
20

Sunt Ionela Ciobotă de la Remax Evolution și astăzi îți propun spre vânzare, în sistem de reprezentare exclusivă și cu comision 0% la cumpărător, o proprietate cu adevărat specială – perfectă dacă visezi la o dimineață cu cafeaua în curte și liniște în jur. Detalii proprietate: 4 camere | 114 mp utili ...

1921 EUR/m2 | 114 m2

Tarlungeni, Brasov

Promovat
CASA 4 camere, constructie noua| Cartier Izvor | COMISION 0% |
20

!!! COMISION 0% PENTRU CUMPARATOR !!! !! Pentru mai multe imagini, filmare de prezentare si tur virtual accesati site-ul REMAX sau contactati agentul!! Acasă, nu este un loc, ci un sentiment... Te invit să descoperim împreuna această proprietate nou construită care este gata să iși astepte prima poveste ...

1955 EUR/m2 | 118 m2

Tarlungeni, Brasov

Promovat
DUPLEX 8 camere de vanzare| Constructie noua| Izvor, BV | Comision 0%
20

!!! COMISION 0% PENTRU CUMPARATOR !!! !! Pentru mai multe imagini, filmare de prezentare si tur virtual accesati site-ul REMAX sau contactati agentul!! Acasă, nu este un loc, ci un sentiment... Te invit să descoperim împreună această proprietate nou construită care este gata să iși astepte prima poveste ...

1742 EUR/m2 | 207 m2

Tarlungeni, Brasov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa cu 4 camere cartier Izvor Tarlungeni 2 locuri parcare
10
1

Casa cu 4 camere cartier Izvor Tarlungeni 2 locuri parcare

Se vinde o casă modernă, construită în 2023, semimobilată, ideală pentru cei care își doresc confort, eficiență energetică și liniște. Proprietatea dispune de două locuri de parcare și este amplasată într-un cartier liniștit, cu acces rapid către magazine și facilități esențiale. Locuința beneficiază ...

1349 EUR/m2 | 96 m2

Tarlungeni, Brasov

Casa individuala de vanzare Izvor Tarlungeni
20

Casa individuala de vanzare Izvor Tarlungeni

Vila pe Parter | 4 Camere amp; Curte Generoasa | Cartier Izvor Agentia imobiliara Sweet House propune spre vanzare o casa individuala deosebita, dispusa integral pe parter, situata in cartierul Izvor, Tarlungeni. Cu o amprenta la sol de 120 mp si o compartimentare extrem de practica, aceasta locuinta ...

1610 EUR/m2 | 118 m2

Tarlungeni, Brasov

Casa duplex de vanzare Izvor Tarlungeni 135000 Eur +tva
13
2

Casa duplex de vanzare Izvor Tarlungeni 135000 Eur +tva

Vila Tip Duplex | Personalizare la Alegere | Cartier Izvor ndash; Tarlungeni Agentia imobiliara Sweet House propune spre vanzare o vila moderna de tip duplex, situata in apreciatul cartier Izvor. Aceasta proprietate reprezinta echilibrul perfect intre eficienta si confort, fiind ideala pentru o familie ...

1297 EUR/m2 | 104 m2

Tarlungeni, Brasov

 CASA BINE CONSTRUITA  IN CARTIERUL IZVOR, MULTIPLE DOTARI LA 229.900 EUR
11

CASA BINE CONSTRUITA IN CARTIERUL IZVOR, MULTIPLE DOTARI LA 229.900 EUR

Vă propunem spre vânzare o casă situată în Izvor, amplasată pe un teren generos de 500 mp, cu o suprafață utilă de 120 mp, ideală pentru o familie care își dorește confort și liniște. Compartimentare: • 3 dormitoare (dintre care unul matrimonial cu baie proprie) • Living spațios • Bucătărie • Cameră ...

1916 EUR/m2 | 120 m2

Tarlungeni, Brasov

Duplex de vânzare 5 CAMERE – Cartier Izvor | 161.000 €
10
1

Duplex de vânzare 5 CAMERE – Cartier Izvor | 161.000 €

Vă propunem spre vânzare un duplex spațios, bine compartimentat, situat într-o zonă liniștită din cartierul Izvor, ideal pentru o familie care își dorește confort și funcționalitate. Regim de înălțime: Parter + Etaj + Mansardă (pod) Curte amenajată + terasă exterioară Compartimentare: Parter: • Bucătărie ...

1464 EUR/m2 | 110 m2

Tarlungeni, Brasov

Casă individuală premium LUX– 700 MP , 140 UTILI 307.000 EUR, CARTIER IZVOR
18

Tip imobil: Casă individuală Destinație: Rezidențial An construcție: 2023 Regim de înălțime: Parter + Etaj Localizare: Tărlungeni, str. Izvorului nr. 40P, jud. Brașov ⸻ Suprafațe • Suprafață utilă: 140 mp • Suprafață teren: 700 mp ⸻ Compartimentare Parter: • Bucătărie separată • Living spațios • 1 ...

2186 EUR/m2 | 140 m2

Tarlungeni, Brasov

Casă parter de vânzare în Tărlungeni – 110 mp utili, teren 500 mp
13

Se oferă spre vânzare casă pe un singur nivel, situată în Tărlungeni, într-o zonă liniștită, la doar 15 minute de Brașov. Construcție solidă din cărămidă, ideală pentru locuință permanentă. Caracteristici principale: Suprafață utilă: 110 mp Teren total: 500 mp 3 camere + living open space 2 băi 2 ...

1727 EUR/m2 | 110 m2

Tarlungeni, Brasov

Apartament de vânzare – Cartier Izvor,  3 CAMERE 136500 EUR
9

Apartament de vânzare – Cartier Izvor, 3 CAMERE 136500 EUR

Se oferă spre vânzare apartament în Cartierul Izvor. Suprafață: 85 mp Etaj: parter Compartimentare: • 3 camere • 2 dormitoare • Living + bucătărie • 1 baie Terasă Loc de parcare inclus Mobilat Zonă liniștită, ideală pentru locuit sau investiție. Preț: 136.500 € Cod ofertă / ID BLITZ: ...

1606 EUR/m2 | 85 m2

Tarlungeni, Brasov

Apartament 4 camere – 120 mp utili MOBILAT UTILAT 148800EURO
10

Se oferă spre vânzare apartament spațios cu 4 camere, compartimentat eficient, ideal pentru familie, in cartier Izvor din Tarlungeni. • 3 dormitoare • Living generos • Bucătărie separată • 2 băi • Dressing • Balcon • Loc de parcare inclus • Complet mobilat, utilat. Suprafață utilă: 120 mp Preț: ...

1240 EUR/m2 | 120 m2

Tarlungeni, Brasov

Casă INDIVIDUALA –4 camere, parcare dublă, poartă automată și supraveghere video
18

Se oferă spre vânzare casă P+E, intr-o zona linistita, aproape de magazine si statie de autobuz, ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu și siguranță. Compartimentare: Parter: • cameră birou • baie • living spațios • bucătărie separată • terasă exterioară închisă Etaj: • 3 dormitoare • 2 ...

1626 EUR/m2 | 147 m2

Tarlungeni, Brasov

Casă tip duplex de vânzare | Complet mobilată | 2 locuri de parcare | Izvor
11
2

Localizare: Izvor – zonă rezidențială liniștită An construcție: 2023 – în garanție de la dezvoltator ♻️ Certificat de performanță energetică: Clasa A Suprafațe Suprafață utilă: 96 mp Suprafață teren: 200 mp Terasă: 16 mp 2 locuri de parcare private Compartimentare practică Living spațios ...

1333 EUR/m2 | 96 m2

Tarlungeni, Brasov

Cabană la munte în inima pădurii la 15 km de Brașov, zona Zizin
7

Blitz vă oferă spre vânzare o cabană la munte situată într-o zonă superbă și liniștită la poale de munte. Proprietatea dispune de un teren foarte mare de 1600 mp înconjurat numai de verdeață oferind un peisaj ca în povești. Imobilul reprezintă o investiție grozavă. Cabana are 3 dormitoare și o zonă ...

800 EUR/m2 | 100 m2

Tarlungeni, Brasov

Casă P+1 compartimentare eficientă,ideala pt familie.Cartierul Izvor.190.000EURO
6

Se oferă spre vânzare casă P+1, bine compartimentată, cu spații luminoase și funcționale, potrivită pentru o familie. Parter • Living generos – aprox. 30,45 mp • Bucătărie – 12,30 mp • Baie – 4,73 mp • Debara – 6,72 mp • Hol – 5,96 mp • Acces facil între zonele de zi Etaj • 3 dormitoare: • Dormitor ...

1715 EUR/m2 | 120 m2

Tarlungeni, Brasov

DE VANZARE---CASA IN CARTIER IZVOR , PE PARTER LA DOAR 185.000EUR
4

Casa pe parter, spatioasa, aerisita, cu camere mari, compusa din 3 dormitoare, living+bucatarie, 2 bai, incalzire in pardoseala. Suprafata teren 500 mp. Suprafata utila 126 mp. Casa se vinde finisata, la gata, in maximum 2 luni de la semnarea promisiunii de cumparare. Pentru mai multe detalii va rugam ...

1504 EUR/m2 | 126 m2

Tarlungeni, Brasov

Apartament 2 camere de vânzare – Cartier Izvor, Brașov , inclus 1 loc de parcare
3

Disponibil 1 apartament la mansarda, bine structurat si cu materiale de calitate, cu o vedere inspre padure. Cei 60mp utili sunt compartimentati astfel: 1 dormitor, living cu bucatarie si o baie spatioasa. Blocul este in constructie, urmant a fii finisat in totalitate in 6-8 luni maximum. Va asteptam ...

1917 EUR/m2 | 60 m2

Tarlungeni, Brasov

Casă DUPLEX modernă, cu 3 dormitoare și teren de 200 mp – 139.999 EUR
9
1

Locuita se afla in cartierul linistit IZVOR din comuna Tarlungeni.In apropriere este statie de autobuz si magazine alimentare. Casa este astfel compartimentata: parter:- living +bucatarie open-space, camera tehnica, baie de serviciu, si o terasa exterioara acoperita. etaj: - 3 dormitoare, unul cu dressing, ...

1443 EUR/m2 | 97 m2

Tarlungeni, Brasov

Casa cu 3 dormitoare, semifinisata, teren 400 mp, cartier Izvor - Târlungeni
3

Blitz va ofera ocazia de a achiziționa o casă duplex în construcție, care vă permite să finalizați interiorul în funcție de preferințele personale. Această proprietate oferă o suprafață generoasă de 180 mp, inclusiv trei dormitoare mari, două băi, și un living generos pentru momentele de relaxare în ...

744 EUR/m2 | 117 m2

Tarlungeni, Brasov

Casă de vânzare în cartierul Izvor, comuna Tărlungeni, la doar 3 km de Brașov
12

Propietate compusă din: • 3 dormitoare • 2 băi • Living spațios • Bucătărie • Terasă • Spațiu de depozitare Suprafață utilă: 117 m² Teren: 400 m² Locuința este ideală pentru o familie, situată într-o zonă liniștită, cu acces rapid către Brașov. 185.000€ Cod ofertă / ID BLITZ: P158660

1624 EUR/m2 | 117 m2

Tarlungeni, Brasov

Apartament de vânzare – 135.000 € Finalizare în martie IN CARTIERUL IZVOR
5

Apartamentul este compus din: • 3 camere • 2 băi • Bucătărie • 2 balcoane • 2 locuri de parcare 77 M2 UTILI O locuință modernă, ideală pentru o familie, cu finisaje de calitate și compartimentare eficientă. Cod ofertă / ID BLITZ: P158661

1753 EUR/m2 | 77 m2

Tarlungeni, Brasov

Casă deosebită, cu design interior semnat de designer, 228.000 euro negociabil
10
1

Blit propune spre vanzare casa cu 2 dormitoare (unul cu baie + dressing), 2 băi, living generos, tavan inalt, incalzire in pardoseala și terasă.Posibilitate amenajare al 3-lea dormitor. Finisaje premium – gata de mutat! Te asteptam la vizionare! Cod ofertă / ID BLITZ: P157888

1759 EUR/m2 | 130 m2

Tarlungeni, Brasov

Categorii

Județe

Brasov

Localități

Tarlungeni
Salvează căutarea