Promovat
de vanzare apartament 2 camere Aparatorii Patriei
6
37

de vanzare apartament 2 camere Aparatorii Patriei

Va oferim spre vanzare un apartament de 2 camere. La 10 minute de mers pe jos de statia de metrou Aparatorii Patriei! Apartamentul are o suprafata de 52mp. Compartimentare: Apartament decomandat, oferind spatii bine definite si organizate, inclusiv un living aerisit si un dormitor confortabil Etaj: 2 ...

1404 EUR/m2 | 52 m2

Aparatorii%2bPatriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare zona Brancoveanu
5
13

Apartament 2 camere de vanzare zona Brancoveanu

Se ofera spre vanzare apartament cu doua camere utilat si mobilat , suprafata utila de 50mp situat la etajul 6. Apartamentul este situat pe Bd.Constantin Brancoveanu la 5 minute de oraselul copiilor

1660 EUR/m2 | 50 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vila premium P+3, 275 mp construiti, ideala sediu de firma, Sos Chitilei, sect 1
20

Vila premium exclusivista 2025, Investitie de top sau sediu corporate in Sector 1 EBA REAL ESTATE va propune, in exclusivitate, o proprietate deosebita, cu arhitectura moderna si constructie solida, conceputa pentru standarde inalte si multiple directii de utilizare – de la investitie profitabila pana ...

1561 EUR/m2 | 255 m2

Chitila, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 2 camere Rahova
5
15

Vanzare apartament 2 camere Rahova

Ofer spre vanzare apartament 2 camere in zona Rahova .An de constructie 1990.Apartamentul dispune de o suprafata de 50mp situat la etajul 3 10,la 5 minute de piata rahova.

1540 EUR/m2 | 50 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa Tip Duplex P+1+M - Gata de mutare - Grand Arena Sector 4 - 180mp Teren
11
1

De vanzare ndash; Casa tip Duplex, Sector 4 ndash; Grand Arena Locatie excelenta, zona linistita si aproape de toate facilitatile. Detalii principale: Regim: P+1+M (parter + etaj + mansarda) Suprafata utila: 132 mp Teren: 180,5 mp Compartimentare: 4 camere, 3 bai Casa gata ...

1894 EUR/m2 | 132 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere - Sector 4 - 700m Metrou Ap. Patriei
15

Apartament 2 camere - Sector 4 - 700m Metrou Ap. Patriei

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Sector 4, Aparatorii Patriei Locatie excelenta Apartament situat in Sector 4, la doar 700 m de statia de metrou Aparatorii Patriei, cu acces rapid la mijloace de transport, magazine, scoli si alte puncte de interes. Detalii proprietate: Suprafata: 36 mp ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament cu 3 camere | decomandat - SECTOR 4 -
6
1

Apartament cu 3 camere | decomandat - SECTOR 4 -

Vand apartament cu 3 camere, decomandat, in sectorul 4 al capitalei, zona Metalurgiei Grand Arena . Apartamentul se vinde complet finisat, cu centrala proprie . Imobilul dispune de 6 etaje si va fi dotat cu 2 lift.uri . Se pot achizitiona si locuri de parcare separat la pretul de 8000 euro + TVA, ...

1436 EUR/m2 | 70 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Tip Studio – 750m Metrou Ap. Patriei
10

Apartament 2 camere Tip Studio – 750m Metrou Ap. Patriei

Apartament 2 camere ndash; Tip Studio | Bloc nou 2015 Suprafata: 63,30 mp Parter 4 La 750 m de Metrou Aparatorii Patriei Complet mobilat si utilat Loc de parcare inclus Ideal pentru locuit sau investitie Zona linistita, acces rapid la transport si magazine Pret: 103.600 euro; ...

1644 EUR/m2 | 63 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere
14

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere

Apartament 2 camere de vanzare | Etaj 1 Pret: 120.000euro; negociabil Localizare: Drumul Binelui, sector 4 TMC PARK Etaj 1 6 Compartimentare practica si confortabila: 2 camere luminoase Bucatarie complet utilata Baie moderna Incalzire in pardoseala Boxa in proprietate inclusa Loc de parcare ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 cam.  || 68 mp || renovat  || Sudului || parcare || mobilat
13

Apartament 3 cam. || 68 mp || renovat || Sudului || parcare || mobilat

Iti prezentam un apartament cu 3 camere, ideal pentru familie, situat intr-o zona bine conectata din Bucuresti. Locuinta are o suprafata totala de 68 mp si este amplasata la etajul 4 din 4 al unui bloc construit in 1967, cu terasa reabilitata recent, fara probleme de infiltratii. Proprietatea a fost ...

1691 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera moderna || bloc nou || 15 min metrou Aparatorii Patriei
7

Va oferim spre vanzare o garsoniera moderna, situata intr-un bloc nou, la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Aparatorii Patriei si in apropierea statiei de autobuz. Locuinta beneficiaza de o amplasare excelenta, cu acces rapid catre mijloacele de transport si toate facilitatile din ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Aparatorii Patriei 3 camere decomandat
18

Metrou Aparatorii Patriei 3 camere decomandat

Apartament 3 camere decomandat ndash; la 5 minute de Metrou Aparatorii Patriei Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat pe Soseaua Berceni, la doar 300 m (aprox. 5 minute de mers pe jos) de statia de metrou Aparatorii Patriei. Localizare: Soseaua Berceni Etaj: 2 din 10 (bloc cu ...

1986 EUR/m2 | 73 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Aparatorii Patriei Ap 2 Cam decomandat 65 MP
7

Metrou Aparatorii Patriei Ap 2 Cam decomandat 65 MP

Apartament cu 2 camere de vanzare direct de la Dezvoltator, Drumul Binelui, sector 4, cu o suprafata utila totala de 65 mp. Constructia se afla in apropierea celor mai importante puncte de interes din partea sud a orasului, cu acces rapid catre centrul orasului prin mijloacele de transport in comun ...

1973 EUR/m2 | 65 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere 95 mp | Aurel Persu – Sector 4 | Parcare + Boxa incluse
18

Apartament 3 camere spatios ndash; 95 mp ndash; Sector 4, zona Aurel Persu Situat la parter inalt, intr-un bloc din 2011, apartamentul are 94,7 mp utili si se vinde complet mobilat si utilat. Pozitionat excelent, la 2 minute de statia STB, aproape de Parcul Tudor Arghezi, Lidl, Kaufland, Grand Arena ...

1758 EUR/m2 | 95 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Vanzare in exclusivitate – Apartament 4 camere | 95.000 Euro
17

?? Vanzare in exclusivitate ndash; Apartament 4 camere | Mansarda ?? Strada Maior Porumbaru Ion, Rahova ndash; Sector 5 ?? O oportunitate excelenta pentru investitie sau amenajare dupa propriul gust! ?? Detalii locatie si imobil: ?? Etaj 3 3 (fara lift) ??? Bloc construit in 2013 ?? Apartament ...

651 EUR/m2 | 146 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

Ap. 3 camere | 94.7 mp | Parter | Mobilat si utilat | Parcare + boxa
20

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat pe strada Aurel Persu, intr-un imobil construit in 2011, ideal pentru locuinta sau investitie. Apartamentul este amplasat la parter si beneficiaza de o suprafata totala de 94.7 mp, oferind spatii generoase si bine compartimentate. Detalii proprietate: ...

1777 EUR/m2 | 94 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

 Garsoniera  Renovata – Eroii Revolutiei | Mutare Imediata 
12
2

 Garsoniera Renovata – Eroii Revolutiei | Mutare Imediata 

Garsoniera Decomandata Renovata ndash; Eroii Revolutiei | Mutare Imediata Iti propunem spre vanzare o garsoniera complet renovata, situata intr-o zona accesibila din Sectorul 5, pe strada Magurei. Proprietatea este ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Localizare: zona Eroii Revolutiei ...

1997 EUR/m2 | 30 m2

eroii revolutiei, Sector 4, Bucuresti

3 CAMERE - 95mp - PARCARE - BOXA - 167.000eur
19

3 CAMERE - 95mp - PARCARE - BOXA - 167.000eur

3 Camere decomandat Situat pe strada Aurel Persu Etaj Parter din 4 95mp Mobilat Utilat Parcare in cota parte indiviza Boxa 12mp la Mansarda Centrala Proprie Pret 167.000eur 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp

1758 EUR/m2 | 95 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere - 95 mp - Mobilat si utilat – Gata de mutare!
14

Va propunem spre vanzare un apartament spatios de 3 camere, situat pe strada Aurel Persu, la parterul unui imobil construit in anul 2011. Locuinta are o suprafata totala generoasa de 94.7 mp, fiind ideala pentru o familie sau pentru cei care isi doresc confort si functionalitate. Apartamentul este complet ...

1758 EUR/m2 | 95 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera decomandata - 46mp - Sector 4 - OFERTA LIMITATA
6
1

Garsoniera decomandata - 46mp - Sector 4 - OFERTA LIMITATA

PROMOTIA LUNII IANUARIE Garsoniera decomandata ndash; Sector 4 - Suprafata: 46.20 mp - Etaj intermediar - Bloc cu lift - Centrala termica proprie - Calorifere - Finisaje de inalta calitate ndash; la alegere - Acte pregatite pentru vanzare - Mutare: mai 2026 Preturi: 69.000 euro + TVA ndash; ...

1500 EUR/m2 | 46 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Sector 4 | Bloc 2022 | Parcare + Boxa Incluse
16

Apartament cu 2 camere de vanzare in Bucuresti, Sector 4 Apartamentul este situat la etajul 1 al unui imobil cu 7 etaje, finalizat in anul 2022, si beneficiaza de o compartimentare moderna si eficienta. Suprafata utila totala este de 53,6 mp, oferind un spatiu confortabil si bine organizat. Se vinde ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

 APARTAMENT 3 CAMERE – Sos Vitan Barzesti - 79MP
17

 APARTAMENT 3 CAMERE – Sos Vitan Barzesti - 79MP

APARTAMENT 3 CAMERE ndash; Soseaua Vitan Barzesti Langa Sud Arena | Bloc nou (2021) 78,46 mp | Etaj 7 7 Se vinde complet mobilat amp; utilat ndash; gata de mutat! Ansamblu inchis cu bariere ndash; siguranta amp; liniste Compartimentare practica, spatioasa si luminoasa Pret: 162.000 euro; Perfect ...

2051 EUR/m2 | 79 m2

Sector 3, Bucuresti

	Apartament 3 camere Dristor, 5 min metrou, 64 mp, bloc anvelopat
9
2

Apartament cu 3 camere, confort 1, situat in cartierul Dristor, pe strada Eufrosina Popescu, sector 3, intr-un bloc construit in anul 1970. Locuinta este situata la etajul 4 din 10 si are o suprafata de 64,64 mp. Blocul este anvelopat termic si racordat la sistemul de termoficare. Apartamentul se afla ...

2094 EUR/m2 | 64 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera renovata – Piata Progresul, 30 mp, metrou Eroii Revolu #539;iei 15 min disponibila imedia
12

Vand garsoniera ndash; Piata Progresul, Soseaua Giurgiului Garsoniera cu suprafata de 30 mp, situata in zona Piata Progresul ndash; Soseaua Giurgiului, la etajul 8 din 9, intr-un bloc construit in 1965. Metrou Eroii Revolutiei la doar 15 min Garsoniera a fost renovata complet in anul 2025 si se vinde ...

1997 EUR/m2 | 30 m2

Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea