Promovat
Duplex 5 camere la 3 minute de metrou Păcii | 131 mp | Ideal familie | Mobilat complet
10
2

Direct proprietar oferim spre vânzare un apartament duplex spațios și luminos, situat în zona Păcii Iuliu Maniu, la aproximativ 3 minute de stația de metrou. Proprietatea este amplasată la etajele 4 și 5 ale unui bloc construit în 1992 și reabilitat termic în 2024. Apartamentul are o compartimentare ...

1615 EUR/m2 | 117 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere | balcon mare 9 mp | parcare proprietate privată | zona Grand Arena | bloc nou
8
2

Ai la dispozitie un apartament modern, de 52 mp, construit după anul 2020, cu compartimentare semidecomandată. Pardoselile sunt din laminate, iar bucătăria open space are blat din laminate și aparate electrocasnice. Exista centrala proprie. Baia include cadă, cabină de duș și chiuvetă simplă. Camera ...

1819 EUR/m2 | 52 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere 108 mp Grand Kristal Metalurgiei
10
3

Apartament 3 camere 108 mp Grand Kristal Metalurgiei

Apartament 3 camere Grand Kristal Metalurgiei (str Dumitru Brumarescu Drumul Dealu Bradului) - proprietar - construcție 2 mp - 2 balcoane mari - 2 băi spațioase - apartamentul a fost mobilat si utilat cu sprijinul unui designer de interior - loc de parcare inclus - stație RATB la complex - acces ...

2083 EUR/m2 | 108 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
depozit fabrica ferma pret 950.000 euro usor neg Suprafața 2,5 ha intravilan  Post trafo 150 kW
7

depozit fabrica ferma pret 950.000 euro usor neg Suprafața 2,5 ha intravilan Post trafo 150 kW

depozit fabrica ferma sau depozit pret 950.000 euro usor negociabil Suprafața 2,5 ha intravilan Post trafo 150 kW ,trifazic 380 ,putere Capacitate capete porci -2000 Silozuri - două de 1200 tone fiecare,imprejmuit,hala 2000 metri birouri 200,Silozuri 200 containere 100 ,platforma betonata 4000 mp ...

238 EUR/m2 | 4,000 m2

Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa cu teren 2500mp Stradal in zona de sud a Bucurestiului
7
2

Casa cu teren 2500mp Stradal in zona de sud a Bucurestiului

Proprietar vând la șoseaua principală :casă cu teren 2500mp intravilan în zona de sud a Bucureștiului după comuna Berceni. Proprietatea se află la 13 km distanță față de stația de metrou Tudor Arghezi,15-20 minute cu autoturismul sau cu maxi-taxi,stația fiind vis a vis. Terenul are deschiderea de 16m ...

2286 EUR/m2 | 70 m2

Sector 2, Bucuresti

Teren 12.000mp Baneasa - Aleea Teisani
5
19

Teren 12.000mp Baneasa - Aleea Teisani

Teren intravilan in suprafata de 12.000 mp, categoria de folosinta padure, situat in Padurea Baneasa, Aleea Teisani nr. 180H, sector 1, Bucuresti (Lângă noul proiect al Primariei Sectorului 1 ,,Parcul Băneasa") Accesul se face din strada asfaltata pe noul drum pietruit, aflat in proces de asfaltare ...

12,000 m2

Sector 1, Bucuresti

Okazie , apt 2 cam , metrou Tineretului
8
1

Okazie , apt 2 cam , metrou Tineretului

Exclus agențiile imobiliare !! Apt cu 2 camere pe bd Dimitrie Cantemir nr 18 Etaj 5 7 Bloc 1963 (fără risc seismic ) Bloc reabilitat și anvelopat Suprafața 47 m2 Se vinde complet mobilat și utilat ! Preț 110.000 euro. Preț fix !

2340 EUR/m2 | 47 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Vând loc de parcare
1
4

Vând loc de parcare

Vând loc de parcare Poștalionului 93-95 în Complex Bucuria. Suprateran.

Sector 4, Bucuresti

Vand apartament 2 camere
10
2

Vand apartament 2 camere

Vând apartament decomandat 2 camere et.7 din 8 ,mobilat parțial, an 1982 nu colaborez cu agenții. Electrica noua făcută din cupru ,masina de spalat ,cuptorul ,masina de spalat vase individual . prize mari cu internet și tv pe cele 2 dormitoare plus bucatarie. Sapă turnată în toată casa. Eliberare sfârșitul ...

1941 EUR/m2 | 51 m2

Sector 5, Bucuresti

vand apartament 3 camere
5
12

vand apartament 3 camere

Proprietar vând apartament 3 camere 50 mp parter din 10,str.sold Stelian n.mihale ,curat,.bloc anvelopat la circa 500 m de metrou N.Grigorescu.

1598 EUR/m2 | 50 m2

Titan%25252525252b-%25252525252bBalta%25252525252bAlb%252525252525c4%25252525252583, Sector 3, Bucuresti

Proprietar - Apartament 3 camere Doamna Ghica Colentina
9
11

Proprietar - Apartament 3 camere Doamna Ghica Colentina

Proprietar vând apartament cu 3 camere, etaj 4 în complex Planorama, str. Doamna Ghica nr.32B Dispune de centrală termică, AC, bucătărie separată de salon, 2 grupuri sanitare, dressing. Apartamentul este luminos, bine compartimentat și eficient izolat, cu orientare nord-vest. Liber, mutare imediată. Exclus ...

1857 EUR/m2 | 70 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Vind loc de veci Bucuresti,Cimitirul Colentina Reinvierea Cavou 2 locuri separate,liber,acte gata
9
1

Vind 2 locuri de veci separate,pret fix, in Bucuresti, Colentina(zona Piata Obor),cimitirul Reinvierea, cavou 2 locuri libere,separate, la etaj 3 si 4,unu peste altul,etaje separate,in clădirea mare din poza tip casa, usa fier,geam fier,foarte spatios si mare,cavou înalt, in stinga de la capela este ...

Sector 2, Bucuresti

teren Colentina 137mp
2
29

teren Colentina 137mp

str, Muntii Buzaului nr 9 sector 2 teren Colentina 137mp 6 21 m apa, canalizare si curent pe teren are calcan pe dreapta am pud in lucru vanzare sau schimb

137 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Teren zona imgb auchan
2
5

Teren zona imgb auchan

Proprietar vand teren intravilan zona IMGB AUCHAN IN suprafata de 5000mp strada Drumul Dealul Crisului 81 85 ., suprafata totala: 5000mp, Front stradal: 36. CF 210093.

5,000 m2

IMGB, Sector 4, Bucuresti

 Proprietar Vanzare Închiriere  Parcare Subterana
10
1

Proprietar Vanzare Închiriere Parcare Subterana

INVESTIȚIE LOCUINȚĂ@ IANCU NICOLAE Vând Studio de LUX în Residence5, la doar 200m de Pădurea Băneasa! Mai mare decât multe apartamente de 2 camere! TOP 5 AVANTAJE: Spațiu imens: 73 mp construiți (42 mp utili + terasă de 10 mp). Parcare Subterană: Poziție strategică lângă lift.(25000) Calitate: ...

3173 EUR/m2 | 52 m2

Sector 1, Bucuresti

Vînzare  vila prelungirea ghencea
9
5

Vînzare vila prelungirea ghencea

Vă prezint o vilă foarte bine construită, spațioasă și eficient compartimentată. Pretabilă pentru rezidențial 2-3 familii( are 2 intrări din exterior separate) sau grădiniță, birouri, clinică, centru pentru bătrîni, after school. Ointrare este separată ce face acces pe scara ce duce la etaj 1 și 2 unde ...

1360 EUR/m2 | 669 m2

GHENCEA, Sector 6, Bucuresti

Vând apartament 2 camere
10

Vând apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere cu boxă subsol si loc parcare. Cu centrala termica proprie complet mobilat

2000 EUR/m2 | 50 m2

Giurgiului+, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Decomandat
10
1

Apartament 2 camere Decomandat

[DIRECT PROPRIETAR] Apartament 2 Camere Decomandat Militari, Apusului 56 mp Preț: 128.500 EUR Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, complet decomandat, situat în inima cartierului Militari, zona Apusului. Proprietatea se află la parterul unui imobil solid cu 4 etaje, construit în ...

2295 EUR/m2 | 56 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Titan- 1 Decembrie 1918
5
3

Titan- 1 Decembrie 1918

garsoniera situata pe strada Ghita Serban, la numai 5 minute metrou 1 Decembrie 1918, Auchan Titan, intr-un bloc reabilitat din 1978.etaj 6 10 Garsoniera este partial mobilata si utilata, are gresie, faianta, parchet, termopane, usa metalica, este libera. Toate actele sunt la zi si se accepta credi ...

1953 EUR/m2 | 32 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

RATE FARA BANCA 2 camere bucuresti unirea camera de comert 63mp MOBILAT+centrala+AC+P+G+F+UM ET3 4
10
91

90000 euro la plata cash credit sau in rate Direct la proprietar INCHIRIERE 500 euro lunar SCHIMB doar cu apartament MAMAIA-vedere frontala la mare BUCURESTI UNIRII BD. MARASESTI, 2 camere, 63mp, 2 balcoane, LA CHEIE(utilat si mobilat), camera de comerț, manastirea radu Vodă, etaj 3, in imobil tip vila, ...

1429 EUR/m2 | 63 m2

Unirii, Sector 4, Bucuresti

Apartament tip penthouse, 3 camere, singur pe etaj
10

Apartament tip penthouse, 3 camere, singur pe etaj

Vă prezentăm un apartament tip penthouse, situat la ultimul etaj retras al unui imobil cochet, în Ansamblul Rezidențial Aurel Perșu Sector 4, ideal pentru cei care își doresc intimitate, lumină naturală abundentă și spații generoase, într-o zonă liniștită și bine conectată. Poziționarea retrasă oferă ...

1623 EUR/m2 | 122 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere *Decomandat* La Bulevard, Brâncoveanu, Sector 4
10
11

- Decomandat, 2 camere, stradal Brâncoveanu - Huedin Nr 1, bloc 3 - vedere spre Sud, lumină pe tot parcursul zilei, amplasat la jumătatea blocului - călduros, nu este pe colț, - balcon de 2,98 m, - certificat energetic B, toate actele sunt gata, fara risc seismic - anul 1975, - gata de locuit, coloane ...

1961 EUR/m2 | 38 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

casa 4 camere
5
4

casa 4 camere

casa 4 camere , sector 1 , zona soseaua Chitilei, st 135 m , SC 90m , toate utilitățile , preț8 190000euro. 2 camere sunt consolidate cu plasa de Buzău și tencuite, iar celelalte 2 sunt construite in 2006 cu fundație făcută pentru constructie etaj.Particular.

2111 EUR/m2 | 90 m2

Sector 1, Bucuresti

ultracentral camera mansarda, 10,5 metri suprafata desfasurata
10
42

vând camera mansarda ultracentral , bulevardul Kogălniceanu Nr 15.Camera are 8 m iar wc este comun, pe hol.Camera necesita renovare.Camera se afla la mansarda într-o clădire interbelica cu 3 etaje și mansarda cu risc seismic și necesită renovare.Cota parte de teren de sub clădire este in proprietat ...

Sector 5, Bucuresti

Salvează căutarea