Promovat
PROPRIETAR. VÂND apartament decomandat 2 camere Râul Doamnei - Dr Taberei - Ghencea + Boxă la subsol
9
1

Apartamentul se afla într-un Complex rezidential cu acces securizat, cu iesire la doua străzi, la etajul 4 4, este decomandat, are o suprafata utilă de 56 mp, la care se adaugă un balcon de 4 mp amenajat ca o terasa, fiind dotat cu masa si scaune, perfect pentru relaxare. Boxa are o suprafața de 4 ...

2498 EUR/m2 | 60 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Teren intravilan Jilava-Ilfov
1
1

Teren intravilan Jilava-Ilfov

Teren aflat in spatele Garii Jilava, intre str. Drumul Dealul Frumos si Centura. Este Intravilan-Arabil, cale de acces neamenajata, trecuta in PUZ de catre Primarie. Terenul face parte din alte loturi in aceeasi situatie. Fara litigii, vandut de proprietar.

2,834 m2

Jilava, Sector 4, Bucuresti

Promovat
OCAZIE ! 2 camere , 2 parcari , 2 AC , mobilat - utilat ,Berceni , decomandat, sector 4
10
6

APARTAMENT 2 CAMERE , total decomandat , bloc nou 2023 , mobilat si utilat modern . Parter inalt din 8 , sector 4 , Berceni , 2 PARCARI - 32 + 33 [ se vad in poza ] ,Cavar Residence , mall GRAND ARENA, pe Drumul Dealul Babii . Blocul are curte proprie cu acces cu bariere si gazon in curtea interioara. ...

2060 EUR/m2 | 55 m2

Progresul, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsonieră 47 mp | Etaj 1din 4 | Bloc 2011 | Parcare proprie inclusă | 69.500 euro
7
11

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon închis. Caracteristici: ...

1479 EUR/m2 | 47 m2

Prelungirea%2525252525252525252bGhencea, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând ap. 2 camere Bd. Alexandru Obregia 40
10

Vând ap. 2 camere Bd. Alexandru Obregia 40

Particular vand ap. 2 camere, dec., renovat recent, mobilat partial, incadrat risc seismic 2, bloc prevazut cu buncar, comision zero, plata cash. Ap. situat la 2 min statia STB, piata, scoala, gradinita. Mall situate aprox. 3-7 min.

1635 EUR/m2 | 52 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vând apartament 2 camere
5

Vând apartament 2 camere

Apartament nou cu doua camere, situat in complexul Arghezi Residence, Drumul Binelui, et 5 din 7, constructie 2024, centrala proprie, mobilat si utilat integral cu totul nou, aer conditionat, 3 balcoane. Dormitorul are coltar extensibil si spatii de depozitare, livingul are canapea de doua locuri neextensibila. ...

1688 EUR/m2 | 85 m2

Sector 4, Bucuresti

Cimitirul Bellu
3

Cimitirul Bellu

Vând loc de veci (concesiune) Fig. 93. Preț 12000 Euro

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vanzare 2 camere et.1 mobilat si loc parcare
8

Vanzare 2 camere et.1 mobilat si loc parcare

Proprietar vand apartament 2 camere decomandate, balcon stil logie inchis, 53 mp, loc parcare. Finisaje de buna calitate, gresie, faianta, parchet, ferestre geam termopan, usa metalica. Apartamentul se vinde mobilat si complet utilat: aragaz + hota, frigider, masina de spalat, aer conditionat. In proxima ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

Sector 5, Bucuresti

Vanzare Apartament 3 Camere
5

Vanzare Apartament 3 Camere

Vand apartament de 3 camere in ansamblul rezidential Felicity, zona Otopeni. Pentru mai multe detalii, sunati la numarul de telefon . Se percepe comision 3%!

1966 EUR/m2 | 89 m2

Otopeni, Sector 1, Bucuresti

Ocazie! Ap.3 camere, mobilat și utilat, 89900
6
11

Ocazie! Ap.3 camere, mobilat și utilat, 89900

Proprietar, vând apartament în Dr Taberei, 3 cam, circular, mobilat, utilat, acte in regula, termopane, usa metalica, aer condiționat, gresie, faianță, apometre, repartitoare, apa calda, căldură, se poate instala centrala de ap, cumparata, (țeavă de gaze trasa), bloc foarte civilizat, 2 lifturi, zona ...

1383 EUR/m2 | 65 m2

Sector 6, Bucuresti

2 camere | Bd. Iuliu Maniu 405 | bloc nou 2023 |  Metrou Pacii - 10 min | 60mp | Proprietar
10
2

2 camere | Bd. Iuliu Maniu 405 | bloc nou 2023 | Metrou Pacii - 10 min | 60mp | Proprietar

Direct de la proprietar! Apartament nou decomandat modern, Sector 6, București, situat fix pe Bv. Iuliu Maniu 405. Descriere detaliată a apartamentului: Numărul de camere: 2 Suprafața utila totală plus balcon: 60 mp Etajul : 5 7 Compartimentare: Decomandat Structura: Caramida interior exterior Încălzire: ...

2000 EUR/m2 | 60 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

de vanzare casa batraneasca in rate
2
85

de vanzare casa batraneasca in rate

De vanzare casa batraneasca la 90 km de bucuresti si 20 de Giurgiu sat Izvorul com Gogosari cu teren 1600 m casa are 2 camere din paianta exista gard pe toate laturile .curent electric ,fantana cu apa potabila ,apa curenta la strada .separat se poate cumpara si teren agricol 12000m .Proprietar acte ...

210 EUR/m2 | 50 m2

Sector 4, Bucuresti

Casa  pret de garsoniera  35km bucuresti
5

Casa pret de garsoniera 35km bucuresti

Casă batraneasca la 35km de București in județul Giurgiu sunați direct zero șapte sase șapte cinci zero cinci patru patru opt preț 45000 euro negociabil în jur de 25-30 de minute de la Luica ,Progresu sector 4 cu mașina propie ,si ar fii 40 km de la intercontinental București ...

112 EUR/m2 | 400 m2

Sector 4, Bucuresti

vand teren pentru s+p+2+3r etaje teren 10000 mp deschidere 58m x 170m la imgb la 55 euro mp
9

vand teren pentru s+p+2+3r etaje teren 10000 m deschidere 58m x 170m la imgb la 55 euro mp se pot construi 18000 metri un număr de 180 apartamente la 500 metri de metrou

10,000 m2

Sector 4, Bucuresti

vila uniri rond regina maria 400 metri cu teren 200 metri
11
2

vila uniri rond regina maria 400 metri cu teren 200 metri

vila uniri rond regina maria 400 metri cu teren 200 metri

1148 EUR/m2 | 400 m2

Filaret, Sector 4, Bucuresti

vand casa ionescu sisesti 4 camere 200 metri cu teren 500 mp la rosu 300000 euro
1

vand casa ionescu sisesti 4 camere 200 metri cu teren 500 mp la rosu p+e fără credit ipotecar

500 m2

Străulești Nord, Sector 1, Bucuresti

vanzari casa container 20 mp la 5600 Euro București
15
8

vanzari casa container 20 mp la 5600 Euro București

vanzari casa container 20 mp la 5600 Euro București Vând Container 20 mp Utili , pereți de 7cm grosime pereți exteriori din tabla galvanizata ,vata sticla de 5cm ,cadru de lemn de jur împrejur și tavan ,pal melaminat , podeaua din OSB de 2.5cm ,linoleum trafic ,mocheta trafic intens noua , polistiren ...

280 EUR/m2 | 20 m2

Sector 3, Bucuresti

vand 30 hectare teren comasat militari pentru balastiera pret 10.0000.000 euro
1

vand 30 hectare teren comasat militari pentru balastiera pret 10.0000.000 euro se poate sapa la 20 metri adancime ,deschidere de 500 metri la dn 1,București..pitesti

300,000 m2

Sector 6, Bucuresti

vila decebal 700 mp 999000
18

vila decebal 700 mp 999000

vila decebal 500 metri construiti formata din s+p+3 in suprafata de 700 metri construiti si 500 utili 999000 euro

1427 EUR/m2 | 700 m2

Centrul Civic, Sector 3, Bucuresti

Vand Teren intravilan bucuresti,ilfov,700ha 4600E ha,Timisoara 1300 ha 7000 euroha,Brașov 500 ha
1

Vand Teren intravilan bucuresti,ilfov,Constanta 700ha 4600E ha, Timisoara 1300 ha 7000 euroha, Brașov 500 ha pret 4500euro ha, Călărași 200 ha 10.000 euro ha, Cluj 200 ha pret 10000 euro ha, Tulcea Galati 1000 ha 6000 E ha, pentru detalii astept telefon sau whatsapp, negociabil, pretabil agricol, ...

200,000 m2

Sector 3, Bucuresti

vand spațiu birouri la bucur obor pantelimon,pe etaje super ieftin urgent 800 metri la 1000 euro mp
1
1

vand spațiu birouri la bucur obor pantelimon,pe etaje super ieftin urgent 800 metri la 1000 euro metru pătrat etaj 3.4.5.6.7.8.9 fiecare etaj se vinde si are cate 500 mp +600 mp + 700 mp + 800 mp

1 EUR/m2 | 800 m2

Sector 3, Bucuresti

vand spațiu birouri la bucur obor pantelimon,pe etaje super ieftin urgent 800 metri la 1000 euro met
3
1

1000 EUR/m2 | 800 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
vand vila si restaurant 699000 euro cismigiu universitate atenrul roman
19
7

1748 EUR/m2 | 400 m2

Cișmigiu, Sector 1, Bucuresti

Promovat
vand apartament vila 4 camere teren 97 chirie cinema scala 102 metri la demisol la 99000 e
20
4

vand apartament in vila 4 camere si teren 97 mp chirie curte la cinema scala 102 metri la demisol la 99000 euro la vila

971 EUR/m2 | 102 m2

Cartierul Armenesc, Sector 2, Bucuresti

Salvează căutarea