Promovat
Vand Apartament cu 2 camere Piata Sudului- Scoala de Politie
5
1

Vând apartament cu 2 camere cu loc de Parcare plătit, În bloc reabilitat , semidecomandat la etajul 10 10. Lângă Sun Platza, metrou ( 4min) , școala, grădiniță, la 5 minute de Parcul Orășelul Copiilor.

2400 EUR/m2 | 50 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Teren agricol 2,31 ha, comasat, acces drum   Smeeni, Buzău
3
1

Teren agricol 2,31 ha, comasat, acces drum Smeeni, Buzău

Vând teren agricol extravilan, în suprafață de 2,31 ha, situat în comuna Smeeni, județul Buzău Detalii teren: Suprafață: 2,31 hectare (23.100 mp), 30 m deschidere la drum, o singura parcela Localizare: Smeeni jud. Buzău Carte Funciară: CF nr. 30906 Smeeni Categoria de folosință: teren agricol, cat. ...

23,100 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere
9

Apartament 3 camere

Apartament cu 3 camere, situat în complexul Arghezi Residence la adresa Drumul Binelui nr. 223-225, et 6 din 7, construcție 2024, centrala proprie, mobilat și utilat integral cu totul nou (mobilă nouă în hol, bucătărie, living, băi, dormitoare, balcoane), electrocasnice noi în bucătărie, aer condiționat ...

1700 EUR/m2 | 116 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament zona Pantelimon
9
7

Apartament zona Pantelimon

Vând apartament cu vedere la lacul Dobroiesti , apartamentul este situat la 200 m de Liceul Lucian Blaga si in spatele Grădiniței Nr 23 , bloc reabilitat termic apartamentul este renovat , schimbat instalatii sanitara si electrica ,usi schimbate ,2 aparate de aer condiționat, boiler electric , bucatarie ...

1702 EUR/m2 | 47 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vindem teren intravilan
1
1

Vindem teren intravilan

Teren intravilan 1480 mp. Sector 4, Bucuresti, str. Dealul Frumos, Dealul Crisului. Preț 200.000 euro

Sector 4, Bucuresti

Vand teren 4000 mp, Popesti-Leordeni, Ilfov 2

Vand teren 4000 mp, Popesti-Leordeni, Ilfov

Teren cu toate utilitatile, deschidere 35m, aflat in zona de vile Leordeni

Sector 5, Bucuresti

Pipera Vand Casa Vila Locuinta Birou Afacere Proprietar Comision 0
9
7

Vand Vila Piper Teren 900 mp P+ET+M Suprafata construita la sol 260 mp+60 mp Parter :Doua terase acoperite+Doua bucaterii+Doua camere pentru centrala+Doua livinguri+Doua grupuri sanitare Etaj:Sase dormitoare+Patru grupuri sanitare+Balcon Mansarda :Deschisa+Doua grupuri sanitare+Doua camere tehnice+Balcon Suprafete ...

3321 EUR/m2 | 840 m2

Pipera, Sector 1, Bucuresti

Garsoniera Militari OFERTA
7
15

Garsoniera Militari OFERTA

Militari. Rezident. PROPIETAR. Str Sergent ilie Petre nr 86 Chiajna Ilfov cu o suprafata de 31.73 mp. Et 7. din 8. An de constructie 2018. Garsoniera dubla decomandata. cu centrala proprie ...aer conditionat.geam termopan.. ...Colaborez. si. cu agentii

15 EUR/m2 | 3,173 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Vanzare apartament 3 camere 6

Vanzare apartament 3 camere

Vanzare apartament 3 camere, 2 bai, et 2 3, 86 mp + balcon 10 mp, vizavi de liceul tehnologic Dimitrie Gusti. Pe samuil vulcan nr 19 sector 5, 50 m de Vulcan Shoping Center, mobilat, utilat, preț 170.000 euro, ușor negociabil

2125 EUR/m2 | 80 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Vand teren Teghes Domnesti
2
3

Vand teren Teghes Domnesti

Vand teren intravilan langa padurea Codalba sat Teghes com Domnesti suprafata totala 2470 m2 cu deschidere de 15m se amenajeaza drum in zona si sunt deja case construite in zona. Direct proprietar, toate actele la zi plus cadastru. Costel

Sector 6, Bucuresti

Vand teren intravilan Teghes
5
1

Vand teren intravilan Teghes

Vand teren intravilan Teghes 2500mp cu deschidere 14 m langa padurea Teghes Constantin pret negociabil

Sector 6, Bucuresti

Vând teren intravilan 8

Vând teren intravilan

Vând teren intravilan, 1200 mp, str.Humulesti intrarea Ciorăști.

Sector 5, Bucuresti

Vand teren intravilan 15

Vand teren intravilan

Vand teren intravilan, 1200mp, Str. Humulesti, sector.5, Bucuresti , suprafata totala: 1200

1,200 m2

Sector 5, Bucuresti

Vand teren intravilan 2300 mp Breaza-Prahova zona Ocina de Sus. 6

Vand teren intravilan 2300 mp Breaza-Prahova zona Ocina de Sus.

Vand trren intravilan,plat lipsit de constructii,situat la drumul judetean,la 2 km de Terenul de golf din Breaza. Teren in suprafata de 2300mp,gaze in apropiere,curent electric pe teren.Deschidere de aprox.29 m,ideal pentru constructie.

Sector 2, Bucuresti

Locuri de veci in Cimitirul Eparhial Sfantul Nicolae- Straulesti
10
7

- Concesiune vesnica - Cavou cu doua sau trei nivele - Constructii funerare din granit si marmura - Plata in rate fara comision sau dobanda - Consultanta gratuita Cimitirul dispune de: - Sala de parastase in incinta cimitirului - Camere mortuare optimizate termic - Spatiu generos pentru priveghi

Sector 1, Bucuresti

Vand Garsoniera Sos Oltenitei Aparatorii Patriei
4
6

Vand Garsoniera Sos Oltenitei Aparatorii Patriei

Vând garsonieră situată pe Șoseaua Olteniței nr. 388, într-o zonă cu acces facil către toate punctele de interes. Detalii tehnice: An construcție: 1986 (bloc anvelopat în urmă cu 5 ani). Suprafata: 21mp Regim înălțime: Etaj 3 din 5. Transport: STB în fața blocului, Metrou Apărătorii Patriei la 10 ...

1733 EUR/m2 | 21 m2

Aparatorii+Patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament panoramic, 3 camere, vis a vis de Mall Grand Arena, sector 4, la etajul 10
2
1

De vânzare apartament panoramic cu 3 camere, vis a vis de Mall Grand Arena, sector 4 la Etajul 10 din 10, bloc reabilitat termic cu panorama spre Mall Grand Arena vizibilă din sufragerie, și balcon și panorama spre Orășelul Copiilor și Mall Sun Plaza vizibilă din bucătărie, si cele 2 dormitoare: compus ...

2171 EUR/m2 | 70 m2

Sector 4, Bucuresti

Vând apartament sau schimb cu garsoniera 1

Vând apartament sau schimb cu garsoniera

Vând apartament 2 camere ,etaj 5 din 10 . Strada Humulesti sector 5 . Mai exact complex Salaj

1638 EUR/m2 | 47 m2

Sector 5, Bucuresti

Vanzari 2 camere
8
3

Vanzari 2 camere

Giurgiului nr. 58-70, Piata Progresul, Particular, gresie, faianta, parchet, termopan, AC, reabilitat, vedere spate, suprafata totala 51,33 m2, 73.000 euro, negociabil,

1404 EUR/m2 | 52 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere + parcare Plaza Residence
10
2

Apartament 2 camere + parcare Plaza Residence

Apartament 2 camere de vânzare + loc de parcare suprateran Plaza Residence Faza 2 (2019) Apartament de 2 camere situat în complexul Plaza Residence, faza 2, bloc construit în 2019. Suprafață utilă 50 mp + terasă 4 mp. Terasa are acces atât din living, cât și din bucătărie. Apartamentul este situat ...

3426 EUR/m2 | 54 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Cripta pozitionata pe Aleea Centrala pentru concesionare!
3
1

Cripta pozitionata pe Aleea Centrala pentru concesionare!

Se transmit 3 locuri si un osoar pentru inhumare pe perioada nelimitata in cimitirul Bellu, intr-o cripta betonata pozitionate pe Aleea Centrala, in grupa S2.

Sector 4, Bucuresti

7500 mp N.D.Cocea ,Bucuresti
1
1

7500 mp N.D.Cocea ,Bucuresti

stradal,asfalt,utilitati,24m deschidere.zona Giurgiului-Gara Progresu.

Sector 5, Bucuresti

2000 mp Tiparnitei Bucuresti
1
6

2000 mp Tiparnitei Bucuresti

24 x 85 m situat la 400 m adancime fata de NDCocea intersectie cu Tiparnitei zona L1c. 75 E mp

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

 Teren Splaiul Unirii ,sector 3
3
4

Teren Splaiul Unirii ,sector 3

Proprietar direct vand teren Splaiul Unirii-str Drumul Lunca veche , S=5000 mp.Deschidere de 31 metri.Strazi asfaltate.Nu exista stalpi pe teren Terenul se afla in apropierea sensului giratoriu drumul Lunca Priporului cu Drumul Lunca Cetatii. Acces catre teren din Splaiul Unirii, Th Pallady,Nicolae Teclu ...