Teren de vânzare cu casă demolabila, ideal bloc sau parcare
Teren de vânzare cu casă demolabila, 181m2, ideal pentru construcție bloc sau parcare, unic proprietar
181 m2
Sector 5, Bucuresti
30 aprilie
Anunțuri promovate – Vezi toate
181 m2
Sector 5, Bucuresti
30 aprilie
Vand apartament cu 3 camere, 58.6 S.U. 67.9 S.T.mp la Orizont, 7 min.de Afi si 2-4 min.de metrou Favorit, statie S.T.B.,scoala, piata, supermarket, farmacii, banci, parc. Semi decomandat, curat, termopane, usa metalica, calorifere noi, gresie, faianta, priza speciala pentru masina de spalat, partial ...
1949 EUR/m2 | 59 m2
Drumul%252525252bTaberei, Sector 6, Bucuresti
5 mai
Vand mansardă 6 camere 2 bucatarii ,2 bai,175 mp Universitate -Spitalul Coltei.
900 EUR/m2 | 150 m2
Centrul Istoric, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Ansamblu Imobiliar Excepțional | Zona Dorobanți, Sector 1, București Suprafață teren: 239,70 mp | Suprafață construită: 235 mp | Regim înălțime: P+1 Propietari, vă prezentăm o oportunitate rară pe piața imobiliară din una dintre cele mai exclusiviste zone ale Bucureștiului Dorobanți, Sector 1. Ansamblul ...
3830 EUR/m2 | 235 m2
Sector 1, Bucuresti
5 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Particular vand ap. 2 camere, dec., renovat recent, mobilat partial, incadrat risc seismic 2, bloc prevazut cu buncar, comision zero, plata cash. Ap. situat la 2 min statia STB, piata, scoala, gradinita. Mall situate aprox. 3-7 min.
1635 EUR/m2 | 52 m2
Sector 4, Bucuresti
azi 19:00
Apartament nou cu doua camere, situat in complexul Arghezi Residence, Drumul Binelui, et 5 din 7, constructie 2024, centrala proprie, mobilat si utilat integral cu totul nou, aer conditionat, 3 balcoane. Dormitorul are coltar extensibil si spatii de depozitare, livingul are canapea de doua locuri neextensibila. ...
1688 EUR/m2 | 85 m2
Sector 4, Bucuresti
azi 18:58
Vând loc de veci (concesiune) Fig. 93. Preț 12000 Euro
Sector 4, Bucuresti
azi 18:57
Proprietar vand apartament 2 camere decomandate, balcon stil logie inchis, 53 mp, loc parcare. Finisaje de buna calitate, gresie, faianta, parchet, ferestre geam termopan, usa metalica. Apartamentul se vinde mobilat si complet utilat: aragaz + hota, frigider, masina de spalat, aer conditionat. In proxima ...
2358 EUR/m2 | 53 m2
Sector 5, Bucuresti
azi 18:51
Vand apartament de 3 camere in ansamblul rezidential Felicity, zona Otopeni. Pentru mai multe detalii, sunati la numarul de telefon . Se percepe comision 3%!
1966 EUR/m2 | 89 m2
Otopeni, Sector 1, Bucuresti
azi 18:50
Proprietar, vând apartament în Dr Taberei, 3 cam, circular, mobilat, utilat, acte in regula, termopane, usa metalica, aer condiționat, gresie, faianță, apometre, repartitoare, apa calda, căldură, se poate instala centrala de ap, cumparata, (țeavă de gaze trasa), bloc foarte civilizat, 2 lifturi, zona ...
1383 EUR/m2 | 65 m2
Sector 6, Bucuresti
azi 18:46
Direct de la proprietar! Apartament nou decomandat modern, Sector 6, București, situat fix pe Bv. Iuliu Maniu 405. Descriere detaliată a apartamentului: Numărul de camere: 2 Suprafața utila totală plus balcon: 60 mp Etajul : 5 7 Compartimentare: Decomandat Structura: Caramida interior exterior Încălzire: ...
2000 EUR/m2 | 60 m2
Militari, Sector 6, Bucuresti
azi 18:41
De vanzare casa batraneasca la 90 km de bucuresti si 20 de Giurgiu sat Izvorul com Gogosari cu teren 1600 m casa are 2 camere din paianta exista gard pe toate laturile .curent electric ,fantana cu apa potabila ,apa curenta la strada .separat se poate cumpara si teren agricol 12000m .Proprietar acte ...
210 EUR/m2 | 50 m2
Sector 4, Bucuresti
azi 18:40
Casă batraneasca la 35km de București in județul Giurgiu sunați direct zero șapte sase șapte cinci zero cinci patru patru opt preț 45000 euro negociabil în jur de 25-30 de minute de la Luica ,Progresu sector 4 cu mașina propie ,si ar fii 40 km de la intercontinental București ...
112 EUR/m2 | 400 m2
Sector 4, Bucuresti
azi 18:39
vand teren pentru s+p+2+3r etaje teren 10000 m deschidere 58m x 170m la imgb la 55 euro mp se pot construi 18000 metri un număr de 180 apartamente la 500 metri de metrou
10,000 m2
Sector 4, Bucuresti
azi 18:37
vila uniri rond regina maria 400 metri cu teren 200 metri
1148 EUR/m2 | 400 m2
Filaret, Sector 4, Bucuresti
azi 18:37
vand casa ionescu sisesti 4 camere 200 metri cu teren 500 mp la rosu p+e fără credit ipotecar
500 m2
Străulești Nord, Sector 1, Bucuresti
azi 18:36
vanzari casa container 20 mp la 5600 Euro București Vând Container 20 mp Utili , pereți de 7cm grosime pereți exteriori din tabla galvanizata ,vata sticla de 5cm ,cadru de lemn de jur împrejur și tavan ,pal melaminat , podeaua din OSB de 2.5cm ,linoleum trafic ,mocheta trafic intens noua , polistiren ...
280 EUR/m2 | 20 m2
Sector 3, Bucuresti
azi 18:36
vand 30 hectare teren comasat militari pentru balastiera pret 10.0000.000 euro se poate sapa la 20 metri adancime ,deschidere de 500 metri la dn 1,București..pitesti
300,000 m2
Sector 6, Bucuresti
azi 18:36
vila decebal 500 metri construiti formata din s+p+3 in suprafata de 700 metri construiti si 500 utili 999000 euro
1427 EUR/m2 | 700 m2
Centrul Civic, Sector 3, Bucuresti
azi 18:36
Vand Teren intravilan bucuresti,ilfov,Constanta 700ha 4600E ha, Timisoara 1300 ha 7000 euroha, Brașov 500 ha pret 4500euro ha, Călărași 200 ha 10.000 euro ha, Cluj 200 ha pret 10000 euro ha, Tulcea Galati 1000 ha 6000 E ha, pentru detalii astept telefon sau whatsapp, negociabil, pretabil agricol, ...
200,000 m2
Sector 3, Bucuresti
azi 18:36
vand spațiu birouri la bucur obor pantelimon,pe etaje super ieftin urgent 800 metri la 1000 euro metru pătrat etaj 3.4.5.6.7.8.9 fiecare etaj se vinde si are cate 500 mp +600 mp + 700 mp + 800 mp
1 EUR/m2 | 800 m2
Sector 3, Bucuresti
azi 18:36
1000 EUR/m2 | 800 m2
Sector 3, Bucuresti
azi 18:36
vand vila si restaurant 699000 euro cismigiu universitate atenrul roman
1748 EUR/m2 | 400 m2
Cișmigiu, Sector 1, Bucuresti
azi 18:36
vand apartament in vila 4 camere si teren 97 mp chirie curte la cinema scala 102 metri la demisol la 99000 euro la vila
971 EUR/m2 | 102 m2
Cartierul Armenesc, Sector 2, Bucuresti
azi 18:36