Promovat
vand vila pallady metrou strand Pantelimon lebada 400 metri si teren 400 metri super solida
20
7

vand vila pallady metrou strand Pantelimon lebada 400 metri si teren 400 metri super solida pe colt cu dubla deschidere ,terasa superbazgretar de vara si garaj,

575 EUR/m2 | 400 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
vand vila si restaurant 699000 euro cismigiu universitate atenrul roman
19
7

1748 EUR/m2 | 400 m2

Cișmigiu, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Baba Novac   Dristor
8
2

Apartament 2 camere Baba Novac Dristor

Baba novac nr 13, et 6 10. SUNT DIRECT PROPRIETAR. Instalatii electrice si sanitare schimbate. Tevile comune ale blocului schimbate. Apartament 2 camere, confort 1, semidecomandat, 52 mp, etaj 6 10, bloc reabilitat termic, constructie 1968, scara civilizata, curata, luminosa. Bloc perpendicular pe ...

2210 EUR/m2 | 52 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
OCAZIE ! 2 camere , 2 parcari , 2 AC , mobilat - utilat ,Berceni , decomandat, sector 4
10
6

APARTAMENT 2 CAMERE , total decomandat , bloc nou 2023 , mobilat si utilat modern . Parter inalt din 8 , sector 4 , Berceni , 2 PARCARI - 32 + 33 [ se vad in poza ] ,Cavar Residence , mall GRAND ARENA, pe Drumul Dealul Babii . Blocul are curte proprie cu acces cu bariere si gazon in curtea interioara. ...

2060 EUR/m2 | 55 m2

Progresul, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De Închiriat
10
5

De Închiriat

Direct proprietar, persoană fizică, închiriez spațiu comercial în sectorul 4, Șoseaua Giurgiului Nr. 119, zonă cu văd, suprafață totală 40 mp. Preț 5000 LEI discutabil. Pentru alte informații și vizionări la tel

24 EUR/m2 | 40 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Particular vând apartament 2 camere Drumul Taberei
10
2

Particular vând apartament 2 camere Drumul Taberei

Vând apartament 2 camere, Râul Doamnei, lângă gura de metrou. Apartamentul are o suprafață de 50m pătrați , situat intr un bloc anvelopat, etaj 7 din 10, complet renovat, schimbat instalație electrică și sanitară. Șapă turnată etc

2471 EUR/m2 | 51 m2

Drumul+Taberei, Sector 6, Bucuresti

Casa de vanzare zona 1 Mai
10

Casa de vanzare zona 1 Mai

Proprietar vand casa zona 1 Mai str.Gala Galaction.Casa compusa din 2 camere la parter ,baie ,hol.La etaj o camera neamenajata .Suprafata casei 49 m,suprafata teren in fata casei 48 m.Casa are posibilitate de mansardare,are o pivnita mare ,ferestre de termopan gresie faianta parchet curent sobe pe gaz,canalizare,apa ...

3673 EUR/m2 | 49 m2

1Mai, Sector 1, Bucuresti

Colentina - spital fundeni, stradal doua camere decomandat, bloc 2017, liber, parcare proprie
7
2

Colentina - spital fundeni, stradal doua camere decomandat, 61 mp cu balcon de 4 mp, bloc din 2017 unic proprietar - renovat recent, etaj 3 3+ pod izolat si cu scara interioara ce poate fi folosit pt depozitare cumparat cu acte, loc de parcare cumparat in acte in curtea interioara cu deschidere din telecomanda, ...

21700 EUR/m2 | 5 m2

Sector 2, Bucuresti

Garsonieră bragadiru leroy merlin
4
8

Garsonieră bragadiru leroy merlin

Garsoniera bragadiru leroy merlin demisol bucătărie mobilata centrala termica gata de mutare

183 EUR/m2 | 30 m2

Sector 5, Bucuresti

garsoniera bragadiru mega image 36000euro
2
23

garsoniera bragadiru mega image 36000euro

garsoniera bragadiru mega image 36000euro gresie faianta usa metakica parchet centrala termica proprie se poate transforma usor in 2 camere

1200 EUR/m2 | 30 m2

Sector 5, Bucuresti

gaesoniera petre ispirescu sebastian 10 minute de metrou unirii
5
16

Garsoniera cf. 2 , situată într-o zonă recent amenajată, la etajul 1. Acces facil la mijloacele de transport. Magazine și parc în apropiere. Scara este curată . Blocul urmează să fie anvelopat în acest an. Este renovată de curând. Are schimbată toată instalația electrică și sanitară. Blocul este ...

1520 EUR/m2 | 25 m2

Sector 5, Bucuresti

3 camere cartierul verde bragadiru limita cu sector 5
5
2

3 camere cartierul verde bragadiru limita cu sector 5

tell .O77O.759.36O. Vă propunem spre vânzare un apartament spațios și primitor cu 3 camere, situat în ansamblul rezidențial Cartierul Verde Bragadiru, o zonă recunoscută pentru liniște, spații verzi și comunitate tânără. Caracteristici Principale: Suprafață utilă: 74 mp (compartimentare inteligentă) Etaj: ...

905 EUR/m2 | 74 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament Drumul Taberei Ghencea
5
2

Apartament Drumul Taberei Ghencea

Apartamente semidecomandat trei camere semidecomandat etaj 5 din 8 vizavi de Stadionul Steaua zona superba metrou necesita renovare totala acte in regula acceptam orice forma de creditare detalii la telefon

1560 EUR/m2 | 75 m2

Ghencea, Sector 6, Bucuresti

Apartament  2 camere  Titan
9
2

Apartament 2 camere Titan

Apartament 2 camere Titan lângă gura de metrou 1 decembrie 1918 Bloc 1975 Este Reabilitat Etajul 6 10 Este Renovat recent ncu materiale de calitate preț 119000euro Telefon

2380 EUR/m2 | 50 m2

Sector 3, Bucuresti

Casă curte
10
3

Casă curte

Casă 2019 pretabilă pentru două familii, birouri. Suprafață locuibilă 140 mp. Parter bucătărie 16 mp,living 32mp, baie 9mp. Etaj 3 dormitoare din care două cu balcon. Baie 12mp. Pivniță la bucatărie 9mp. Curte 90mp. Terasă parter 32mp. Cadadastru,intabulare . Unic proprietar. Acoperiș Lindab.

2107 EUR/m2 | 140 m2

Sector 2, Bucuresti

Teren la lac,proprietar
3
18

Teren la lac,proprietar

Vand teren la lac,1754mp,deschidere 95mp. Călărași,Lehliu Gară,sat Buzoieni. Cadastru,intabulare. Curent si apa .

1,754 m2

Sector 2, Bucuresti

Spatiu Comercial Zona Herăstrău
2
1

Spatiu Comercial Zona Herăstrău

Vând spațiu comercial zona Herăstrău Amprentă 80 m , cu birou 20 m și 20 m spațiu de depozitare ( total 120 m ) Terasa de 162 m Toate utilitățile sunt funcționale apa , gaze și curent inclusiv 380 w

3158 EUR/m2 | 120 m2

Sector 1, Bucuresti

ap 4 camere 110 mp i anastasie panu3

ap 4 camere 110 mp i anastasie panu3

ap 4 camere in Anastasie Panu .preț 300.000 euro.

2727 EUR/m2 | 110 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Preciziei
4
19

Garsoniera Preciziei

garsoniera se vinde exact cum se vede in poze si este renovata complet, avand urmatoarele dotari: usa metalica, parchet din lemn masiv de stejar, geamuri termopan, faianta in baie si bucatarie, boiler Ariston, aer conditionat, masina de spalat, aragaz, frigider. Specific ca nu este racordata la gaze ...

1667 EUR/m2 | 15 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Drumul Taberei-1 Mai-Favorit-Bloc 1982
10
80

Drumul Taberei-1 Mai-Favorit-Bloc 1982

confort 1,etaj 4 din 8,bloc 1982,foarte bine compartimentat,ambele dormitoare cu baie ,bucatarie spatioasa de 8 mp,pozitie excelenta la o statie de metrou Favorit,2 gr sanitare,intabulat.

1927 EUR/m2 | 70 m2

Drumul%25252525252525252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Casa de vanzare in comuna potlogi
6

Casa de vanzare in comuna potlogi

Casa de vanzare in comuna potlogi ,750mp, 4 camere,baie, bucătărie, pivniță, puț ,casă construita din cărămidă și grinzile de beton si fundație de beton, este în renovare, are geamuri termopane curenta ,canalizare, gaze sunt pe strada, casa locuibila, plus anexe.mai multe detalii la tel.

47 EUR/m2 | 750 m2

Sector 1, Bucuresti

Vând garsonieră
3
42

Vând garsonieră

Vând garsonieră conf 3 Toate actele la zi !

1176 EUR/m2 | 17 m2

Sector 5, Bucuresti

 APARTAMENTE DE VANZARE Splaiul Unirii Delta Vacaresti Sector 3 Vitanul Nou !
10
2

SAVAR RESIDENCE SPLAIUL UNIRII ansamblu rezidential premium nou,in constructie cu termen de finalizare Octombrie 2026 Apartament 2 camere la parter Corp D,56 mp + 52 Gradina la 150.000 euro +Tva Apartamente 3 camere Disponibile : 10 Unități in Corp C,cu 85 mp la 92 mp si preturi de la 188.000 euro la ...

2212 EUR/m2 | 85 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

  teren casa .sergent turturica .urgent
7

teren casa .sergent turturica .urgent

teren cu constructie de 2cam baie bucatarie amp 36.90mp.teren liber 300mp an titul de propietate .are teren si spatele casei cadastru int. plus anexa baie hol.astept vizionati .teren, bun si acte la zi. zona linistita loc de parcare an fata porti de 2masini plus an curte .sa actualizat actele la zi. ...

3400 EUR/m2 | 40 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Salvează căutarea