Promovat
vand apartament vila 4 camere teren 97 chirie cinema scala 102 metri la demisol la 99000 e
20
4

vand apartament in vila 4 camere si teren 97 mp chirie curte la cinema scala 102 metri la demisol la 99000 euro la vila

971 EUR/m2 | 102 m2

Cartierul Armenesc, Sector 2, Bucuresti

Promovat
vand vila si restaurant 699000 euro cismigiu universitate atenrul roman
19
7

1748 EUR/m2 | 400 m2

Cișmigiu, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Stradal, Bdul Iuliu Maniu renovat, cladire 14 camere, 330mp, 910E mp, venit pasiv
6
2

**Oportunitate imobiliară cu venit imediat și potențial de valorificare ridicat 330 mp rezidential comercial pe Iuliu Maniu** Proprietar (deschis colaborarii cu agentii imobiliare), vând un cladire multifunctionala și bine poziționata, situata direct pe bulevardul Iuliu Maniu, în Sectorul 6. Proprietatea ...

909 EUR/m2 | 330 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartment 2 camere proprietar
10

Apartment 2 camere proprietar

Vind apartment 2 camera mobilat,utilat in cartierul solar .

2083 EUR/m2 | 48 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

13 Septembrie vis-a-vis de Marriott
7
76

13 Septembrie vis-a-vis de Marriott

Casa 70 mp, toate facilitatile, finisat la cheie, centrala gaz, aer conditionat, contoare. Casa nu are curte, intrarea se face direct din strada, unic propietar, super oferta, posibilitate de mansardare.

1427 EUR/m2 | 70 m2

Sector 5, Bucuresti

Cripta funerară cimitir Adormirea Maicii Domnului Giulesti
1

Cripta funerară cimitir Adormirea Maicii Domnului Giulesti

Cedez cripta funerară din beton în cimitirul Adormirea Maicii Domnului Giulesti .

Sector 2, Bucuresti

Teren constructii ultracentral de vanzare
7
2

Teren constructii ultracentral de vanzare

Anunț de vânzare teren: Ultracentral, Corneliu Coposu 17 A Oportunitate rară în inima orașului! Oferim spre vânzare un teren liber pentru construit, de 320 mp situat într-o locație ultracentrală, pe strada Corneliu Coposu nr. 17 A. Această proprietate unică oferă un potențial vast pentru dezvoltare ...

320 m2

Sector 3, Bucuresti

PIPERA zona Jollie Ville, 3 camere, zona de vile
10
1

PIPERA zona Jollie Ville, 3 camere, zona de vile

PIPERA, 3 camere lux, 120 mp, et 2 din 3, vedere pe 2 parti, decomandat, 2 balcoane, apartament luminos, rulouri exterioare, lift, loc parcare in garaj subteran separat 15000 EUR, curte interioara, complet mobilat si utilat, zona Sunflower, Drumul Potcoavei. Ocazie pentru investitie (chirie 800-1000 ...

2650 EUR/m2 | 100 m2

Pipera, Sector 1, Bucuresti

Apartament 3 camere Chisinau
10
2

Apartament 3 camere Chisinau

Vânzare apartament cu 3 camere compus din : Doua camere Living Doua bai Doua balcoane Apartamentul este renovat , se vinde mobilat și utilat Instalația electrică și sanitara au fost schimbate Etaj 10 din 10 Blocul se afla in zona Chișinău . in zona se afla : Maga Mall Piata Delfinului Policlinica ...

2687 EUR/m2 | 67 m2

Sector 2, Bucuresti

 proprietar vand  apartament 2 camere decomandat
9
35

proprietar vand apartament 2 camere decomandat

2 camere decomandat et 7 din 8 renovat..totul nou baie fara cada...usi noi ...parchet nou...gresie noua...instalatii noi ...liniste..supraveghere video 24 24 terasa refacuta...instalatia noua in bloc...lifturi noi ...buncar....bloc mapn .....scoala in apropiere...gradinite2 ...mall drumul taberelor....piata...diverse ...

2308 EUR/m2 | 52 m2

Drumul%2525252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

vand  mini garsoniera zona mosilor armeneasca
2
62

vand mini garsoniera zona mosilor armeneasca

garsoniera situata in mansarda unui imobil cu 2 etaje ........garsoniera este formata din doua camere .și un hol de acces... wc ....bloc reabilitat termic izolat ...consolidat... fara bulina ......

1929 EUR/m2 | 14 m2

Sector 2, Bucuresti

Garsonieră Cf 2 18 Mp Policlinica Titan
5
9

Garsonieră Cf 2 18 Mp Policlinica Titan

Garsonieră Confort 2 La Policlinica Titan 18 Mp Etaj 2 Din 10 Are Cadastru Făcut Și Intabulare Are Gresie,Faianță,Parchet,Termopane, Cablu TV,Interfon. Blocul A Fost Reabilitat. Garsoniera Nu Are Gaze Dar Se Poate Băga Țeava De Gaze Se Află În Bloc Lîngă Bloc Se Află O Școală Și O Grădiniță,Aproape ...

2333 EUR/m2 | 18 m2

Sector 4, Bucuresti

Proprietar - Apartament 3 camere Doamna Ghica Colentina
9
11

Proprietar - Apartament 3 camere Doamna Ghica Colentina

Proprietar vând apartament cu 3 camere, etaj 4 în complex Planorama, str. Doamna Ghica nr.32B Dispune de centrală termică, AC, bucătărie separată de salon, 2 grupuri sanitare, dressing. Apartamentul este luminos, bine compartimentat și eficient izolat, cu orientare nord-vest. Liber, mutare imediată. Exclus ...

1857 EUR/m2 | 70 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Casa cu teren 2500mp Stradal in zona de sud a Bucurestiului
7
2

Casa cu teren 2500mp Stradal in zona de sud a Bucurestiului

Proprietar vând la șoseaua principală :casă cu teren 2500mp intravilan în zona de sud a Bucureștiului după comuna Berceni. Proprietatea se află la 13 km distanță față de stația de metrou Tudor Arghezi. Terenul are deschiderea de 16m cu adâncimea de 153m Atenție!!!Proprietatea se află la șoseaua principală,nu ...

2500 EUR/m2 | 70 m2

Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat - Sublocotenent Popa, nr. 1, bl 15, scara 2
1
4

Apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 4 din 8 intr-un bloc construit in anul 1982 care nu figureaza cu risc seismic, la doar cativa pasi de Mega image, statia de tranvai Piata Rahova si Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu. Incalzirea se realizeaza prin termoficare, calorifere. Suprafata ...

1650 EUR/m2 | 50 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Vând boiler de 200 litri, cu serpentină de inox
3
2

Vând boiler de 200 litri, cu serpentină de inox

Vând boiler pentru apă caldă care funcționează prin racordarea acestuia la centrala termică. Capacitatea acestuia este de 200 litri. Serpentina de încălzire din interior este confecționată din inox. Este foarte bun pentru încălzire apă cu panouri solare.

Sector 2, Bucuresti

Casa 205m sector 5 bătrâneasca
4
6

Casa 205m sector 5 bătrâneasca

Vand casa batraneasca ,Bucuresti ,sector 5 , Str Perinita , formata din 4 camere si 3 anexe ( anexele trebuie darmate si refacute).Sunt 2 corpuri cate 2 camere-1 corp din caramida cu suprafata de 39m , iar corpul 2 - paianta conform cadastru atasat in poza.Gazele sunt la poarta ,are canalizare,lumina ...

1287 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament tip penthouse, 3 camere, singur pe etaj
10

Apartament tip penthouse, 3 camere, singur pe etaj

Vă prezentăm un apartament tip penthouse, situat la ultimul etaj retras al unui imobil cochet, în Ansamblul Rezidențial Aurel Perșu Sector 4, ideal pentru cei care își doresc intimitate, lumină naturală abundentă și spații generoase, într-o zonă liniștită și bine conectată. Poziționarea retrasă oferă ...

1623 EUR/m2 | 122 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Casa la curte str.Posada ,teren 280mp
3
16

Casa la curte str.Posada ,teren 280mp

Casa si teren la curte zona Antiaeriana,str.Posada. Terenul are o suprafata de 280mp iar casa aprox 100. Necesita renovare.

1340 EUR/m2 | 97 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsonieră 47 mp | Etaj 1din 4 | Bloc 2011 | Parcare proprie inclusă | 69.500 euro
7
11

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon închis. Caracteristici: ...

1479 EUR/m2 | 47 m2

Prelungirea%2525252525252525252bGhencea, Sector 5, Bucuresti

Apartament 3 camere confort 1 decomandat Drumul Taberei sect 6
5

Propietar vând apartament 3 camere confort 1 decomandat , str Râul Doamnei sector 6, etaj 4 10, metrou în fața blocului, suprafață 71 mp, necesită renovare.

1451 EUR/m2 | 71 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Garsonieră 47 mp + 1 loc parcare | 69.500 euro| Etaj 1din 3 | Bloc 2012
10
7

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, nr.58F, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă, vedere spate. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon ...

1655 EUR/m2 | 42 m2

Prelungirea%2bGhencea, Sector 5, Bucuresti

ultracentral camera mansarda, 10,5 metri suprafata desfasurata
10
41

vând camera mansarda ultracentral , bulevardul Kogălniceanu Nr 15.Camera are 8 m iar wc este comun, pe hol.Camera necesita renovare.Camera se afla la mansarda într-o clădire interbelica cu 3 etaje și mansarda cu risc seismic și necesită renovare.Cota parte de teren de sub clădire este in proprietat ...

Sector 5, Bucuresti

Kogălniceanu-Cismigiu- ultracentral apartament 4 cam, pret sub evaluarea primariei
6
13

Vând apartament ultracentral in București , evaluat de primăria sectorului 5 la 200.000 euro BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - Apartamentul cu 4 camere este situat pe bulevardul Kogalniceanu, o zona apreciata pentru mixul sau de facilitati și atracții. - ...

1245 EUR/m2 | 102 m2

Sector 5, Bucuresti

Salvează căutarea