Promovat
Apartament deosebit spatios si luminos 93 mp utili
6
3

Apartament deosebit spatios si luminos 93 mp utili

Vând apartament primitor și bine compartimentat, potrivit pentru o familie care își dorește un spațiu generos și liniște, într-o zonă accesibilă din Sector 2. Locuința are o suprafață utilă de 93 mp (105 mp total) și este decomandată, oferind intimitate și confort în fiecare cameră. Dispune de 4 camere, ...

2022 EUR/m2 | 93 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Teren intravilan Jilava-Ilfov
1
1

Teren intravilan Jilava-Ilfov

Teren aflat in spatele Garii Jilava, intre str. Drumul Dealul Frumos si Centura. Este Intravilan-Arabil, cale de acces neamenajata, trecuta in PUZ de catre Primarie. Terenul face parte din alte loturi in aceeasi situatie. Fara litigii, vandut de proprietar.

2,834 m2

Jilava, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Afacere profitabilă de producție covorașe EVA auto și e-commerce la cheie de vânzare   București
1

Afacere profitabilă de producție covorașe EVA auto și e-commerce la cheie de vânzare București

Afacere profitabilă de producție covorașe EVA auto și e-commerce la cheie de vânzare București - 110 000 EURO Se vinde o unitate de producție complet funcțională în București, specializată în fabricarea covorașelor auto EVA la comandă. Afacerea funcționează de peste 2 ani, are producție proprie, import ...

Sector 4, Bucuresti

Promovat
DE VÂNZARE   Ansamblu Imobiliar | Zona Dorobanți, Sector 1, București
9
2

DE VÂNZARE Ansamblu Imobiliar | Zona Dorobanți, Sector 1, București

Ansamblu Imobiliar Excepțional | Zona Dorobanți, Sector 1, București Suprafață teren: 239,70 mp | Suprafață construită: 235 mp | Regim înălțime: P+1 Propietari, vă prezentăm o oportunitate rară pe piața imobiliară din una dintre cele mai exclusiviste zone ale Bucureștiului Dorobanți, Sector 1. Ansamblul ...

3830 EUR/m2 | 235 m2

Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Schimb  (NU VAND ) apartament doua camere decomandat cu casa la curte in Bucuresti sau imprejurimi .
10
28

Schimb (NU VAND ) apartament doua camere decomandat cu casa la curte in Bucuresti sau imprejurimi .

Apartamentul este confort 1, curat, decomandat amplasat cu fata la strada si are 54m patrati spatiul locuibil, situat la parter cu balcon inchis intr-un bloc reabilitat termic si inca necontorizat. Se afla in imediata apropiere (200 metri) de intrarea principala in parcul IOR din cartierul Balta Alba. ...

1296 EUR/m2 | 54 m2

Sector 3, Bucuresti

Rahova Sebastian - casa de vanzare- 83mp C S S
10
29

Rahova Sebastian - casa de vanzare- 83mp C S S

Avem deosebita placere de a va propune spre vanzare un imobil situat in zona Rahova- Sebastian, suprafata 83 mp, deschidere 6mp, 2 intrari, grup sanitar, centrala proprie, 380W, liber, etc Acces rapid catre toate mijoloacele de transport. Pentru mai multe detalii, va rugam sa ne contactati.

1157 EUR/m2 | 83 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

VAND Teren Padure 2

VAND Teren Padure

VÂND 6000 mp PĂDURE în Pădurea BĂNEASA București , situată pe Drumul Jandarmeriei, la cca 200 ml de fostul Poligon Băneasa Dotări: La 200 ml de: Asfalt Apă Curent Gaz

6,000 m2

Sector 1, Bucuresti

Vand teren la plaja Corbu
6
10

Vand teren la plaja Corbu

Vând teren in Corbu extravilan situat la jumatatea localitatii in suprafață de 5000 m ,propus pentru bagare in intravilan,ideal de investitie cu acces la plaja sălbatică de la Corbu si plaja virgina de la Vadu.Pretul este de 10 euro/m.La cerere se pot vide si parcele mai mici.Accept schimburi .

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Garsonieră 47 mp | Etaj 1din 4 | Bloc 2011 | Parcare proprie inclusă | 69.500 euro
7
11

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon închis. Caracteristici: ...

1479 EUR/m2 | 47 m2

Prelungirea%2525252525252525252bGhencea, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Ocazie! Ap.3 camere, mobilat și utilat, 89900
6
11

Ocazie! Ap.3 camere, mobilat și utilat, 89900

Proprietar, vând apartament în Dr Taberei, 3 cam, circular, mobilat, utilat, acte in regula, termopane, usa metalica, aer condiționat, gresie, faianță, apometre, repartitoare, apa calda, căldură, se poate instala centrala de ap, cumparata, (țeavă de gaze trasa), bloc foarte civilizat, 2 lifturi, zona ...

1368 EUR/m2 | 65 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Drumul Taberei Parc Moghiotos
7

Drumul Taberei Parc Moghiotos

PARTICULAR , vand apartament confort 1 ,renovat si igienizat total anul acesta. Totul este nou si de foarte buna calitate. Usile de interior,termopanul,gresia ,faianta ,si parchetul,cat si toate obiectele sanitare si mobilierul de baie sunt noi. Instalatiile au fost inlocuite ,invlusiv cele ale ...

1863 EUR/m2 | 52 m2

Drumul+Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Vânzare casă zona Ștefan cel Mare
1
14

Vânzare casă zona Ștefan cel Mare

Vând imobil pe Strada Viesparilor, sector 2, în curte comuna, format din: - teren in folosinta 40,01 mp - constructie parter (demolabilă): cameră + marchiză + antreu = 24,8 mp, WC + bucătărie + magazie + pivnița = 17 mp Imobilul dispune de acces la utilitati, are cadastru si este intabulat. Pozitionarea ...

1071 EUR/m2 | 42 m2

Stefan%25252bcel%25252bMare, Sector 2, Bucuresti

Teren ultracentral 5 minute de Piata Victoriei
10
3

Teren ultracentral 5 minute de Piata Victoriei

acte la zi, împrejmuit, apă canalizare disponibile, electricitate, gaze și internet în fața porții sectorul 1 București Regin construcție L1A, POT 45%, CUT 1.3

411 m2

Sector 1, Bucuresti

Vânzare casa curte
10
9

Vânzare casa curte

Vând casa p+1,in suprafață de 209 mp și teren curte 267 mp, zona Carrefour Colentina, 315000 euro negociabil, direct proprietar, exclus intermediari!

1507 EUR/m2 | 209 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Proprietar garsoniera Piata Alba Iulia Decebal
8
4

Proprietar garsoniera Piata Alba Iulia Decebal

Proprietar vand garsoniera decomandata cu suprafata de 40 mp, situata in planul secund al bulevardului Decebal, la etaj 4 intr-o zonă liniștită (strada Mesterul Manole). Bloc din 1990 reabilitat in 2025 (cu instalații refacute, panouri fotovoltaice și recuperatoare căldură montate) Locuința se vinde ...

2613 EUR/m2 | 40 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartement 3 camere - Panoramic Sky-View
10

Apartement 3 camere - Panoramic Sky-View

Vând apartament cu 3 camere, renovat și situat într-una dintre cele mai verzi și bine deservite zone din Sectorul 4. Situat la etajul 13 14, acest imobil oferă echilibrul perfect între liniștea unei vederi panoramice și dinamica unei infrastructuri urbane complete. AVANTAJELE UNICE ALE LOCAȚIEI (Family ...

1933 EUR/m2 | 75 m2

Sector 4, Bucuresti

Vanzare teren 1000 mp  Padurea Baneasa
7
3

Vanzare teren 1000 mp Padurea Baneasa

Vand 1000 mp desc 52 m, Padurea Baneasa-Aleea Teisani, sector 1, Bucuresti. pret 100 euro mp. Terenul este impadurit, sector 1 , drum acces de 4m , canalizare , gaze , curent electric . Drumul de acces este folosit si de alte proprietati (vecini). Ideal investitie!!!!

1,000 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Teren lot intravilan aproape sect 4
2
10

Teren lot intravilan aproape sect 4

Teren intravilan construibil la limita sector 4 Bucuresti, Strada Perilor cu Prunilor 21, 413 mp. imprejmuit, puț functional, lumina la 5 m de teren, gaze la 50 m. Sau schimb cu apartament sector 4.