Promovat
Proprietar ,persoana fizica Vind apartament cu toate actele finalizate Luica nr 13 58000 E
10
77

Vind apartament 2 camere semidecomandat cf 2 st 40mp cu tot cu balcon ,Luica Et 5 10 Bloc reabilitat termic Vedere inspre parculet Imbunatatiri ,gresie,faianta,usi noi,termopane,balcon inchis ,bloc curat ,vecini deosebiti

1425 EUR/m2 | 40 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vand Duplex la 4min mers pe jos de metrou Apărătorii Patriei, 3 camere, 2 bai, 72mp
8
3

Vand apartament tip duplex (mansarda) la 4 minute de mers pe jos de stația de metrou Apărătorii Patriei - Construcție 2013 - 3 camere (living + 2 dormitoare) - 2 bai - Bucatarie inchisa (nu este open space) - 67mp utili 71mp total 87mp construiti + cota indiviza teren - Cadastru complet pe ambele ...

2015 EUR/m2 | 67 m2

Aparatorii%2525252bPatriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vand Apartament cu 2 camere Piata Sudului- Scoala de Politie
5
1

Vând apartament cu 2 camere cu loc de Parcare plătit, În bloc reabilitat , semidecomandat la etajul 10 10. Lângă Sun Platza, metrou ( 4min) , școala, grădiniță, la 5 minute de Parcul Orășelul Copiilor.

2400 EUR/m2 | 50 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Afacere profitabilă de producție covorașe EVA auto și e-commerce la cheie de vânzare   București
1

Afacere profitabilă de producție covorașe EVA auto și e-commerce la cheie de vânzare București

Afacere profitabilă de producție covorașe EVA auto și e-commerce la cheie de vânzare București - 110 000 EURO Se vinde o unitate de producție complet funcțională în București, specializată în fabricarea covorașelor auto EVA la comandă. Afacerea funcționează de peste 2 ani, are producție proprie, import ...

Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere cartier Rahova, decomandat - suprafata utila 56,9 MP
3
7

Apartament 2 camere, in cartier Rahova ( str caporal preda), decomandat 56,9 MP, etaj 4 4, an constructie 1985 care nu figureaza cu risc seismic Blocul are 3 scarii, administrator de 25 ani, scara este foarte curata, vecini civilizati ( 99% sunt de peste 25 ani acolo, vecinii mei) Imbunatatiri ( AC-uri, ...

1314 EUR/m2 | 57 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Vânzare Teren Băneasa
10
5

Vânzare Teren Băneasa

Teren Băneasa 495mp din care 411mp construibil pentru edificarea unei locuințe individuale P+2E+M, POT 45% CUT 1,3 suprafața construită 493mpc, 137 mp amprentă și 98 mp utili pentru fiecare nivel, PUD aprobat 2019. Autorizația de Construire pentru edificarea imobilului respectiv a fost semnată 14-04-2026 ...

495 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

apartament 3 camere lt Ilie Campeanu nr.4 sector 5  zona rahova
10
6

apartament 3 camere lt Ilie Campeanu nr.4 sector 5 zona rahova

Apartament 3 camere decomandat, et 1 bloc 4 etaje.baie+wc serviciu,aer condiționat,centrala proprie, grădiniță și școală în apropiere.zona și bloc liniștit.

171 EUR/m2 | 642 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Vanzare 2camere Aviatiei
10
26

Vanzare 2camere Aviatiei

Vanzare apartament cu 2 camere in cartierul Aviației, situat pe str.Cpt. Alexandru Serbanescu nr14, etaj 2, decomandat, suprafata totala utila 62,9mp, bloc monolit cu grinzi foarte solide, constructie1987, reabilitat termic, certificat energetic clasa B, cu living 21,8mp, dormitor 14,4mp, bucatarie 8,5mp, ...

3016 EUR/m2 | 63 m2

Aviatiei, Sector 1, Bucuresti

Vanzare 2 camere Unirii Parlament
13
4

Vanzare 2 camere Unirii Parlament

Vanzare apartament cu 2camere Natiunile Unite-Parlament,ultracentral, etaj 6, decomandat, bloc 1991, suprafata utila 61mp + dependinte + 2 terase de 11mp fiecare, utilat mobilat (mobilier nou), aer conditionat in fiecare camera, orientare sud-est, situat foarte aproape de cladirea Parlamentului Romaniei, ...

4098 EUR/m2 | 61 m2

Izvor, Sector 5, Bucuresti

Teren sctor 1 zona Jandarmeriei
10
17

Teren sctor 1 zona Jandarmeriei

Zona Jandarmeriei Proprietar vand teren intravilan 1000 mp (750mp teren și cotă indiviză de drum 250mp) situat in București Sector 1 str Drumul Stegarului Nr 261 Lot B1/1 Preț: 125000 euro TVA inclus

1,000 m2

Sector 1, Bucuresti

Apartament 3 camere - decomandat - Salaj   Petre Ispirescu
10
3

Apartament 3 camere - decomandat - Salaj Petre Ispirescu

Apartament de 3 camere decomandat, situat la parterul unui bloc construit in anul 1978 din Aleea Sălaj nr. 8 (bloc 41), cu o suprafață utilă de 61 mp și balcon. Compartimentare eficienta: -decomandat- suprafata utila: 61 mp Apartamentul este semi-mobilat și racordat la sistemul de termoficare Poziționarea ...