Casa de vanzare Bucuresti
6
7

Casa de vanzare Bucuresti

Casa de vanzare in Bucuresti sector 3 zona industriilor cartier 23 august, 3 camere, bucatarie, baie, casa este renovata nemobilata si gata de vizionare, toate utilitatile plus centrala si aer conditionat, 253m patrati de teren si 67m patrati amprenta, pret negociabil. Nr tel

2015 EUR/m2 | 67 m2

Industriilor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament luminos cu 2 camere - Eroii Revoluției, la 3 minute de metrou
9
12

Oferim spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat, situat într-o zonă excelentă la Eroii Revoluției, la doar 3 minute de mers pe jos de metrou. Statii de transport in comun opresc chiar în fața blocului, deci ajungi rapid oriunde ai treabă în oraș. Apartamentul este renovat recent gresie, faianță, ...

1822 EUR/m2 | 45 m2

Viilor, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere
9

Apartament 3 camere

Apartament cu 3 camere, situat în complexul Arghezi Residence la adresa Drumul Binelui nr. 223-225, et 6 din 7, construcție 2024, centrala proprie, mobilat și utilat integral cu totul nou (mobilă nouă în hol, bucătărie, living, băi, dormitoare, balcoane), electrocasnice noi în bucătărie, aer condiționat ...

1600 EUR/m2 | 116 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament de Vânzare
6
1

Apartament de Vânzare

Apartament 2 camere de vânzare Militari, zona Bulevardul Timișoara Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în Sector 6, în zona Bulevardului Timișoara, pe Strada Aleea Valea Călmățuiului Locuința are o suprafață totală de 57,2 mp și o suprafață utilă de 54,5 mp, fiind poziționată pe ...

2000 EUR/m2 | 55 m2

Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand Casa Cu Teren 460 MP - Marului Sector 3
10
6

Vand Casa Cu Teren 460 MP - Marului Sector 3

Vand Casa Cu Teren 460 MP - Marului Sector 3 .Anul constructiei 2001 si renovata complet in 2025 7 minute de metrou Grigorescu Această casă oferă 3 camere spațioase și o suprafață utilă de 150 mp,deasemenea un foisor cu baie - bucatarie si o psicina in aer liber. Locuința este complet mobilată și utilată, ...

1336 EUR/m2 | 140 m2

Salajan, Sector 3, Bucuresti

Teren de vanzare Clinceni
2

Teren de vanzare Clinceni

Teren de vanzare 1600mp parcelă 800 cu 800 din care pentru cei 1600, 400mp sunt drum. Este curentul tras. terenul este îngrădit. Preț 70euro Terenul este aproape de podul ce desparte prelungirea ghencea de domnesti.

1,600 m2

Sector 6, Bucuresti

Apartament de neratat
10
3

Apartament de neratat

vind apartament pe care il iubesc pentru calitatile lui: in imobil curat, imobil rafacut, desi e la etajul 8 avantajul este ca nu ai zgomot si e o placere sa iti bei cafeaua pe balconul in care am pus gresie si o masuta, si termopane. apoi camerele sunt spatioase, au parchet lipit ambele. si termopane. Bucataria ...

1923 EUR/m2 | 52 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Proprietar, Apartament 2 camere, Calea 13 Septembrie-Prosper, et.1 8
5
1

Apartament 2 camere situat pe strada Dorneasca nr. 11, la etajul unu al unui bloc cu opt etaje, construit in anul 1987. Acesta dispune de o suprafață de 60 mp, decomandat, renovat cu gresie, faianță, parchet si balcon închis. Se vinde mobilat si utilat complet. Este situat pe o strada liniștită, cu locuri ...

2167 EUR/m2 | 60 m2

13+Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Garsoniera mobilata, utilata - Piata Progresului Berceni
5
2

Garsoniera mobilata, utilata - Piata Progresului Berceni

Se oferă spre vânzare o garsoniera mobilata,utilata , așa cum este prezentată în poze . Este situata in imediata apropiere a mijloacelor de transport în comun , la 10 min fata de statia de metrou Eroii Revoluției. Este libera , mutarea se poate face imediat.

1833 EUR/m2 | 30 m2

Eroii Revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Inchiriez Spațiu comercial,birou ,cabinet
10
1

Inchiriez Spațiu comercial,birou ,cabinet

Închiriez spațiu comercial în acte.zona Gorjului, Str George Calboreanu 16,sector 6 ,suprafață 54 mp open space.In momentul actual compartimentat cu pereți OSB. Toate utilitățile Centrala proprie,AC, vitrina termopan.Se pretează ptr salon coafor,cabinet medical stomatologic, veterinar pet shop,etc.Video ...

16 EUR/m2 | 54 m2

Sector 6, Bucuresti

teren 4000m Buftea
1

teren 4000m Buftea

este intravilan, zona sat flamanzeni, zona pădure, mai multe detalii în poze și la telefon, nu plătesc comision la agenți

Sector 1, Bucuresti

Proprietar-vand apartament 2 camere, recent renovat, modern, mobilat si utilat complet, bloc 2013
10
4

Apartament modern si foarte luminos, situat intr-o zona linistita din Doamna Ghica, la numarul 86, intr-un bloc dotat cu lift, an constructie 2013,fiind situat la etajul 2 4. Blocul este construit din caramida, iar la parterul blocului se afla un loc de joaca pentru copii Locuinta este mobilata pe ...

2946 EUR/m2 | 46 m2

Doamna+Ghica, Sector 2, Bucuresti

Casa de vanzare sector 4
2
28

Casa de vanzare sector 4

Proprietar, casă de vânzare, sector 4. Suprafață totală 136 m . Construcție suprafață 80 m . 2 camere + bucătărie din paiantă. Construcție nouă, 2 camere din BCA tencuită + nivel 2 camere și hol din lemn, în curs de finalizare. Casa este situată pe strada Odei, între Strada Tudor Gociu și Strada Roș ...

2321 EUR/m2 | 56 m2

Sector 4, Bucuresti

Vand  concesiune  comodat loc de veci

Vand concesiune comodat loc de veci

Concesiunez loc de veci Cimitirul Buna Vestire din Giulesti Sabri

Sector 3, Bucuresti

Teren sctor 1 zona Jandarmeriei
10
17

Teren sctor 1 zona Jandarmeriei

Zona Jandarmeriei Proprietar vand teren intravilan 1000 mp (750mp teren și cotă indiviză de drum 250mp) situat in București Sector 1 str Drumul Stegarului Nr 261 Lot B1/1 Preț: 125000 euro TVA inclus

1,000 m2

Sector 1, Bucuresti

Apartament 3 camere - decomandat - Salaj   Petre Ispirescu
10
4

Apartament 3 camere - decomandat - Salaj Petre Ispirescu

Apartament de 3 camere decomandat, situat la parterul unui bloc construit in anul 1978 din Aleea Sălaj nr. 8 (bloc 41), cu o suprafață utilă de 61 mp și balcon. Compartimentare eficienta: -decomandat- suprafata utila: 61 mp Apartamentul este semi-mobilat și racordat la sistemul de termoficare Poziționarea ...

1393 EUR/m2 | 61 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Proprietar, vand apartament 3 camere zona Titan 7

Proprietar, vand apartament 3 camere zona Titan

Vand apartament 3 camere semidecomandat, fara imbunatatiri, parter, zona Titan. Cadastru, intabulat, certificat energetic. Pret 99.000 Euro negociabil.

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere
3
5

Apartament 2 camere

Blocul are interfon, scara blocului recent renovată , supraveghere video, apartamentul este spre interior deci este foarte liniște, loc de parcare asigurat. 2 lifturi Blocul are 2 ieșiri una in bulevard iar cealaltă in spatele blocului. Str. Sg.Maj Cara Anghel Actele se fac direct cu proprietarul. Aștept ...

1818 EUR/m2 | 55 m2

Ghencea, Sector 6, Bucuresti

Apartament 4 camere, etaj 2 10, Șos.Olteniței, langa metrou, bloc reabilitat
9

Vând apartament 4 camere, situat la etajul 2 din 10, pe Șoseaua Olteniței, primul bloc pe dreapta dinspre Metrou Brâncoveanu catre Piața Sudului. An constructie 1982. Suprafață utilă 78,94 mp + balcon 3,29 mp. Vedere pe spate, semidecomandat, 2 băi. Apartamentul este luminos și călduros, cu soare ...

2658 EUR/m2 | 79 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament modern cu 2 camere, zona Bd. Constantin Brancoveanu, Grand Arena
8
45

Apartament 2 camere compartimentare eficienta, balcon generos Vision Residence Brancoveanu 2, Sectorul 4, Bucuresti Va prezentam spre vanzare un apartament excelent cu 2 camere, ideal pentru locuinta proprie sau investitie, situat in cadrul ansamblului Vision Residence Brancoveanu 2, localizat in ...

1454 EUR/m2 | 52 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere, langa Parcul Tudor Arghezi
9
18

Apartament 3 camere, langa Parcul Tudor Arghezi

Te invitam sa descoperi acest apartament cu 3 camere, situat la etajul 2, in blocul C1 al ansamblului Express Residence, parte din dezvoltarea moderna Metalurgiei Park Residence Faza II, Sector 4, Bucuresti. Locuinta este atent gandita pentru a oferi un stil de viata confortabil si spatios, potrivit ...

1415 EUR/m2 | 84 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament tip studio, 77.900 euro, Kristal Residence, Berceni sector 4
9
25

Va prezentam spre vanzare un apartament compartimentat ideal, situat in ansamblul The Grand Kristal, sector 4 in apropierea statie. Imobilul are un regim de inaltime de 11 etaje, ceea ce ofera un grad sporit de intimitate si confort rezidentilor sai. Apartamentul propus la vanzare este situat la etajul ...

1657 EUR/m2 | 47 m2

Sector 4, Bucuresti

Vand Apartament 2 camere decomandat Drumul Taberei
7

Vand Apartament 2 camere decomandat Drumul Taberei

Apartamentul este renovat, instalatia sanitara este schimbata, cabina de dus, gresie, faianta usa metalica, aer conditionat, blocul este anvelopat. Optional se poate vinde si mobilat. 4 Minute pana la metrou. 3 minute pana in statia de autobuz. Scoli si gradinite in zona.

2345 EUR/m2 | 42 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Spalatorie auto + 6 garsoniere
10
16

Spalatorie auto + 6 garsoniere

Zona Rahova, Progresului, Liberty Mall, cladire parter + 2 etaje, constructie 2010, are 100 mp pe nivel, Spalatorie auto in functiune parter +curte140 mp, 6 garsoniere la etajjul 1+2 , inchiriate cu cate 200 euro, acte in regula., Stadiul constructiei: Finalizat, numar etaj: P+2, numar camere: 7, suprafata ...

1733 EUR/m2 | 300 m2

Sector 5, Bucuresti

Salvează căutarea