Promovat
vand apartament decomandat 102 m scala magheru cu maria roseti la demisol inalt in vila pret 99000e
19
9

vand apartament decomandat inalt superb in vila 102 metri scala magheru cu maria roseti la 99000 euro

971 EUR/m2 | 102 m2

Cartierul Armenesc, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 2camere super renovat 1

Apartament 2camere super renovat

Vând apartament 2 camere super renovat, totul nou 2026

2679 EUR/m2 | 56 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Stradal, Bdul Iuliu Maniu renovat, cladire 14 camere, 330mp, 910E mp, venit pasiv
6
2

**Oportunitate imobiliară cu venit imediat și potențial de valorificare ridicat 330 mp rezidential comercial pe Iuliu Maniu** Proprietar (deschis colaborarii cu agentii imobiliare), vând un cladire multifunctionala și bine poziționata, situata direct pe bulevardul Iuliu Maniu, în Sectorul 6. Proprietatea ...

909 EUR/m2 | 330 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Ocazie! Ap.3 camere, mobilat și utilat, 89900
6
12

Ocazie! Ap.3 camere, mobilat și utilat, 89900

Proprietar, vând apartament în Dr Taberei, 3 cam, circular, mobilat, utilat, acte in regula, termopane, usa metalica, aer condiționat, gresie, faianță, apometre, repartitoare, apa calda, căldură, se poate instala centrala de ap, cumparata, (țeavă de gaze trasa), bloc foarte civilizat, 2 lifturi, zona ...

1368 EUR/m2 | 65 m2

Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 4 camere
5
2

Apartament 4 camere

Apartament 4 camere decomandat ,Berceni- Moldoveni , etaj 4 din 4 , 80 mp, baie și wc de serviciu, balcon tip lojă . Bloc reabilitat, 1975 an de construcție, contoar gaze cu proiect și pentru centrală.

1500 EUR/m2 | 80 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera Baicului 25000euro 1

Garsoniera Baicului 25000euro

Garsoniera, 14m , etajul 3 din 4, locuibila, boiler propriu, racordata la reteaua de termoficare. Posibilitatea de racordare la gaze din reteaua blocului.

1786 EUR/m2 | 14 m2

Sector 2, Bucuresti

Drumul Taberei, 3 camere decomandat, renovat, etaj 6 din 8, vedere, sud
10
3

Proprietar, ofer spre vânzare apartament de 3 camere decomandat, etaj intermediar (6 8), situat în Drumul Taberei, zona Tudor Vladimirescu, orientat spre sud, cu vedere deschisă 180 către Serele MApN. Blocul este reabilitat termic în 2025, are lifturi noi (2025 2026) și panouri solare montate pentru ...

2159 EUR/m2 | 66 m2

Drumul%252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere 1

Apartament 2 camere

Proprietar vând apartament 2 camere cartier SOLAR sector 4 București, etaj 1, balcon 8 metri, vedere la piscina și parc, apartamentul este nou, 56 metri pătrați, relații preț 110.000 euro

1964 EUR/m2 | 56 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Teren de vanzare Prelungirea Ghencea
1

Teren de vanzare Prelungirea Ghencea

Vand teren Prelungirea Ghencea. Terenul este amplasat pe Drumul Valea Izvoarelor, in planul 2 fata de de Prelungirea Ghencea si este aproape de Avangarde Rezidential, Suprafata:2500 mp, cu deschidere 21 ml. Pret 110 euro mp

2,500 m2

Prelungirea Ghencea, Sector 6, Bucuresti

Apartament zona Obor 3 camere
9

Apartament zona Obor 3 camere

Vand apartament zona Obor, vecinitate mall Veranda, Piata Obor, Mega Mall, metrou statii Obor sau iancului la 10 min de mers pe jos. Stare foarte buna la pretul de 100.000 euro

2000 EUR/m2 | 60 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Vand apartament 3 camere decomandat et1
11

Vand apartament 3 camere decomandat et1

Proprietar ! Exclus agentii ! Este un apartament cu 3 camere decomandat si bine compartimentat, la et 1 intr-un bloc turn (o singura scara) din 10. Este un apartament foarte calduros iarna si racoros vara dar si foarte luminos Blocul este anvelopat termic .Parcare de la ADP Renovat recent, toate caloriferele ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Vand ap 2 cam et1in bloc situat in centrul Capitalei 4

Vand ap 2 cam et1in bloc situat in centrul Capitalei

Vand cu 150000 euro,negociabil,ap 2cam,et1,50 mp in bloc Sala Palatului-Novotel

3000 EUR/m2 | 50 m2

Sector 1, Bucuresti

Proprietar 3 camere, 71mp, decomandat, renovat, gata de mutare, Rahova, Malcoci   Petre Ispirescu
20
4

Proprietar 3 camere, 71mp, decomandat, renovat, gata de mutare, Rahova, Malcoci Petre Ispirescu

Proprietar, vand apartament 3 camere, decomandat, renovat, mobilat si complet utilat. Etaj 1 10, bloc reabilitat termic, construit in 1978, cu supraveghere video, amplasat pe o strada linistita, fara zgomot, intr-o zona cu multe spatii verzi. Suprafata totala utila 71 mp, balcon inchis, hol mare, ...

1746 EUR/m2 | 71 m2

Sector 5, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere cu loc de parcare inclus Theodor Pallady 66 A
5
1

Vand apartament 2 camere + Loc de parcare in Pallady Hills,la 2 minute de statia de metrou Anghel Saligny. Apartamentul este complet mobilat si utilat,acesta dispune de televizor Smart Tv de 55 inch(140Cm),Aer conditionat,Masina de spalat si bucatarie încorporată integral. Apartamentul dispune de altfel ...

2620 EUR/m2 | 50 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 Camere Emil Racovita Nitu Vasile bloc 1983
5
3

Apartament 2 Camere Emil Racovita Nitu Vasile bloc 1983

2 Camere Spațioase (60 mp) | Emil Racoviță | Etaj 5 8 Zonă Verde & Curată Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat pe strada Emil Racoviță, într-un bloc solid construit în anii '80. Detalii principale: Suprafață generoasă: 60 mp utili, oferind un spațiu mult ...

1433 EUR/m2 | 60 m2