Promovat
De vânzare apartament 2 camere in Baneasa
8
1

De vânzare apartament 2 camere in Baneasa

Apartament 2 camere decomandat,terasă.gradina,loc parcare. Mobilat complet,aer condiționat. An construcție 2010,P 5,preț negociabil .

3071 EUR/m2 | 70 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Promovat
depozit fabrica ferma pret 950.000 euro usor neg Suprafața 2,5 ha intravilan  Post trafo 150 kW
7

depozit fabrica ferma pret 950.000 euro usor neg Suprafața 2,5 ha intravilan Post trafo 150 kW

depozit fabrica ferma sau depozit pret 950.000 euro usor negociabil Suprafața 2,5 ha intravilan Post trafo 150 kW ,trifazic 380 ,putere Capacitate capete porci -2000 Silozuri - două de 1200 tone fiecare,imprejmuit,hala 2000 metri birouri 200,Silozuri 200 containere 100 ,platforma betonata 4000 mp ...

238 EUR/m2 | 4,000 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Teren de vanzare Bd. Ion Mihalache (Piata Mures-Chibrit)
9
10

Teren de vanzare Bd. Ion Mihalache (Piata Mures-Chibrit)

Teren de vanzare de 503 mp , cu deschidere pe 2 laturi . Teren fara constructii existente pe el. PUD aprobat. O latura de 39 ml si una de 13,2 ml .

503 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Vand teren intravilan cu deschidere la apa, asfalt, utilitati
8
8

Vand teren superb intravilan cu deschidere la apa. Locatie: Comuna Unirea, Jud. Calarasi (teren intre case) Suprafata: 1000mp (Deschidere asfalt 17,1m) Acces: drum asfalt pe o latura si un drum comunal pe alta latura care se termina la limita cu apa Utilitati: curent, gaze, apa, telefonie, tv Terenul ...

1,000 m2

Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

casa de vânzare
5

casa de vânzare

Casa de vânzare Colentina Carrefour sc 2 casa construita anul 2025 preț 270 de mi de euro suprafață Udilă 145 m pătrați deschidere 12 m la poartă teren 250 m din care să construit 150 de m și a rămas 100 metri 3 locuri de parcare acte cadastru intabulare preț discutabil pentru mai multe poze sau videoclipuri ...

1862 EUR/m2 | 145 m2

Sector 2, Bucuresti

Ultracentral, Victoriei, 60 mp, totul nou, 150.000 euro
1
8

Ultracentral, Victoriei, 60 mp, totul nou, 150.000 euro

Vand apartament ultracentral in bloc din beton si caramida cu pereti foarte grosi, 60 mp, proaspat finisat complet, modern, totul nou, bucatarie inchisa, baie finisata, utilata complet, apa calda de la retea dar si boiler propriu, balcon mare inchis, dressing, camara, priveliste panoramica excelenta, ...

2500 EUR/m2 | 60 m2

Sector 1, Bucuresti

Soseaua Nicolae Titulescu, apropae de Piata Victoriei, vand apartament de 2 camere deosebit, 150.000 1

Soseaua Nicolae Titulescu, apropae de Piata Victoriei, vand apartament de 2 camere deosebit, 150.000

Vand apartament de 2 camere, apropiat de Piata Victoriei, Soseaua Nicolae Titulescu, suprafata utila 50 mp, bloc din beton armat si caramida, foarte bine construit, peretii grosi, fundatia solida, risc seismic 8,6 grade pe richter, an constructie 1985, finisat recent, modern, apa calda tot timpul, apa ...

3000 EUR/m2 | 50 m2

Sector 1, Bucuresti

Vând apartament 3 camere
10
6

Vând apartament 3 camere

Apartament 3 camere decomandat modificat! Apartamentul se află în zona Raul Colentina, sector 2, vedere la parc și Raul plumbuita! Bloc 1977 Etaj 6 din 11 Bloc anvelopa! Supeafata: 65mp! Pret 100.000 euro negociabil!

1538 EUR/m2 | 65 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Vând garsonieră zona Iancului Avrig
8
2

Vând garsonieră zona Iancului Avrig

Garsoniera semimobilat- electrocasnice, etaj 10 din 10 terasă fără probleme. Suparafata 30mp, geamuri termopan, usa metalică. Necesită renovare ( modernizare).

2083 EUR/m2 | 30 m2

Sector 2, Bucuresti

vanzare teren intravilan

vanzare teren intravilan

teren intravilan,200mp, deschidere 8m utilitati: apa ,canalizare ,curent

Giulesti, Sector 6, Bucuresti

Apartament 3 Camere
6

Apartament 3 Camere

Apartament 3 camere pe Drumul Lunca Merilor, Sectorul 3 cu intrare din Bdul Nicolae Grigorescu. Apartamentul este intr-o vila pe 2 nivele cu mansarda locuita, constructie caramida, vedere spre Nord - Est Se situeaza la etj.1 cu o suprafata de 70mp care include si balconul. Proprietatea are urmatoarele: 1. ...

2429 EUR/m2 | 70 m2

Sector 3, Bucuresti

Vând garsonieră zona Nicolae Teclu 3

Vând garsonieră zona Nicolae Teclu

Vând garsonieră Hils Brauner

2432 EUR/m2 | 37 m2

Sector 3, Bucuresti

Vand apartament cu 2 camere strada Vâltoarei
10
4

Vand apartament cu 2 camere strada Vâltoarei

Proprietar vand apartament 2 camere strada vâltoarei nr.4 bl.6( in spatele școlii nr.136), confort 2, etaj 4 4, 37m2, bloc izolat termic, centrală proprie,semidecomandat.

1135 EUR/m2 | 37 m2

Ferentari, Sector 5, Bucuresti

Casa Single in Bucuresti, P+2+M, 368 mp, teren 530 mp, 299000 e, Neg.
10

Oportunitate de investitie pentru afacere sau locuinta ! Casa individuala in Bucuresti cu suprafata de 368 mp construiti si 333 mp utili cu un teren generos de 530 mp, ideal pentru locuinta sau afacerea ta. Anul constructiei 2025, toate documentele finalizate. Atat structura cat si finisajele sunt ...

1042 EUR/m2 | 287 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere utilat ,mobilat,decomandat cu centrala proprie in Chiajna
5

vând apartament cu 2 camere , mobilat ,utilat , bloc nou cu centrală proprie, 42m2 , decomandat, Chiajna

1548 EUR/m2 | 42 m2

Sector 1, Bucuresti

Apart 2 camere Luica- Pta Resita, semidec, 64.700 eur neg
10
6

Apart 2 camere Luica- Pta Resita, semidec, 64.700 eur neg

Proprietar: De Vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, bine intretinut, partial mobilat, in zona Luica - Piata Resita - Giugiului. Imbunatatiri: gresie, faianta, parchet, termopane, usi schimbate, aer conditionat, hota, usa metalica. Apartamentul este situat pe fata blocului, cu vedere stradala, ...

1797 EUR/m2 | 36 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera la parter cu curte

Garsoniera la parter cu curte

Garsonieră cu grădină HILS Republica, Sector 3 | Nouă Garsonieră tip 1D în ansamblul HILS Republica, la aproximativ 600 m de stația de metrou Republica. Suprafață utilă 32,61 mp + grădină de 19,92 mp. Parcare SUBTERANA, cu loc individual fără alte mașini în laterale. Locație: Șoseaua Industriilor, ...

2485 EUR/m2 | 33 m2

Republica, Sector 3, Bucuresti

Casă 2 camere de vânzare   curte
6
6

Casă 2 camere de vânzare curte

Se vinde casă cu 2 camere, ideală pentru locuit sau investiție. Compartimentare: 2 camere Baie Bucătărie Hol Încălzire cu sobă de teracotă Boiler pentru apă caldă Curte comună Locuința este îngrijită, locuibilă imediat, potrivită pentru un cuplu, o persoană singură sau ca investiție pentru ...

1250 EUR/m2 | 40 m2

Sector 5, Bucuresti

Direct Proprietar Casa Vila Duplex P+1 + Pod construcție 2024
5
5

Proprietar Vând Casă Vilă Duplex P+1+ Pod Construcție 2024 Finisat La CHEIE Gata Să vă Mutați Toate Actel La zi locația București Sector 1 Bulevardul Laminorului aproape de Fabrica de cărămidă Metro 10 Min Mers pe jos școală 179 Barc Bazilescu Parter Living Bucătărie Închisă Baie Aerisire natural ...

2412 EUR/m2 | 114 m2

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

De vânzare casă la curte
5
10

De vânzare casă la curte

Această casă spațioasă dispune de 4 camere, ideale pentru o familie. Îți va oferi confortul dorit, cu pardoseli din laminate și gresie. Baia este dotată cu toate utilitățile necesare, inclusiv o cadă și un duș. Curtea este plată, cu o suprafață din beton, perfectă pentru activități de exterior. Se face ...