Promovat
Apartament 2 camere la curte   casă interbelică   Parc Carol
5
1

Apartament 2 camere la curte casă interbelică Parc Carol

DIRECT PROPRIETAR - FARA AGENTII Apartament 2 camere la curte casă interbelică Parc Carol - zona Unirii Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat la curte. Imobilul păstrează farmecul perioadei interbelice, fiind o alegere ideală pentru cei care apreciază arhitectura clasică. Detalii ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Parcul Carol, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere | balcon mare 9 mp | parcare proprietate privată | zona Grand Arena | bloc nou
10
2

Ai la dispozitie un apartament modern, de 52 mp, construit după anul 2020, cu compartimentare semidecomandată. Pardoselile sunt din laminate, iar bucătăria open space are blat din laminate și aparate electrocasnice. Exista centrala proprie. Baia include cadă, cabină de duș și chiuvetă simplă. Camera ...

1819 EUR/m2 | 52 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Teren agricol 2,31 ha, comasat, acces drum   Smeeni, Buzău
3
1

Teren agricol 2,31 ha, comasat, acces drum Smeeni, Buzău

Vând teren agricol extravilan, în suprafață de 2,31 ha, situat în comuna Smeeni, județul Buzău Detalii teren: Suprafață: 2,31 hectare (23.100 mp), 30 m deschidere la drum, o singura parcela Localizare: Smeeni jud. Buzău Carte Funciară: CF nr. 30906 Smeeni Categoria de folosință: teren agricol, cat. ...

23,100 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
vand imobil 153 mp in Colentina Doamna Ghica
10
16

vand imobil 153 mp in Colentina Doamna Ghica

Vand sau schimb teren 153 mp in Bucuresti, cu doua constructii, casa 56mp + anexa 26mp, amplasat pe colt, cu deschidere dubla, la strazile Heliade intre vii si Pancota, la 50 m de sensul giratoriu cu Doamna Ghica. Curtea si constructiile se afla in stadiu avansat de renovare, s-a inlocuit gardul, au ...

850 EUR/m2 | 153 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament deosebit în vilă interbelică   109 mp   Cişmigiu   Grigore Cobălcescu   Garaj + Terasă
10
6

Apartament deosebit în vilă interbelică 109 mp Cişmigiu Grigore Cobălcescu Garaj + Terasă

Se oferă spre vânzare un apartament spațios și elegant, situat într-o vilă interbelică construită în anul 1930, în zona ultracentrală a Bucureștiului, pe Strada Gheorghe Lazăr nr. 9, în apropiere de Parcul Cişmigiu și Grigore Cobălcescu. Apartamentul este amplasat la parter înalt și are o suprafață ...

1835 EUR/m2 | 109 m2

Cismigiu, Sector 1, Bucuresti

Garsoniera 33 mp
5
1

Garsoniera 33 mp

Vând garsonieră decomandată , mobilată și utilată in Sectorul 6. Etaj 3 , bloc din anul 1976, scara liniștită . Situată intr o zona linistita aproape de metrou , de Universitatea Politehnica , de Carrefour Super Nova , de Mall Plaza , de tramvaiul 41 . Parcul Tudor Vladimirescu se afla in spatele blocului ...

1923 EUR/m2 | 39 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Teren intravilan, str.Capricornului, Domnesti, Ilfov-850 mp
6

Teren intravilan, str.Capricornului, Domnesti, Ilfov-850 mp

Teren intravilan in suprafata de 850 mp (44x20), situat pe Str. Capricornului in Domnesti, aproape de pasajul peste centura, acces pe drum de servitute pietruit, imprejmuit pe doua laturi cu gard. Terenul este situat intre case, teava de gaz trece prin fata terenului, iar in zona canalizarea se ...

850 m2

Sector 6, Bucuresti

Teren balaceanca 631mp
3
2

Teren balaceanca 631mp

Se vinde lot nr 15 intravilan comuna cernica, sat balaceanca la 10 min de bucuresti. Lotul are 631mp cu deschidere de 16mp, este intarusat. Nr cadastral 2490 15. Se poate elibera autorizatie de constructie amplasament. Cadastru si intabulare, extras de carte funciara si certificatul de urbanism care ...

631 m2

Sector 3, Bucuresti

Schimb garsoniera + diferenta cu apartament 2 camere 2

Schimb garsoniera + diferenta cu apartament 2 camere

Schimb garsoniera in zona Piata Muncii, Campia Libertatii, Baba Novac + diferenta cu apartament 2 camere in aceeasi zona. Bloc reabilitat recent, construit in 1979. Suprafata 35 MP. Etaj 5 10 Zugravita, bucatarie utilata, baie renovata.

2000 EUR/m2 | 35 m2

Sector 3, Bucuresti

Vânzare apartament 2 camere, decomandate, Sector 4
9
2

Vânzare apartament 2 camere, decomandate, Sector 4

Se oferă spre vânzare un apartamente de 2 camere decomandate, renovat, situat la etajul 4 din 4. Apartamentul are balcon ínchis, încălzire Radet şi aparat de aer codiționat. Baia are geam. Blocul este situat într-o zonă foarte liniştită, în Sectorul 4, pe Strada Pridvorului, exact lângă parcul Tineretului. Blocul ...

1908 EUR/m2 | 65 m2

Sector 4, Bucuresti

Vand teren sector 4

Vand teren sector 4

Proprietar, vand teren intravilan, 2500 mp, deschidere 31 m Bucuresti, sector 4, Drumul Dealul Frumos, cu cadastru.

Sector 4, Bucuresti

Schimb garsoniera cu apartament 2 camere 2

Schimb garsoniera cu apartament 2 camere

Doar la schimb garsoniera la parter in bloc de 4 nivele cu apartament 2 în aceeași zona etaj maxim 2. Ofer diferenta. Zona Aparatorii Patriei strada Anton Bacalbasa

278 EUR/m2 | 36 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament de vânzare cu 3 camere Drumul Gura Putnei
11
3

Apartament de vânzare cu 3 camere Drumul Gura Putnei

Apartament 3 camere Drumul Gura Putnei, în Bloc nou 2022 Apartament nelocuit, Pret: 175.000 Euro, nu se percepe TVA, fiind persoană fizica, Se accepta orice tip de plata (cash credit), Apartament modern cu 3 camere, situat în zona Drumul Gura Putnei, la doar 15 minute de mers pe jos de stația de ...

1768 EUR/m2 | 99 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere, 10 minute statia de metrou Aparatorii Patriei,
9
10

Direct dezvoltator, Fara comision! Oferim spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, decomandat, disponibil intr-un ansamblu rezidential de calitate premium, in Sectorul 4, Bucuresti, in apropiere de Bulevardul Metalurgiei si la doar cateva minute de statia de metrou Aparatorii Patriei. Finisaje ...

1773 EUR/m2 | 62 m2

Sector 4, Bucuresti

Spatiu depozitare FOISORUL DE FOC 2

Spatiu depozitare FOISORUL DE FOC

Proprietar vând spațiu depozitare, bd. Ferdinand 49, 18mp, demisol. Utilitati: curent electric, apa, posibilitate gaze, aer condiționat.

1222 EUR/m2 | 18 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Apartament cu 3 camere, Doamna Ghica Plaza, Direct proprietar
5
2

Vand apartament cu 3 camere, direct de la proprietar mobilat si utilat, in complexul Doamna Ghica Plaza. Apartamentul se afla la etajul 12 din 16 si are o vedere spre Sud-Est, beneficiind de multa lumina naturala. Suprafata utila este de 83 mp, suprafața totala de 102 mp, un balcon deschis și un balcon ...

1716 EUR/m2 | 102 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Casa de vânzare
5

Casa de vânzare

Casa de vânzare zona Fundeni langa spitalul Fundeni casa este de suprafață de 360 mp suprafață utilă o casa tip p+E+M 1 sufragerie 4 băii 1 bucătărie 1 camere technica 6 dormitoare 3 balcoane o gradina foarte spațioase facilități loc de parcare pentru 2 mașini centrala termica 3 aer condiționat 3 minute ...

972 EUR/m2 | 360 m2

Sector 2, Bucuresti

Apartament 3 camere 2

Apartament 3 camere

Strada Baciului nr 4

930 EUR/m2 | 86 m2

Sector 5, Bucuresti

De vanzare Apartament 2 camere - Titan Ozana
9

De vanzare Apartament 2 camere - Titan Ozana

Direct proprietar: vand apartamant 2 camere, decomandat, 47 mp + balcon 2,6 mp, etaj 5 din 5 ( lift ). Apartamentul este utilaj si mobilat, de vinde cu tot ce se vede inclus. - aer conditionat - balcon deschis - fara loc de parcare ( cu posibilitate de inchiriere sau achizitie) Curtea blocului dispune ...

2553 EUR/m2 | 47 m2

Ozana, Sector 3, Bucuresti

Apartament Premium 2 camere + Boxă | Cartierul Solar
5

Apartament Premium 2 camere + Boxă | Cartierul Solar

Se vinde apartament premium cu 2 camere cu o suprafață totală de 68 mp - 55 mp utili + 2 balcoane de 6 și 7 mp, situat în blocul A (Soare) din Cartierul Solar, la etajul 3 4, orientat către sud-est, cu fața spre parcul din interiorul ansamblului. Apartamentul are un design foarte plăcut, exact așa cum ...

2545 EUR/m2 | 55 m2

Apărătorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere parter balcon 12mp pretabil afacere cabinet salon