Promovat
PROPRIETAR. VÂND apartament decomandat 2 camere Râul Doamnei - Dr Taberei - Ghencea + Boxă la subsol
9
1

Apartamentul se afla într-un Complex rezidential cu acces securizat, cu iesire la doua străzi, la etajul 4 4, este decomandat, are o suprafata utilă de 56 mp, la care se adaugă un balcon de 4 mp amenajat ca o terasa, fiind dotat cu masa si scaune, perfect pentru relaxare. Boxa are o suprafața de 4 ...

2498 EUR/m2 | 60 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare - 2 camere, 70 m .
1

Apartament de vanzare - 2 camere, 70 m .

Vând Apartament cu 2 camere PIATA ALBA IULIA nr 7, bl I 6, et 8 (din 10), ap 44, pe ROND, sector 3 Anul construcției 1991 Suprafata utila a celor două camere - 68,19 mp, la care se adaugă: baie, hol, bucătărie, cămară, debara, vestibul, balcon. PRET - 250 000 EUR .

3571 EUR/m2 | 70 m2

Piata Alba Iulia, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsonieră 47 mp | Etaj 1din 4 | Bloc 2011 | Parcare proprie inclusă | 69.500 euro
7
11

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon închis. Caracteristici: ...

1479 EUR/m2 | 47 m2

Prelungirea%2525252525252525252bGhencea, Sector 5, Bucuresti

Promovat
vand apartament vila 4 camere teren 97 chirie cinema scala 102 metri la demisol la 99000 e
20
4

vand apartament in vila 4 camere si teren 97 mp chirie curte la cinema scala 102 metri la demisol la 99000 euro la vila

971 EUR/m2 | 102 m2

Cartierul Armenesc, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren zona imgb auchan
2
5

Teren zona imgb auchan

Proprietar vand teren intravilan zona IMGB AUCHAN IN suprafata de 5000mp strada Drumul Dealul Crisului 81 85 ., suprafata totala: 5000mp, Front stradal: 36. CF 210093.

5,000 m2

IMGB, Sector 4, Bucuresti

Tineretului-Parc,Garsoniera Totul Nou
10

Tineretului-Parc,Garsoniera Totul Nou

Garsonieră,confort 1,decomandata , renovată recent,instalatii sanitare și electrice noi(pe cupru cu prize modulare), aer condiționat,balcon inchis termopan,costuri mici intretinere apometre wireless,repartitoare,luminoasa (orientare Vest), dressing,bloc 1981, suprafata 33 mp,apropiere parc si metrou.Pretabil ...

3273 EUR/m2 | 33 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Dorobanti, 5 incaperi in vila (2 cam sau garsoniere), Metrou Victoriei; INVESTITIE, LOCUINTA 0 comis
10

INVESTIȚIE IN CEL MAI DORIT CARTIER DE LUX: DOROBANȚI CAPITALE! Proprietar, vand (sau schimb), UNUL DINTRE ULTIMELE APARTAMENTE INDIVIDUALE, DISPONIBIL PE O STRADĂ EXCLUSIVISTĂ (str Roma, nr 21), cu prețul sub 150 mii de euro! Situat la etaj 3 din 3, se vinde împreună cu 30mp cotă din teren (+peste 145mp ...

3000 EUR/m2 | 45 m2

Dorobanti, Sector 1, Bucuresti

vând apartament cu 3 camere și terasă cu loc de parcare subteran.
16
1

vând apartament cu 3 camere terasă și parcare subterana parter,+ un loc de parcare exterior care nu este inclus în preț. Semi mobilat.

1755 EUR/m2 | 110 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere - GATA DE MUTARE  Grand Kristal
9
4

Apartament 2 camere - GATA DE MUTARE Grand Kristal

Apartament finalizat cu 2 Camere | Mobilat și Utilat | Grand Kristal Residence | Sector 4 Metalurgiei Vă prezentăm spre vânzare un apartament premium cu 2 camere, complet mobilat și utilat, situat într-unul dintre cele mai apreciate ansambluri rezidențiale din Sector 4 Grand Kristal Residence, într-o ...

1875 EUR/m2 | 64 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Teren De Vanzare Cartier Padurea Baneasa - Zona Sisesti
3
1

Teren De Vanzare Cartier Padurea Baneasa - Zona Sisesti

Vand teren intravilan 4556 m2 Bucuresti, sector 1, deschidere la strada 43 m si 89 m. Terenul are un proiect de case insiruite. Utilitatiile sunt in apropiere de teren ( electric,ap,canalizare) Terenul este situat la aproximativ 500 m de viitorul cartier imobiliar proiectat de suedezii de la Vastint ...

4,556 m2

Sisesti, Sector 1, Bucuresti

Teren Sisesti - Jandarmeriei 500Mp Proprietar
2
10

Teren Sisesti - Jandarmeriei 500Mp Proprietar

DIRECT PROPRIETAR ! TEREN Construibil în zona Gh.Ionescu Sisesti - Jandarmeriei - Strada Iezeru Certificat Urbanism - P+1 - Pretabil construire casa sau Duplex Detin proiectul din poze - Casa Single POT 60% CUT 1.2 Suprafața 500MP - Front Stradal 12.5m toate utilitățile la poartă zona liniștită Mai ...

500 m2

Sector 1, Bucuresti

vand apartament cu 3 camere zona giulesti
5
14

vand apartament cu 3 camere zona giulesti

Vând apartament cu 3 camere zona giulesti Calea Giulești Nr 42 bl8 sc c Ap vine complet mobilat exact că în poze toate actele sunt gata , motivul vânzări pentru că vreau ceva la curte devii accept și schimburi cu.casa la curte Bloc rism seismic 2 nu se accepta credit Ap are 64 mp 59,5+4,5 balcon Are ...

1094 EUR/m2 | 64 m2

Giulești, Sector 6, Bucuresti

Sebastian liberty mall-Jumbo Mobilata si utilata complet totul nou PARTICULAR
5
8

De vanzare garsoniera etajul 1din 8 dec bloc an 1992 sup 40 mp mobilata utilata complet .Totul nou.Cadastru si intabulare . termopane,gresie fainta ,parchet ,usi noi.califere noi.mobilata si utilata nou..

2363 EUR/m2 | 40 m2

Sector 5, Bucuresti

Vând Concesiunie loc de veci în cimitirul Colentina
8
3

Vând Concesiunie loc de veci în cimitirul Colentina

Vând Concesiunie două locuri de veci 2 x 2,5 metri patrați amândouă, fără lucrare,în Cimitirul Colentina Se poate construi 6 cripte. Actele și datoriile sunt la zi. Poziția Q48 bis. Prețul 5700

Sector 2, Bucuresti

Apartament 3 camere  Doamna Ghica
8
2

Apartament 3 camere Doamna Ghica

Vând apartament 3 camere decomandat et1 , ca îmbunătățiri are, ac ,rulouri geam , geamuri termopan ,usa metalica noua abia montata, mobila bucătărie , amenajat parțial. mai multe detalii va rog sunati.PROPRIETAR.Se acceptă și credit.NU FIGUREAZA PE LISTA CU RISC SEISMIC

1699 EUR/m2 | 67 m2

Doamna Ghica, Sector 2, Bucuresti

3 camere 2 bai 1992 clasa A etaj 1 Lacul Tei stradal Maica Domnului Alexandru cel Bun
10
2

Proprietar vand apartament spatios, cu 3 camere, an constructie 1991-1992, suprafață 71.20 mp, etajul 1 si clasa energetică A. confort 1, cu toate actele la zi. Situat în zona Lacul Tei, pe str. Maica Domnului, statie STB Alexandru cel Bun, Sector 2. Vedere liberă stradală spre linia de tramvai, este ...

2154 EUR/m2 | 65 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Apartament 3 camere | Etaj 7  8 | Bloc 1985 | Sector 2
10

Apartament 3 camere | Etaj 7 8 | Bloc 1985 | Sector 2

PROPRIETAR vand apartament 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 7 8, intr-un bloc solid construit in 1985, bloc anvelopat. Suprafata: 64 mp utili 67 mp total. Compartimentare: 2 dormitoare, living spatios, 2 bai (baie mare + baie de serviciu), bucatarie spatioasa + 3 debarale, balcon. Zona foarte ...

1642 EUR/m2 | 67 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Proprietar vand apartament 2 camere, 2 bai ,renovat, mobilat , utilat , LUX , Asmita Gardens !
10
2

Asmita Gardens ,proprietar , vand apartament model mare , 2 camere , 2 bai , etaj 13 21 , vedere mixta , delta Vacaresti si Dambovita , renovat recent , mobilat si utilat , bucatarie inchisa , utilata cu frigider , plita , aragaz , masina de spalat vase , cu iesire pe terasa de 14 mp , acoperita partial ...

2750 EUR/m2 | 80 m2

Mihai Bravu, Sector 4, Bucuresti

Proprietar vând apartament 3 camere zona Brâncoveanu - Izvorul Rece
10
4

Proprietar vând apartament 3 camere, decomandat, etaj 3 din 4, an construcție 1978, suprafață 68 mp, două grupuri sanitare, cămară, debara, balcon, repartitoare, apometre, scară curată, vecini civilizați, în apropiere de unități de învățământ, magazine, mijloace de transport în comun. Apartamentul nu ...

1471 EUR/m2 | 68 m2

Sector 4, Bucuresti

Teren Sisesti
3
3

Teren Sisesti

1240mp, in spatele Bio Ortoclinic Sos. Sisesti 325, Bucuresti sector 1.

Sector 1, Bucuresti

Teren Agatului sect.1 Bucuresti 3

Teren Agatului sect.1 Bucuresti

Teren Drumul Agatului 1500m , intravilan, direct de la proprietar. Stradal, 39m largime 38 lungime.

Soseaua+de+Centura, Sector 2, Bucuresti

Casa 35km de București  45000 euro negociabil
5

Casa 35km de București 45000 euro negociabil

Casă batraneasca la 35km de București in județul Giurgiu sunați direct preț 45000 euro negociabil în jur de 25-30 de minute de la Luica ,Progresu sector 4 cu mașina propie ,si ar fii 40 km de la intercontinental București adică km0 al capitalei,si 45 de minute face microbuzul pana la București ...

409 EUR/m2 | 110 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere (modificat în 2 camere) Ferentari
10
18

Apartament 3 camere (modificat în 2 camere) Ferentari

Vând apartament 3 camere, modificat în 2 camere, în cartierul Ferentari, strada Fărcășanca Apartamentul nu are centrală termică Se vinde complet mobilat

946 EUR/m2 | 37 m2

Ferentari, Sector 5, Bucuresti

Casă la curte pe parter, situată la 300 metrii de metrou Mihai Bravu
10
11

De vânzare din vară,Casă pe parter,an 1980, compusă din 3 camere+1 cameră anexă de casă,baie, bucătărie. Toate utilitățile proprii..Teren 136 M2, cu drum de acces prin curtea mea și pentru vecina din planul 2,nu este curte comună. Situată la 300 metrii de metrou Mihai Bravu. Grădinițe, școli, biserică, ...

2028 EUR/m2 | 71 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea