Promovat
Proprietar, vând apartament decomandat cu 3 camere, având o suprafață de 84 mp,
10
2

Proprietar vand apartament decomandat cu 3 camere, 84 mp, situat la etajul 6 din 8, într-un imobil solid construit în 1995. Locuința este eficient compartimentată, având 2 dormitoare, living luminos, bucătărie, hol, 2 băi și 2 balcoane. Se prezintă modern, curat și foarte bine întreținut. Blocul este ...

2940 EUR/m2 | 84 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Proprietar, vând garsonieră zona Unirii - Piața Alba Iulia
10
4

Proprietar, vând garsonieră zona Unirii - Piața Alba Iulia

Nu colaborez cu agenții imobiliare! Nu deranjați inutil! Proprietar, vând garsonieră 17.44 mp utili, str. Valeriu Braniște 54, zona Bd. Unirii - Piața Alba Iulia. Vecinătăți: Bld Decebal, Lucian Blaga, Traian, Piata Muncii, Calea Călărașilor, Matei Basarab, Mall Vitan. Etaj 4 din 4, bloc construit ...

2333 EUR/m2 | 18 m2

Centrul Civic, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vanzare 2 camere et.1 mobilat si loc parcare
8

Vanzare 2 camere et.1 mobilat si loc parcare

Proprietar vand apartament 2 camere decomandate, balcon stil logie inchis, 53 mp, loc parcare. Finisaje de buna calitate, gresie, faianta, parchet, ferestre geam termopan, usa metalica. Apartamentul se vinde mobilat si complet utilat: aragaz + hota, frigider, masina de spalat, aer conditionat. In proxima ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
BUCUREȘTI, Piața Romană, PF, Apart. 2c decom, 2018, mobilat si utilat complet, 354.900 euro neg.
10
1

Se propune spre vânzare, fără schimburi, ca oportunitate de investiție sau locuință, un apartament deosebit cu 2 camere decomandate, amplasat ideal, într-un bloc solid, construit pe cadre în anul 2018, poziționat în zona Eminescu Polonă, la circa 5 minute de mers pe jos până la Piața Romană, într-o ...

4328 EUR/m2 | 82 m2

Piata%252525252bRomana, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Padure loc. Bucu ,jud. Ialomita 257 ha
2
11

Padure loc. Bucu ,jud. Ialomita 257 ha

De vinzare padure Bucu ,jud. Ialomita 3200 euro ha

257 m2

Sector 6, Bucuresti

Casa demolabila Andronache
6
66

Casa demolabila Andronache

Casa construita in 1928 din caramida si paianta. Are 2 fronturi: 15mp si 10.5mp cu o suprafata totala de 157mp. Pe teren se gasesc o locuinta cu suprafata utila de 69mp si constructii anexa de 25mp

1304 EUR/m2 | 69 m2

Andronache, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere magazinul bucur obor
10
1

Apartament 2 camere magazinul bucur obor

Propietar,Vând apartament cu 2 camere decomandat 55.4 mp renovat complet, bloc fără risc seismic din anul 1975 deasupra magazinului Bucur Obor la etajul 2 din 10 cu doua balcoane mari la bucatrie si pe toata lungimea dormitorului si a salonului, posibilitate de montare centrala termica proprie, în zona ...

2544 EUR/m2 | 55 m2

Sector 2, Bucuresti

Proprietar vand ap. 3 camere in cartierul Pajura Metrou Jiului
8
2

Particular proprietar ofer spre vanzare apartament cu 3 camere situat pe str. Pajurei nr. 11, intre Complex Pajura-Posta si Liceul Brancoveanu, stradal, vedere libera către parc, scara de mijloc, semi-decomandat, 57,5mp (54mp utili+balcon 3,5mp), et. 2 4, mobilat utilat (aragaz, AC, TV etc). Statia ...

2383 EUR/m2 | 58 m2

Pajura, Sector 1, Bucuresti

COMISION 0%   Drumul Taberei - 3 camere cf 1 etaj 3 4 Centrala Proprie
2
3

COMISION 0% Drumul Taberei - 3 camere cf 1 etaj 3 4 Centrala Proprie

Apartament 3 camere confort 1. Drumul Taberei - Valea Ialomiței etaj 3 4, decomandat, 1 balcon, 1 grup sanitar,3 camere . Lângă stația de metrou Valea Ialomitei.

2257 EUR/m2 | 70 m2

Sector 6, Bucuresti

2 Camere  Mobilat si Utilat complet  Parcare  Metrou Basarab 5 minute
10
14

PARTICULAR - nu raspund la mesaje. Inainte sa sunati rog sa cititi anuntul pana la capat. La pretul afisat SE VINDE COMPLET MOBILAT SI UTILAT Locație: Zona Basarab - Orhideea (5 min mers pe jos Metrou, acces rapid Gara de Nord, Kaufland, Brico, Altex,  IDM, Grozăvești, clădirile de birouri The Bridge Orhideea). Blocul se afla pe o strada adiacenta, intr-o zona predominanta de vile si este ferit de zgomotul din bulevard. Apartament ...

1953 EUR/m2 | 43 m2

Gara%2bde%2bNord, Sector 1, Bucuresti

Vând teren extavilan 9430mp 5

Vând teren extavilan 9430mp

Terenul se află în Branesti

Sector 4, Bucuresti

vand apartament vila 4 camere teren 97 chirie cinema scala 102 metri la demisol la 99000 e
20
4

vand apartament in vila 4 camere si teren 97 mp chirie curte la cinema scala 102 metri la demisol la 99000 euro la vila

971 EUR/m2 | 102 m2

Cartierul Armenesc, Sector 2, Bucuresti

vand apartament decomandat 102 m scala magheru cu maria roseti la demisol inalt in vila pret 99000e
19
10

vand apartament decomandat inalt superb in vila 102 metri scala magheru cu maria roseti la 99000 euro

971 EUR/m2 | 102 m2

Cartierul Armenesc, Sector 1, Bucuresti

vila decebal 700 mp 999000
18

vila decebal 700 mp 999000

vila decebal 500 metri construiti formata din s+p+3 in suprafata de 700 metri construiti si 500 utili 999000 euro

1427 EUR/m2 | 700 m2

Centrul Civic, Sector 3, Bucuresti

Promovat
vand vila si restaurant 699000 euro cismigiu universitate atenrul roman
19
8

1748 EUR/m2 | 400 m2

Cișmigiu, Sector 1, Bucuresti

vand spațiu birouri la bucur obor pantelimon,pe etaje super ieftin urgent 800 metri la 1000 euro met
3

vand spațiu birouri la bucur obor pantelimon,pe etaje super ieftin urgent 800 metri la 1000 euro metru pătrat etaj 3.4.5.6.7.8.9 fiecare etaj se vinde si are cate 500 mp +600 mp + 700 mp + 800 mp

1000 EUR/m2 | 800 m2

Sector 3, Bucuresti

Vand Teren intravilan bucuresti,ilfov,700ha 4600E ha,Timisoara 1300 ha 7000 euroha,Brașov 500 ha
1

Vand Teren intravilan bucuresti,ilfov,Constanta 700ha 4600E ha, Timisoara 1300 ha 7000 euroha, Brașov 500 ha pret 4500euro ha, Călărași 200 ha 10.000 euro ha, Cluj 200 ha pret 10000 euro ha, Tulcea Galati 1000 ha 6000 E ha, pentru detalii astept telefon sau whatsapp, negociabil, pretabil agricol, ...

200,000 m2

Sector 3, Bucuresti

vand casa ionescu sisesti 4 camere 200 metri cu teren 500 mp la rosu 300000 euro
1

vand casa ionescu sisesti 4 camere 200 metri cu teren 500 mp la rosu p+e fără credit ipotecar

500 m2

Străulești Nord, Sector 1, Bucuresti

vand teren pentru s+p+2+3r etaje teren 10000 mp deschidere 58m x 170m la imgb la 55 euro mp
9

vand teren pentru s+p+2+3r etaje teren 10000 m deschidere 58m x 170m la imgb la 55 euro mp se pot construi 18000 metri un număr de 180 apartamente la 500 metri de metrou

10,000 m2

Sector 4, Bucuresti

vand casa timpuri noi 250 metri cu teren 500 metri deschidere 15 metri la 500000 euro
3

vand casa timpuri noi 250 metri cu teren 500 metri deschidere 15 metri la 500000 euro, Se pot construi s+p+2+3r

1938 EUR/m2 | 258 m2

Sector 3, Bucuresti

Vând Garsonieră studio
5

Vând Garsonieră studio

Vând Garsonieră tip studio Compartimentată ca și un apartament (Dormitor sufragerie hol baie) Construcție finalizată 2019 Parter 40m pătrați Loc de parcare în acte 10 m pătrați Centrală termică Rulouri exterioare la geamuri Ușa antiefracție Zona liniștită sector 4 Bucuresti Transport în comun lângă ...

1863 EUR/m2 | 40 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

de vanzare casa batraneasca in rate
2
88

de vanzare casa batraneasca in rate

De vanzare casa batraneasca la 90 km de bucuresti si 20 de Giurgiu sat Izvorul com Gogosari cu teren 1600 m casa are 2 camere din paianta exista gard pe toate laturile .curent electric ,fantana cu apa potabila ,apa curenta la strada .separat se poate cumpara si teren agricol 12000m .Proprietar acte ...

210 EUR/m2 | 50 m2

Sector 4, Bucuresti

Cafenea la cheie . Gata de functionare
5
1

Cafenea la cheie . Gata de functionare

DE VÂNZARE CAFENEA COMPLET ECHIPATĂ Oportunitate ideală pentru cine își dorește propria afacere într-un domeniu elegant și profitabil. Se vinde cafenea amenajată modern, cu atmosferă primitoare, pregătită pentru a fi preluată imediat, fără investiții suplimentare. Spațiu modern și bine întreținut ...

519 EUR/m2 | 27 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Vând Garsonieră Zona Gorjului
5
1

Vând Garsonieră Zona Gorjului

Vând garsonieră decomandată în zona Gorjului, pe strada Cernișoara nr. 1, la doar 3 minute de metrou, lângă Piața Gorjului. Garsoniera este complet utilată și mobilată, fiind ideală pentru un cuplu aflat la început de drum sau ca investiție. Datorită apropierii de metrou, se poate închiria rapid și ...