Promovat
PROPRIETAR. VÂND apartament decomandat 2 camere Râul Doamnei - Dr Taberei - Ghencea + Boxă la subsol
9
1

Apartamentul se afla într-un Complex rezidential cu acces securizat, cu iesire la doua străzi, la etajul 4 4, este decomandat, are o suprafata utilă de 56 mp, la care se adaugă un balcon de 4 mp amenajat ca o terasa, fiind dotat cu masa si scaune, perfect pentru relaxare. Boxa are o suprafața de 4 ...

2498 EUR/m2 | 60 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Vanzare imobil
5
7

Vanzare imobil

Apartament în vila parter P+2,etaj 2 , singur pe palier,zona între Piața Romană și Piața Victoriei. Cartier liniștit - Select . -Suprafața utilă 158 Metri pătrați,compus din 4 dormitoare toate decomandate + carderoba ,bucătărie ,salon sufragerie mare dispusă în linie cu terasă și unu din dormitoare ...

1582 EUR/m2 | 158 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere lux Drumul Taberei
9
6

Apartament 3 camere lux Drumul Taberei

Apartament 3 camere decomandat lux in Drumul Taberei, situat intre Bd Timisora si Valea Ialomitei. Apartamentul este la circa 100m de statia de metrou Valea ialomitei, ideal pentru o familie deoarece gradinita se afla la circa 50m de bloc, Kaufland in stanga blocului, piata Valea Ialomitei la100m, Plazza ...

1643 EUR/m2 | 70 m2

Drumul%252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
vand apartament vila 4 camere teren 97 chirie cinema scala 102 metri la demisol la 99000 e
20
4

vand apartament in vila 4 camere si teren 97 mp chirie curte la cinema scala 102 metri la demisol la 99000 euro la vila

971 EUR/m2 | 102 m2

Cartierul Armenesc, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren Domnești-Ilfov
6
2

Teren Domnești-Ilfov

Teren 12700mp, strada Fermei,Domnesti-Ilfov, 20euro mp,Tarla 43 2,Parcela 174 114,deschidere 26.89,adâncime 472.02

Sector 5, Bucuresti

Zona Teiul Doamnei Sector 2 3

Zona Teiul Doamnei Sector 2

Particular, vând apartament cu 3 camere semidecomandat ,etaj 8 din 8, zona: Sector 2, Strada Teiul Doamnei nr.15, suprafață 74 metri pătrați. preț 140. 000euro Tel

1892 EUR/m2 | 74 m2

Sector 2, Bucuresti

Vile tip duplex de vânzare   Bucureștii Noi (2 Cocoși   Străulești)
4

Vile tip duplex de vânzare Bucureștii Noi (2 Cocoși Străulești)

Vile tip duplex de vânzare Bucureștii Noi (2 Cocoși Străulești) Două vile tip duplex situate într-o zonă liniștită, rezidențială, cu acces rapid către nordul Bucureștiului. Imobilele sunt semifinisate, ceea ce înseamnă că poți alege finisajele și personaliza casa după preferințe. Finalizarea ...

1556 EUR/m2 | 225 m2

Străulești Nord, Sector 1, Bucuresti

Promovat
DE VÂNZARE   Ansamblu Imobiliar | Zona Dorobanți, Sector 1, București
9
2

DE VÂNZARE Ansamblu Imobiliar | Zona Dorobanți, Sector 1, București

Ansamblu Imobiliar Excepțional | Zona Dorobanți, Sector 1, București Suprafață teren: 239,70 mp | Suprafață construită: 235 mp | Regim înălțime: P+1 Propietari, vă prezentăm o oportunitate rară pe piața imobiliară din una dintre cele mai exclusiviste zone ale Bucureștiului Dorobanți, Sector 1. Ansamblul ...

3830 EUR/m2 | 235 m2

Sector 1, Bucuresti

Propietar vand teren  500m2 Prelungirea ghencea bucuresti
10
11

Propietar vand teren 500m2 Prelungirea ghencea bucuresti

Propietar vand teren 500m2 liber de constructi str mărăcineni 51A apartine de sect 5 intr-o zonă foarte frumoasa și linistită. Deschiderea este de 21 4m se poate construi P+ 2et + mansarda cadastru Pot 45%. Terenul este inchis pe 4 laturi vecini pe 3 laturi pe o latura gard de plasa. Din prelungirea ...

500 m2

Prelungirea%25252525252525252525252525252525252525252525252525252525252bGhencea, Sector 5, Bucuresti

De vanzare in Pta Victoriei 5 camere etaj 4
7

De vanzare in Pta Victoriei 5 camere etaj 4

Investment! Inchiriat la firme comerciale (bucataria a fost modificata in camera si apartamentul are o chicineta). Disponibil si pentru inchiriere la 1.500 EUR luna. Astept oferte la emailul

4000 EUR/m2 | 100 m2

Piata+Victoriei, Sector 1, Bucuresti

Apartament cu 2 Camere 28m2 de Vanzare 42000 Euro Negociabil
10
5

Vand apartament cu 2 camere, 28 metri patrati, renovat in 2019. ferestre noi de calitate Necesita mici reparatii (lavabila) fara mobila doar cu centrala proprie si baie completa Etaj 4 din 4, bloc in reabilitare intern si extern. Magazine (Lidl Carrefour) si centru comercial la 1km distanta. Zona ...

1500 EUR/m2 | 28 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Casa Strada Popa Nan
8
9

Casa Strada Popa Nan

Casa Strada Popa Nan Sector 3 Pretabil Birouri , Constructie Bloc , sau Locuinta de Familie Bulevardul Decebal Ultra Central amprenta casei 142mp amprenta curtii 225mp Persoana Privata Casa beneficiaza de reducere pentru renovare din pretul afisat doar la fata locului Pentru mai multe ...

1822 EUR/m2 | 225 m2

Sector 3, Bucuresti

Vând apartament 3 camere
8
4

Vând apartament 3 camere

Proprietar -vând apartament 3 camere, confort 1, decomandat, bucătărie mobilată, electrocasnice noi, boxa, reabilitat termic, anvelopat, geamuri termopan, proaspăt renovat, uși noi. Situat in zona intersecției Bd Ghencea cu str. Brașov. Zona verde, la 1 minut de Parc Moghioroș, statie de autobuz, tramvai, ...

2092 EUR/m2 | 65 m2

Drumul%252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Teren, casă locuibila bonus Aparatorii Patriei 11

Teren, casă locuibila bonus Aparatorii Patriei

Teren 245 mp în București, Aparatorii Patriei , zona: spate Auto Nesti (în dezvoltare) Pe teren se afla: -magazie nouă, 12 mp 6000 euro -toate utilitățile, A - C, G, C 5000 euro -casă 90 mp BONUS ! locuibila vedere S și E, parțial din BCA, termopane, termosistem, 1955 în acte, documentatie consolidare ...

1279 EUR/m2 | 90 m2

Aparatorii%25252bPatriei, Sector 4, Bucuresti

Vand teren intravilan, sector 1 Bucuresti, Zona Baneasa Sisesti
5
4

Vand teren intravilan,500mp, in sector 1, Bucuresti,in planul 2 de la aleea Piscu Vechi. cu cale de acces. Terenul are o forma aproape patrata si este situat la 400ml de Bulevardul Ionescu Sisesti,la 200ml de Lacul Grivita in vacinatatea complexului imobiliar Green Lake. Pentru 500mp avem proiect si ...