Promovat
Garsonieră 47 mp | Etaj 1din 4 | Bloc 2011 | Parcare proprie inclusă | 69.500 euro
7
11

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon închis. Caracteristici: ...

1479 EUR/m2 | 47 m2

Prelungirea%2525252525252525252bGhencea, Sector 5, Bucuresti

Promovat
vand apartament vila 4 camere teren 97 chirie cinema scala 102 metri la demisol la 99000 e
20
4

vand apartament in vila 4 camere si teren 97 mp chirie curte la cinema scala 102 metri la demisol la 99000 euro la vila

971 EUR/m2 | 102 m2

Cartierul Armenesc, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament central address residence
7

Apartament central address residence

Proprietar,vand apartament 2 camere,decomandat,et P 12(situat la nivelul etajului 1),complet mobilat si utilat 2026.Suprafata totala este de 61mp,din care 10mp terasa,la care este acces din toate camerele,inclusiv bucataria. Blocul face parte din complexul CENTRAL ADDRESS RESIDENCE,situat pe Sos Progresului,in ...

2738 EUR/m2 | 61 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere | balcon mare 9 mp | parcare proprietate privată | zona Grand Arena | bloc nou
8
1

Ai la dispozitie un apartament modern, de 52 mp, construit după anul 2020, cu compartimentare semidecomandată. Pardoselile sunt din laminate, iar bucătăria open space are blat din laminate și aparate electrocasnice. Exista centrala proprie. Baia include cadă, cabină de duș și chiuvetă simplă. Camera ...

1819 EUR/m2 | 52 m2

Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

  Loc de veci 2x3=6mp- BELLU ORTODOX

Loc de veci 2x3=6mp- BELLU ORTODOX

Vand 2 locuri de veci la Cimitirul BELLU ortodox , 2x3=6mp, fig. 106, loc72 -libere, langa parc

Sector 3, Bucuresti

Garsonieră Centrul Bucureștiului
9
32

Garsonieră Centrul Bucureștiului

Proprietar Ofer Garsoniera în Centrul Bucureștiului.Este renovată și Utilată și semimobilată.Este într-o zona Ultracentrală, zona Armeneasca, la doar 500 m de Universitate, 5 min distanta de Unirii,10 min pana la Romana.Nu trebuie sa investiți nimic, este Renovată,curata și primitoare.La intrare avem ...

2647 EUR/m2 | 17 m2

Unirii, Sector 2, Bucuresti

Apartament  2 camere  Titan
9
2

Apartament 2 camere Titan

Apartament 2 camere Titan lângă gura de metrou 1 decembrie 1918 Bloc 1975 Este Reabilitat Etajul 6 10 Este Renovat recent ncu materiale de calitate preț 119000euro Telefon

2380 EUR/m2 | 50 m2

Sector 3, Bucuresti

Direct proprietari, la Metrou Antilopa, bd Biruinței,  com Pantelimon
10

Direct proprietari, la Metrou Antilopa, bd Biruinței, com Pantelimon

In zona Metrou Antilopa, com Pantelimon casă 4 camere, 286 total supraf. Anexe 46, 11, 14. La bd Biruintei.

286 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Casă de vânzare 180.000 euro
10
16

Casă de vânzare 180.000 euro

SpecificațiiSuprafata utila53,0 m2 Suprafata terenului224,0 m2 Suprafata construita 53 Numar camere4 Anul constructiei1980 Amenajare straziAsfaltate,Iluminat stradal,Mijloace de transport in comun Utilitati generaleApa,Canalizare,CATV,CurentAcces internetCablu,Fibra optica,WirelessFerestre cu geam termopanLemnContorizareApometreDotari ...

804 EUR/m2 | 224 m2

Sector 4, Bucuresti

Ocazie de nerefuzat !
6
2

Ocazie de nerefuzat !

Vand 2 cam, renovat si mobilat lux, utilat, apometre, contor gaz, repartitoare, et.4 9, lift nou, bloc reabilitat, 55 mp utili, balcon sera 6 mp, bloc linistit, verdeata, langa Monte Carlo Palace, Pajura, sect.1

Pajura, Sector 1, Bucuresti

RATE fara banca 2 camere bucuresti UNIRII-Mărășești 63mp et3 4 centrala 2ac g+f+p+um mobilat utilat
10
44

90000 euro la plata cash credit sau in rate Direct la proprietar INCHIRIERE 500 euro lunar SCHIMB doar cu apartament MAMAIA-vedere frontala la mare BUCURESTI UNIRII BD. MARASESTI, 2 camere, 63mp, 2 balcoane, LA CHEIE(utilat si mobilat), camera de comerț, manastirea radu Vodă, etaj 3, in imobil tip vila, ...

1429 EUR/m2 | 63 m2

Marasesti, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Drumul Taberei
10
3

Apartament 2 camere Drumul Taberei

Acest apartament cu 2 camere are o suprafata de 58 mp si este situat la etajul 7 din 8, bloc construit in 2020. Este decomandat, cu un living luminos si o bucatarie separata dotata cu centrala pe gaz proprie, rulouri exterioare. Baia este dotata cu cabina de dus, iar dormitorul are finisaje de inalta ...

1826 EUR/m2 | 58 m2

Sector 6, Bucuresti

Direct Proprietar   Apartament   Bloc Nou   Prel. Ghencea stradal
6
3

Direct Proprietar Apartament Bloc Nou Prel. Ghencea stradal

Direct Proprietar ! ( 0% comision ) Bloc nou , construcție 2020-2021! Disponibil un Apartament de 2 camere , complet mobilat ,decomandat, etaj intermediar, blocul având un regim de înălțime de 6 etaje și un total de 136 de apartamente de 2 și 3 camere (fara garsoniere), 2 scări de bloc, situat in str. ...

2279 EUR/m2 | 68 m2

Ghencea, Sector 6, Bucuresti

Sos. Chitilei,sector 1, Bucuresti 4

Sos. Chitilei,sector 1, Bucuresti

Proprietar, vand teren 365 mp, cu 2 imobile. Un imobil de 90 mp cu 3 camere, baie , bucatarie si hol , incalzire centrala peleti+calorifere, izolat termic interior si exterior. Al doilea imobil de 100 mp format din 3 camere si hol necesita renovare.Curtea are gradina amenajata si baie de serviciu.Deschidere ...

904 EUR/m2 | 365 m2

Sector 1, Bucuresti

vânzare loc de veci cimitirul Tudor Vladimirescu
3
1

vânzare loc de veci cimitirul Tudor Vladimirescu

lucrare noua cruce marmura...ăleia principala fara oseminte. 2 cripte .