Promovat
Ocazie! Ap.3 camere, mobilat și utilat, 89900
6
12

Ocazie! Ap.3 camere, mobilat și utilat, 89900

Proprietar, vând apartament în Dr Taberei, 3 cam, circular, mobilat, utilat, acte in regula, termopane, usa metalica, aer condiționat, gresie, faianță, apometre, repartitoare, apa calda, căldură, se poate instala centrala de ap, cumparata, (țeavă de gaze trasa), bloc foarte civilizat, 2 lifturi, zona ...

1368 EUR/m2 | 65 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
vand apartament decomandat 102 m scala magheru cu maria roseti la demisol inalt in vila pret 99000e
19
9

vand apartament decomandat inalt superb in vila 102 metri scala magheru cu maria roseti la 99000 euro

971 EUR/m2 | 102 m2

Cartierul Armenesc, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Stradal, Bdul Iuliu Maniu renovat, cladire 14 camere, 330mp, 910E mp, venit pasiv
6
2

**Oportunitate imobiliară cu venit imediat și potențial de valorificare ridicat 330 mp rezidential comercial pe Iuliu Maniu** Proprietar (deschis colaborarii cu agentii imobiliare), vând un cladire multifunctionala și bine poziționata, situata direct pe bulevardul Iuliu Maniu, în Sectorul 6. Proprietatea ...

909 EUR/m2 | 330 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
De vânzare apartament 2 camere in Baneasa
8
2

De vânzare apartament 2 camere in Baneasa

Apartament 2 camere decomandat,terasă.gradina,loc parcare. Mobilat complet,aer condiționat. An construcție 2010,P 5,preț negociabil .

3071 EUR/m2 | 70 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand garsoniera

Vand garsoniera

Garsoniera Nicolae Grigorescu nr.18, etajul 3 din 10, bloc reabilitat, la 3 minute de statia de metrou Titan. 27 mp, fara balcon, 55000 euro, usor negociabil.

2112 EUR/m2 | 27 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

2 Camere  Mobilat si Utilat complet  Parcare  Metrou Basarab 5 minute
10
11

PARTICULAR - nu raspund la mesaje. Inainte sa sunati rog sa cititi anuntul pana la capat. La pretul afisat SE VINDE COMPLET MOBILAT SI UTILAT Locație: Zona Basarab - Orhideea (5 min mers pe jos Metrou, acces rapid Gara de Nord, Kaufland, Brico, Altex,  IDM, Grozăvești, clădirile de birouri The Bridge Orhideea). Blocul se afla pe o strada adiacenta, intr-o zona predominanta de vile si este ferit de zgomotul din bulevard. Apartament ...

1953 EUR/m2 | 43 m2

Gara%2bde%2bNord, Sector 1, Bucuresti

Garsonieră Cf 2 18 Mp Policlinica Titan
5
9

Garsonieră Cf 2 18 Mp Policlinica Titan

Garsonieră Confort 2 La Policlinica Titan 18 Mp Etaj 2 Din 10 Are Cadastru Făcut Și Intabulare Are Gresie,Faianță,Parchet,Termopane, Cablu TV,Interfon. Blocul A Fost Reabilitat. Garsoniera Nu Are Gaze Dar Se Poate Băga Țeava De Gaze Se Află În Bloc Lîngă Bloc Se Află O Școală Și O Grădiniță,Aproape ...

2333 EUR/m2 | 18 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament cu 3 camere Decomandat Calea Rahovei 303 Etajul 10
5

Apartament 3 Camere de Vânzare Zonă Sebastian Petre Ispirescu Se oferă spre vânzare un apartament spațios de 3 camere, situat la etajul 10, ideal pentru familie sau investiție. Detalii apartament: Suprafață utilă: 74,7 mp Compartimentare practică 2 băi 2 balcoane Etaj 10 Localizare ...

1533 EUR/m2 | 75 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Vand apartament 3 camere

Vand apartament 3 camere

apartament 3 camere la parter situat lângă policlinica Giulesti bun pentru locuit ,cabinet medical,notarial etc.

1672 EUR/m2 | 58 m2

Giulesti, Sector 6, Bucuresti

Apartament doua camere langa metrou 1 Decembrie
7
6

Apartament doua camere langa metrou 1 Decembrie

Apartament doua camere decomdat la 3 minute de metrou 1 Decembrie. Blocul este stradal, anvelopat, etaj 9 10 ,contructie 75, suprafata totala 64,42 mp . Pret negociabil 95000 euro.Direct proprietar

1484 EUR/m2 | 64 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Proprietar vand ap 2 cam, 55mp ,et 1
5
4

Proprietar vand ap 2 cam, 55mp ,et 1

Proprietar vand ap renovat, pret 125000 euro, bucuresti, sector 6 , decomandat, etajul 1 din 4, st 55 mp, bloc din 1983 (apartamentul este in curs de renovare avantaj se pot alege materialele) la cerere posibilitate de montare centrala

2273 EUR/m2 | 55 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

 militari - lujerului 2 camere,decomandat 55mp  et 6 ,anul 1980
5
12

militari - lujerului 2 camere,decomandat 55mp et 6 ,anul 1980

Particular, lujerului- gorjului sector 6 ,vând ap 2 camere decomandat, 55 mp ,etajul 6 din 9 din anul 1980, bloc anvelopat, cu centrala. Apartamentul este renovat total se prezinta ca in poze , cu instalatie electrica si sanitara schimbata. Este foarte bine pozitionat in planul 2 ferit de zgomot, intre ...

2491 EUR/m2 | 55 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Teren de vânzare Băneasa   Dobrogeanu Gherea   Intrarea Ruginita   610 mp   zonă exclusivistă
7
1

Teren de vânzare Băneasa Dobrogeanu Gherea Intrarea Ruginita 610 mp zonă exclusivistă

Se oferă spre vânzare teren intravilan situat în Băneasa Sector 1, pe Intrarea Ruginita, zonă liniștită, stradă închisă, cu acces din Str. Dobrogeanu Gherea. Suprafață teren: 610 mp Deschidere: 12,5 m Construcție existentă: casă veche (demolabilă) Utilități: gaze și apă trase pe proprietate Acces: ...

610 m2

Băneasa, Sector 1, Bucuresti

Apartament 4 camere MILITARI Pacii-Apusului-Uverturii-Gorjului
10
1

ATENTIE!!! comision 0% DIRECT PROPRIETAR NU DORESC COLABORARE CU AGENTII IMOBILIARE!! VA ROG NU INSISTATI. Apartament cu 4 camere decomandat, confort 1clasa eneregetica A, situat pe strada Apusului, in zona Complexului Comercial Apusului, amenajat premium, intr-o zona excelenta, sigura si cunoscuta ...

1999 EUR/m2 | 80 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere confort 1, centrala termica, Militari-Lujerului
10
3

Salutare! Disponibil pentru vanzare un apartament cu 2 camere confort 1, decomandat, spatios si luminos intr-un bloc de 4 etaje situat in zona Militari - Lujerului, la doar 6 minute de mers pe jos pana la metrou Lujerului. Apartamentul are o suprafata de 60 mp, Zona excelenta: foarte aproape de Parcul ...

1642 EUR/m2 | 60 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Padure loc. Bucu ,jud. Ialomita 257 ha
2
11

Padure loc. Bucu ,jud. Ialomita 257 ha

De vinzare padure Bucu ,jud. Ialomita 3200 euro ha

257 m2

Sector 6, Bucuresti

Pentru investitie, apartament inchiriat, cu dotari de lux, curte proprie imensa, zona OMV Giurgiului
10
18

PRET EVALUARE APARTAMENT 115.000 EURO OFERTA SPECIALA: REDUCERE LA PLATA INTEGRALA 10.000 EURO. PRET FINAL 105.000 EURO APARTAMENTUL ESTE INCHIRIAT PE TERMEN LUNG. SE VINDE CU PASTRAREA CHIRIASILOR, DACA SE DORESTE. Proprietar, ofer spre vânzare un apartament de lux de 2 camere decomandate in bloc ...

1250 EUR/m2 | 84 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Unirea, spatiu ultracentral, vanzare sau inchiriere, reducere sau rate
10
7

Atentie! Reducere suplimentara de 20.000 euro pentru antecontract sau contract semnat numai pana in 01.12.2024 - pret final 770.000 euro Pret evaluare imobil - 850.000 euro Se poate vinde si in rate cu 50% avans si diferenta in 48 rate lunare. Oferta speciala - Reducere pentru plata integrala 60.000 ...

3348 EUR/m2 | 230 m2

Unirii, Sector 4, Bucuresti

Armenasca Ultracentral Ideal investitie
10
1

Armenasca Ultracentral Ideal investitie

Proprietatea are o suprafata utila de 84 mp si este compusa din 3 camere spatioase, cu inaltime specifica cladirilor interbelice, 2 balcoane, baie, bucatarie si un hol generos, ce poate fi reconfigurat ca dormitor sau spatiu auxiliar. Apartamentul beneficiaza de acces la mansarda, existand posibilitatea ...

2588 EUR/m2 | 85 m2

Armeneasca, Sector 2, Bucuresti

Apartament ULTRACENTRAL armeneasca
8
2

Apartament ULTRACENTRAL armeneasca

2588 EUR/m2 | 85 m2

Mântuleasa, Sector 2, Bucuresti

Vand apartament in vila Calea Mosilor
9
9

Vand apartament in vila Calea Mosilor

2588 EUR/m2 | 85 m2

Sector 2, Bucuresti

Super afacere ! vand dreptul litigios
3
62

Super afacere ! vand dreptul litigios

Vand dreptul de sechestru aupra unui imobil situat in Bucuresti,sect.1,Bucurestii Noi. Casa P+1 constructie 2009, 320 mp construiti,teren 390 mp, zona linistita. Valoarea de piata a imobilului este de peste 350.000 euro. Pretul cerut de mine pentru a vinde dreptul de sechestru este 25.000 euro ,adica ...

78 EUR/m2 | 320 m2

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

Apartament 3 camere Titan proprietar
10
23

Apartament 3 camere Titan proprietar

3 camere decomandate Suprafață utilă: 65,2 mp Etaj 4 din 4. Adresa: str Jean Steriadi nr 30-38, bloc M10. Construit in 1972. Instalatii electrice si tevile sunt refacute în 2022 Tevi gaze la usa. Confort termic sporit: încălzire prin termoficare cu termostat individual, 2 aparate ...

284 EUR/m2 | 65 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Cesionez apartament 2 camere tip studio
2

Cesionez apartament 2 camere tip studio

Cesionez apartament 2 camere tip studio, Theodor Pallady Estoria City , suprafață utilă 46,30 mp plus suprafața logie 11,30 mp, deci o suprafață totală de aproximativ 57,60 mp bloc L3A , parter, bloc cu 6 etaje, vedere spre interior ( grădină). Termenul de finalizare este decembrie 2026 . Blocul se află ...

3000 EUR/m2 | 46 m2

Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea