Promovat
BUCUREȘTI, Piața Romană, PF, Apart. 2c decom, 2018, mobilat si utilat complet, 354.900 euro neg.
10
1

Se propune spre vânzare, fără schimburi, ca oportunitate de investiție sau locuință, un apartament deosebit cu 2 camere decomandate, amplasat ideal, într-un bloc solid, construit pe cadre în anul 2018, poziționat în zona Eminescu Polonă, la circa 5 minute de mers pe jos până la Piața Romană, într-o ...

4328 EUR/m2 | 82 m2

Piata%252525252bRomana, Sector 2, Bucuresti

Promovat
vand vila si restaurant 699000 euro cismigiu universitate atenrul roman
19
8

1748 EUR/m2 | 400 m2

Cișmigiu, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 2camere super renovat 1

Apartament 2camere super renovat

Vând apartament 2 camere super renovat, totul nou 2026

2679 EUR/m2 | 56 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Proprietar, Ap. 2 camere, Baneasa
10
4

Proprietar, Ap. 2 camere, Baneasa

Proprietar vand apartament modern și spațios de vânzare în Băneasa Lac Petrom City, sectorul 1. Dacă visezi la un loc unde confortul se îmbină perfect cu natura, acest apartament de 2 camere din Băneasa Lac, aproape de Petrom City, Colegiul Genesis, Scoala Germana este exact ce cauți! - Suprafață ...

Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 locuri de veci 2m x 3m (loc dublu) in Cimitirul parohial- Buna Vestire-Bellu
1
1

Vând concesiunea a 2 locuri de veci Cimitirul parohial- Buna Vestire-Bellu în spatele Pieței Sudului. (Big Berceni). Locurile de veci sunt in apropiere de aleea principala, îngrădite cu gard fier forjat. Unul din locuri este amenajat cu lucrare, monument Mozaic, criptă cu capac, cruce, gard fier forjat. ...

Sector 1, Bucuresti

Apartament 3 camere Chisinau
10
2

Apartament 3 camere Chisinau

Vânzare apartament cu 3 camere compus din : Doua camere Living Doua bai Doua balcoane Apartamentul este renovat , se vinde mobilat și utilat Instalația electrică și sanitara au fost schimbate Etaj 10 din 10 Blocul se afla in zona Chișinău . in zona se afla : Maga Mall Piata Delfinului Policlinica ...

2687 EUR/m2 | 67 m2

Sector 2, Bucuresti

Schimb  (NU VAND ) apartament doua camere decomandat cu casa la curte in Bucuresti sau imprejurimi .
10
29

Schimb (NU VAND ) apartament doua camere decomandat cu casa la curte in Bucuresti sau imprejurimi .

Apartamentul este confort 1, curat, decomandat amplasat cu fata la strada si are 54m patrati spatiul locuibil, situat la parter cu balcon inchis intr-un bloc reabilitat termic si inca necontorizat. Se afla in imediata apropiere (200 metri) de intrarea principala in parcul IOR din cartierul Balta Alba. ...

1296 EUR/m2 | 54 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere, Cartier Felicity, Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 camere, Cartier Felicity, Sector 1, Bucuresti

Complexul Felicity este localizat langa padurea Baneasa la cca 150m si detine paza proprie cu intrare selectiva. Detine 2 locuri de joaca utilate pentru copii si un teren de sport. Apartamentul are: centrala proprie, dresing atasat dormitorului, baie plus un grup sanitar,terasa inchisa 10 mp inclusa ...

1792 EUR/m2 | 72 m2

Sector 1, Bucuresti

Ocazie de nerefuzat !
6
3

Ocazie de nerefuzat !

Vand 2 cam, renovat si mobilat lux, utilat, apometre, contor gaz, repartitoare, et.4 9, lift nou, bloc reabilitat, 55 mp utili, balcon sera 6 mp, bloc linistit, verdeata, langa Monte Carlo Palace, Pajura, sect.1

Pajura, Sector 1, Bucuresti

Teren ultracentral 5 minute de Piata Victoriei
10
3

Teren ultracentral 5 minute de Piata Victoriei

acte la zi, împrejmuit, apă canalizare disponibile, electricitate, gaze și internet în fața porții sectorul 1 București Regin construcție L1A, POT 45%, CUT 1.3

412 m2

Sector 1, Bucuresti

Apartament elegant și luminos Etajul 1 Colentina
15

Apartament elegant și luminos Etajul 1 Colentina

Apartament cu suflet Eleganță, lumină și liniște | Fabrica de Gheață | Sector 2 Vă prezentăm spre vânzare un apartament de 3 camere cu o atmosferă caldă și elegantă, situat într-una dintre cele mai liniștite și verzi zone ale cartierului Colentina strada Fabrica de Gheață. Această proprietate îmbină ...

2164 EUR/m2 | 61 m2

Str.+Gherghitei+%2c+magazinul+Lidle%2c+%c8%98coala+Gimnazial%c4%83+nr.39, Sector 2, Bucuresti

Vânzare apartament
10

Vânzare apartament

Proprietar ofer spre vânzare ap.3 camere semidecomandat mibilat utilat,centrala proprie,aer conditionat,doua grupuri sanitare,situat pe șos Oltenitei la 500 m de metroul Piata Sudului la et 10 al unui bloc reabilitat recent.An construcție 1982.

2071 EUR/m2 | 70 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament  2 camere  Titan
9
3

Apartament 2 camere Titan

Apartament 2 camere Titan lângă gura de metrou 1 decembrie 1918 Bloc 1975 Este Reabilitat Etajul 6 10 Este Renovat recent ncu materiale de calitate preț 119000euro Telefon

2380 EUR/m2 | 50 m2

Sector 3, Bucuresti

Garsonieră decomandată de vânzare 28,54 mp utili - Dedeman Progresu
6
2

Se oferă spre vânzare garsonieră decomandată, cu suprafață utilă de 28,54 mp, compartimentată eficient în dormitor, bucătărie și baie.Compartimentarea decomandată oferă confort și intimitate, iar camerele beneficiază de lumină naturală. Locuința este situată pe strada Anghel Moldoveanu, într-o zonă ...

1643 EUR/m2 | 28 m2

Sector 4, Bucuresti

Vând apartament
4
3

Vând apartament

Apartamentul se situează în zona Pantelimon pe șoseaua Fundeni intersecție cu Morarilor. La 500 metri de acesta este școala Gimnaziala Nr 62 respectiv o gradinita. La 10 min de mers pe jos se afla stația de metrou Costin Georgian. Stație de autobuz (104 și 253) foarte aproape. Mega Mall la 2 stații de ...

1537 EUR/m2 | 41 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Vând apartament cu 2 camere, zona Mărgeanului -Petre Ispirescu
9
2

Proprietar ofer spre vânzare apartament cu două camere decomandat, renovat, centrală, 2 aparate de aer condiționat. Apartamentul este situat la etajul 10 într-un bloc cu 10 etaje, blocul este anvelopat și în 2025 a fost renovată scara blocului. Imobilul situat pe strada Bârnova colț cu Mărgeanului, în ...

1745 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Vanzare apartament ultracentral, Brezoianu - exclus agentii! 1

Vanzare apartament ultracentral, Brezoianu - exclus agentii!

Apartamentul se afla la parter, are centrala pe gaz, documentele sunt la zi.

1901 EUR/m2 | 71 m2

Cismigiu, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Garsonieră 47 mp | Etaj 1din 4 | Bloc 2011 | Parcare proprie inclusă | 69.500 euro
7
12

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon închis. Caracteristici: ...

1479 EUR/m2 | 47 m2

Prelungirea%2525252525252525252bGhencea, Sector 5, Bucuresti

Vânzări imobiliare

Vânzări imobiliare

Vând garsonieră confort trei mobilată. Televizor,Frigider, Mașină de spălat rufe, Pat pentru o persoană, Aer condiționat, Baie și bucătărie cu faianță și gresie! Geam termopan cameră și bucătărie. Doar mesaje. Mulțumesc

2000 EUR/m2 | 15 m2

Sector 4, Bucuresti

OFERTA Casa Vila Splaiul Unirii P+2+pod si P+1 eventual schimb
9
11

Casa Vila Splaiul Unirii P+2+pod si P+1 sunt doua corpuri in aceeasi casa cu intrari separate care se pot uni daca se doreste,pot locui doua familii separat sau schimb cu ceva mai mic,eventual si apartamente + diferenta ,casa are toate cerintele de la put propriu si Apa Nova, sistem de supraveghere,alarme,aer ...

1139 EUR/m2 | 360 m2

Splaiul+Unirii, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in Hills Pallady la 2 minute de metrou
10

Vand garsoniera Hils Pallady, complet mobilata si utilata, an 2023, cea mai mare varianta de garsoniera din complex, 37.4 mp - 29,6 mp util plus balcon de 7.8 mp. Aer conditionat si centrala cu control WiFi, mobilier realizat la comanda, combina frigorifica, lustre cu telecomanda, cu luminozitate si ...

2838 EUR/m2 | 37 m2

Titanul Nou, Sector 3, Bucuresti

Oferta! Casa Pe Malul Lacului
10
33

Oferta! Casa Pe Malul Lacului

Proprietar Casa la rosu ctie 2020 la 45 km de Bucuresti la Prunaru.Casa are doua întrări separate 90m construiti,teren 400m curent trifazic,drum asfaltat.Pt alte detalii raspund la telefon