Promovat
vand apartament decomandat 102 m scala magheru cu maria roseti la demisol inalt in vila pret 99000e
19
9

vand apartament decomandat inalt superb in vila 102 metri scala magheru cu maria roseti la 99000 euro

971 EUR/m2 | 102 m2

Cartierul Armenesc, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere confort 1, centrala termica, Militari-Lujerului
10
3

Salutare! Disponibil pentru vanzare un apartament cu 2 camere confort 1, decomandat, spatios si luminos intr-un bloc de 4 etaje situat in zona Militari - Lujerului, la doar 6 minute de mers pe jos pana la metrou Lujerului. Apartamentul are o suprafata de 60 mp, Zona excelenta: foarte aproape de Parcul ...

1642 EUR/m2 | 60 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Proprietar, vând garsonieră zona Unirii - Piața Alba Iulia
9
4

Proprietar, vând garsonieră zona Unirii - Piața Alba Iulia

Nu colaborez cu agenții imobiliare! Nu deranjați inutil! Proprietar, vând garsonieră 17.1 mp utili, str. Valeriu Braniște 54, zona Bd. Unirii - Piața Alba Iulia. Etaj 4 din 4, bloc construit în anul 1970, reabilitat termic, fără risc seismic sau urgență. Contoare apă cu citire radio, repartitor ...

2361 EUR/m2 | 18 m2

Centrul Civic, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere lux Drumul Taberei
9
6

Apartament 3 camere lux Drumul Taberei

Apartament 3 camere decomandat lux in Drumul Taberei, situat intre Bd Timisora si Valea Ialomitei. Apartamentul este la circa 100m de statia de metrou Valea ialomitei, ideal pentru o familie deoarece gradinita se afla la circa 50m de bloc, Kaufland in stanga blocului, piata Valea Ialomitei la100m, Plazza ...

1643 EUR/m2 | 70 m2

Drumul%252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar vand ap. 3 camere in cartierul Pajura Metrou Jiului
8
1

Particular proprietar ofer spre vanzare apartament cu 3 camere situat pe str. Pajurei nr. 11, intre Complex Pajura-Posta si Liceul Brancoveanu, stradal, vedere libera către parc, scara de mijloc, semi-decomandat, 57,5mp (54mp utili+balcon 3,5mp), et. 2 4, mobilat utilat (aragaz, AC, TV etc). Statia ...

2383 EUR/m2 | 58 m2

Pajura, Sector 1, Bucuresti

Zona TITAN premium | Balcon 10m | 60mp total
10

Zona TITAN premium | Balcon 10m | 60mp total

Cea mai râvnită locație din Titan: o pânză albă pentru un cămin de revistă, chiar lângă Metrou și Parc IOR. Situat în inima cartierului Titan (Liviu Rebreanu 6), acest apartament reprezintă o oportunitate rară pentru cei care caută locația perfectă și spațiu exterior generos. Apartamentul se vinde nerenovat, ...

2426 EUR/m2 | 47 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Vanzare apartament 4 camere
10
1

Vanzare apartament 4 camere

Apartamentul are o suprafață utilă de 82,54 mp și este decomandat, oferind un spațiu generos. Este situat la parter, facilitând accesul. Pardoselile sunt din lemn în camere și din gresie în băi, iar pereții sunt vopsiți în alb, creând o atmosferă luminoasă. Blocul este reabilitat termic. Locația este ...

2060 EUR/m2 | 83 m2

Sector 3, Bucuresti

Vanzare afacere la cheie  incaltaminte-genti
5
3

Vanzare afacere la cheie incaltaminte-genti

VÂNZARE AFACERE LA CHEIE - ÎNCĂLȚĂMINTE SI ALTE ARTICOLE DE MAROCHINARIE DIN ITALIA - ( MAGAZIN ONLINE ) Preț final: 29.000 EURO Acest preț include următoarele facilități: Stoc de marfă: Aproximativ 1700 perechi incaltaminte (mix brand dama, barbati,copii), modele actuale, ...

176 EUR/m2 | 165 m2

Aviatiei, Sector 1, Bucuresti

Zona Teiul Doamnei Sector 2 3

Zona Teiul Doamnei Sector 2

Particular, vând apartament cu 3 camere semidecomandat ,etaj 8 din 8, zona: Sector 2, Strada Teiul Doamnei nr.15, suprafață 74 metri pătrați. preț 140. 000euro Tel

1892 EUR/m2 | 74 m2

Sector 2, Bucuresti

Casă de vânzare 180.000 euro
10
16

Casă de vânzare 180.000 euro

SpecificațiiSuprafata utila53,0 m2 Suprafata terenului224,0 m2 Suprafata construita 53 Numar camere4 Anul constructiei1980 Amenajare straziAsfaltate,Iluminat stradal,Mijloace de transport in comun Utilitati generaleApa,Canalizare,CATV,CurentAcces internetCablu,Fibra optica,WirelessFerestre cu geam termopanLemnContorizareApometreDotari ...

804 EUR/m2 | 224 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat
5
13

Apartament 2 camere decomandat

Apartament 2 camere decomandat, situat pe strada Biserica Marcuta, Nr. 1, Bl. 34, Et 4 11, vis a vis de Spotalul Sfantul Pantelimon, bloc din 1974, are aprobata reabilitarea termica urmand sa intre in proces de reabilitare, 41 mp, recent renovat, parchet nou, gesie noua, prize si intrerupatoare noi Panasonic, ...

1537 EUR/m2 | 41 m2

Sector 2, Bucuresti

vand apt 2 camere
5

vand apt 2 camere

Proprietar, vand apt. 2 camere, str. Jean Steriade , sect.3 , Bucuresti,decomandat, parter 4 , nu necesita renovari, accept credit.

2136 EUR/m2 | 44 m2

Sector 3, Bucuresti

Garsoniera confort 1
5
1

Garsoniera confort 1

Garsonieră confort 1, 30 mp, mobilată și utilată complet, zona Dimitrie Leonida, situată la 5 minute de mers pe jos de stația de Metrou, etaj 5 6

2833 EUR/m2 | 30 m2

Sector 4, Bucuresti

Teren Andronache 263MP cu ACC Valabil 2 ani, Proiect si Fundatie
6
4

Teren in Bucuresti , sector 2, Zona Andronache , 263mp, Aprox 15m deschidere cu 18m adancime. Autorizatie de construire valabila 2 ani Proiect complet cu Detalii tehnice de executie (amplasare si plan vizbil in poze). Toate avizele necesare. Fundatie turnata la calcan - amprenta 81mp (9mx9m) - Cu polistiren ...

263 m2

Andronache, Sector 2, Bucuresti

Garsonieră 47 mp | Etaj 1din 4 | Bloc 2011 | Parcare proprie inclusă | 69.500 euro
7
12

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon închis. Caracteristici: ...

1479 EUR/m2 | 47 m2

Prelungirea%2525252525252525252bGhencea, Sector 5, Bucuresti

Garsonieră 47 mp + 1 loc parcare | 69.500 euro| Etaj 1din 3 | Bloc 2012
10
7

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, nr.58F, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă, vedere spate. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon ...

1655 EUR/m2 | 42 m2

Prelungirea%2bGhencea, Sector 5, Bucuresti

Teren ultracentral 5 minute de Piata Victoriei
10
3

Teren ultracentral 5 minute de Piata Victoriei

acte la zi, împrejmuit, apă canalizare disponibile, electricitate, gaze și internet în fața porții sectorul 1 București Regin construcție L1A, POT 45%, CUT 1.3

412 m2

Sector 1, Bucuresti

Vând casă Șoseaua Chitilei
7
2

Vând casă Șoseaua Chitilei

Casa 2 corpuri . I. Dormitor, baie , bucătărie , cămară, hol = 50 mp. II. Living, 3 camere, bucătărie ,baie , hol de 20 mp=100mp. Foișor cu sobă teracotă cu plita= 24mp. Salon pentru Epilat Masaj+toaletă= 24 mp. Pivniță 4 mp. Solar pentru legume 50mp, Pomi fructiferi pe rod și viță de vie . Gard de ...

430 EUR/m2 | 675 m2

Sector 1, Bucuresti

Teren 1000 mp Sector 4 | Regim P+4E | Lângă Parcul Tudor Arghezi și Metro | 125    mp
5
2

Teren 1000 mp Sector 4 | Regim P+4E | Lângă Parcul Tudor Arghezi și Metro | 125 mp

Vând teren 1000 mp situat în Sector 4, Strada Drumul Dealul Corbului nr. 42, lângă Strada Postalionului, foarte aproape de Parcul Tudor Arghezi și Metro. Terenul este ideal pentru construcția de locuințe sau proiecte mixte. Cadastru și intabulare existente Deschidere stradală de 28,41 metri Regim ...

1,000 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Ap 2 Camere | Bl. Gheorghe Sincai | 4 min metrou si parc | bloc 1982
7

Proprietar, vând apartament două camere, situat pe Bl Gheorghe Sincai, al doilea bloc de la colt, la doar 4 min de mers pe jos de stația de metrou Tineretului si 9 min de Timpuri Noi. Este compartimentat în: Hol, Bucatarie, Living, Dormitor, Baie, Balcon și Debara; Suprafață de 54 mp. Orientare bilaterala, ...

2776 EUR/m2 | 54 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Vand garsoniera tip studio
10
3

Vand garsoniera tip studio

Vand garsonieră deosebită, decomandata,situată în cartierul Militari Residence, într-un bloc modern poziționat strategic pentru a vă oferi confort și accesibilitate. Detalii proprietate: - Tip: Garsonieră Studio - Etaj: Parter înalt - Finalizata - mutare imediata !! - Locație: Militari Residence, Str. ...

1838 EUR/m2 | 34 m2

Sector 6, Bucuresti

Vila Tip Duplex Zona Chitila Parc Dendrologic
4
6

Vila Tip Duplex Zona Chitila Parc Dendrologic

Localizare excelentă: Amplasat cu grija intre liziera padurii Mogosoaia si malul lacului Chitila, intr-o adevarata oaza de natura si liniste, Parcul dendrologic chitila, - Zonă foarte liniștită, oferindu-vă un mediu relaxant și calm - Oferă intimitate și liniște, fiind totuși ușor accesibilă și aproape ...

1667 EUR/m2 | 150 m2

Sector 1, Bucuresti

Loc de veci 1

Loc de veci

Se vinde loc de veci în cimitirul Parohia "Vesnica-Grivita ". Punct de reper,stația de metrou Laromet.

Sector 6, Bucuresti

Apartament  2 camere  Titan
9
3

Apartament 2 camere Titan

Apartament 2 camere Titan lângă gura de metrou 1 decembrie 1918 Bloc 1975 Este Reabilitat Etajul 6 10 Este Renovat recent ncu materiale de calitate preț 119000euro Telefon

2380 EUR/m2 | 50 m2

Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea