Promovat
Garsonieră 47 mp | Etaj 1din 4 | Bloc 2011 | Parcare proprie inclusă | 69.500 euro
7
11

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon închis. Caracteristici: ...

1479 EUR/m2 | 47 m2

Prelungirea%2525252525252525252bGhencea, Sector 5, Bucuresti

Promovat
OCAZIE ! 2 camere , 2 parcari , 2 AC , mobilat - utilat ,Berceni , decomandat, sector 4
10
6

APARTAMENT 2 CAMERE , total decomandat , bloc nou 2023 , mobilat si utilat modern . Parter inalt din 8 , sector 4 , Berceni , 2 PARCARI - 32 + 33 [ se vad in poza ] ,Cavar Residence , mall GRAND ARENA, pe Drumul Dealul Babii . Blocul are curte proprie cu acces cu bariere si gazon in curtea interioara. ...

2060 EUR/m2 | 55 m2

Progresul, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vând apartament 2 camere
5

Vând apartament 2 camere

Apartament nou cu doua camere, situat in complexul Arghezi Residence, Drumul Binelui, et 5 din 7, constructie 2024, centrala proprie, mobilat si utilat integral cu totul nou, aer conditionat, 3 balcoane. Dormitorul are coltar extensibil si spatii de depozitare, livingul are canapea de doua locuri neextensibila. ...

1688 EUR/m2 | 85 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartement 3 camere - Panoramic Sky-View
10

Apartement 3 camere - Panoramic Sky-View

Vând apartament cu 3 camere, renovat și situat într-una dintre cele mai verzi și bine deservite zone din Sectorul 4. Situat la etajul 13 14, acest imobil oferă echilibrul perfect între liniștea unei vederi panoramice și dinamica unei infrastructuri urbane complete. AVANTAJELE UNICE ALE LOCAȚIEI (Family ...

1933 EUR/m2 | 75 m2

Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere Iancului Mega Mall
10
2

Apartament 3 camere Iancului Mega Mall

Apartament 3 camere Bloc reabilitat etajul 3 10 An construcție 1978 Este renovat recent complet cu toate dotările are 78 mp preț 160000 euro pentru detalii suplimentare sunați

2051 EUR/m2 | 78 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2camere Berceni 1

Apartament 2camere Berceni

Apartament 2camere, decomandate, încălzire în pardoseala, 2 balcoane, boxa și parcare

2264 EUR/m2 | 53 m2

Sector 4, Bucuresti

Griviței apartament 2 camere
1

Griviței apartament 2 camere

Apartament 2 camere, gaze, 45 mp, nemobilat, Intabulat, Anvelopat, Apometre cu citire radio noi, Repartitoare încălzire cu citire radio noi, Interfon, Lift, metrou.

2667 EUR/m2 | 45 m2

Grivitei, Sector 1, Bucuresti

Vand garsoniera
5
6

Vand garsoniera

Vând garsoniera mobilata-utilată, etaj 4 din 4,blocul nu are lift!!! La 10 minute de metrou Pacii. Suprafața 22 mp.Blocul nu are gaze,totul se face electric.Blocul nu este reabilitat.Strada Intrarea Liniei nr 1 (sector 6).Pret negociabil 31000 euro .Mai multe detalii la telefon .NU RASPUND LA MESA ...

1409 EUR/m2 | 22 m2

Sector 6, Bucuresti

3 camere Bucureștii Noi | Metrou 350 m | Centrală proprie | Parcare 2 mașini | Bloc 2011
9
3

Proprietar, vând apartament 3 camere, situat în cartierul Bucureștii Noi, la doar 350 m de stația de metrou Parc Bazilescu, într-un bloc modern construit în 2011 (regim P+4). Apartamentul este situat la etajul 2 din 4 și se vinde liber, disponibil imediat. Detalii apartament: Suprafață utilă: 66,10 ...

2864 EUR/m2 | 66 m2

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

teren 16 ha,in Brasov,Afacere, proprietar.

teren 16 ha,in Brasov,Afacere, proprietar.

160 000 mp,300 x 535 (ml),300 ml deschidere,situat la 8,5 km fata de Bv,9 km fata de Aeroport Ghimbav,in loc Harman,acces asfaltat,toate utilitățile langa teren,panorama deosebita,aviz favorabil pt pensiuni p+2+m,locuințe unifamiliale p+1+m,spatii agrement,market-uri. Pretul de vanzare este 50 euro pe ...

160,000 m2

Sector 1, Bucuresti

Garsoniera renovata, mobilata si utilata complet
10

Garsoniera renovata, mobilata si utilata complet

Aceasta garsoniera este renovata in anul 2025, este complet mobilata si utilata. Imobilul se afla visa vis de supermarketul Kaufland, la 7 min de statia Metrou Obor, 5 min de piata Obor, 10 min de Facultatea de constructii, 10 min Spitalul pentru copii Alessandrescu Rusescu, 10 min parcul Tei si Plumbuita ...

2281 EUR/m2 | 32 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Teren de vânzare in comuna Berceni 385 mp
2
13

Teren de vânzare in comuna Berceni 385 mp

Teren de vânzare în comuna Berceni, 385mp. Strada Alexandru Lăpușneanu. Curent electric pe stradă. 20.000 Tel -

Sector 3, Bucuresti

Garsonieră 5 min METROU CRÂNGAȘI | Bloc 2012 | Centrală proprie | Etaj 1
9
1

Vă propunem spre vânzare o garsonieră, situată în Sector 6, zona Crângași, la doar 5 minute de mers pe jos de metrou o alegere ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție sigură. Amplasată la etajul 1 al unui imobil modern (P+3+M, 2012), garsoniera oferă o suprafață de 29,3 mp, inteligent ...

2721 EUR/m2 | 29 m2

Sector 6, Bucuresti

Teren intravilan 2400mp. Copăceni Ilfov. 20

Teren intravilan 2400mp. Copăceni Ilfov.

Terenul are curent electric și apa. Deschidere 19 m. 2400.mp.

Sector 4, Bucuresti

Ap 2 camere 60 mp utili 10 minut statia de metrou Aparatorii Patriei Berceni, 0% Comision
5
10

Va propunem sa achizitionati un apartament de 2 camere, compartimentat excelent, cu living generos si care beneficiaza de o pozitie luminoasa, intr-un ansamblu rezidential nou, localizat stradal. Cu o suprafata utila totala de 59.90 mp, situat la Etajul 7, apartamentul va deveni un camin excelent, oferind ...

1848 EUR/m2 | 60 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament cu 4 camere, Aparatorii Patriei, parc Tudor Arghezi
9
6

Ansamblul rezidential Viva Residence are deschidere ampla catre Strada Drumul Jilavei, este compus din 3 imobile cu regim de inaltime P+9E si ofera locuinte cu o compartimentare mixta, de la garsoniere simple pana la apartamente cu 4 camere. Apartamentul prezentat este disponibil la etajul 5 9 al imobilului, ...

1744 EUR/m2 | 106 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament tip studio, incalzire in pardoseala, Aparatorii Patriei
10
14

Direct dezvoltator, fara comision! Apartamentul tip studio prezentat beneficiaza ca dotare standard de un sistem modern de incalzire in pardoseala, de o noua generatie de tamplarie PVC cu geam tripan, cat si de finisaje din gama premium. Fiecare bloc va fi dotat cu o centrala termica proprie, amplasata ...

1718 EUR/m2 | 50 m2

Sector 4, Bucuresti

vanzare imobil, teren Bucuresti, zona sos Giurgiului

vanzare imobil, teren Bucuresti, zona sos Giurgiului

casa ( diverse corpuri ), utilitati, gaze ,centrala termica, teren 677 mp,

Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere, decomandat, Grand Arena Mall, Str. Postalionului
8
33

Apartament 2 camere de vanzare Vision Residence, langa Grand Arena Mall, Sectorul 4, Bucuresti Va propunem spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat in cadrul Proiectului imobiliar Vision Residence Brancoveanu 2, pe Strada Drumul Dealul Cucului, in Sectorul 4, Bucuresti. Locuinta este ...

1470 EUR/m2 | 50 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere in vila, NIcolae Titulescu - Bd. Alexandru Ioan Cuza
10
50

Zona linistita, ferita de zgomotul traficului rutier, la 2 pasi de Scoala Gimnaziala de Arte "Iosif Sava" si la cateva minute de mers pe jos pana la Piata Victoriei sau Gara de Nord. Apartament 3 camere cu intrare separata, situat la parterul unei vile P+1 (etajul 1 locuit), an constructie 1930. Detalii ...

1513 EUR/m2 | 78 m2

Gara%2bde%2bNord, Sector 1, Bucuresti

Schimb apartament 4 camere 27

Schimb apartament 4 camere

Schimb apartament 4 camere, central, suprafata utila 102 mp, etaj 3 5, an constructie 1938, 2 balcoane, boxa la subsol, centrala de apartament, aer conditionat, parchet in stare buna, cu apartament 2 camere etaj 1 sau 2, zona decenta.

1078 EUR/m2 | 102 m2

Sector 1, Bucuresti

Vând teren zona Măgurele
6
4

Vând teren zona Măgurele

Vând teren zona Măgurele strada spinului 5000 mp

5,000 m2

Sector 2, Bucuresti

Casă de vânzare 180.000 euro
10
16

Casă de vânzare 180.000 euro

SpecificațiiSuprafata utila53,0 m2 Suprafata terenului224,0 m2 Suprafata construita 53 Numar camere4 Anul constructiei1980 Amenajare straziAsfaltate,Iluminat stradal,Mijloace de transport in comun Utilitati generaleApa,Canalizare,CATV,CurentAcces internetCablu,Fibra optica,WirelessFerestre cu geam termopanLemnContorizareApometreDotari ...

804 EUR/m2 | 224 m2

Sector 4, Bucuresti

Vanzare casa, oras Pantelimon
6
1

Vanzare casa, oras Pantelimon

Imobil de vanzare, oras Pantelimon, Ilfov. Zona centrala, contine patru garsoniere, ap. trei camere, hol, spatiu conercial (magazin). Utilitati complete cu gaze, centrala, canalizare, in sprafata totala de 515 mp, din care aprox. 280 mp construit. Pret: 245.000 euro. Negociabil.

476 EUR/m2 | 515 m2

Sector 2, Bucuresti

Salvează căutarea