Vand afacere salon la cheie
5

Vand afacere salon la cheie

Oportunitate rară salon de înfrumusețare la cheie, gata să producă din prima zi! Îți dorești propria afacere în domeniul beauty, fără bătăi de cap cu amenajarea, autorizațiile sau investițiile inițiale? Acesta este momentul potrivit. Se vinde cedează firmă complet funcțională, cu toate autorizațiile ...

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere confort 1, centrala termica, Militari-Lujerului
10
2

Salutare! Disponibil pentru vanzare un apartament cu 2 camere confort 1, decomandat, spatios si luminos intr-un bloc de 4 etaje situat in zona Militari - Lujerului, la doar 6 minute de mers pe jos pana la metrou Lujerului. Apartamentul are o suprafata de 60 mp, Zona excelenta: foarte aproape de Parcul ...

1642 EUR/m2 | 60 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Afacere profitabilă de producție covorașe EVA auto și e-commerce la cheie de vânzare   București
1

Afacere profitabilă de producție covorașe EVA auto și e-commerce la cheie de vânzare București

Afacere profitabilă de producție covorașe EVA auto și e-commerce la cheie de vânzare București - 110 000 EURO Se vinde o unitate de producție complet funcțională în București, specializată în fabricarea covorașelor auto EVA la comandă. Afacerea funcționează de peste 2 ani, are producție proprie, import ...

Sector 4, Bucuresti

Promovat
vand vila si restaurant 699000 euro cismigiu universitate atenrul roman
19
7

1748 EUR/m2 | 400 m2

Cișmigiu, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere cartier Brancusi Sector 6 Bucuresti
5
13

Apartament 2 camere cartier Brancusi Sector 6 Bucuresti

Apartament 2 camere, decomandat, 50 mp, etaj 1 5, an constructie imobil 2017

2140 EUR/m2 | 50 m2

Sector 6, Bucuresti

3 camere Bucureștii Noi | Metrou 350 m | Centrală proprie | Parcare 2 mașini | Bloc 2011
8
3

Proprietar, vând apartament 3 camere, situat în cartierul Bucureștii Noi, la doar 350 m de stația de metrou Parc Bazilescu, într-un bloc modern construit în 2011 (regim P+4). Apartamentul este situat la etajul 2 din 4 și se vinde liber, disponibil imediat. Detalii apartament: Suprafață utilă: 66,10 ...

2864 EUR/m2 | 66 m2

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

Teren intravilan
4
3

Teren intravilan

Vand teren intravilan 5000m2, Sector 5 , Bucuresti, suprafata totala: 5000 m2 . Acte la zi . Liber pentru construcții . Nu se vinde lotizat .

5,000 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Fara comision, direct de la proprietar ap. 3 camere Drumul Taberei-langa metrou
10
1

Particular vand apartament 3 camere, corcular, etaj 8-10, proaspat jugravit, in suprafata de 62.10 mp, in zona Drumul Taberei, cu multa verdeata in jur. Blocul este reabilitat termic, cu 2 lifturi, dintre care unul este nou, cu locatari linistiti si se afla la 200 de m de statia de metrou Raul Doamnei. ...

1927 EUR/m2 | 62 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Vând apartament 3 camere
5
8

Vând apartament 3 camere

Proprietar vând apartament 3 camere 50 mp parter din 10 zona 300 m piața Titan str sold Stelian N Mihale la circa 500 m metrou N.Grigorescu curat bloc anvelopat

1631 EUR/m2 | 49 m2

Sector 3, Bucuresti

De Închiriat
10
5

De Închiriat

Direct proprietar, persoană fizică, închiriez spațiu comercial în sectorul 4, Șoseaua Giurgiului Nr. 119, zonă cu văd, suprafață totală 40 mp. Preț 5000 LEI discutabil. Pentru alte informații și vizionări la tel

24 EUR/m2 | 40 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Particular vând apartament 2 camere Drumul Taberei
10
2

Particular vând apartament 2 camere Drumul Taberei

Vând apartament 2 camere, Râul Doamnei, lângă gura de metrou. Apartamentul are o suprafață de 50m pătrați , situat intr un bloc anvelopat, etaj 7 din 10, complet renovat, schimbat instalație electrică și sanitară. Șapă turnată etc

2471 EUR/m2 | 51 m2

Drumul+Taberei, Sector 6, Bucuresti

Casa de vanzare zona 1 Mai
10

Casa de vanzare zona 1 Mai

Proprietar vand casa zona 1 Mai str.Gala Galaction.Casa compusa din 2 camere la parter ,baie ,hol.La etaj o camera neamenajata .Suprafata casei 49 m,suprafata teren in fata casei 48 m.Casa are posibilitate de mansardare,are o pivnita mare ,ferestre de termopan gresie faianta parchet curent sobe pe gaz,canalizare,apa ...

3673 EUR/m2 | 49 m2

1Mai, Sector 1, Bucuresti

Colentina - spital fundeni, stradal doua camere decomandat, bloc 2017, liber, parcare proprie
7
2

Colentina - spital fundeni, stradal doua camere decomandat, 61 mp cu balcon de 4 mp, bloc din 2017 unic proprietar - renovat recent, etaj 3 3+ pod izolat si cu scara interioara ce poate fi folosit pt depozitare cumparat cu acte, loc de parcare cumparat in acte in curtea interioara cu deschidere din telecomanda, ...

21700 EUR/m2 | 5 m2

Sector 2, Bucuresti

Garsonieră bragadiru leroy merlin
4
8

Garsonieră bragadiru leroy merlin

Garsoniera bragadiru leroy merlin demisol bucătărie mobilata centrala termica gata de mutare

183 EUR/m2 | 30 m2

Sector 5, Bucuresti

garsoniera bragadiru mega image 36000euro
2
23

garsoniera bragadiru mega image 36000euro

garsoniera bragadiru mega image 36000euro gresie faianta usa metakica parchet centrala termica proprie se poate transforma usor in 2 camere

1200 EUR/m2 | 30 m2

Sector 5, Bucuresti

gaesoniera petre ispirescu sebastian 10 minute de metrou unirii
5
16

Garsoniera cf. 2 , situată într-o zonă recent amenajată, la etajul 1. Acces facil la mijloacele de transport. Magazine și parc în apropiere. Scara este curată . Blocul urmează să fie anvelopat în acest an. Este renovată de curând. Are schimbată toată instalația electrică și sanitară. Blocul este ...

1520 EUR/m2 | 25 m2

Sector 5, Bucuresti

3 camere cartierul verde bragadiru limita cu sector 5
5
2

3 camere cartierul verde bragadiru limita cu sector 5

tell .O77O.759.36O. Vă propunem spre vânzare un apartament spațios și primitor cu 3 camere, situat în ansamblul rezidențial Cartierul Verde Bragadiru, o zonă recunoscută pentru liniște, spații verzi și comunitate tânără. Caracteristici Principale: Suprafață utilă: 74 mp (compartimentare inteligentă) Etaj: ...

905 EUR/m2 | 74 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament Drumul Taberei Ghencea
5
2

Apartament Drumul Taberei Ghencea

Apartamente semidecomandat trei camere semidecomandat etaj 5 din 8 vizavi de Stadionul Steaua zona superba metrou necesita renovare totala acte in regula acceptam orice forma de creditare detalii la telefon

1560 EUR/m2 | 75 m2

Ghencea, Sector 6, Bucuresti

Apartament  2 camere  Titan
9
2

Apartament 2 camere Titan

Apartament 2 camere Titan lângă gura de metrou 1 decembrie 1918 Bloc 1975 Este Reabilitat Etajul 6 10 Este Renovat recent ncu materiale de calitate preț 119000euro Telefon

2380 EUR/m2 | 50 m2

Sector 3, Bucuresti

Casă curte
10
3

Casă curte

Casă 2019 pretabilă pentru două familii, birouri. Suprafață locuibilă 140 mp. Parter bucătărie 16 mp,living 32mp, baie 9mp. Etaj 3 dormitoare din care două cu balcon. Baie 12mp. Pivniță la bucatărie 9mp. Curte 90mp. Terasă parter 32mp. Cadadastru,intabulare . Unic proprietar. Acoperiș Lindab.

2107 EUR/m2 | 140 m2

Sector 2, Bucuresti

Teren la lac,proprietar
3
18

Teren la lac,proprietar

Vand teren la lac,1754mp,deschidere 95mp. Călărași,Lehliu Gară,sat Buzoieni. Cadastru,intabulare. Curent si apa .

1,754 m2

Sector 2, Bucuresti

Spatiu Comercial Zona Herăstrău
2
1

Spatiu Comercial Zona Herăstrău

Vând spațiu comercial zona Herăstrău Amprentă 80 m , cu birou 20 m și 20 m spațiu de depozitare ( total 120 m ) Terasa de 162 m Toate utilitățile sunt funcționale apa , gaze și curent inclusiv 380 w

3158 EUR/m2 | 120 m2

Sector 1, Bucuresti

ap 4 camere 110 mp i anastasie panu3

ap 4 camere 110 mp i anastasie panu3

ap 4 camere in Anastasie Panu .preț 300.000 euro.

2727 EUR/m2 | 110 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Preciziei
4
19

Garsoniera Preciziei

garsoniera se vinde exact cum se vede in poze si este renovata complet, avand urmatoarele dotari: usa metalica, parchet din lemn masiv de stejar, geamuri termopan, faianta in baie si bucatarie, boiler Ariston, aer conditionat, masina de spalat, aragaz, frigider. Specific ca nu este racordata la gaze ...

1667 EUR/m2 | 15 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Salvează căutarea