Promovat
Proprietar vand 3 camere decomandat, 2 bai
10
6

Proprietar vand 3 camere decomandat, 2 bai

Proprietar vand apartament 3 camere decomandat, bloc reabilitat termic, 2 grupuri sanitare, gresie, faianta, parchet, termopan incalzire suplimentara in pardoseala in fiecare camera (inclusiv holuri si baie) cu termostate programabile, instalatie de scurgere separata sa nu refuleze, instalatie electrica ...

1916 EUR/m2 | 73 m2

13+Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Drumul Taberei Parc Moghiotos
7

Drumul Taberei Parc Moghiotos

PARTICULAR , vand apartament confort 1 ,renovat si igienizat total anul acesta. Totul este nou si de foarte buna calitate. Usile de interior,termopanul,gresia ,faianta ,si parchetul,cat si toate obiectele sanitare si mobilierul de baie sunt noi. Instalatiile au fost inlocuite ,invlusiv cele ale ...

1863 EUR/m2 | 52 m2

Drumul+Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
    Magazin complet echipat de vânzare   afacere la cheie, profitabilă
5

Magazin complet echipat de vânzare afacere la cheie, profitabilă

Se vinde magazin complet echipat, gata de funcționare! Magazinul este dotat cu toate echipamentele necesare desfășurării activității: * Rafturi complete pentru expunerea produselor * Sistem de vânzare + calculator * Frigidere pentru depozitare produse * Logo și identitate vizuală incluse Afacererea ...

150 EUR/m2 | 40 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
vand apartament decomandat 102 m scala magheru cu maria roseti la demisol inalt in vila pret 99000e
19
9

vand apartament decomandat inalt superb in vila 102 metri scala magheru cu maria roseti la 99000 euro

971 EUR/m2 | 102 m2

Cartierul Armenesc, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren ultracentral 5 minute de Piata Victoriei
10
3

Teren ultracentral 5 minute de Piata Victoriei

acte la zi, împrejmuit, apă canalizare disponibile, electricitate, gaze și internet în fața porții sectorul 1 București Regin construcție L1A, POT 45%, CUT 1.3

411 m2

Sector 1, Bucuresti

Vânzare casa curte
10
9

Vânzare casa curte

Vând casa p+1,in suprafață de 209 mp și teren curte 267 mp, zona Carrefour Colentina, 315000 euro negociabil, direct proprietar, exclus intermediari!

1507 EUR/m2 | 209 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Proprietar garsoniera Piata Alba Iulia Decebal
8
4

Proprietar garsoniera Piata Alba Iulia Decebal

Proprietar vand garsoniera decomandata cu suprafata de 40 mp, situata in planul secund al bulevardului Decebal, la etaj 4 intr-o zonă liniștită (strada Mesterul Manole). Bloc din 1990 reabilitat in 2025 (cu instalații refacute, panouri fotovoltaice și recuperatoare căldură montate) Locuința se vinde ...

2613 EUR/m2 | 40 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartement 3 camere - Panoramic Sky-View
10

Apartement 3 camere - Panoramic Sky-View

Vând apartament cu 3 camere, renovat și situat într-una dintre cele mai verzi și bine deservite zone din Sectorul 4. Situat la etajul 13 14, acest imobil oferă echilibrul perfect între liniștea unei vederi panoramice și dinamica unei infrastructuri urbane complete. AVANTAJELE UNICE ALE LOCAȚIEI (Family ...

1933 EUR/m2 | 75 m2

Sector 4, Bucuresti

Vanzare teren 1000 mp  Padurea Baneasa
7
3

Vanzare teren 1000 mp Padurea Baneasa

Vand 1000 mp desc 52 m, Padurea Baneasa-Aleea Teisani, sector 1, Bucuresti. pret 100 euro mp. Terenul este impadurit, sector 1 , drum acces de 4m , canalizare , gaze , curent electric . Drumul de acces este folosit si de alte proprietati (vecini). Ideal investitie!!!!

1,000 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Teren lot intravilan aproape sect 4
2
10

Teren lot intravilan aproape sect 4

Teren intravilan construibil la limita sector 4 Bucuresti, Strada Perilor cu Prunilor 21, 413 mp. imprejmuit, puț functional, lumina la 5 m de teren, gaze la 50 m. Sau schimb cu apartament sector 4.

413 m2

Sector 4, Bucuresti

Se vinde apartament 3 camere, 83 mp
5
1

Se vinde apartament 3 camere, 83 mp

Se vinde apartament situat pe str Frumusani Nr 9, sector 4 București. Mobilat complet Paturi 180 200 Aragaz ul este ca nou 2 AC, unul este nou nout 2 frigidere Mașină de spălat rufe Lada frigorifica Loc de parcare 4 televizoare Centrala proprie pe gaz Costuri ca întreținere foarte MICI Zona foarte bună ...

1506 EUR/m2 | 83 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Drumul Taberei 2 minute de metrou Raul Doamnei
10
3

Apartament 2 camere de vânzare în Drumul Taberei, zonă liniștită, la 3 minute de mers pe jos pana la metrou Râul Doamnei. În apropiere se afla stații STB, magazine, farmacii, școli, grădinițe, liceu și parc. Apartamentul are o suprafata totala de 51.58 m2 este situat la etajul 9 din 10, include balcon! ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

Drumul%2525252525252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Teren unic zona Domenii
1
8

Teren unic zona Domenii

Propunem spre vanzare un teren amplasat in cocheta zona Domenii. Acesta are suprafata de 396 mp, situat pe colt cu deschideri de16 si 25 metri. Din punct de vedere urbanistic este situat in zona L2a, POT 45%, CUT max.1,59. Toate utilitatile. EXCLUS AGENTII! Multumesc.

Sector 1, Bucuresti

Teren Domnești-Ilfov
6
2

Teren Domnești-Ilfov

Teren 12700mp, strada Fermei,Domnesti-Ilfov, 20euro mp,Tarla 43 2,Parcela 174 114,deschidere 26.89,adâncime 472.02

Sector 5, Bucuresti

Zona Teiul Doamnei Sector 2 3

Zona Teiul Doamnei Sector 2

Particular, vând apartament cu 3 camere semidecomandat ,etaj 8 din 8, zona: Sector 2, Strada Teiul Doamnei nr.15, suprafață 74 metri pătrați. preț 140. 000euro Tel

1892 EUR/m2 | 74 m2

Sector 2, Bucuresti

Vile tip duplex de vânzare   Bucureștii Noi (2 Cocoși   Străulești)
4

Vile tip duplex de vânzare Bucureștii Noi (2 Cocoși Străulești)

Vile tip duplex de vânzare Bucureștii Noi (2 Cocoși Străulești) Două vile tip duplex situate într-o zonă liniștită, rezidențială, cu acces rapid către nordul Bucureștiului. Imobilele sunt semifinisate, ceea ce înseamnă că poți alege finisajele și personaliza casa după preferințe. Finalizarea ...

1556 EUR/m2 | 225 m2

Străulești Nord, Sector 1, Bucuresti

Promovat
DE VÂNZARE   Ansamblu Imobiliar | Zona Dorobanți, Sector 1, București
9
2

DE VÂNZARE Ansamblu Imobiliar | Zona Dorobanți, Sector 1, București

Ansamblu Imobiliar Excepțional | Zona Dorobanți, Sector 1, București Suprafață teren: 239,70 mp | Suprafață construită: 235 mp | Regim înălțime: P+1 Propietari, vă prezentăm o oportunitate rară pe piața imobiliară din una dintre cele mai exclusiviste zone ale Bucureștiului Dorobanți, Sector 1. Ansamblul ...

3830 EUR/m2 | 235 m2

Sector 1, Bucuresti

Propietar vand teren  500m2 Prelungirea ghencea bucuresti
10
11

Propietar vand teren 500m2 Prelungirea ghencea bucuresti

Propietar vand teren 500m2 liber de constructi str mărăcineni 51A apartine de sect 5 intr-o zonă foarte frumoasa și linistită. Deschiderea este de 21 4m se poate construi P+ 2et + mansarda cadastru Pot 45%. Terenul este inchis pe 4 laturi vecini pe 3 laturi pe o latura gard de plasa. Din prelungirea ...

500 m2

Prelungirea%25252525252525252525252525252525252525252525252525252525252bGhencea, Sector 5, Bucuresti

De vanzare in Pta Victoriei 5 camere etaj 4
7

De vanzare in Pta Victoriei 5 camere etaj 4

Investment! Inchiriat la firme comerciale (bucataria a fost modificata in camera si apartamentul are o chicineta). Disponibil si pentru inchiriere la 1.500 EUR luna. Astept oferte la emailul

4000 EUR/m2 | 100 m2

Piata+Victoriei, Sector 1, Bucuresti

Apartament cu 2 Camere 28m2 de Vanzare 42000 Euro Negociabil
10
5

Vand apartament cu 2 camere, 28 metri patrati, renovat in 2019. ferestre noi de calitate Necesita mici reparatii (lavabila) fara mobila doar cu centrala proprie si baie completa Etaj 4 din 4, bloc in reabilitare intern si extern. Magazine (Lidl Carrefour) si centru comercial la 1km distanta. Zona ...

1500 EUR/m2 | 28 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Casa Strada Popa Nan
8
9

Casa Strada Popa Nan

Casa Strada Popa Nan Sector 3 Pretabil Birouri , Constructie Bloc , sau Locuinta de Familie Bulevardul Decebal Ultra Central amprenta casei 142mp amprenta curtii 225mp Persoana Privata Casa beneficiaza de reducere pentru renovare din pretul afisat doar la fata locului Pentru mai multe ...

1822 EUR/m2 | 225 m2

Sector 3, Bucuresti

Vând apartament 3 camere
8
4

Vând apartament 3 camere

Proprietar -vând apartament 3 camere, confort 1, decomandat, bucătărie mobilată, electrocasnice noi, boxa, reabilitat termic, anvelopat, geamuri termopan, proaspăt renovat, uși noi. Situat in zona intersecției Bd Ghencea cu str. Brașov. Zona verde, la 1 minut de Parc Moghioroș, statie de autobuz, tramvai, ...

2092 EUR/m2 | 65 m2

Drumul%252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Teren, casă locuibila bonus Aparatorii Patriei 11

Teren, casă locuibila bonus Aparatorii Patriei

Teren 245 mp în București, Aparatorii Patriei , zona: spate Auto Nesti (în dezvoltare) Pe teren se afla: -magazie nouă, 12 mp 6000 euro -toate utilitățile, A - C, G, C 5000 euro -casă 90 mp BONUS ! locuibila vedere S și E, parțial din BCA, termopane, termosistem, 1955 în acte, documentatie consolidare ...

1279 EUR/m2 | 90 m2

Aparatorii%25252bPatriei, Sector 4, Bucuresti

Vand teren intravilan, sector 1 Bucuresti, Zona Baneasa Sisesti
5
4

Vand teren intravilan,500mp, in sector 1, Bucuresti,in planul 2 de la aleea Piscu Vechi. cu cale de acces. Terenul are o forma aproape patrata si este situat la 400ml de Bulevardul Ionescu Sisesti,la 200ml de Lacul Grivita in vacinatatea complexului imobiliar Green Lake. Pentru 500mp avem proiect si ...