Promovat
Proprietar, Ap. 2 camere, Baneasa
10
3

Proprietar, Ap. 2 camere, Baneasa

Proprietar vand apartament modern și spațios de vânzare în Băneasa Lac Petrom City, sectorul 1. Dacă visezi la un loc unde confortul se îmbină perfect cu natura, acest apartament de 2 camere din Băneasa Lac, aproape de Petrom City, Colegiul Genesis, Scoala Germana este exact ce cauți! - Suprafață ...

Sector 1, Bucuresti

Promovat
vand apartament vila 4 camere teren 97 chirie cinema scala 102 metri la demisol la 99000 e
20
4

vand apartament in vila 4 camere si teren 97 mp chirie curte la cinema scala 102 metri la demisol la 99000 euro la vila

971 EUR/m2 | 102 m2

Cartierul Armenesc, Sector 2, Bucuresti

Promovat
vand vila si restaurant 699000 euro cismigiu universitate atenrul roman
19
7

1748 EUR/m2 | 400 m2

Cișmigiu, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Stradal, Bdul Iuliu Maniu renovat, cladire 14 camere, 330mp, 910E mp, venit pasiv
6
2

**Oportunitate imobiliară cu venit imediat și potențial de valorificare ridicat 330 mp rezidential comercial pe Iuliu Maniu** Proprietar (deschis colaborarii cu agentii imobiliare), vând un cladire multifunctionala și bine poziționata, situata direct pe bulevardul Iuliu Maniu, în Sectorul 6. Proprietatea ...

909 EUR/m2 | 330 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand Teren intravilan 2500 mp, 27 e mp, 15 km de Bucuresti( Sun Plazza), 9.9 m deschidere
2
1

Vand teren intravilan, 2500 mp, 27 euro mp (negociabil), la 15 km de Sun Plazza Bucuresti, dupa Popesti Leordeni. Deschidere teren 9.90 metri. gaz+ electricitate.

2,500 m2

Sector 4, Bucuresti

Teren Piața Victoriei 565mp (Casa 4 camere + teren in curte comuna 1000mp)
4
5

Spre vanzare 499 000euro Negociabil. Casa este situata pe un teren cu o suprafata totala de 1000mp, impartit la doi proprietari. Casa interbelica, la strada, cu 4 camere + Teren in curte comuna - Total 565mp (883euro mp) Suprafata oferita spre vanzare este : - 145 mp locuinta: * 4 camere generoase, ...

1,000 m2

Piata%252bVictoriei, Sector 1, Bucuresti

Doua terenuri intravilane Aleea Teisani sector 1 8

Doua terenuri intravilane Aleea Teisani sector 1

Doua terenuri intravilane situate in padurea Baneasa, Aleea Teisani nr. 142-144, sector 1, in suprafata de 805 mp si 1342 mp. Pretul este 150euro mp negocabil.

Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat, sector 5 Bucuresti
9
10

Apartament 2 camere decomandat, sector 5 Bucuresti

Direct proprietar, vă propun spre vânzare apartament cu 2 camere decomandat , bloc din 2017, etaj 2 din 3, contorizat individual, 2 balcoane și loc de parcare în proprietate. Acte la zi, cadastru, intabulare, atât pe apartament cât și pentru locul de parcare cu topometri făcută. Se vinde complet mobilat ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

Antiaeriana, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere
9

Apartament 3 camere

Apartament cu 3 camere, situat în complexul Arghezi Residence la adresa Drumul Binelui nr. 223-225, et 6 din 7, construcție 2024, centrala proprie, mobilat și utilat integral cu totul nou (mobilă nouă în hol, bucătărie, living, băi, dormitoare, balcoane), electrocasnice noi în bucătărie, aer condiționat ...

1700 EUR/m2 | 116 m2

Sector 4, Bucuresti

Turbo Ofertă  Apărători Patriei Comision O
10
27

Turbo Ofertă Apărători Patriei Comision O

Metrou Apărători Patriei 500ml Str Drumul Jilavei 89 J Metalurgiei Park Apartament două camere Etajul2 Decomandat suprafață utilă 55 mp D +P+ 3 E Liber , Mobilat modern Posibilitatea loc parcareDirect Proprietar Comision O

55 m2

Apărătorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

5100mp teren intravilan Comandau Covasna langa scoala,  Comandau
9
6

5100mp teren intravilan Comandau Covasna langa scoala, Comandau

5100mp teren la mai putin de 50m distanta de Scoala Comandau , 100m distanta de Cabana Romsilva. Deschidere 90ml la Basca mare.

Sector 4, Bucuresti

Vând ap. 2 camere Bd. Alexandru Obregia 40
10

Vând ap. 2 camere Bd. Alexandru Obregia 40

Particular vand ap. 2 camere, dec., renovat recent, mobilat partial, incadrat risc seismic 2, bloc prevazut cu buncar, comision zero, plata cash. Ap. situat la 2 min statia STB, piata, scoala, gradinita. Mall situate aprox. 3-7 min.

1635 EUR/m2 | 52 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vând apartament 2 camere
5

Vând apartament 2 camere

Apartament nou cu doua camere, situat in complexul Arghezi Residence, Drumul Binelui, et 5 din 7, constructie 2024, centrala proprie, mobilat si utilat integral cu totul nou, aer conditionat, 3 balcoane. Dormitorul are coltar extensibil si spatii de depozitare, livingul are canapea de doua locuri neextensibila. ...

1688 EUR/m2 | 85 m2

Sector 4, Bucuresti

Cimitirul Bellu
3

Cimitirul Bellu

Vând loc de veci (concesiune) Fig. 93. Preț 12000 Euro

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vanzare 2 camere et.1 mobilat si loc parcare
8

Vanzare 2 camere et.1 mobilat si loc parcare

Proprietar vand apartament 2 camere decomandate, balcon stil logie inchis, 53 mp, loc parcare. Finisaje de buna calitate, gresie, faianta, parchet, ferestre geam termopan, usa metalica. Apartamentul se vinde mobilat si complet utilat: aragaz + hota, frigider, masina de spalat, aer conditionat. In proxima ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

Sector 5, Bucuresti

Vanzare Apartament 3 Camere
5

Vanzare Apartament 3 Camere

Vand apartament de 3 camere in ansamblul rezidential Felicity, zona Otopeni. Pentru mai multe detalii, sunati la numarul de telefon . Se percepe comision 3%!

1966 EUR/m2 | 89 m2

Otopeni, Sector 1, Bucuresti

Ocazie! Ap.3 camere, mobilat și utilat, 89900
6
11

Ocazie! Ap.3 camere, mobilat și utilat, 89900

Proprietar, vând apartament în Dr Taberei, 3 cam, circular, mobilat, utilat, acte in regula, termopane, usa metalica, aer condiționat, gresie, faianță, apometre, repartitoare, apa calda, căldură, se poate instala centrala de ap, cumparata, (țeavă de gaze trasa), bloc foarte civilizat, 2 lifturi, zona ...

1383 EUR/m2 | 65 m2

Sector 6, Bucuresti

2 camere | Bd. Iuliu Maniu 405 | bloc nou 2023 |  Metrou Pacii - 10 min | 60mp | Proprietar
10
2

2 camere | Bd. Iuliu Maniu 405 | bloc nou 2023 | Metrou Pacii - 10 min | 60mp | Proprietar

Direct de la proprietar! Apartament nou decomandat modern, Sector 6, București, situat fix pe Bv. Iuliu Maniu 405. Descriere detaliată a apartamentului: Numărul de camere: 2 Suprafața utila totală plus balcon: 60 mp Etajul : 5 7 Compartimentare: Decomandat Structura: Caramida interior exterior Încălzire: ...

2000 EUR/m2 | 60 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

de vanzare casa batraneasca in rate
2
85

de vanzare casa batraneasca in rate

De vanzare casa batraneasca la 90 km de bucuresti si 20 de Giurgiu sat Izvorul com Gogosari cu teren 1600 m casa are 2 camere din paianta exista gard pe toate laturile .curent electric ,fantana cu apa potabila ,apa curenta la strada .separat se poate cumpara si teren agricol 12000m .Proprietar acte ...

210 EUR/m2 | 50 m2

Sector 4, Bucuresti

Casa  pret de garsoniera  35km bucuresti
5

Casa pret de garsoniera 35km bucuresti

Casă batraneasca la 35km de București in județul Giurgiu sunați direct zero șapte sase șapte cinci zero cinci patru patru opt preț 45000 euro negociabil în jur de 25-30 de minute de la Luica ,Progresu sector 4 cu mașina propie ,si ar fii 40 km de la intercontinental București ...

112 EUR/m2 | 400 m2

Sector 4, Bucuresti

vand teren pentru s+p+2+3r etaje teren 10000 mp deschidere 58m x 170m la imgb la 55 euro mp
9

vand teren pentru s+p+2+3r etaje teren 10000 m deschidere 58m x 170m la imgb la 55 euro mp se pot construi 18000 metri un număr de 180 apartamente la 500 metri de metrou

10,000 m2

Sector 4, Bucuresti

vila uniri rond regina maria 400 metri cu teren 200 metri
11
2

vila uniri rond regina maria 400 metri cu teren 200 metri

vila uniri rond regina maria 400 metri cu teren 200 metri

1148 EUR/m2 | 400 m2

Filaret, Sector 4, Bucuresti

vand casa ionescu sisesti 4 camere 200 metri cu teren 500 mp la rosu 300000 euro
1

vand casa ionescu sisesti 4 camere 200 metri cu teren 500 mp la rosu p+e fără credit ipotecar

500 m2

Străulești Nord, Sector 1, Bucuresti

vanzari casa container 20 mp la 5600 Euro București
15
8

vanzari casa container 20 mp la 5600 Euro București

vanzari casa container 20 mp la 5600 Euro București Vând Container 20 mp Utili , pereți de 7cm grosime pereți exteriori din tabla galvanizata ,vata sticla de 5cm ,cadru de lemn de jur împrejur și tavan ,pal melaminat , podeaua din OSB de 2.5cm ,linoleum trafic ,mocheta trafic intens noua , polistiren ...

280 EUR/m2 | 20 m2

Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea