Promovat
Apartement 3 camere - 7 min metrou Piața Sudului
10
2

Apartement 3 camere - 7 min metrou Piața Sudului

Vând apartament cu 3 camere, ultra-modernizat tehnic, situat la "borna 0" a Sectorului 4 (Intersecția B-dul Al. Obregia cu Str. Nițu Vasile). O oportunitate rară pentru cei care caută o locuință "la cheie", unde siguranța instalațiilor și infrastructura blocului au fost prioritizate. DOTĂRI PREMIUM ...

1933 EUR/m2 | 75 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament  3 camere 70mp + terasa + loc de parcare, Prelungirea Ghencea
10
6

Apartament 3 camere 70mp + terasa + loc de parcare, Prelungirea Ghencea

Proprietar propun spre vânzare un apartament deosebit, cu un potențial excelent, ideal pentru cei care își doresc mai mult spațiu și versatilitate. Inițial configurat ca apartament de 2 camere, acesta a fost renovat complet acum 2 ani și inteligent recompartimentat oferind în prezent 3 camere cu o suprafață ...

1829 EUR/m2 | 70 m2

Prelungirea%2bGhencea, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Ap Nou pe Bd. Iuliu Maniu , bloc 2023 inc TVA, 2 cam 60 m2 Militari 6
10
4

Direct de la proprietar! Apartament nou decomandat modern, Sector 6, București, situat fix pe Bv. Iuliu Maniu 405. Descriere detaliată a apartamentului: Numărul de camere: 2 Suprafața totală: 60 mpu Etajul : 5 7 Compartimentare: Decomandat Structura: Caramida interior exterior Încălzire: Centrala proprie ...

2000 EUR/m2 | 60 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Vand Duplex la 4min mers pe jos de metrou Apărătorii Patriei, 3 camere, 2 bai, 72mp
8
3

Vand apartament tip duplex (mansarda) la 4 minute de mers pe jos de stația de metrou Apărătorii Patriei - Construcție 2013 - 3 camere (living + 2 dormitoare) - 2 bai - Bucatarie inchisa (nu este open space) - 67mp utili 71mp total 87mp construiti + cota indiviza teren - Cadastru complet pe ambele ...

2015 EUR/m2 | 67 m2

Aparatorii%2525252bPatriei, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vânzări apartamente 2

Vânzări apartamente

Direct Proprietar, persoane fizica, exclus intermediari vând apartament 2 camere cartier SOLAR sector 4 București punct de reper Metro Berceni, apartamentul este nou are 56 m, balcon de 8 metri pătrați, etaj 1 preț 110000 euro negociabil

1964 EUR/m2 | 56 m2

Sector 4, Bucuresti

Casa de vanzare
7
12

Casa de vanzare

Casă de vânzare 120 mp utili, Sector 1, zonă excelentă (Direct proprietar) Se oferă spre vânzare o casă primitoare, ideală pentru o familie, situată pe strada Almaș, în Sector 1, la doar 100 de metri de Piața 16 Februarie, într-o zonă liniștită și bine conectată. Locuința are o suprafață utilă de ...

1333 EUR/m2 | 120 m2

Sector 1, Bucuresti

Proprietar,vand garsoniera semidecomandata sector 2,Dimitrov 1

Proprietar,vand garsoniera semidecomandata sector 2,Dimitrov

Garsoniera Sector 2 Pret 57000 Descriere Strada Oborul Nou 13, etaj 10 10, Sector 2 suprafata totala 31 mp. Imobilul este amplasat intr-o zona linistita in spatele Colegiului Național Iulia Hasdeu Garsoniera se află la ultimul etaj al unui bloc tip S+P+10E beneficiind de lumina naturala abundenta ...

2036 EUR/m2 | 28 m2

Dimitrov, Sector 2, Bucuresti

2 camere decomandat, balcon + 2 debarale, renovat complet, bloc anvelopat
10
4

Vând apartament 2 camere, decomandat, 55 mp, etaj 6 10, bloc 1981 anvelopat. Renovat complet, balcon închis, 2 debarale, scară curată si renovata. Se vinde nemobilat, iar la cerere se poate vinde si mobilat, contra cost. Localizare excelentă: este situat intre str. Petre Ispirescu si str. Sebastian ...

1891 EUR/m2 | 55 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere semidecomandat 6

Apartament 2 camere semidecomandat

Ap 2 cam,baie,bucătărie,balcon închis cu termopan,gresie,faianță, parchet,centrală termică, aer conditionat