Promovat
Apartament 4 camere Timpuri Noi
5
1

Apartament 4 camere Timpuri Noi

Îți propun un apartament decomandat cu 4 camere, 2 băi, 2 balcoane închise, situat la etajul 7. Suprafața utilă este de 78 mp, oferind un spațiu generos pentru familie. Interiorul are pereți albi și pardoseli din laminat și gresie, creând o atmosferă curată și spațioasă. Fiecare cameră beneficiază de ...

3101 EUR/m2 | 79 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
De vânzare apartament 2 camere in Baneasa
8
2

De vânzare apartament 2 camere in Baneasa

Apartament 2 camere decomandat,terasă.gradina,loc parcare. Mobilat complet,aer condiționat. An construcție 2010,P 5,preț negociabil .

3071 EUR/m2 | 70 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Promovat
BUCUREȘTI, Piața Romană, PF, Apart. 2c decom, 2018, mobilat si utilat complet, 354.900 euro neg.
10
1

Se propune spre vânzare, fără schimburi, ca oportunitate de investiție sau locuință, un apartament deosebit cu 2 camere decomandate, amplasat ideal, într-un bloc solid, construit pe cadre în anul 2018, poziționat în zona Eminescu Polonă, la circa 5 minute de mers pe jos până la Piața Romană, într-o ...

4328 EUR/m2 | 82 m2

Piata%252525252bRomana, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Titan- 1 Decembrie 1918
5
3

Titan- 1 Decembrie 1918

garsoniera situata pe strada Ghita Serban, la numai 5 minute metrou 1 Decembrie 1918, Auchan Titan, intr-un bloc reabilitat din 1978.etaj 6 10 Garsoniera este partial mobilata si utilata, are gresie, faianta, parchet, termopane, usa metalica, este libera. Toate actele sunt la zi si se accepta credi ...

1953 EUR/m2 | 32 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren ultracentral 5 minute de Piata Victoriei
10
3

Teren ultracentral 5 minute de Piata Victoriei

acte la zi, împrejmuit, apă canalizare disponibile, electricitate, gaze și internet în fața porții sectorul 1 București Regin construcție L1A, POT 45%, CUT 1.3

412 m2

Sector 1, Bucuresti

Apartament elegant și luminos Etajul 1 Colentina
15

Apartament elegant și luminos Etajul 1 Colentina

Apartament cu suflet Eleganță, lumină și liniște | Fabrica de Gheață | Sector 2 Vă prezentăm spre vânzare un apartament de 3 camere cu o atmosferă caldă și elegantă, situat într-una dintre cele mai liniștite și verzi zone ale cartierului Colentina strada Fabrica de Gheață. Această proprietate îmbină ...

2164 EUR/m2 | 61 m2

Str.+Gherghitei+%2c+magazinul+Lidle%2c+%c8%98coala+Gimnazial%c4%83+nr.39, Sector 2, Bucuresti

Vânzare apartament
10

Vânzare apartament

Proprietar ofer spre vânzare ap.3 camere semidecomandat mibilat utilat,centrala proprie,aer conditionat,doua grupuri sanitare,situat pe șos Oltenitei la 500 m de metroul Piata Sudului la et 10 al unui bloc reabilitat recent.An construcție 1982.

2071 EUR/m2 | 70 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament  2 camere  Titan
9
3

Apartament 2 camere Titan

Apartament 2 camere Titan lângă gura de metrou 1 decembrie 1918 Bloc 1975 Este Reabilitat Etajul 6 10 Este Renovat recent ncu materiale de calitate preț 119000euro Telefon

2380 EUR/m2 | 50 m2

Sector 3, Bucuresti

Garsonieră decomandată de vânzare 28,54 mp utili - Dedeman Progresu
6
1

Se oferă spre vânzare garsonieră decomandată, cu suprafață utilă de 28,54 mp, compartimentată eficient în dormitor, bucătărie și baie.Compartimentarea decomandată oferă confort și intimitate, iar camerele beneficiază de lumină naturală. Locuința este situată pe strada Anghel Moldoveanu, într-o zonă ...

1643 EUR/m2 | 28 m2

Sector 4, Bucuresti

Vând apartament
4
3

Vând apartament

Apartamentul se situează în zona Pantelimon pe șoseaua Fundeni intersecție cu Morarilor. La 500 metri de acesta este școala Gimnaziala Nr 62 respectiv o gradinita. La 10 min de mers pe jos se afla stația de metrou Costin Georgian. Stație de autobuz (104 și 253) foarte aproape. Mega Mall la 2 stații de ...

1537 EUR/m2 | 41 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Vând apartament cu 2 camere, zona Mărgeanului -Petre Ispirescu
9
2

Proprietar ofer spre vânzare apartament cu două camere decomandat, renovat, centrală, 2 aparate de aer condiționat. Apartamentul este situat la etajul 10 într-un bloc cu 10 etaje, blocul este anvelopat și în 2025 a fost renovată scara blocului. Imobilul situat pe strada Bârnova colț cu Mărgeanului, în ...

1745 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Vanzare apartament ultracentral, Brezoianu - exclus agentii! 1

Vanzare apartament ultracentral, Brezoianu - exclus agentii!

Apartamentul se afla la parter, are centrala pe gaz, documentele sunt la zi.

1901 EUR/m2 | 71 m2

Cismigiu, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Garsonieră 47 mp | Etaj 1din 4 | Bloc 2011 | Parcare proprie inclusă | 69.500 euro
7
12

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon închis. Caracteristici: ...

1479 EUR/m2 | 47 m2

Prelungirea%2525252525252525252bGhencea, Sector 5, Bucuresti

Vânzări imobiliare

Vânzări imobiliare

Vând garsonieră confort trei mobilată. Televizor,Frigider, Mașină de spălat rufe, Pat pentru o persoană, Aer condiționat, Baie și bucătărie cu faianță și gresie! Geam termopan cameră și bucătărie. Doar mesaje. Mulțumesc

2000 EUR/m2 | 15 m2

Sector 4, Bucuresti

OFERTA Casa Vila Splaiul Unirii P+2+pod si P+1 eventual schimb
9
11

Casa Vila Splaiul Unirii P+2+pod si P+1 sunt doua corpuri in aceeasi casa cu intrari separate care se pot uni daca se doreste,pot locui doua familii separat sau schimb cu ceva mai mic,eventual si apartamente + diferenta ,casa are toate cerintele de la put propriu si Apa Nova, sistem de supraveghere,alarme,aer ...

1139 EUR/m2 | 360 m2

Splaiul+Unirii, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in Hills Pallady la 2 minute de metrou
10

Vand garsoniera Hils Pallady, complet mobilata si utilata, an 2023, cea mai mare varianta de garsoniera din complex, 37.4 mp - 29,6 mp util plus balcon de 7.8 mp. Aer conditionat si centrala cu control WiFi, mobilier realizat la comanda, combina frigorifica, lustre cu telecomanda, cu luminozitate si ...

2838 EUR/m2 | 37 m2

Titanul Nou, Sector 3, Bucuresti

Oferta! Casa Pe Malul Lacului
10
33

Oferta! Casa Pe Malul Lacului

Proprietar Casa la rosu ctie 2020 la 45 km de Bucuresti la Prunaru.Casa are doua întrări separate 90m construiti,teren 400m curent trifazic,drum asfaltat.Pt alte detalii raspund la telefon

544 EUR/m2 | 90 m2

Sector 4, Bucuresti

Obor Colentina Teiul Doamnei
1
7

Obor Colentina Teiul Doamnei

propunem spre vanzare apartament 3 camere cf. 1 semidecomandat situat in zona Colentina, Teiul Doamnei, intr-un bloc anvelopat construit in 1986, suprafata 69 mp, 2 gr. sanitare, baie prevazuta cu geam, 3 debarale, un balcon, etaj 8, terasa refacuta, 2 lifturi, scara curata, termopan, necesita renovare. ...

1522 EUR/m2 | 69 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

 Casa de vânzare 23 August
10
9

Casa de vânzare 23 August

Particular văd casa cărămidă,teren 142m, Sector 3 București ,Cartier 23 August,4 cam, bucătărie, baie ,construita din cărămidă și bca, construita in 1958 și renovat in 2005 ,izolata cu tavane din rigips, pod înalt folosit pentru depozitare ca o magazie, tabla zincata cutata pe casa ,utilitățile apa canalizare, ...

1216 EUR/m2 | 74 m2

23 August, Sector 3, Bucuresti

Vanzare 3 camere Gradina Icoanei
10
18

Vanzare 3 camere Gradina Icoanei

Se ofera spre vanzare acest apartament, construit in perioada interbelica de arhitectul Marcel Maller, in anul 1939. Pozitionarea este excelenta, la doar 8-9 minute distanta de mers pe jos de Metrou Universitate sau Blocul Scala - Bd. Magheru, 5 minute de Gradina Icoanei, Parcul Ioanid si Teatrul Bulandra, ...

1699 EUR/m2 | 93 m2

Gradina+Icoanei, Sector 2, Bucuresti

Casa(vila) la curte

Casa(vila) la curte

Vind casa la curte, 411mp deschidere 37m pe teren este o vila cu 4camere dormitor cu dimensiuni de 10,11,12 14 mp 2livinguri de-32,si35mp.etc.ferenul se pretează la construcția unei clădiri de5-7 nivele sau mai mult Pret 500 000 euro

2174 EUR/m2 | 230 m2

Sector 4, Bucuresti

Penthouse zona Petre Ispirescu -Dr Sarii
5

Penthouse zona Petre Ispirescu -Dr Sarii

an bloc2024 an receptie2025 suprafata utila 117mp totala 219mp 2locuri parcare incluse in pret pretul incluse si TVA Format la et7 din living cu bucatarie open space+baie et8-3 dormitoare cu3 bai individuale 1dressing in zona holului terasa 94mp dormitoarele au iesire in terasa mai multe detalii video ...

3932 EUR/m2 | 117 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament  Dr Taberei locatie ideala, la intersectia liniilor de metrou, tramvai si autobuz
8
4

Apartament Dr Taberei locatie ideala, la intersectia liniilor de metrou, tramvai si autobuz

Direct de la proprietar: Apartament 2 camere semidecomandat, nemobilat, curat, gata de renovare dupa gustul cumparatorului, in bloc vechi de caramida ( an constructie -1964),reabilitat energetic, etaj 9 din 10 (cu spalatorie deasupra) Locatie ideala - Acesibil tuturor mijloacelor de transport in comun, ...

1882 EUR/m2 | 51 m2

Drumul%25252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Vand teren intravilan 6.450 mp val 450.000 euro Drumul Lunca Veche nr. 164-168.
1
2

Vand teren intravilan 65 euro mp in suprafata de 6.450 mp in Bucuresti sector 3, str. Drumul Lunca Veche , nr. 164 - 168. Telefon:

6,450 m2

Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea