Promovat
vand vila pallady metrou strand Pantelimon lebada 400 metri si teren 400 metri super solida
20
8

vand vila pallady metrou strand Pantelimon lebada 400 metri si teren 400 metri super solida pe colt cu dubla deschidere ,terasa superbazgretar de vara si garaj,

575 EUR/m2 | 400 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament de Vânzare
5
1

Apartament de Vânzare

Apartament 2 camere de vânzare Militari, zona Bulevardul Timișoara Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în Sector 6, în zona Bulevardului Timișoara, pe Strada Aleea Valea Călmățuiului Locuința are o suprafață totală de 57,2 mp și o suprafață utilă de 54,5 mp, fiind poziționată pe ...

2000 EUR/m2 | 55 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
vand apartament decomandat 102 m scala magheru cu maria roseti la demisol inalt in vila pret 99000e
19
9

vand apartament decomandat inalt superb in vila 102 metri scala magheru cu maria roseti la 99000 euro

971 EUR/m2 | 102 m2

Cartierul Armenesc, Sector 1, Bucuresti

Promovat
vand apartament 2 camere, rezidential Asmita gardens ardens, bucuresti
10

apartament 2 camere decomandat, complex rezidential - Asmita Gardens, vedere panoramica, etaj superior, 2 grupuri sanitare, complet mobilat si utilat. cu posibilitatea achizitionarii unui loc de parcare subteran. gym cu piscina in cadrul complexului, supermarket si locuri de joaca pentru copii pret:215000E ...

3028 EUR/m2 | 71 m2

Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vanzare
5
1

Apartament de vanzare

Proprietar, va propun un apartament spectaculos cu o vedere foarte frumoasa, situat in sect 3, București, aprox. 900 m de metrou Nicolae Teclu (zona Leroy Merlin - Theodor Pallady) Este o proprietate situata la etajul 11, cu intrare de la etajul 10, care te poarta direct în interiorul superb al acestei ...

1805 EUR/m2 | 87 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere confort 3
5
1

Apartament 2 camere confort 3

Vand apartament 2 camere confort 3 apartamentul se vinde mobilat dispune de masina de spalat noua frigider nou aer conditionat gaze apa de la radet consum foarte mic la electricitate si gaze apartamentul este foarte economic se afla la etajul 2 din 4 cu vedere pe fata bloc foarte linistit si curat in ...

1700 EUR/m2 | 30 m2

Sector 2, Bucuresti

Proprietar vand apartament 2 camere in Drumul taberei
6
1

Proprietar vand apartament 2 camere in Drumul taberei

Se oferă spre vânzare un apartament spațios de 50 mp, complet mobilat si utilat situat într-una dintre cele mai linistite zone ale orașului, pe Bulevardul Timisoara nr 39, langa Plazza Mall. Caracteristici: suprafață: 50 mp apartament spațios și luminos vedere la parc etaj 2 4 balcon Reabilitat ...

2135 EUR/m2 | 48 m2

Sector 6, Bucuresti

Vand teren extravilan 6

Vand teren extravilan

Suprafata terenului 7500 mp, situat in comuna Domnesti, la 15 km de Bucuresti. Terenul poate fi trecut in intravilan si, este situat la 100 m de soseaua de centura A0, care se construieste in prezent. La 500 m departare s-au construit case Terenurile din vecinatate au preturi duble fata de cat solicit ...

Sector 6, Bucuresti

Teren 411mp Lacul Tei sector 2
6
13

Teren 411mp Lacul Tei sector 2

Proprietar, ofer spre vanzare teren 411mp, acte fara probleme, fara constructie, liber de sarcini

Sector 2, Bucuresti

Vând Garsonieră studio
5

Vând Garsonieră studio

Vând Garsonieră tip studio Compartimentată ca și un apartament (Dormitor sufragerie hol baie) Construcție finalizată 2019 Parter 40m pătrați Loc de parcare în acte 10 m pătrați Centrală termică Rulouri exterioare la geamuri Ușa antiefracție Zona liniștită sector 4 Bucuresti Transport în comun lângă ...

1863 EUR/m2 | 40 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Vând apartament 2 camere parter ,mobilat decent ,aproape de metrou Favorit la 5 minute
5

Apartamentul este la parter,2 camere ,bloc tip Z ,vederea pe spate ,liniște ,mobilat decent ,toate utilitățile: mașina spălat ,combină frigorifică,mobilier bucătărie ,sufragerie și dormitor mobilate ,TV ,AC, geamuri tâmplărie PVC ,baia cu toate utilitățile ,1 debara și 1 cămară ,parchet în living ...

1918 EUR/m2 | 49 m2

Drumul+Taberei, Sector 6, Bucuresti

Apartament 3 camere intersectie pod Doamna Ghica, gang Aleea Sinaia, bloc reabilitat

Vand apartament 3 camere liber de sarcini, cadastru si acte in regula. Zona: sector 2, intersectie pod Doamna Ghica, Colentina Adresa: str. Aleea Sinaia 2, bloc 81 (iesire gang "geamuri") Se vinde asa cum este in baza schitei.

1092 EUR/m2 | 87 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Chioșc de flori de vânzare toate actele la zi
2

Chioșc de flori de vânzare toate actele la zi

Chioșc de flori de vânzare toate actele la zi lângă sunt 2 școli și mega image biserica la 5 min afacere de familie.str Pache Protopopescu Nr 50

1400 EUR/m2 | 5 m2

Sector 2, Bucuresti

Teren de vânzare în Măgurele Ilfov

Teren de vânzare în Măgurele Ilfov

Vând teren intravilan in Măgurele jud Ilfov, aflat la 12 km de Piata Universității. Terenul are 1200 mp, și face parte dintr-un lot de 2400 mp, deschidere 14 m, împreună are 28 m , utilități in capătul drumului.

1,200 m2

Sector 1, Bucuresti

apartament mega mall( propietar) vând
10
3

apartament mega mall( propietar) vând

Proprietar , vand apartament 2 camere, decomandat, etaj 9 din 10, bloc reabilitat, 49,76 mp utili, 7,87mp balcon, suprafață totală 57,63 mp , blocul este construit în anul 1978, detin loc parcare. Apartamentul este spatios, compartimentare bună, calduros(nu se afla pe colț). Nu se afla la stradă principala ...

2512 EUR/m2 | 50 m2

Sector 2, Bucuresti

Lot vila unicat teren 213mp prelungirea ghencea alexandriei bragadiru 8

Lot vila unicat teren 213mp prelungirea ghencea alexandriei bragadiru

LOT PENTRU CONSTRUCTIE VILA P+2+M CU DESCHIDERE FARA SERVITUTE LA DOUA STRAZI ASFALTATE 17,5 METRI SI 12,2 METRI SI TOATE UTI:ITATILE IN FATA.ESTE SITUAT LA LIMITA SECTORULUI 6 DAR APARTINE ADMINISTRATIV DE BRAGADIRU SI IN CONSECINTA VETI OBTINE AUTORIZATIILE SI APROBARI:E NECESARE MULT MAI RAPID SI ...

213 m2

Prelungirea%25252525252525252525252525252525252525252525252525252525252525252525252525252525252525252525252525252bGhencea, Sector 6, Bucuresti

Concesionez loc de veci Cimitirul Bellu Ortodox

Concesionez loc de veci Cimitirul Bellu Ortodox

Concesionez o parcelă cu suprafața de 21 mp în Cimitirul Bellu Ortodox, în spatele Capelei principale. Concesionez o parcelă cu suprafața de 21 mp în Cimitirul Bellu Ortodox, în spatele Capelei principale. Din aceasta concesionez și separat: un loc de veci 6.000 Euro, două locuri de veci 12.000 ...

Sector 4, Bucuresti

 Garsonieră PREMIUM   Renovată COMPLET 2025 | Parcare | Băneasa   Șos. Străulești 5-7
4
2

Garsonieră PREMIUM Renovată COMPLET 2025 | Parcare | Băneasa Șos. Străulești 5-7

Garsonieră PREMIUM Renovată COMPLET 2025 | Parcare | Băneasa Șos. Străulești 5-7 Dacă îți dorești o garsonieră curată, modernă și gata de mutare, aceasta poate fi alegerea perfectă. Situată într-o zonă foarte bună din Băneasa Șos. Străulești 5-7, locuința a fost renovată complet în 2025 și ...

2143 EUR/m2 | 21 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Vând teren în spate la Auchan Titan cu Autorizație de construire
5
4

Proprietar vând teren in Titan,aproape de parcul Teilor, în spate la Auchan Bld. 1 Decembrie 1918, strada Lt.Popescu Alexandru nr.20 : - 248 mp; - deschidere la strada 11,30 m; - lungime teren 22 m. Terenul se vinde cu autorizație de construire imobil parter (atașat plan) emisă in luna septembrie 2025, ...

248 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vand mansardă
4
4

Vand mansardă

Vand mansardă 6 camere 2 bucatarii ,2 bai,175 mp Universitate -Spitalul Coltei.

900 EUR/m2 | 150 m2

Centrul Istoric, Sector 3, Bucuresti

casa si teren
1

casa si teren

casa la curte în colentina pe sos Andronache. Casa este locuibila. Utilitati: Gaze, apa,lumina,cablu TV și internet.casa deține 6 camere, 3bucatarii,3 bai o pivniță. Are și un magazin stradal ce întra în preț.Curtea are o anexa ce servește pt garaj. Are cadastru, intabulare. Direct proprietar.

2320 EUR/m2 | 241 m2

Sector 2, Bucuresti

Teren Intravilan Popesti Leordeni Danubiana 5.000 mp
1
3

Teren Intravilan Popesti Leordeni Danubiana 5.000 mp

---Teren Intravilan Popesti Leordeni Danubiana 5.000 mp--- ---Deschidere 22 ml--- ---Pretul este 130 Euro mp---

Popesti+%e2%80%93+Leordeni, Sector 5, Bucuresti

RATE fara banca 2 camere bucuresti UNIRII-Mărășești 63mp et3 4 centrala 2ac g+f+p+um mobilat utilat
10
45

90000 euro la plata cash credit sau in rate Direct la proprietar INCHIRIERE 500 euro lunar SCHIMB doar cu apartament MAMAIA-vedere frontala la mare BUCURESTI UNIRII BD. MARASESTI, 2 camere, 63mp, 2 balcoane, LA CHEIE(utilat si mobilat), camera de comerț, manastirea radu Vodă, etaj 3, in imobil tip vila, ...

1429 EUR/m2 | 63 m2

Marasesti, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere + transfer loc de parcare nominal ADP S3
9
1

PROPRIETAR Apartament 3 camere, confort 1, cu o suprafață utila de 67 mp, an construcție 1984, stradal la B-dul 1 Decembrie 1918. Apartamentul se afla la etajul 1 intr-un bloc cu 7 etaje. Apartamentul are o doua grupuri sanitare. Blocului este reabilitat. Balconul este închis cu termopane. Pe etaj sunt ...

2075 EUR/m2 | 67 m2

Titan - Balta Albă, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea