Promovat
vand vila si restaurant 699000 euro cismigiu universitate atenrul roman
19
7

1748 EUR/m2 | 400 m2

Cișmigiu, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Casa si teren de vanzare 3

Casa si teren de vanzare

PROPRIETAR, vand teren 665 mp intabulat, deschidere stradala 24 m, cu constructii 82 mp cu toate utilitatile necesare, centrala termica pe gaz, apa, canalizare, curent electric, pentru INVESTITORI IMOBILIARI, in Aparatorii Patriei, la 2 minute acces de la gura de metrou. Pret 369 500 Euro. Tel

Sector 3, Bucuresti

Promovat
depozit fabrica ferma pret 950.000 euro usor neg Suprafața 2,5 ha intravilan  Post trafo 150 kW
7

depozit fabrica ferma pret 950.000 euro usor neg Suprafața 2,5 ha intravilan Post trafo 150 kW

depozit fabrica ferma sau depozit pret 950.000 euro usor negociabil Suprafața 2,5 ha intravilan Post trafo 150 kW ,trifazic 380 ,putere Capacitate capete porci -2000 Silozuri - două de 1200 tone fiecare,imprejmuit,hala 2000 metri birouri 200,Silozuri 200 containere 100 ,platforma betonata 4000 mp ...

238 EUR/m2 | 4,000 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere (modificat în 2 camere) Ferentari
10
21

Apartament 3 camere (modificat în 2 camere) Ferentari

Vând apartament 3 camere, modificat în 2 camere, în cartierul Ferentari, strada Fărcășanca Apartamentul nu are centrală termică Se vinde complet mobilat

946 EUR/m2 | 37 m2

Ferentari, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Duplex 5 camere la 3 minute de metrou Păcii | 131 mp | Ideal familie | Mobilat complet
10
2

Direct proprietar oferim spre vânzare un apartament duplex spațios și luminos, situat în zona Păcii Iuliu Maniu, la aproximativ 3 minute de stația de metrou. Proprietatea este amplasată la etajele 4 și 5 ale unui bloc construit în 1992 și reabilitat termic în 2024. Apartamentul are o compartimentare ...

1615 EUR/m2 | 117 m2

Sector 6, Bucuresti

Cișmigiu Proprietar, vând apartament
1
9

Cișmigiu Proprietar, vând apartament

Cișmigiu, Proprietar, vând ap. 2 camere, decomandat,mobilat, utilat,62 mp.,et.1 5,garaj subteran optional, lift, bl. 2021,zona civilizata, acces, ratb, metrou, tramvai, centru vechi, centru civic,cismigiu etc.

5806 EUR/m2 | 62 m2

Cismigiu, Sector 1, Bucuresti

Vile tip duplex de vânzare   Bucureștii Noi (2 Cocoși   Străulești)
4

Vile tip duplex de vânzare Bucureștii Noi (2 Cocoși Străulești)

Vile tip duplex de vânzare Bucureștii Noi (2 Cocoși Străulești) Două vile tip duplex situate într-o zonă liniștită, rezidențială, cu acces rapid către nordul Bucureștiului. Imobilele sunt semifinisate, ceea ce înseamnă că poți alege finisajele și personaliza casa după preferințe. Finalizarea ...

1556 EUR/m2 | 225 m2

Străulești Nord, Sector 1, Bucuresti

Proprietar vand apartament 2 camere, 2 bai ,renovat, mobilat , utilat , LUX , Asmita Gardens !
10
3

Asmita Gardens ,proprietar , vand apartament model mare , 2 camere , 2 bai , etaj 13 21 , vedere mixta , delta Vacaresti si Dambovita , renovat recent , mobilat si utilat , bucatarie inchisa , utilata cu frigider , plita , aragaz , masina de spalat vase , cu iesire pe terasa de 14 mp , acoperita partial ...

2750 EUR/m2 | 80 m2

Mihai Bravu, Sector 4, Bucuresti

Propretar | BRD Rahova Sebastian | 3 cam decom | 2bai | an constr.1996 | et.3 din 8 | vedere inters.
10
2

Propietar inchiriez sau vand apartament 3 camere decomandat in bloc BRD ING intersectia Sebastian Rahova. Apartamentul este la etajul 3 (lift in bloc) Mobilat, utilat ( masina de spalat rufe, vase, frigider, microunde, cuptor mixt, plita, hota, frigider, AC, TV, internet. Apartamentul este curat, igenic, ...

2176 EUR/m2 | 68 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Vilă Brâncoveanu | 330 mp | Proprietar | Fără comision | Negociabil!
4
15

Zonă premium Brâncoveanu stradă liniștită, ideală pentru familie sau business! Direct proprietar fără comision! Vând vilă elegantă și spațioasă, perfectă pentru locuit sau pentru investiție (firmă, clinică, grădiniță etc.) Detalii cheie: Construită în 2010 330 mp suprafață construită ...

1455 EUR/m2 | 330 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament Studio central loc de parcare
5

Apartament Studio central loc de parcare

Studio modern de vânzare zonă centrală, București (Str. Sabinelor 66) Îți propun spre vânzare un studio cochet, situat într-o zonă centrală excelentă din București, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Localizare: Strada Sabinelor 66 acces rapid către puncte de interes, transport ...

3152 EUR/m2 | 46 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere
10

Apartament 2 camere

Se ofera spre vanzare un ap cu 2.. camere situat in Drumul Taberei, zona Raul Doamnei la erajul 6 10..Apartamentul este foarte curat..renovat complet acum 3 ani.Atat la interior cat si exterior totul este schimbat..( balcon..usa si geamuri din termopan].Statia de metrou este la coltul blocului[ 50 ...

2118 EUR/m2 | 38 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere 54 mp Soseaua Iancului Bucuresti sect2  proprietar
10
1

Apartament 2 camere 54 mp Soseaua Iancului Bucuresti sect2 proprietar

Vedere Panoramică Arena Națională] Apartament 2 Camere, Design Modern Șos. Iancului SE ACCEPTA CREDIT IPOTECAR ! Vand apartament care îmbină confortul unei locuințe recent renovate cu o vedere spectaculoasă, neobturată, către Arena Națională. Situat pe Șoseaua Iancului, acest spațiu a fost gândit ...

2093 EUR/m2 | 54 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Apartament de vanzare 2 camere
8
3

Apartament de vanzare 2 camere

Apartament de vanzare 2 camere decomandat

1778 EUR/m2 | 54 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

4,5 ha, pretabil teren industrial sau parc fotovoltaic, la 50 km de Bucuresti 1

4,5 ha, pretabil teren industrial sau parc fotovoltaic, la 50 km de Bucuresti

Vand 4,5 ha teren in Dambovita, com. Nucet, sat Ilfoveni. Are o deschidere de 110 m la DJ 711B, drum asfaltat si 400 m pe adancime. Se afla la 500 m de D.N.71 Bucuresti Targoviste si este potrivit pentru un parc fotovoltaic, in zona fiind o linie de medie tensiune la 900m sau 500m pana la una de inalta ...

45,000 m2

Sector 1, Bucuresti

Apartament 3 camere decomandat de vânzare   Berceni- Pta Sudului, bloc 1978, etaj 3 4
7
1

Apartament 3 camere decomandat de vânzare Berceni- Pta Sudului, bloc 1978, etaj 3 4

Apartament 3 camere decomandat de vânzare Berceni, bloc 1978, etaj 3 4 Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat în zona Berceni, într-un bloc construit în 1978, la etajul 3 din 4. Apartamentul are o suprafață de 60 mp, este îmbunătățit, bine întreținut și se vinde mobilat. Locuința ...

Berceni, Sector 4, Bucuresti

vila sector 5    300mp
9
1

vila sector 5 300mp

sunt propietar vand vila sectorul 5 str pășunilor nr 20 suprafata totala 300 mp vila are 100 mp la parter se afla un dormitor living baie și bucătărie la etaj trebuie compartimentat pret 195000 euro

975 EUR/m2 | 200 m2

Sector 5, Bucuresti

Teren intravilan Theodor Pallady - Drumul Gura Călmățui
4

Teren intravilan Theodor Pallady - Drumul Gura Călmățui

Teren intravilan constructibil cu suprafață de 3.645 de metri pătrați in zona Theodor Pallady - Drumul Gura Călmățui. - Adresa poștală: str. Drumul Gura Călmățui nr. 77-81, sector 3, București - Deschidere la sosea: 36,5 metri - Teren intravilan constructibil situat într-o zona în plina dezvoltare, ...

3,645 m2

Theodor+Pallady, Sector 3, Bucuresti

 APARTAMENTE DE VANZARE Splaiul Unirii Delta Vacaresti Sector 3 Vitanul Nou !
10
2

SAVAR RESIDENCE SPLAIUL UNIRII ansamblu rezidential premium nou,in constructie cu termen de finalizare Octombrie 2026 Apartament 2 camere la parter Corp D,56 mp + 52 Gradina la 150.000 euro +Tva Apartamente 3 camere Disponibile : 10 Unități in Corp C,cu 85 mp la 92 mp si preturi de la 188.000 euro la ...

2212 EUR/m2 | 85 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Garsonieră 5 min METROU CRÂNGAȘI | Bloc 2012 | Centrală proprie | Etaj 1
9
1

Vă propunem spre vânzare o garsonieră, situată în Sector 6, zona Crângași, la doar 5 minute de mers pe jos de metrou o alegere ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție sigură. Amplasată la etajul 1 al unui imobil modern (P+3+M, 2012), garsoniera oferă o suprafață de 29,3 mp, inteligent ...

2721 EUR/m2 | 29 m2

Sector 6, Bucuresti

Teren Casa sector 3 cartier 23 zona hala laminor cora pantelimon Sala Sport Antilopa Parc Pantelimon 11

Teren Casa sector 3 cartier 23 zona hala laminor cora pantelimon Sala Sport Antilopa Parc Pantelimon

Strada cicoarei ,teren 151 mp ,imprejmuit gard 2 laturi,calcan 2 laturi,teren plat,are canal,apa,curent.pe teren se afla un garaj de 15 mp cu acte.terenul este foarte aproape de hala laminor,aqua parc pantelimon in viitor,sala si teren sport Antilopa,Cora pantelimon,dedeman,leroy merlin,bricostore, la ...

Sector 3, Bucuresti

Apart 2 camere Militari Residence
5
1

Apart 2 camere Militari Residence

Vand apartament 2 camere situat intr.o zona foarte buna din Militari Residence,situat in urmatorul bloc dupa piscina interioara Wellness si biroul de vanzari,al doilea rand de blocuri la intrarea in cartier dinspre metro militari...la doar 3min de mers pe jos de complexul de magazine. 42m2 la etajul ...

1714 EUR/m2 | 42 m2

Militari Residence, Sector 6, Bucuresti

Apartament semidecomandat de vânzare în Bucuresti
6
16

Apartament semidecomandat de vânzare în Bucuresti

Vând apartament studio, situat în București într-o casă cu două etaje, având curte interioară, cu ieșire la Bulevardul Mihail Kogălniceanu, la 100 m de statuia cu același nume. Apartamentul este situat la parter, nu are geamuri înspre bulevard, deci nu se percep zgomotele, și, ce este deosebit, are o ...

1630 EUR/m2 | 46 m2

Sector 5, Bucuresti

Vînd  Locuință curte  + 2 spatii comerciale +terenuri  curte) 110 mp
5
88

Vînd Locuință curte + 2 spatii comerciale +terenuri curte) 110 mp

Vînd garsoniera curte + 2 spații comerciale total 75 mp construibili + curte interioara si la strada 40 mp strada apa, canalizare ,curent normal și trifazic etc- suprafață totala proprietate ambele imobile plus terenuri de 110 mp -pretabil locuinta la curte sau diverse afaceri strada principala ...

1458 EUR/m2 | 72 m2

Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea