Promovat
Afacere profitabilă de producție covorașe EVA auto și e-commerce la cheie de vânzare   București
1

Afacere profitabilă de producție covorașe EVA auto și e-commerce la cheie de vânzare București

Afacere profitabilă de producție covorașe EVA auto și e-commerce la cheie de vânzare București - 110 000 EURO Se vinde o unitate de producție complet funcțională în București, specializată în fabricarea covorașelor auto EVA la comandă. Afacerea funcționează de peste 2 ani, are producție proprie, import ...

Sector 4, Bucuresti

Promovat
depozit sau ferma 950.000 euro neg,Suprafața 2,5 ha intravilan  Post trafo 150 kW putere  Capac
6

depozit sau ferma 950.000 euro neg,Suprafața 2,5 ha intravilan Post trafo 150 kW putere Capac

ferma sau depozit pret 950.000 euro usor negociabil Suprafața 2,5 ha intravilan Post trafo 150 kW ,trifazic 380 ,putere Capacitate capete porci -2000 Silozuri - două de 1200 tone fiecare,imprejmuit,hala 2000 metri birouri 200,Silozuri 200 containere 100 ,platforma betonata 4000 mp ,parcări 30 buc,chiar ...

238 EUR/m2 | 4,000 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
teren de vanzare sector4
5

teren de vanzare sector4

teren de vanzare 300mp deschidere 13,18 la strada Roșiori deschidere 22,78 la strada Actiunii terenul este racordat la reteaua de apa si canal

300 m2

Progresul, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare - 2 camere, 70 m .
1

Apartament de vanzare - 2 camere, 70 m .

Vând Apartament cu 2 camere PIATA ALBA IULIA nr 7, bl I 6, et 8 (din 10), ap 44, pe ROND, sector 3 Anul construcției 1991 Suprafata utila a celor două camere - 68,19 mp, la care se adaugă: baie, hol, bucătărie, cămară, debara, vestibul, balcon. PRET - 250 000 EUR .

3571 EUR/m2 | 70 m2

Piata Alba Iulia, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vînzare  vila prelungirea ghencea
9
5

Vînzare vila prelungirea ghencea

Vă prezint o vilă foarte bine construită, spațioasă și eficient compartimentată. Pretabilă pentru rezidențial 2-3 familii( are 2 intrări din exterior separate) sau grădiniță, birouri, clinică, centru pentru bătrîni, after school. Ointrare este separată ce face acces pe scara ce duce la etaj 1 și 2 unde ...

1360 EUR/m2 | 669 m2

GHENCEA, Sector 6, Bucuresti

Vând apartament 2 camere
10

Vând apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere cu boxă subsol si loc parcare. Cu centrala termica proprie

2000 EUR/m2 | 50 m2

Giurgiului , Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Decomandat
10
1

Apartament 2 camere Decomandat

[DIRECT PROPRIETAR] Apartament 2 Camere Decomandat Militari, Apusului 56 mp Preț: 128.500 EUR Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, complet decomandat, situat în inima cartierului Militari, zona Apusului. Proprietatea se află la parterul unui imobil solid cu 4 etaje, construit în ...

2295 EUR/m2 | 56 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Titan- 1 Decembrie 1918
5
3

Titan- 1 Decembrie 1918

garsoniera situata pe strada Ghita Serban, la numai 5 minute metrou 1 Decembrie 1918, Auchan Titan, intr-un bloc reabilitat din 1978.etaj 6 10 Garsoniera este partial mobilata si utilata, are gresie, faianta, parchet, termopane, usa metalica, este libera. Toate actele sunt la zi si se accepta credi ...

1953 EUR/m2 | 32 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

RATE FARA BANCA 2 camere bucuresti unirea camera de comert 63mp MOBILAT+centrala+AC+P+G+F+UM ET3 4
10
91

90000 euro la plata cash credit sau in rate Direct la proprietar INCHIRIERE 500 euro lunar SCHIMB doar cu apartament MAMAIA-vedere frontala la mare BUCURESTI UNIRII BD. MARASESTI, 2 camere, 63mp, 2 balcoane, LA CHEIE(utilat si mobilat), camera de comerț, manastirea radu Vodă, etaj 3, in imobil tip vila, ...

1429 EUR/m2 | 63 m2

Unirii, Sector 4, Bucuresti

Apartament tip penthouse, 3 camere, singur pe etaj
10

Apartament tip penthouse, 3 camere, singur pe etaj

Vă prezentăm un apartament tip penthouse, situat la ultimul etaj retras al unui imobil cochet, în Ansamblul Rezidențial Aurel Perșu Sector 4, ideal pentru cei care își doresc intimitate, lumină naturală abundentă și spații generoase, într-o zonă liniștită și bine conectată. Poziționarea retrasă oferă ...

1623 EUR/m2 | 122 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere *Decomandat* La Bulevard, Brâncoveanu, Sector 4
10
11

- Decomandat, 2 camere, stradal Brâncoveanu - Huedin Nr 1, bloc 3 - vedere spre Sud, lumină pe tot parcursul zilei, amplasat la jumătatea blocului - călduros, nu este pe colț, - balcon de 2,98 m, - certificat energetic B, toate actele sunt gata, fara risc seismic - anul 1975, - gata de locuit, coloane ...

1961 EUR/m2 | 38 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

casa 4 camere
5
4

casa 4 camere

casa 4 camere , sector 1 , zona soseaua Chitilei, st 135 m , SC 90m , toate utilitățile , preț8 190000euro. 2 camere sunt consolidate cu plasa de Buzău și tencuite, iar celelalte 2 sunt construite in 2006 cu fundație făcută pentru constructie etaj.Particular.

2111 EUR/m2 | 90 m2

Sector 1, Bucuresti

ultracentral camera mansarda, 10,5 metri suprafata desfasurata
10
42

vând camera mansarda ultracentral , bulevardul Kogălniceanu Nr 15.Camera are 8 m iar wc este comun, pe hol.Camera necesita renovare.Camera se afla la mansarda într-o clădire interbelica cu 3 etaje și mansarda cu risc seismic și necesită renovare.Cota parte de teren de sub clădire este in proprietat ...

Sector 5, Bucuresti

Oferta! Casa Pe Malul Lacului
10
33

Oferta! Casa Pe Malul Lacului

Proprietar Casa la rosu ctie 2020 la 45 km de Bucuresti la Prunaru.Casa are doua întrări separate 90m construiti,teren 400m curent trifazic,drum asfaltat.Pt alte detalii raspund la telefon

544 EUR/m2 | 90 m2

Sector 4, Bucuresti

Proprietar vând garsonieră renovata în Dr Taberei
9
3

Proprietar vând garsonieră renovata în Dr Taberei

Garsonieră renovata, mobilată,utilată complet in Dr Taberei Str Vlădeasa,balcon închis cu termopan, bucătăria cu geamul afară.Garsoniera este construita in anul 1983 pe niște sine de alunecare un caz de cutremur,bloc foarte rezistent făcut după cutremurul din 1977.Zona comercială mare, Auchan, Kaufland, ...

2353 EUR/m2 | 34 m2

Drumul%2bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Achizitionez Camera de Serviciu Mansarda Pod Demisol Subsol Bloc Garaj BOXA Casa Risc Seismic
2
3

Anunt de Achizitie: Achizitionez - BOXA sau Camera de Serviciu de 5-10 metri patrati dar si mai mari la Mansarda Pod Demisol Subsol Bloc Bulina Casa Risc Seismic sau GARAJ Sunt interesat sa achizitionez in zona centrala Universitate, Unirii, Romana, Piata Galati, Cismigiu, Armeneasca, Cotroceni, izvor, ...

1500 EUR/m2 | 1 m2

Sector 3, Bucuresti

de vânzare
10
10

de vânzare

teren de vânzare in comuna Berceni vidra ilfov 300 mp cu gard camera tehnica puț, pe str lacului nr 1.terenul se află la 100 metri de soseaua principala, stații de autobuz direct către apărători patriei metroul, direct proprietar. la 400 metri se află lacul Berceni. de teren. ideal pentru o casa,la 6km ...

300 m2

Sector 3, Bucuresti

Casa 35km de București  45000 euro negociabil
5

Casa 35km de București 45000 euro negociabil

Casă batraneasca la 35km de București in județul Giurgiu sunați direct preț 45000 euro negociabil în jur de 25-30 de minute de la Luica ,Progresu sector 4 cu mașina propie ,si ar fii 40 km de la intercontinental București adică km0 al capitalei,si 45 de minute face microbuzul pana la București ...

409 EUR/m2 | 110 m2

Sector 4, Bucuresti

Direct Proprietar   Apartament   Bloc Nou   Prel. Ghencea stradal
6
3

Direct Proprietar Apartament Bloc Nou Prel. Ghencea stradal

Direct Proprietar ! ( 0% comision ) Bloc nou , construcție 2020-2021! Disponibil un Apartament de 2 camere , complet mobilat ,decomandat, etaj intermediar, blocul având un regim de înălțime de 6 etaje și un total de 136 de apartamente de 2 și 3 camere (fara garsoniere), 2 scări de bloc, situat in str. ...

2279 EUR/m2 | 68 m2

Ghencea, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament zona Pantelimon
9
7

Apartament zona Pantelimon

Vând apartament cu vedere la lacul Dobroiesti , apartamentul este situat la 200 m de Liceul Lucian Blaga si in spatele Grădiniței Nr 23 , bloc reabilitat termic apartamentul este renovat , schimbat instalatii sanitara si electrica ,usi schimbate ,2 aparate de aer condiționat, boiler electric , bucatarie ...

1702 EUR/m2 | 47 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

PIPERA zona Jollie Ville, 3 camere, zona de vile
10
1

PIPERA zona Jollie Ville, 3 camere, zona de vile

PIPERA, 3 camere lux, 120 mp, et 2 din 3, vedere pe 2 parti, decomandat, 2 balcoane, apartament luminos, rulouri exterioare, lift, loc parcare in garaj subteran separat 15000 EUR, curte interioara, complet mobilat si utilat, zona Sunflower, Drumul Potcoavei. Ocazie pentru investitie (chirie 800-1000 ...

2650 EUR/m2 | 100 m2

Pipera, Sector 1, Bucuresti

3 camere Bucureștii Noi | Metrou 350 m | Centrală proprie | Parcare 2 mașini | Bloc 2011