Vanzare teren Lacul Tei
5

Vanzare teren Lacul Tei

Teren Intravilan de vanzare in Bucuresti - Tei, reper Str. Grigore Moisil, avand o suprafata de 220 mp si deschiderea de 10,2 ml. Caracteristici teren POT 45% , CUT 1,3+60% , Regim de inaltime P+2E+3Er . ID intern: 7R-3493.

220 m2

tei, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Oferim spre vanzare garsoniera in zona Dorobanti
6
14

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Dorobanti

Oportunitate deosebită de achiziție a unei garsoniere într-una dintre cele mai căutate zone din București - Dorobanți. Ideală pentru locuit sau investiție! Detalii imobil: Suprafață utilă: 40 mp Etaj: 2 8 An construcție: 1990 Locație excelentă: Situată la doar câțiva pași de Piața Dorobanți, un punct ...

2375 EUR/m2 | 40 m2

Dorobanti, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere-Centrala Proprie
15
1

Apartament 2 camere-Centrala Proprie

HomeKey vă invită să descoperiți un apartament care îmbină confortul modern cu liniștea unei comunități restrânse. Situat într-un bloc solid de beton construit în anul 1989, acest imobil de la etajul 1 (din 4) este varianta ideală pentru cei care caută o locuință „la cheie”, pregătită de mutare imediată. ✨ ...

2356 EUR/m2 | 55 m2

baicului, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu
4
35

Apartament 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu

Oferim apartament 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu,open space living cu bucatarie,situat la etajul 3,cu suprafata de 52 mp,locuinta moderna si bine compartimentata,potrivita pentru locuit sau investitie.Apartamentul este luminos,cu spatiu aerisit si finisaje actuale. In apropiere aveti metrou ...

1519 EUR/m2 | 52 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Titan, Nicolae Grigorescu, Piata Ambrozie, Parc IOR, Metrou
4
1

Titan, Nicolae Grigorescu, Piata Ambrozie, Parc IOR, Metrou

Apartament cu 3 camere semidecomandat, 2 grupuri sanitare, geam la baie, renovat integral, instalatii electrice si sanitare schimbate, CENTRALA proprie, Aer conditionat, se vinde mobilat si utilat, cu bun gust, este luminos, are spatii de depozitare, balcon inchis in termopan, situat la parter inalt ...

2231 EUR/m2 | 65 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Decebal
6
3

Garsoniera zona Decebal

Se vinde garsoniera moderna, situata intr-o zona exclusivista si foarte bine conectata, pe Bulevardul Decebal, la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje Suprafata utila: 32 mp, ideala pentru locuinta proprie sau investitie Compartimentare: Spatiu bine optimizat, cu bucatarie deschisa si baie moderna Imbunatatiri: ...

2125 EUR/m2 | 32 m2

Decebal, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Militari
5
117

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Militari

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat confort 1 in cartier Militari, la 200 m de mers pe jos de statia de metrou Gorjului, acesta fiind pozitionat in plan secund fata de Bulevardul Iuliu Maniu. Apartamentul se afla la etaj 1 10 intr-un bloc reabilitat termic construit in anul 1979, ...

1273 EUR/m2 | 55 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Titan, Basarabia, Costin Georgian, Metrou
3
1

Titan, Basarabia, Costin Georgian, Metrou

Apartament cu 2 camere semidecomandat, cu imbunatatiri, spatii de depozitare, balcon inchis in termopan, situat la parter inalt in bloc de 4 nivele.

1788 EUR/m2 | 52 m2

Basarabia, Sector 3, Bucuresti

Dristor, Ramnicu Valcea, Benzinaria MOL, Metrou
1

Dristor, Ramnicu Valcea, Benzinaria MOL, Metrou

Apartament cu 3 camere decomandat, 2 grupuri sanitare, geam la baie, spatii de depozitare, luminos, vedere mixta, imbunatatiri, mobilat si utilat, Aer Conditionat, situat la etajul 5 in bloc de 8 nivele reabilitat.

2485 EUR/m2 | 68 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona 13 Septembrie
6
31

Garsoniera de vanzare in zona 13 Septembrie

Garsoniera zona 13 septembrie. In apropiere de mijloace de transport magazine si supermarketuri. Garsoniera dispune de 50mp2. Dispune de loc de parcare si boxa la subsol. Situata la etajul 5. Blocul dispune de lift si este din 1985 fara risc seismic.

1400 EUR/m2 | 50 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Metalurgiei
7
22

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Metalurgiei

Se ofera spre cumparare apartament cu 2 camere in zona Metalurgiei, etajul 3,cu o suprafata totala utila de 58 mp.Imobilul dispune de centrala proprie si internet. In apropierea apartamentului regasim magazine precum Jumbo,Metro. Acces facil la mijloacele de transport in comun.Are centrala termica proprie ...

1207 EUR/m2 | 58 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, 66 mp, et 2 din 3, bloc 2025, super finisat, Dobroesti, Fundeni, Dragon
20
4

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, foarte spatios, decomandat, in suprafata de 66.1 mp., situat in Dobroesti, pe strada Piersicului, Fundeni, la 1 minut de statia STB. Pret: 94.999 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in folosinta ...

1439 EUR/m2 | 66 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Dristor, Ramnicu Sarat, Mega Image, Park Lake
1

Dristor, Ramnicu Sarat, Mega Image, Park Lake

Apartament cu 2 camere, intr-o zona excelenta, luminos, spatios, necesita renovare completa, calorifere schimbate, situat la etajul 1 in bloc de 4 nivele reabilitat.

2208 EUR/m2 | 53 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Vanzare garsoniera, 44 mp + gradina 100 mp, bloc nou, Dobroesti, Fundeni, Parului
16
1

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare o garsoniera, spatioasa, decomandata, in suprafata de 44 mp. si gradina proprie de 100 mp, situata in Dobroesti, pe strada Parului, Fundeni, la 2 minute de statia STB. Pret: 79.000 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in ...

1795 EUR/m2 | 44 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Dristor, Ramnicu Valcea, Lidl
4

Dristor, Ramnicu Valcea, Lidl

Apartament cu 2 camere decomandat, intr-o zona excelenta, renovat integral, spatii de depozitare, situat la parter inalt in bloc de 8 nivele reabilitat.

2500 EUR/m2 | 52 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Berceni
5
21

Garsoniera de vanzare in zona Berceni

Se oferă spre vânzare garsonieră de 32 mp, situată în cartierul Berceni, la etajul 4 10 al unui imobil construit în anul 1985. Proprietatea se află în proximitatea stației de metrou Piața Sudului și a centrului comercial Sun Plaza, la doar câteva minute de mers pe jos. Zona este bine dezvoltată, cu acces ...

1719 EUR/m2 | 32 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Piata Victoriei, Banu Manta, Centrala
4
7

Piata Victoriei, Banu Manta, Centrala

Garsoniera dubla, suprafata totala de 50mp, renovata integral, CENTRALA proprie, geam la baie, libera, la 10 minute de metroul Piata Victoriei, situata la demisol inalt in bloc de 3 nivele.

1578 EUR/m2 | 50 m2

Banu%2525252bManta, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 2 camere, 64 mp, bloc nou, finisaje lux, Dobroesti, Str Parului, Fundeni
19
3

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios, decomandat, in suprafata de 64 mp., situat in Dobroesti, pe strada Parului, Fundeni, la 2 minute de statia STB. Pret: 88.999 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in folosinta in 2024, apartamentul ...

1391 EUR/m2 | 64 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vitan, Zizin, Mall
3

Vitan, Zizin, Mall

Apartament cu 3 camere decomandat, intr-o zona excelenta, mobilat si utilat, 2 grupuri sanitare, multi facilitati, luminos, spatii de depozitare, situat la etajul 4 in bloc de 8 nivele.

3104 EUR/m2 | 77 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Piata Romana
3
27

Garsoniera de vanzare zona Piata Romana

Garsoniera in apropiere de ASE si Piata Romana, la doar 5 minute de mers pe jos. Dispune de 32mp. Etaj 6. Loc de parcare inclus. Pentru o vizionare ma puteti contacta telefonic. An constructie 1976. Fara risc seismic.

2063 EUR/m2 | 32 m2

Piata Romana, Sector 1, Bucuresti

Dristor, Ramnicu Valcea, Lidl, Metrou
3
1

Dristor, Ramnicu Valcea, Lidl, Metrou

Apartament cu 3 camere, intr-o zona excelenta, mobilat si utilat, luminos, AC, 2 grupuri sanitare, geam la baie, situat la etajul 6 in bloc de 8 nivele reabilitat.

2338 EUR/m2 | 68 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Unirii, Calea Calarasilor, Delea Noua, Metrou
9

Unirii, Calea Calarasilor, Delea Noua, Metrou

Apartment cu 2 camere, renovat integral, spatii de depozitare, luminos, mobilat si utilat, AC, centrala de bloc, situat la etajul 2 in bloc de 8 nivele din anul 2008.

3135 EUR/m2 | 51 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

3 Camere gata de mutare
15

3 Camere gata de mutare

Metalurgiei Mall Grand Arena - Apartament 3 Camere - Gata de Mutare De vanzare apartament cu 3 camere situat in sectorul 4 al capitalei, strada Postalionului. Se afla la etaj 2 din 4 cu lift . Dispune de o suprafata utila totala de 72.1 mp, incluzand balconul (partial inchis) . Compartimentare ...