Promovat
Apartament cu 2 camere deosebit in Drumul Taberei
11
2

Apartament cu 2 camere deosebit in Drumul Taberei

Ne face placere sa va prezentam un aparament cu 2 camere deosebit, in zona Drumul Taberei/Valea Oltului. Caracteristici cheie: Compartimentare: Decomandat Suprafata utila: 58mp utili | 1 living, 1 dormitor, 1 bucatarie, 1 balcon amenajat | 64.5mp totali Mobilare si utilare: Complet mobilat si utilat ...

2362 EUR/m2 | 58 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere Militari Residence mobilat si utilat
13
2

Apartament 3 camere Militari Residence mobilat si utilat

Vă prezentăm un apartament cu 3 camere, decomandat, situat pe strada Rezervelor nr. 79, în cartierul Militari Residence, chiar lângă Lidl – o locație excelentă pentru confortul zilnic Situat la etajul 6 din 7, apartamentul oferă o priveliște plăcută și multă lumină naturală, fiind ideal pentru o familie ...

1233 EUR/m2 | 75 m2

militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Casă + teren 585 mp, front 25 ml | Pipera – C. Pritopescu
7
9

Casă + teren 585 mp, front 25 ml | Pipera – C. Pritopescu

Propunem spre vânzare un teren excelent poziționat în zona Pipera – Constantin Pritopescu, pe o stradă liniștită, cu circulație redusă (stradă închisă). Proprietatea are o suprafață totală de 585 mp și o deschidere generoasă de 24,72 ml, ideală pentru proiecte rezidențiale premium. Pe teren se află ...

1666 EUR/m2 | 150 m2

Pipera, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Militari-2 Camere, 57.7 mp, DECOMANDAT, MUTARE RAPIDA, Metrou Pacii / Preciziei
11

Va prezint un apartament cu doua camere, decomandat, bine compartimentat, cu suprafata de 57.7 mp, balcon de 5 mp, bucatarie inchisa cu suprafata de 6.3 mp, situat la etajul 9, intr-un bloc cu 10 etaje. Apartamentul se preda finisat la cheie, cu baie complet dotata, cu obiecte sanitare montate si bransat ...

2144 EUR/m2 | 53 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona 1 Decembrie 1918
5
33

Garsoniera de vanzare in zona 1 Decembrie 1918

Garsonieră cochetă, situată la etajul 2 al unui bloc cu 4 niveluri, construit în anul 1982. Cu o suprafață totală utilă de 45 mp, această locuință este ideală pentru o persoană singură sau pentru investiție. Se vinde complet mobilată, așa cum se vede în poze, și este gata pentru mutare imediată. Detalii ...

1333 EUR/m2 | 45 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Dristor, Ramnicu Valcea, LIDL, Metrou
3

Dristor, Ramnicu Valcea, LIDL, Metrou

Garsoniera semidecomandata, decenta, libera, luminoasa, balcon inchis in termopan, situata la etajul 2 in bloc MIXT de 8 nivele reabilitat, acte la zi.

2885 EUR/m2 | 26 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Titan, Nicolae Grigorescu, Piata Ambrozie, Parc IOR, Metrou
4
1

Titan, Nicolae Grigorescu, Piata Ambrozie, Parc IOR, Metrou

Apartament cu 3 camere semidecomandat, 2 grupuri sanitare, geam la baie, renovat integral, instalatii electrice si sanitare schimbate, CENTRALA proprie, Aer conditionat, se vinde mobilat si utilat, cu bun gust, este luminos, are spatii de depozitare, balcon inchis in termopan, situat la parter inalt ...

2231 EUR/m2 | 65 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Decebal
6
3

Garsoniera zona Decebal

Se vinde garsoniera moderna, situata intr-o zona exclusivista si foarte bine conectata, pe Bulevardul Decebal, la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje Suprafata utila: 32 mp, ideala pentru locuinta proprie sau investitie Compartimentare: Spatiu bine optimizat, cu bucatarie deschisa si baie moderna Imbunatatiri: ...

2125 EUR/m2 | 32 m2

Decebal, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Militari
5
117

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Militari

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat confort 1 in cartier Militari, la 200 m de mers pe jos de statia de metrou Gorjului, acesta fiind pozitionat in plan secund fata de Bulevardul Iuliu Maniu. Apartamentul se afla la etaj 1 10 intr-un bloc reabilitat termic construit in anul 1979, ...

1273 EUR/m2 | 55 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Titan, Basarabia, Costin Georgian, Metrou
3
1

Titan, Basarabia, Costin Georgian, Metrou

Apartament cu 2 camere semidecomandat, cu imbunatatiri, spatii de depozitare, balcon inchis in termopan, situat la parter inalt in bloc de 4 nivele.

1788 EUR/m2 | 52 m2

Basarabia, Sector 3, Bucuresti

Dristor, Ramnicu Valcea, Benzinaria MOL, Metrou
1

Dristor, Ramnicu Valcea, Benzinaria MOL, Metrou

Apartament cu 3 camere decomandat, 2 grupuri sanitare, geam la baie, spatii de depozitare, luminos, vedere mixta, imbunatatiri, mobilat si utilat, Aer Conditionat, situat la etajul 5 in bloc de 8 nivele reabilitat.

2485 EUR/m2 | 68 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona 13 Septembrie
6
31

Garsoniera de vanzare in zona 13 Septembrie

Garsoniera zona 13 septembrie. In apropiere de mijloace de transport magazine si supermarketuri. Garsoniera dispune de 50mp2. Dispune de loc de parcare si boxa la subsol. Situata la etajul 5. Blocul dispune de lift si este din 1985 fara risc seismic.

1400 EUR/m2 | 50 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Metalurgiei
7
22

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Metalurgiei

Se ofera spre cumparare apartament cu 2 camere in zona Metalurgiei, etajul 3,cu o suprafata totala utila de 58 mp.Imobilul dispune de centrala proprie si internet. In apropierea apartamentului regasim magazine precum Jumbo,Metro. Acces facil la mijloacele de transport in comun.Are centrala termica proprie ...

1207 EUR/m2 | 58 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, 66 mp, et 2 din 3, bloc 2025, super finisat, Dobroesti, Fundeni, Dragon
20
4

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, foarte spatios, decomandat, in suprafata de 66.1 mp., situat in Dobroesti, pe strada Piersicului, Fundeni, la 1 minut de statia STB. Pret: 94.999 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in folosinta ...

1439 EUR/m2 | 66 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Dristor, Ramnicu Sarat, Mega Image, Park Lake
1

Dristor, Ramnicu Sarat, Mega Image, Park Lake

Apartament cu 2 camere, intr-o zona excelenta, luminos, spatios, necesita renovare completa, calorifere schimbate, situat la etajul 1 in bloc de 4 nivele reabilitat.

2208 EUR/m2 | 53 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Vanzare garsoniera, 44 mp + gradina 100 mp, bloc nou, Dobroesti, Fundeni, Parului
16
1

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare o garsoniera, spatioasa, decomandata, in suprafata de 44 mp. si gradina proprie de 100 mp, situata in Dobroesti, pe strada Parului, Fundeni, la 2 minute de statia STB. Pret: 79.000 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in ...

1795 EUR/m2 | 44 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Dristor, Ramnicu Valcea, Lidl
4

Dristor, Ramnicu Valcea, Lidl

Apartament cu 2 camere decomandat, intr-o zona excelenta, renovat integral, spatii de depozitare, situat la parter inalt in bloc de 8 nivele reabilitat.

2500 EUR/m2 | 52 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Berceni
5
21

Garsoniera de vanzare in zona Berceni

Se oferă spre vânzare garsonieră de 32 mp, situată în cartierul Berceni, la etajul 4 10 al unui imobil construit în anul 1985. Proprietatea se află în proximitatea stației de metrou Piața Sudului și a centrului comercial Sun Plaza, la doar câteva minute de mers pe jos. Zona este bine dezvoltată, cu acces ...

1719 EUR/m2 | 32 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Piata Victoriei, Banu Manta, Centrala
4
7

Piata Victoriei, Banu Manta, Centrala

Garsoniera dubla, suprafata totala de 50mp, renovata integral, CENTRALA proprie, geam la baie, libera, la 10 minute de metroul Piata Victoriei, situata la demisol inalt in bloc de 3 nivele.

1578 EUR/m2 | 50 m2

Banu%2525252bManta, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 2 camere, 64 mp, bloc nou, finisaje lux, Dobroesti, Str Parului, Fundeni
19
3

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios, decomandat, in suprafata de 64 mp., situat in Dobroesti, pe strada Parului, Fundeni, la 2 minute de statia STB. Pret: 88.999 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in folosinta in 2024, apartamentul ...

1391 EUR/m2 | 64 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vitan, Zizin, Mall
3

Vitan, Zizin, Mall

Apartament cu 3 camere decomandat, intr-o zona excelenta, mobilat si utilat, 2 grupuri sanitare, multi facilitati, luminos, spatii de depozitare, situat la etajul 4 in bloc de 8 nivele.

3104 EUR/m2 | 77 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Piata Romana
3
27

Garsoniera de vanzare zona Piata Romana

Garsoniera in apropiere de ASE si Piata Romana, la doar 5 minute de mers pe jos. Dispune de 32mp. Etaj 6. Loc de parcare inclus. Pentru o vizionare ma puteti contacta telefonic. An constructie 1976. Fara risc seismic.

2063 EUR/m2 | 32 m2

Piata Romana, Sector 1, Bucuresti

Dristor, Ramnicu Valcea, Lidl, Metrou
3
1

Dristor, Ramnicu Valcea, Lidl, Metrou

Apartament cu 3 camere, intr-o zona excelenta, mobilat si utilat, luminos, AC, 2 grupuri sanitare, geam la baie, situat la etajul 6 in bloc de 8 nivele reabilitat.

2338 EUR/m2 | 68 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Unirii, Calea Calarasilor, Delea Noua, Metrou
9

Unirii, Calea Calarasilor, Delea Noua, Metrou

Apartment cu 2 camere, renovat integral, spatii de depozitare, luminos, mobilat si utilat, AC, centrala de bloc, situat la etajul 2 in bloc de 8 nivele din anul 2008.

3135 EUR/m2 | 51 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea