Promovat
Casa Mare Sector 2, 550mp util, 300mp teren
20

Casa Mare Sector 2, 550mp util, 300mp teren

Pe Strada Enache Sandu, într-o zonă liniștită de case din Sector 2, ai o proprietate care nu încearcă să pară mare, chiar este. Vorbim de o vilă construită în 2015, pe structură de beton și cărămidă Porotherm, așezată pe un teren de 299 mp. Construcția are fundație pe pahar și peste 50 de tone de fier ...

1424 EUR/m2 | 457 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere Militari Residence mobilat si utilat
13
2

Apartament 3 camere Militari Residence mobilat si utilat

Vă prezentăm un apartament cu 3 camere, decomandat, situat pe strada Rezervelor nr. 79, în cartierul Militari Residence, chiar lângă Lidl – o locație excelentă pentru confortul zilnic Situat la etajul 6 din 7, apartamentul oferă o priveliște plăcută și multă lumină naturală, fiind ideal pentru o familie ...

1167 EUR/m2 | 75 m2

militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
2 camere | Prelungirea Ghencea | 61.41 mp | Etaj 2 | Finalizat | Comision 0%
8

Apartament 2 camere | Prelungirea Ghencea | 61.41 mp | Etaj 2 | Comision 0% Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Prelungirea Ghencea - in apropiere de Cartierul Latin sau Lidl Prelungirea Ghencea, cu o suprafață totală de 61.41 mp, aflat la etajul 2 din 3 într-un imobil ...

1628 EUR/m2 | 61 m2

Prelungirea Ghencea, Sector 6, Bucuresti

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Berceni in apropiere de metrou
3
92

Garsoniera de vanzare in zona Berceni. Garsoniera este in proximitatea metroului. Se afla la o distanta foarte mica de metrou la doar 5 minute. Etajul 5. Dispune de loc de parcare. 35mp2. Pentru o vizionare ma puteti contacta telefonic.

1286 EUR/m2 | 35 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea/Credit Ipotecar 15%
10

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 ...

1440 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita/Parcare Inclusa
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: 96.000 euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 Etaje Total unitati ansamblu - 108 unitati Suprafata ...

2176 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu terasă și grădină -Mutare Rapida
10

Apartament 2 camere cu terasă și grădină -Mutare Rapida

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat într-un imobil nou, cu regim de înălțime P+3, construit cu materiale de calitate superioară și atenție deosebită la detalii. Locuința este spațioasă, luminoasă și bine compartimentată, ideală atât pentru o familie tânără, cât și ca investiție ...

2235 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -89.950 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -92.990 Euro + TVA pentru ...

1583 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea
9

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1357 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Parcare Inclusa Direct Dezvoltator 5 min STB
6

2 camere Parcare Inclusa Direct Dezvoltator 5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.581 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandate Tip imobil - P+3 etaje Total unitati ansamblu - 28 unitati Termen ...

1578 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita
11

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.000 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -92.500 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

2040 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere pentru un Stil de Viață Modern | Finisaje Premium |Th Pallady
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -87.885 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -90.594 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...

2235 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1598 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera dubla - Theodor Pallady, premium, piscina, sala fitness
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -79.000 Euro+TVA Descoperă o oportunitate unică de investiție sau locuire într-un ansamblu rezidențial premium, aflat în plină construcție, în una dintre cele mai dinamice ...

1951 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu
3

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.408 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -83.635 Euro TVA inclus pentru un avans de 50% la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

2054 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Comision 0%! - 3 camere decomandat I 1983 I Turda - Mihalache
11

Va propun un apartament de 3 camere situat la etajul 5 al unui imobil construit in 1983 pe strada Turda, la cativa pasi de intersectia cu B-dul Ion Mihalache, intr-o zona in care apar rar proprietati la vanzare, la 10-12 min de mers pe jos de Parcul Kiseleff si Parcul Herastrau, Arcul de Triumf, Piata ...

2668 EUR/m2 | 66 m2

Turda, Sector 1, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -79.976 Euro + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -86.128 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1300 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Incalzire in Pardoseala 3 min STB
2

2 Camere Incalzire in Pardoseala 3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -97.360 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata utila ...

2253 EUR/m2 | 43 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB
2

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.500 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1802 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB
2
2

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.522 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 ...

1446 EUR/m2 | 83 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB
2

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1828 EUR/m2 | 59 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere Modern-Incalzire Pardoseala
2

Apartament 2 camere Modern-Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -112.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1600 EUR/m2 | 70 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie | PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.835 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere Tip imobil - D+P+5 ...

1656 EUR/m2 | 72 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie| PROMO Parcare Bonus
7

2 Camere Ideal Investitie| PROMO Parcare Bonus

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -Parcare Bonus Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip ...

1628 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea