Promovat
Apartamente 2 camere la 300 m Aparatorii Patriei
7
4

Apartamente 2 camere la 300 m Aparatorii Patriei

Apartamente 2 și 3 camere | Bloc boutique în construcție | Metrou Apărătorii Patriei - 300 m | Finalizare iunie 2026 Blocul dispune de lift Descoperă noul tău cămin într-un proiect rezidențial de tip boutique, aflat în plină dezvoltare, la doar 300 de metri de stația de metrou Apărătorii Patriei! Proiectul ...

1850 EUR/m2 | 52 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Lujeului aproape de metrou
4
10

Garsoniera de vanzare in zona Lujeului aproape de metrou

Ofer spre vanzare o garsoniera situata in zona Lujerului,fiind in apropiere de toate punctele de interes,aproape de metrou, la 10 minute de mer pe jos Dispune de o suprafata utila de 30mp,situata la etajul 1. Se vinde mobilata,se poate achizitiona prin credit. Ideala pentru investitie.

1933 EUR/m2 | 30 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Superpret- Bloc 1988- 3 camere Sebastian Parc-Petre Ispirescu
10
1

Compania Apulum94 va propune un apartament de 3 camere confort 1 decomandat,la etajul 7/8 situat in in apropierea parcului Sebastian intr-un bloc construit in anul 1988.Apartamentul are vedere mixta(atat pe fata cat si pe spatele blocului) si are o suprafata de 74 mp . De asemenea,este un apartament ...

1910 EUR/m2 | 68 m2

sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera cartier Militari Residence - finalizare iunie 2026
10
1

TVA INCLUS !! COMISION 0% Vă prezentăm o garsonieră deosebită, situată în cartierul Militari Residence, într-un bloc modern cu regim de înălțime P+5, poziționat strategic pentru a vă oferi confort și accesibilitate. Detalii proprietate: - Tip: Garsonieră - Etaj: Intermediar - Finalizare iunie 2026 - ...

1677 EUR/m2 | 31 m2

militari, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere de vânzare – Floreasca | Ideal investiție Airbnb
13

Vă prezentăm un apartament de 2 camere situat în unul dintre cele mai apreciate cartiere din București – Floreasca, perfect atât pentru locuit, cât și pentru investiție în regim hotelier/Airbnb. Apartamentul se vinde exact ca în fotografii, complet mobilat și utilat, pregătit pentru mutare sau închiriere ...

3574 EUR/m2 | 47 m2

floreasca, Sector 2, Bucuresti

Titan Pallady garsoniera Palladyum Residence
8

Titan Pallady garsoniera Palladyum Residence

Va oferim spre achizitie o garsoniera in ansamblul Palladyum Residence construita in 2019, acesta aflandu-se la 6 minute de metrou N.Teclu si Complexul Comercial Pallady unde regasim marile magazine Ikea,Decathlon,Metro,Auchan,Lidl,Kaufland. Ansamblu are magazin in incita,spatii de joaca,locuri de parcare. ...

2519 EUR/m2 | 26 m2

ozana, Sector 3, Bucuresti

2 Cam- Finalizat- Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor- 57mp- Centrala
19

Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor Bloc finalizat - 2025 2 Camere - Mutare rapida! Pallady - parcul Teilor - metrou Teclu - vanzare apartament 2 camere, decomandat, suprafata 58 mp, predare la cheie, finisaje moderne, incalzire pardoseala, centrala termica, posibilitate parcare subterana. Apartamentul ...

2052 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere Rahova Margeanului bloc reabilitat cu centrala
6

Va prezentam spre vanzare un apartament de 2 camere cu adevarat deosebit, situat la parter din 8, intr-un bloc reabilitat termic, recent renovat, in zona Rahova Margeanului. Locuinta se vinde complet mobilata si utilata, fiind gata pentru mutare imediata, fara investitii suplimentare. Impresioneaza ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

VANZARE APARTAMENT 3 CAMERE RAHOVA
13

VANZARE APARTAMENT 3 CAMERE RAHOVA

Va oferim spre vanzare un apartament Decomandat situat in zona Rahova la patru statii de Uniri cu tramvaiul 32.Apartamentul este pozitionat la etajul 7 intr-un bloc cu 8 niveluri construit in anul 1985.Imobilul nu are imbunatatiri,dispune de 2 grupuri sanitare si un balcon inchis cu termopan.Pret discutabil ...

1529 EUR/m2 | 70 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

9072  Apartament 2 camere Bucurestii Noi-Laminorului
7

9072 Apartament 2 camere Bucurestii Noi-Laminorului

9072 Apartament 2 camere Bucurestii Noi-Laminorului- cu centrala proprie Apartament luminos, in stare buna, orientare est, situat la etaj 3 3 intrun imobil izolat termic si cu pod, deci transfer termic ff mic. A fost construit in 2013 si este situat la 9 min. de Statia de Metrou Laminorului. Zona ...

2200 EUR/m2 | 50 m2

bucurestii noi, Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 Camere, Zona Iancului, Pozitionare de Exceptie
11

Apartament 2 Camere, Zona Iancului, Pozitionare de Exceptie

Apartament 2 camere | Zona Iancului - Bucur Obor | 7 - 10 minute pana la metrou Va prezentam un apartament situat intr-un imobil cu acces rapid catre artere importante ale capitalei, precum Soseaua Mihai Bravu, Bulevardul Ferdinand, Calea Mosilor sau Soseaua Stefan cel Mare si 7-10 minute de mers ...

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Vila spatioasa cu 5 camere |Giulesti- Bucuresti |  Constructie 2022 |  Curte proprie |
11

Vila spatioasa cu 5 camere |Giulesti- Bucuresti | Constructie 2022 | Curte proprie |

Excelenta prin experienta! Descopera confortul unei locuinte moderne, cu bun gust, situata intr-o zona linistita din Giulesti, sectorul 1 ndash; Bucuresti, ideala atat pentru rezidenta, cat si pentru activitati de birou. Aceasta vila spatioasa, construita in anul 2022, imbina perfect functionalitatea ...

Giulesti, Sector 6, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -5 min STB
6

3 Camere Direct Dezvoltator -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -117.081 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -121.263 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -125.444 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 84 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim
6

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.809 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -93.017 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.224 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 64 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 20%
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.128 Euro+ TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - ...

1400 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Investitie cu Parcare Inclusa-Acces Rapid STB/Credit Ipotecar
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -136.010 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - ...

1085 EUR/m2 | 125 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Finalizat -Disponibilitate Imediata
6

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 82.500 ...

1603 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Casă tip duplex de vânzare – Lunca Priporului, Sector 3
5

Casă tip duplex de vânzare – Lunca Priporului, Sector 3

Casă tip duplex modernă, situată pe Lunca Priporului, într-o zonă rezidențială liniștită din Sector 3, aflată în plină dezvoltare. Proprietatea este ideală pentru o familie care își dorește confort, compartimentare eficientă și acces rapid către oraș. Regim de înălțime: Parter + 2 Etaje Suprafață ...

2586 EUR/m2 | 116 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina Direct Dezoltator
13

2 Camere cu Gradina Direct Dezoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.480 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -110.715 Euro TVA inclus pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare ...

2526 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere decomandate 5 min N.Teclu
7

3 camere decomandate 5 min N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 124.000 ...

1265 EUR/m2 | 98 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Direct Dezvoltator -Ideal Investitie
7

Garsoniera Direct Dezvoltator -Ideal Investitie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 61.400 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai ...

1637 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera ideal investitie -600 m STB
7

Garsoniera ideal investitie -600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 68.100 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1633 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -6 min STB
7

2 Camere Ideal Investitie -6 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 94.600 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea ...

1528 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita
9

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 130.300 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea ...

1534 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea