Promovat
Apartament premium cu 3 camere - Rond Piata Alba Iulia
20
1

Apartament premium cu 3 camere - Rond Piata Alba Iulia

Va prezint un apartament cu profil premium, situat in zona Rond Alba Iulia – una dintre cele mai apreciate locatii centrale, definita prin accesibilitate, confort urban si imagine reprezentativa. Proprietatea ofera o suprafata generoasa de 84 mp, 3 balcoane si un living cu volum arhitectural modern, ...

2976 EUR/m2 | 84 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Metrou Nicolae Teclu   Theodor Pallady
14
3

Garsoniera zona Metrou Nicolae Teclu Theodor Pallady

Codrea Estate va propune spre vanzare garsoniera intr-un ansamblu nou, amplasat pe Str. Gura Calitei nr. 195 in zona metrou Nicolae Teclu, decomandata, suprafata utila totala 40,35mp, etaj 2 4 bloc prevazut cu lift. Garsoniera se livreaza complet finisata la cheie viitorii proprietari putându-și personaliza ...

1549 EUR/m2 | 41 m2

Theodor+Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 camere | Bucurestii Noi | Damaroaia | Jiului | Metrou | Comision 0%
11

PROPRIETATE - P234585 COMISION 0% ZOCA Real Estate vă propune spre vânzare un apartament situat la etajul 3 într-un bloc cu regim mic de înălțime P+4, într-o zonă liniștită și verde, la doar 5 minute de mers pe jos de stația de metrou Jiului. LOCALIZARE ȘI VECINĂTĂȚI: Poziționarea este unul dintre ...

2678 EUR/m2 | 42 m2

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

Promovat
SUPER PROMOTIE! DIRECT DEZVOLTATOR - 3 camere,decomandat Militari   Iuliu Maniu 586-590
8
11

SUPER PROMOTIE! DIRECT DEZVOLTATOR - 3 camere,decomandat Militari Iuliu Maniu 586-590

Familia ta s-a marit si simti ca a venit vremea sa te muti intr-o locuinta mai spatioasa? Ce parere ai de acest apartament cu trei camere, amplasat in zona de vest a Capitalei, in ansamblul rezidential EnVogue Residence - Iuliu Maniu? Locuintele noastre au suprafete generoase, semnificativ peste media ...

786 EUR/m2 | 300 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere de vanzare zona Politehnica
5
13

Apartament 2 camere de vanzare zona Politehnica

Apartament de vanzare zona Politehnica , ideal pentru un stil de viață urban, situat într-un imobil nou, finalizat în 2019,48mp,etaj 3, poziționat excelent într-una dintre cele mai dinamice zone ale orașului. Amplasarea este un real avantaj: vis-a-vis de Carrefour Orhideea, la doar 2 minute de stația ...

1917 EUR/m2 | 48 m2

Politehnica, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa
4

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1406 EUR/m2 | 95 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament de vanzare de 2 camere in zona Drumul Taberei aproape de metrou.
4
8

Ofer spre vânzare apartament de 2 camere in zona Drumul Taberei aproape de metrou. Apartamentul dispune de o suprafață de 48 mp, etaj 3, cu loc de parcare, an de construcție 1989. Metroul este la 10 minute de mers pe jos. Se accepta si credit ! Se vinde complet mobilat .

1583 EUR/m2 | 48 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

3 Camere credit ipotecar 15%-Acces rapid metrou
8

3 Camere credit ipotecar 15%-Acces rapid metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 133.000 ...

1356 EUR/m2 | 98 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vand garsoniera in zona Timpuri Noi l
3
5

Vand garsoniera in zona Timpuri Noi l

Vand garsoniera in zona Timpuri Noi la 3 minute de mers pe jos de metrou Timpuri Noi Este un impbil modern de 37mp, situat la etajul 3 din 7 Perfecta entru familii Ma puteti suna pentru mai multe detalii

1676 EUR/m2 | 37 m2

Timpuri+Noi, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Bloc Intim
7

2 Camere Gradina Bloc Intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen finalizare Iunie 2026 Suprafata utila ...

2287 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de VANZARE in Cartierul Militari Residence
11
3

Garsoniera de VANZARE in Cartierul Militari Residence

Vă prezentăm o garsonieră deosebită, situată în cartierul Militari Residence, într-un bloc modern cu regim de înălțime P+3, poziționat strategic pentru a vă oferi confort și accesibilitate. Detalii proprietate: - Tip: Garsonieră - Suprafata: 40mp - Etaj: Intermediar - Termen de finalizare: Iunie 2025 - ...

1625 EUR/m2 | 40 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Apartament 3 camere – Confort modern, compartimentare eficientă
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -130.200 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -139.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -148.800 Euro + TVA pentru ...

1684 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Ofer spre vanzare apartament de doua camere in zona Drumul Taberei
4
103

Ofer spre vanzare apartament de doua camere in zona Drumul Taberei, semistradal, 48 mp2, zona linistita, bloc din 1984, etaj 2 10, termopane, usa metalica, gresie, faianta, Este situat la 5 minute de metrou, in zona se regasesc spatii comerciale si acces la transport in comun. Pentru mai multe detalii ...

1417 EUR/m2 | 48 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate
5

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -123.400 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -131.050 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -138.700 Euro + TVA pentru ...

1613 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare zona Vitan
6
39

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Vitan

Apartament 2 camere in vitan situat intr-o zona linistita si in apropiere de metrou. Apartamentul este la etajul 4 intr-un bloc cu lift inclus plus loc de parcare. Dispune de 62mp2 si se afla in apropiere de magazine si supermarketuri.

1306 EUR/m2 | 62 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala
6

3 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 123.250 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 140.250 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1735 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Giurgiului
7
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Giurgiului

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Giurgiului, utilat si mobilat complet. Apartamentul dispune de o suprafata de 55mp, fiind situat la etaju 4 al unui imobil constuit anul 1977. Acesta dispune de un loc de parcare. Pentru mai multe detalii ne puteti apela la numarul de telefon ...

1273 EUR/m2 | 55 m2

Giurgiului, Sector 5, Bucuresti

Apartament 3 camere spatios -5 min N.Teclu/Credit ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 123.000 ...

1403 EUR/m2 | 88 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Salaj
5
52

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Salaj

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Salaj cu o suprafata de 27mp situata la etajul 2.Anul de constructie al blocului este 1980.Blocul dispune de lift . In apropiere Middle School Petrache Poenaru.

889 EUR/m2 | 27 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -7 minute metrou N.Teclu
5

3 Camere Ideal Familie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.420 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -128.448 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 136.476 Euro + TVA pentru un ...

1782 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Militari
4
9

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Militari

Se vinde garsonieră situată în cartierul Militari, într-o zonă liniștită și accesibilă. Suprafață utilă: 30 mp Etaj: 3 10 Structură: 1 cameră, baie, bucătărie Beneficii și puncte de reper: Locuința se află într-o zonă cu multiple facilități: supermarketuri, farmacii, școli și grădinițe. Acces rapid la ...

1867 EUR/m2 | 30 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

3 Camere Ideal pentru Familie | Zonă Liniștită + Parcare la Jumătate (avans 50%)
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -118.755 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -122.815 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% la parcare ...

1668 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vanzare Apartament 2 camere zona Obor
5
30

Vanzare Apartament 2 camere zona Obor

Se ofera un apartament de 2 camere spre vanzare in zona obor. Se afla la o distanta foarte mica de piata Obor. Dispune de 50mp2. Etaj intermediar. Bloc mixt. Blocul este fara risc seismic. Pentru o vizionare ne puteti contacta telefonic.

1440 EUR/m2 | 50 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Apartament 3 camere spatios -Finalizat/Mutare Rapida
14

Apartament 3 camere spatios -Finalizat/Mutare Rapida

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare 115.000 Euro + TVA pentru un avans de ...

1661 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea