Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Titan aproape de metrou
5
38

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, amplasat în zona Titan, Sector 3. Suprafața utilă de 47 mp, etaj 2 10, bloc reabilitat, construit în 1983. În apropiere se află metrou Titan, parcul și multiple spații comerciale. Pentru detalii suplimentare sunați la numărul afișat ...

1447 EUR/m2 | 47 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Titan Metrou Bld 1 Decembrie 1918 Bld Th. Pallady
10
1

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, 61mp la etajul 6 intr-un bloc construit in 2008. Se afla in apropriere de metrou 1 Decembrie, la 3 minute fata de statia de metrou. Blocul detine propria centrala termica ceea ce reprezinta un mare avantaj. Baia este complet mobilată și utilată, ...

1785 EUR/m2 | 61 m2

ozana, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Interbelic Art Deco Villa 440 sqm + Land 566 sqm • Zona Domenii - Casin - 1 Mai
15

Cosmin Vasilache • Global Home Romania • Real Estate • Imobiliare • Domenii # Imaginile propuse au scop de prezentare # Proprietaeta necesita renovari majore Zona Domenii – 1 Mai • Zona Casin • Sector 1 • București Proprietate individuală • Vilă interbelică • Stil Arhitectural Art Deco Există ...

5158 EUR/m2 | 348 m2

Domenii, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Semidecomandat Berceni-Straduintei
9
1

Apartament 2 camere Semidecomandat Berceni-Straduintei

Apartament 2 camere Berceni-Straduintei, semidecomandat, etaj 7 din 9, suprafata 52 mp, an constructie 1965. Are ferestre cu geam termopan, parchet, gresie, faianta, usa metalica, geam la baie, instalatiile electrice si sanitare sunt schimbate, usi noi pe interior, renovat complet recent. Nu se accepta ...

1462 EUR/m2 | 52 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu
7
57

Apartament 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu

Oferim spre vanzare apartament de doua camere in zona sectorului 4 Brancoveanu la 5 minute de statia de metrou. Apartamentul dispune de 55mp sitaut la etajul 5 an constructie 1987 complet mobilat si utilat .

1182 EUR/m2 | 55 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Geam Baie -Finisaje Premium
5

3 Camere Ideal Familie Geam Baie -Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.680 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -110.490 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -114.300 Euro + TVA pentru ...

1542 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Penthouse, Decomandat, Finalizat,Parcare+Terasa 136 mp-Titan- Pallady
20

Oferta completă pe www. prestige-rezidential .ro Ofer spre vanzare un apartament de 4 camere tip Penthouse, cu o suprafata de 236 mp, cu Parcare Subterana Inclusa, proiectul se afla in proximitatea marelui centru comercial Auchan Titan. Blocul este unul micut si cochet compus din 46 de apartamente ...

2400 EUR/m2 | 100 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

De vanzare garsoniera in zona Lujerului
5
6

De vanzare garsoniera in zona Lujerului

Va oferim spre vanzare o garsoniera pentru LOCUIT sau INVESTITIE, cocheta, prietenoasa si luminosa confort 1, semidecomandat, etaj 6 din 10, orientare vestica, pe mijloc, vedere in gradina blocului, scara cu interfon, bloc de garsoniere, cu 2 lifturi, situat in Cartierul Militari, semistradala, la doar ...

1864 EUR/m2 | 22 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie
5

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.120 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -113.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -121.280 Euro + TVA pentru ...

1781 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vanzare garsoniera tip studio zona Lujerului
7
21

Vanzare garsoniera tip studio zona Lujerului

Ofer spre vanzare garsoniera studio in zona Lujerului cu o suprafata utila de 45mp situat la etajul 1 , complet mobilata si utilata . Dispune de 2 lifturi moderne Anul de Constructie 2015 In apropiere regasim Plaza Romania,Afi Cotroceni la 10 minute ,dar si restaurante banci .

1667 EUR/m2 | 45 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie/Credit Ipotecar 15%
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1550 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finisaje Premium | Ideal Investitie
3

2 Camere Finisaje Premium | Ideal Investitie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -105.500 Euro + TVA pentru un avans de 80% la antecontract -114.890 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -118.280 Euro + TVA pentru ...

1854 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

garsoniera de vanzare Militari Residence
6
33

garsoniera de vanzare Militari Residence

Etaj: 3 10 Anul construcției: 2010 Suprafața utilă: 40 m Loc de parcare:da Mijloace de transport: Stație de metrou Militari la 10 minute de mers pe jos, autobuzele 178, 236, 138 și 138B la 2 minute distanță.

1375 EUR/m2 | 40 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

2 camere Incalzire Pardoseala -Acces Rapid metrou N.Teclu
4

2 camere Incalzire Pardoseala -Acces Rapid metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -104.865 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -111.856 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 118.847 Euro + TVA pentru un ...

1843 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Oferim garsoniera de vanzare in zona Muncii( Vatra Luminoasa)
4
57

Vatra Luminoasa - Muncii, dec., et. 4 8, 37 mp, bloc din 1988, garsoniera foarte frumoasa intr-o zona deosebita, bloc mixt, libera, acte ok, f. aproape de metrou si parc, bloc retras ideala locuinta, liniste deplina

1318 EUR/m2 | 34 m2

Piata%252bMuncii, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie
1

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie

1503 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vanzare garsoniera Politehnica
4

Vanzare garsoniera Politehnica

Va oferim spre vanzare o garsoniera deosebita tip duplex in zona Politehnica-Regie, la doar 4Min metrou Grozavesti. Se afla situata la demisol.Suprafata de doar 25mp. Puncte de interes din proximitate: Centrul Comercial Carrefour Orhideea, Primaria Capitalei, Hypermarchet Auchan, Afi Cotroceni, Gara ...

2600 EUR/m2 | 25 m2

Politehnica, Sector 6, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Parcare Inclusa/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ansamblu - 81unitati Termen Finalizare - Septembrie 2026 Suprafata ...