Promovat
Apartament de vanzare, 3 camere ultra finisat,  Bd. Unirii
20
1

Apartament de vanzare, 3 camere ultra finisat, Bd. Unirii

Va prezint spre vanzare un apartament cu 3 camere renovat, ultra finisat, gata pentru a fi locuit. Cu o suprafata totala 80 mp, apartamentul, cu dispunere sud-est, este situat la etajul 7 al unui bloc monolit construit in anul 1991, zona Unirii, blocul Zepter. Apartamentul este eficient compartimentat, ...

3449 EUR/m2 | 78 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Teren 1000mp zona rezidentiala, sector 5 Bucuresti
8

Teren 1000mp zona rezidentiala, sector 5 Bucuresti

Doriti sa investiti in terenuri in zone in plina in dezvoltare ? Iata o buna oportunitate : acest teren de 1008mp se afla intre case-vile, zona in plina dezvoltare in Bucuresti sectorul 5, sos. Magurele, str. Constantin Contescu nr.27. Are o deschidere de 25mp la strada si o forma rectangulara perfecta, ...

1,008 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Spatiu productie, 70mp, parter in cladire de 4 etaje, la 300m de Hala Obor
1
2

Spatiu productie, 70mp, parter, in cladire de 4 etaje consolidata, parcare, acces stradal, la 300m de Hala Obor, pret 100.000 Euro, tel.

Obor, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Reședință Modernă cu Finisaje Distinse
20

Reședință Modernă cu Finisaje Distinse

Acasă începe aici Există locuințe. Și există spații care devin „acasă” din primul pas. Lumina intră generos prin ferestrele largi și se așază natural peste pardoseala caldă. Zona de zi este deschisă, aerisită, pregătită pentru seri lungi în familie, pentru râsete, pentru liniștea de după o zi plină. Bucătăria ...

1710 EUR/m2 | 114 m2

Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu
4

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -84.180 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -89.792 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 95.404 Euro + TVA pentru un avans ...

1574 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -74.871 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 ...

1904 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere / Crangasi / Bloc nou/ Centrala Proprie/ Prox metr
17

Ramiro Imob vă propune spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat într-un bloc nou, într-una dintre cele mai liniștite zone din Crângași – în spatele showroom-ului Emag, pe o stradă retrasă, care se înfundă și este foarte puțin circulată, ideală pentru confort și intimitate. Apartamentul ...

2850 EUR/m2 | 60 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu
3

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.755 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -78.672 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1814 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Studio la pret de garsoniera -Incalzire Pardoseala
11

Studio la pret de garsoniera -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -71.000 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -74.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1596 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere Rond Alba Iulia | Zona Centrala
13

Apartament 3 camere Rond Alba Iulia | Zona Centrala

Apartament situat într-o zonă exclusivistă a capitalei – Piața Alba Iulia – apreciată pentru poziționarea excelentă, accesul facil și stilul urban modern. Proprietatea este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, având un potențial ridicat de închiriere. Descriere apartament: Apartament ...

3291 EUR/m2 | 77 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Decomandat | Complet mobilat și utilat | Mutare Rapida |Th Pallady
12

Apartament de 2 camere, decomandat, situat la etajul 3 din 3 al unui imobil modern, prevăzut cu lift. Proprietatea se remarcă printr-o compartimentare eficientă, spații bine optimizate și o luminozitate foarte bună pe tot parcursul zilei. Apartamentul este compus din: Living generos, amenajat modern Dormitor ...

2660 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -68.880 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -71.340 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Parcare:10.000 Euro +TVA ...

1558 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera ideal investitie -650 m metrou N.Teclu
2

Garsoniera ideal investitie -650 m metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -72.500 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract -76.870 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -81.240 Euro + TVA pentru un ...

1908 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator | Finisaje Premium| Încălzire în Pardoseala
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -72.632 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -74.871 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% la parcare ...

1847 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -63.895 Euro + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -68.810 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1546 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare zona Colentina
5
19

Apartament 2 camere de vanzare zona Colentina

Oferim spre vanzare un apartament renovat, zona linistita, statia de 282 langa bloc,mega image non stop la 5 minute de bloc, pe strada Rascoala din 1907. Este complet mobilat si utilat, cu centrala proprie. Apartamentul vine la pachet cu un loc de parcare si o boxa la subsol. Suprafata utila este de ...

1489 EUR/m2 | 45 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -10 min STB
5

Garsoniera Ideal Investitie -10 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -57.960 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -60.030 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Parcare:10.000 Euro +TVA ...

1675 EUR/m2 | 35 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vanzare  2627 mp teren+ depozit
5

Vanzare 2627 mp teren+ depozit

B-North Real Estate vă propune spre Vanzare , Spatiu Industrial , depozit., cu teren intravilan situat in VOLUNTARI B-ul PIPERA , județul Ilfov. Potrivit pentru activitati de productie , depozitare, logistica sau alte multiple posibilitati de dezvoltare. Proprietatea beneficiaza de acces facil pentru ...

2028 EUR/m2 | 986 m2

pipera, Sector 2, Bucuresti

Apartament 4 Camere| Complet Mobilat și Utilat | Zonă Ultracentrală
18

Apartament spațios de 4 camere, situat într-una dintre cele mai apreciate zone centrale ale Bucureștiului – zona Strada Grigore Cobălcescu, ideal pentru locuire confortabilă sau investiție. Proprietatea se predă complet mobilată și utilată, exact ca în fotografii, fiind pregătită pentru mutare imediată. Locuința ...

2875 EUR/m2 | 80 m2

Cismigiu, Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat | Parcare inclusa | Zona Theodor Pallady
15

Apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 3 al unui imobil finalizat, cu acte pregătite pentru vânzare imediată. Locuința se vinde conform fotografiilor și oferă posibilitatea de amenajare și mobilare după propriul gust, fiind ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul ...

2403 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament Finalizat| Gata de mutat| Comision 0%
16

Apartament Finalizat| Gata de mutat| Comision 0%

Descoperă un apartament modern cu 3 camere, situat într-un bloc liniștit, cu regim redus de înălțime D+4 etaje, ideal pentru cei care își doresc confort, intimitate și acces rapid către principalele puncte de interes ale orașului. Locuința este bine compartimentată și se predă conform pozelor, fiind ...

2135 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Ansamblu Nou de Vile Duplex | Complex Privat Premium | Finisaje Premium
10

Ansamblu rezidențial nou format din 30 de vile tip duplex, situat într-un complex privat și securizat, cu acces prin poartă automată și telecomandă. Vilele au o suprafață utilă de 132,55 mp, iar curțile sunt individuale și diferă ca dimensiune. Fiecare locuință dispune de 2 locuri de parcare proprii ...

1728 EUR/m2 | 133 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vilă premium încălzire pardoseală |2 locuri parcare | Finalizata -acte gata
7

Descoperă confortul unei locuințe moderne, situată într-o zonă în continuă dezvoltare, cu acces rapid la Autostrada Soarelui (A2), la mijloace de transport STB și aproape de numeroase facilități comerciale din zona Theodor Pallady. CARACTERISTICI GENERALE Regim de înălțime: Parter + Etaj 1 + Mansardă Finalizare: ...

1909 EUR/m2 | 136 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Comision 0%
5

3 Camere Ideal Familie Comision 0%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -115.702 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1757 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea