Decebal, Calea Calarasi, Metrou
5
3

Decebal, Calea Calarasi, Metrou

Apartament cu 2 camere generos, luminos, CENTRALA DE BLOC, renovat integral, spatii de depozitare, dressing, mobilat, situat la etajul 2 in bloc construit in 2008.

3075 EUR/m2 | 52 m2

Decebal, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare in Timpuri Noi
6
53

Apartament de vanzare in Timpuri Noi

Oferim spre vanzare apartament 2 camere zona de Timpuri Noi situat intr-o zona accesibila in apropiere de magazine si supermarketuri. Apartamentul dispune de 55 mp2 si este situat la etajul 4 . Blocul dispune de lift si parcare,anul de constructie al blocului este 1985.Suprafata este de 55mp ,50 utili ...

1673 EUR/m2 | 55 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vilă de vanzare Dorobanti-Floreasca–locuit / sediu firmă / comercial
20

Caminul tau poate fi aici sau afacerea ta poate funcționa într-o vilă din zona Dorobanti- Floreasca. Pe strada Soldat Neagu Florea, la doar câțiva pași de One Galery / One Mircea Eliade, se vinde o vilă potrivită pentru familii sau companii și antreprenori care caută o casa sau un sediu ușor de găsit, ...

3985 EUR/m2 | 389 m2

dorobanti, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 4 camere Colentina Maior Bacila
10

Apartament 4 camere Colentina Maior Bacila

Compania imobiliara Apulum 94 ofera spre vanzare apartament 4 camere situat in Colentina, zona Maior Bacila, la parter/8 , in bloc reabilitat si izolat termic, cu o suprafata totala de 90 mp, semidecomandat, 2 bai, 2 balcoane inchise cu termopan. centrala proprie, gresie, faianta, parchet

1529 EUR/m2 | 85 m2

colentina, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Spre vanzare garsoniera in zona Eroii Revolutiei
5
8

Spre vanzare garsoniera in zona Eroii Revolutiei

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Eroii Revolutiei Suprafata: 32mp Etaj:3 An de constructie:1982 Loc de parcare: Da Lift:Da Distanta de metrou: 7 minute. Complet mobilat si utilat.

1719 EUR/m2 | 32 m2

Eroii+Revolutiei, Sector 4, Bucuresti

2 camere – Confort premium într-un spațiu echilibrat-5 min STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -95.700 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1731 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Doamna Ghica
5
10

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Doamna Ghica

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Doamna Ghica. Situat la etajul 6 dintr-un bloc cu 10 etaje, are o suprafață de 50 mp și o compartimentare decomandata. Locuința este luminoasă, bine întreținută și se vinde mobilată si utilata, în funcție de preferințe. Blocul este curat, cu lift. Zona este ...

1540 EUR/m2 | 50 m2

Doamna%252bGhica, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere Eroii Revolutiei
5
31

Vanzare apartament 2 camere Eroii Revolutiei

Proprietate tip apartament, cu 2 camere, decomandat, situata in Bucuresti, zona Eroii Revolutiei, intr-un imobil tip bloc, construit in anul 1990, la etajul 2 7. Dispune de o suprafata totala de 52 mp.

1538 EUR/m2 | 52 m2

Eroii Revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 4 Camere Brancoveanu adiacent   str Odei   Bloc 2023
20

Apartament 4 Camere Brancoveanu adiacent str Odei Bloc 2023

Apartament 4 Camere Brancoveanu adiacent str Odei Bloc 2023 | Finisaje Premium 190000 euro , 99 mp ,et 1 6 ,bloc 2023 Loc de parcare inclus! Se vinde utilat si semimobilat Dispune de 4 aere condiționate ,toate noi! Vă propunem spre achiziție un apartament foarte spatios cu 4 camere decomandate ...

1919 EUR/m2 | 99 m2

Sector 4, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Titan
3
40

Garsoniera de vanzare in zona Titan

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Titan, situata la etajul 5 din 10 , cu o suprafata de 32 mp. Pentru mai multe dalii sunati la numarul afisat .Va asteptam a o vizionare!

1406 EUR/m2 | 32 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Spatiu comercial * Metrou Brancoveanu * Stradal Alunisului * 47 mp
14

Va propunem spre vanzare un spatiu comercial studio in zona Constantin Brancoveanu,pe Str. Alunisului ,situat intr un bloc nou construit -Stradal- Intrare direct din strada! ?0758546451 ?105.000 Euro Pretabil pentru multiple afaceri , cabinet stomatologic , notariat , cabinet individual , medicina ...

2234 EUR/m2 | 47 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere * renovat complet *
7
1

Apartament 2 camere * renovat complet *

Apartament 2 camere, cf 2 , 38 mp , an constructie 1975 ,bucatarie marita prin desființare logie-balcon,geam la baie. Etaj 2 4, Sector 4, Piata Resita. Nou renovat in totalitate instalații electrice și sanitare schimbate. Usi noi, parchet nou, gresie nouă, bloc reabilitat . Toate actele ok se accepta ...

1763 EUR/m2 | 38 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Ap 3 camere Renovat * Mobilat- Utilat * Mutare rapida *
16
2

Ap 3 camere Renovat * Mobilat- Utilat * Mutare rapida *

Mutare Imediată | 3 Camere Decomandat | Design Modern & Confort Ești în căutarea unei locuințe unde singura ta grijă este să aduci bagajele? Acest apartament cu 3 camere reprezintă echilibrul perfect între funcționalitate, estetică și accesibilitate. Detalii Care Fac Diferența: Compartimentare: Decomandat ...

1894 EUR/m2 | 66 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Politehnica
4
54

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Politehnica

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camera in zona Politehnica , an de constructie 1986 , situate la etajul 5 10 cu o suprafata de 56 mp Pentru mai multe detalii sunati la numarul afisat .

1393 EUR/m2 | 56 m2

Politehnica, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera Titan Bd.1 Decembrie 1918 Auchan 15 mp Bloc anvelopat!
10
4

Garsoniera Titan Bd. 1 decembrie 1918 Bloc anvelopat Garsoniera Titan Bd.1 Decembrie 1918 Auchan 15 mp Bloc anvelopat! 25500 euro ,15 mp ,et 1 4 ,bloc 1980

1700 EUR/m2 | 15 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Titan Bd. 1 decembrie 1918 Bloc anvelopat 15 mp
10
4

Garsoniera Titan Bd. 1 decembrie 1918 Bloc anvelopat 15 mp

1700 EUR/m2 | 15 m2

Titan, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera Titan   Bd. 1 decembrie 1918   Bloc anvelopat
9
9

Garsoniera Titan Bd. 1 decembrie 1918 Bloc anvelopat

1700 EUR/m2 | 15 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

4 camere 99 mp mobilat utilat mutare rapida etaj 1  loc parcare inclus
20

4 camere 99 mp mobilat utilat mutare rapida etaj 1 loc parcare inclus

Apartament 4 camere decomandat 99 mp. Se vinde cu mobila de bucătărie,hota ,centrală, cuptor,aragaz,frigider,mașină de vase . Balcon închis plus 2 dulapuri pe comandă . Holul mobilat pe comandă ,4 aere condiționate noi și încă in garanție,dressing 4 metri lungime și 2.72 înălțime. loc parcare inclus ...

1919 EUR/m2 | 99 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Ap 3 camere etaj 1 3 | Brancoveanu  Metrou Parc | Mutare Rapida
12
1

Ap 3 camere etaj 1 3 | Brancoveanu Metrou Parc | Mutare Rapida

Brancoveanu 3 camere Bloc 2025 Finalizat Finisaje Premium Apartament 3 Camere | Bloc Nou 2025 | Finisaje Premium | 8 min Metrou Brâncoveanu Vă propunem spre achiziție un apartament cu 3 camere, situat într-un imobil boutique finalizat în 2025, ideal pentru o familie care își dorește confort modern ...

2961 EUR/m2 | 77 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Eoii Revolutiei
5
30

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Eoii Revolutiei

Ofer spre vanzare aparatament cu 2 camere in zona Eroi Revolutiei , an de constructie 1981 , situat la etajul 3 10 cu o suprafata de 60 mp Pentru mai multe detalii sunati la numarul afisat.

1333 EUR/m2 | 60 m2

Eroii Revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Dacia -Toamnei garsoniera cocheta in vila anvelopata 32000 EURO
5
14

Dacia - Maria Rosetti garsoniera 21 mp utili, ideala pentru locuinta sau birou.

1524 EUR/m2 | 21 m2

Dacia, Sector 2, Bucuresti

Promovat
 garsonieră de vanzare dsituată în zona Dristor aproape de metrou
2
30

garsonieră de vanzare dsituată în zona Dristor, Sector 3, într-un imobil construit în 1984. Garsoniera are o suprafață de 30 mp și se află la etajul 5 10. Se vinde mobilată și utilată, iar datorită poziției excelente, la doar câteva minute de mers pe jos de stația de metrou Dristor, reprezintă o alegere ...

1733 EUR/m2 | 30 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona 1 Decembrie
4
28

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona 1 Decembrie

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere in zona 1 Decembrie , an de constructie 1987 , situat la etajul 2 din 10 , cu o suprafata de 55 mp Pentru mai multe detalii sunati la numarul afisat .

1336 EUR/m2 | 55 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Icoanei - Ghiocei 2 camere in vila la parter 42 mp utili
17
7

Icoanei - Ghiocei 2 camere in vila la parter 42 mp utili

Eminescu - Stefan cel Mare, apartament 2 camere situat la parterul unei vile individuale compusa din D+P+2, 42 mp utili, renovat, 3 proprietari in tot imobilul, fara costuri de administrare, contorizat, cu centrala proprie pe gaz, dusumea de lemn, gresie, faianta, vopsea lavabila, tamplarie termopan ...

2179 EUR/m2 | 42 m2

Dacia, Sector 2, Bucuresti

Salvează căutarea