Promovat
Apart 3 camere 80mp Titan Grigorescu vizavi noul Lidl Bloc 2023
20
2

COMISION 0% CUMPARATOR !!! Apartament 3 camere in BLOC NOU, situat in Titan, VIS-A-VIS DE NOUL COMPLEX LIDL GRIGORESCU, cu acces direct din Bulevardul Nicolae Grigorescu si strada Drumul Lunca Merilor, la 200 metri de statia STB si la 900 m de Metrou Grigorescu si scoala 92, aproape de podul nou peste ...

2038 EUR/m2 | 80 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere, Bl. Brâncoveanu, renovat recent, mutare imediata
7

Apartament 2 camere pe bulevardul Constantin Brâncoveanu, unde se regasesc mijloace de transport in comun, gradinite, parcuri, scoli, farmacii, stomatologii, centre comerciale, supermarketuri-uri și hypermarket-uri (Mall Grand Arena, Mega Image, Lidl, Kaufland, Auchan, Metro). Infrastuctura este completa, ...

1919 EUR/m2 | 37 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Penthouse exclusivist cu vedere panoramică – Zona Armenească
10

Penthouse Panoramic | Armenească | Strada Toamnei /Etaj 9 ​Vă propunem spre achiziție un penthouse de excepție situat în inima istorică a Capitalei, în zona Armenească. Proprietatea ocupă întreg etajul 9, oferind o vedere panoramică spectaculoasă. Suprafață generoasă, definită prin eleganță și spațiu ...

4524 EUR/m2 | 210 m2

Armeneasca, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Casa Individuala Parcul Carol | Renovata | Centrala | Curte |
20
1

GOLDEN GATE REAL ESTATE vă propune spre vânzare o proprietate deosebită, situată la doar 100 m de intrarea în Parcul Carol, într-o zonă exclusivă de case, liniștită și ferită de zgomotul traficului urban dar si bine conectata la mijloacele de transport in comun. Imobilul este dispus S+P+1+M și are o ...

3016 EUR/m2 | 176 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Direct Dezvoltator | 2 Camere Premium | Încălzire Pardoseală
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -92.000 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

2299 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa
8

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO :parcare inclusa 115.000 Euro ...

940 EUR/m2 | 122 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Giurgiului
10

Giurgiului

Descriere Vand apartament 3 camere confort 1 decomandat, situat stradal pe Soseaua Giurgiului la intersectie cu Drumul Gazarului, acces rapid la mijloacele de transport in comun, LIDL, magazine, scoala, gradinita, after school, cadastru si intabulare, liber.

1415 EUR/m2 | 65 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida
10
1

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida

Apartament cu 2 camere decomandat, cu orientare sud, ceea ce îi conferă lumină naturală pe tot parcursul zilei. Locuința este finalizată, cu mutare rapidă, fiind luminoasă și bine compartimentată. Dotări și avantaje: Încălzire în pardoseală Baie cu WC încastrat Terasă spațioasă Loc de parcare inclus Finisaje ...

2275 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere decomandat | Bloc nou | Pallady –Mobilat | Gata de mutat
11

Apartament de 2 camere decomandat, situat într-un bloc nou, în zona extrem de căutată Theodor Pallady, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Localizare excelentă, cu acces rapid către zona comercială Theodor Pallady și mijloace de transport. Detalii apartament: Compartimentare: decomandat Etaj: ...

2580 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Crangasi , 5 minute metrou
13
1

Crangasi , 5 minute metrou

2 camere confort 1 decomandat , etaj 4 4 , bloc 1981 , cadastru ,intabulare , termopan , rulouri geam , aer conditionat , liber

1798 EUR/m2 | 52 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Se poate achizitiona si parcare separat. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ...

2417 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Piata Victoriei , Gara De Nord , Bulevardul Gheorghe Duca
16

Piata Victoriei , Gara De Nord , Bulevardul Gheorghe Duca

2 camere confort 1 semidecomandat, etaj 1 7, renovat, instalatii sanitare schimbate , schimbate, gresie, faianta, parchet, termopan,cadastru , intabulare ,

1865 EUR/m2 | 52 m2

Gara+de+Nord, Sector 1, Bucuresti

Vitan Rin Grand Hotel
20

Vitan Rin Grand Hotel

2 camere confort 1 semidecomandat, mobilat modern, etaj 1 10, frigider, aragaz, masina de spalat, gresie, faianta, parchet, termopan, cadastru, intabulare, liber, plus boxa la etaj 1, 22 mp, pret 8000 euro.

2222 EUR/m2 | 54 m2

Vitan+%e2%80%93+Barzesti, Sector 4, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire Pardoseala/500 mt STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -114.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1501 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Iancului , Pantelimon , Piata Delfinului
17

Iancului , Pantelimon , Piata Delfinului

2 camere confort 1 decomandat , mobilat , etaj 9 10 , gresie , faianta , parchet , termopan , 56 mp , bloc 1986 , cadastru , intabulare , bloc reabilitat

1955 EUR/m2 | 56 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Costin Georgian , Pantelimon , Cora
17
2

Costin Georgian , Pantelimon , Cora

3 camere confort 1 decomandat, etaj 7 10, cadastru, intabulare, bloc reabilitat, contor de gaze,liber

1319 EUR/m2 | 72 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Iancului 2 minute metrou
20

Iancului 2 minute metrou

3 camere confort 1 semidecomandat, mobilat etaj 11 11, gresie, faianta, parchet, termopan,2 balcoane ,cadastru , intabulare ,fara risc seismic

1608 EUR/m2 | 74 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Titan , 5 minute metrou Piata Trapezului
11

Titan , 5 minute metrou Piata Trapezului

Garsoniera confort 1 semidecomandata, mobilata, etaj 6 10, gresie, faianta, parchet, termopan, bloc 1980, bloc reabilitat, cadastru , intabulare , libera

1859 EUR/m2 | 32 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Crangasi stradal , 2 minute metrou
10
1

Crangasi stradal , 2 minute metrou

4 camere confort 1 semidecomandat ,mobilat etaj 8 10 ,gresie faianta ,parchet, termopan ,2 grupuri sanitare ,2 balcone, cadastru , intabulare, bloc 1984 .

2059 EUR/m2 | 85 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Berceni , Brancoveanu , Statia Covasna
6

Berceni , Brancoveanu , Statia Covasna

3 camere confort 1 semidecomandat, nemobilat, etaj 6 10,baie cu gean , balcon inchis in termopan ,instalatie gaz separata ,posibilitate centrala , gresie, faianta, parchet, termopan, cadastru, intabulare, liber,

1397 EUR/m2 | 68 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala/Credit Ipotecar 15%
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1570 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Berceni , Langa Metro , Str Drumul Dealul Viei
10

Berceni , Langa Metro , Str Drumul Dealul Viei

Teren intravilan ,950 mp , deschidere 17,5,gaze , apa canalizare in zona , cadastru ,intabulare.

950 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita
12

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.800 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1500 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator
5

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 140.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -145.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 155.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare ...

1848 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea