Promovat
2 camere | Prelungirea Ghencea | 61.41 mp | Etaj 2 | Finalizat | Comision 0%
8

Apartament 2 camere | Prelungirea Ghencea | 61.41 mp | Etaj 2 | Comision 0% Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Prelungirea Ghencea - in apropiere de Cartierul Latin sau Lidl Prelungirea Ghencea, cu o suprafață totală de 61.41 mp, aflat la etajul 2 din 3 într-un imobil ...

1628 EUR/m2 | 61 m2

Prelungirea Ghencea, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Pallady- parcul Teilor- 2 Cam- Mobilat/Utilat- A/C- Centrala  gaze
8

Pallady- parcul Teilor- 2 Cam- Mobilat/Utilat- A/C- Centrala gaze

Titan- Pallady - parcul Teilor Finalizat - Mobilat - Utilat Pallady - metrou Teclu - parcul Teilor - apartament 2 camere cu bucatarie utilata, spatios, suprafata 50 mp, mobilat modern, aer conditionat, centrala termica, incalzire pardoseala. Bloc nou cu regim mic de inaltime, constructie 2021 amplasat ...

2370 EUR/m2 | 50 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 camere Metalurgiei Cartier Solar, liber
15
6

2 camere Metalurgiei Cartier Solar, liber

Vă propun spre vânzare un apartament modern, cu 2 camere complet decomandat, situat pe Bulevardul Metalurgiei, într-un bloc nou, cu lift, la etajul 5 din 7. Suprafață utilă: 57 mp Centrală termică proprie + calorifere Finisaje moderne Compartimentare eficientă și luminoasă În apropiere: Metro, Jumbo, ...

1789 EUR/m2 | 57 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
GROZAVESTI - Orhideea / Vila multifunctionala 251 mp / Teren 270 mp
20

OFERTA CU 0% COMISION DIN PARTEA CUMPARATORULUI !!! Va oferim spre vânzare o locuinta spatioasa ( doua imobile ) cu posibilitati multiple de utilizare situata intr-o zona centrala la cativa pasi de statia de Metrou Grozavesti, pe Bulevardul Regiei in spetele cladirilor de birouri “The Bridge”. Mai exact ...

1793 EUR/m2 | 251 m2

crangasi, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Salaj, Rahova, str. Pricopan, 10 minute de Unirii cu STB, 117 sau 32
10
74

18 mp, et. 5 10, bloc civilizat, utilata, mobilata, mai putin pat, imbunatatiri, baie modernizata, toate utilitatile

2278 EUR/m2 | 18 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

Penthouse mobilat si utilat! Mutare imediata! 266MP
10
32

Penthouse mobilat si utilat! Mutare imediata! 266MP

Vii cu bagajul, te muti imediat! Un penthouse de 3 camere, 2 dormitoare, 2 bai, mobilat si utilat complet, cu o terasa generoasa cu spatiu verde. Amplasat pe Blv. Iuliu Maniu, sector 6, la doar 2.5 km distanta de statia de metrou Preciziei, Complexul Envogue Residence este dezvoltat in 4 etape si ...

736 EUR/m2 | 266 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Apartament nou, 2 camere decomandat, 61.5 mpu, Militari 5minute distanta de statie STB
10
17

Promotii atractive! Contacteaza-ne pentru a vizita viitoarea ta casa! ANSAMBLU VERDE CU PANOURI FOTOVOLTAICE. https: watch?v=8xpfKRbYZVI&list=PLOkbvul5mU0P3EenjT37AJNyog5gzjuiQ Envogue Residence Iuliu Maniu vă pune la dispoziție garsoniere, studio-uri, apartamente cu 2 și 3 camere, elegante, la ...

1836 EUR/m2 | 61 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Vanzare teren Militari - Drumul Ciorogarla | 0% comision
3
4

Vanzare teren Militari - Drumul Ciorogarla | 0% comision

Va prezentam spre cumparare cu 0% comision un teren intravilan situat langa platforma comerciala Militari, la 900 metri de bulevardul Iuliu Maniu, cu acces direct. Avem o distanta de 1 Km pana la intrarea pe Autostrada A1. Terenul are o suprafata de 20.000 mp cu deschidere de 78mp, avand pe el si o ...

13098 EUR/m2 | 594 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Inchiriere vânzare spații comerciale   de la 60 la 250 mp Bd Iuliu Maniu
10
29

Inchiriere vânzare spații comerciale de la 60 la 250 mp Bd Iuliu Maniu

Direct dezvoltator, comision 0%! Amplasate într-o zonă a Capitalei aflată în plină dezvoltare, spațiile comerciale prezentate fac parte din ansamblul rezidențial EnVogue Residence Iuliu Maniu. Situate la parter, acestea au suprafețe cuprinse între 55 și 250 de metri pătrați, beneficiază de suprafețe ...

25 EUR/m2 | 61 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Decebal
6
2

Garsoniera zona Decebal

Se vinde garsoniera moderna, situata intr-o zona exclusivista si foarte bine conectata, pe Bulevardul Decebal, la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje Suprafata utila: 32 mp, ideala pentru locuinta proprie sau investitie Compartimentare: Spatiu bine optimizat, cu bucatarie deschisa si baie moderna Imbunatatiri: ...

2125 EUR/m2 | 32 m2

Decebal, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Proprietar, vanzare apartament 2 camere, mobilat, utilat, Militari Residence
10
2

Proprietar, vand apartament 2 camere, confort 1, mansarda, etaj 8 din 8, complex rezidential Militari Residence, Str. Tineretului, 85, luminos si calduros. Finisajele sunt de buna calitate, centrala termica, gresie, faianta, termopan. Bucataria este open space. Loc parcare, acces securizat. Situat ...

1487 EUR/m2 | 38 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, bloc 2024, finisat lux,mobilat,utilat, Colentina, Carrefour, 0 comision
20
2

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare in Cartierul Colentina, in apropiere de Carrefour, direct de la dezvoltator, un apartament de 2 camere, decomandat, deosebit, 54 mp (40,9+ 13.1 mp, 2 balcone), etaj 4, in bloc D+P+6E, bloc nou, receptionat in 2024.  Pret: 109.000 euro (TVA inclusa). Apartamentul ...

2019 EUR/m2 | 54 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, 66 mp, et 2 din 3, bloc 2025, super finisat, Dobroesti, Fundeni, Dragon
20
5

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, foarte spatios, decomandat, in suprafata de 66.1 mp., situat in Dobroesti, pe strada Piersicului, Fundeni, la 1 minut de statia STB. Pret: 94.999 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in folosinta ...

1439 EUR/m2 | 66 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 2 camere, 64 mp, bloc nou, finisaje lux, Dobroesti, Str Parului, Fundeni
19
3

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios, decomandat, in suprafata de 64 mp., situat in Dobroesti, pe strada Parului, Fundeni, la 2 minute de statia STB. Pret: 88.999 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in folosinta in 2024, apartamentul ...

1391 EUR/m2 | 64 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, decomandat, 55 mp, parter, loc parcare, Dobroesti, Fundeni, Marului
19
5

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios, decomandat, in suprafata de 55 mp., situat in Dobroesti, Fundeni, pe strada Marului. Pret: 81.000 euro. Blocul este construit in 2019 si este compus din Subsol+ Parte+ 4 Etaje, apartamentul se afla la parter. Imobilul dispune ...

1473 EUR/m2 | 55 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Promovat
 Apartament 2 Camere Pallady | Mobilat | Parcare Inclusă
13
4

Apartament 2 Camere Pallady | Mobilat | Parcare Inclusă

Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în zona Theodor Pallady, în Sector 3 o zonă în plină dezvoltare, cu acces facil către mijloace de transport, centre comerciale și puncte de interes. Locuința are o suprafață totală de aproximativ 76 mp și o suprafață utilă de 62 mp, ...

2065 EUR/m2 | 62 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vilă de vanzare Dorobanti-Floreasca–locuit / sediu firmă / comercial
20

Caminul tau poate fi aici sau afacerea ta poate funcționa într-o vilă din zona Dorobanti- Floreasca. Pe strada Soldat Neagu Florea, la doar câțiva pași de One Galery / One Mircea Eliade, se vinde o vilă potrivită pentru familii sau companii și antreprenori care caută o casa sau un sediu ușor de găsit, ...

3985 EUR/m2 | 389 m2

dorobanti, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartamente 2+3+4 camere in Iancu Nicolae langa Cambridge
7

Apartamente 2+3+4 camere in Iancu Nicolae langa Cambridge

Avem plăcerea de a va prezenta spre vânzare un apartament cu 2 camere in zona Erou Iancu Nicolae.. Spațiul este brut acum-si asta este in avantajul tău,il faci exact cum vrei fără compromisuri si fără sa plătești"gustul altcuiva" La câteva minute de jollie Ville,si de zona de scoli internaționale. Daca ...

3545 EUR/m2 | 55 m2

Sector 1, Bucuresti

Garsoniera in zona Titan
4
19

Garsoniera in zona Titan

Va propunem spre vanzare o garsoniera spatioasa si luminoasa, situata la etajul 4 intr-un imobil cu regim de inaltime P+10. Locuinta este localizata in zona Titan, in spatele Policlinicii Titan si dispune de o suprafata utila de 30 mp.

1433 EUR/m2 | 30 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere zona colentina
6
8

Apartament 2 camere zona colentina

Oportunitate ideala pentru locuit sau investitie! Apartamentul de 2 camere, situat la etajul 1, are o suprafata de 52 mp si se afla intr-o zona linistita din Colentina. Etaj intermediar, usor accesibil Compartimentare practica: living, dormitor, bucatarie inchisa, baie Aproape de transport public, magazine ...

1433 EUR/m2 | 52 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

vand apartament 3 camere  drumu taberei  metrou89000e 39

vand apartament 3 camere drumu taberei metrou89000e

Agentie..bloc langa piata chilia veche zona verde multi pomi trafic auto redus este cf.1 etajul 9 din 10 sunt 2 lifturi este renovat inclusiv inst.electrice si sanitare noi.termopane suprafata 62metri patrati pret 89000euro alte detalii la tel.

1435 EUR/m2 | 62 m2

Drumul%25252525252525252525252525252525252525252525252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

vand apartament 2 camere drumul taberei  78000e  6 43

vand apartament 2 camere drumul taberei 78000e 6

Agentie..cititi atent anuntul...bloc semistradal pe bucla langa metrou ..confort 1 etajul 5 din 10 sunt 2 lifturi...centrala proprie 51 m.p.78000 euro.alte detalii la tel....

1500 EUR/m2 | 52 m2

Drumul%2525252525252525252525252525252525252525252525252525252525252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Vand garsoniera drumul taberei 1mai 55000e si militari rezident 52000e 43

Vand garsoniera drumul taberei 1mai 55000e si militari rezident 52000e

AGENTIE,,,,,,,Bloc stradal pe sibiu intersectie cu 1mai confort 1 etajul 8 din 10 sunt 2 lifturi este curata si locuibila mobilata si utilata suprafata 31metrii patrati,55000 euro..acte la zi si LIBERA,alte detalii la tel............in rezidence .bloc 2018 conf.1 etajul 7..pret 52000euro suprafata ...

1774 EUR/m2 | 31 m2

Drumul%252525252525252525252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Apartament 3 camere zona Timpuri Noi.
9
36

Apartament 3 camere zona Timpuri Noi.

Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere situat la etajul 4, cu o suprafata de 80 mp. Situat in zona Timpuri Noi. In imediata apropiere de statia de metrou Timpuri Noi. An de constructie: 2010

750 EUR/m2 | 80 m2

Timpuri Noi, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea