Promovat
DRUMUL TABEREI - Aleea Callatis 3 camere decomandate
11
1

DRUMUL TABEREI - Aleea Callatis 3 camere decomandate

Vă propun spre vânzare un apartament de 3 camere decomandat, situat în cartierul Drumul Taberei, pe Aleea Callatis, într-un bloc cu regim de înălțime D+P+4, prevăzut cu garaje la demisol. Imobilul este amplasat într-o zonă liniștită, cu multă verdeață, specifică cartierului. Apartamentul are o suprafață ...

1392 EUR/m2 | 79 m2

Drumul%2bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere zona Basarabiei - Sld. Tina Petre
7
1

Apartament 2 camere zona Basarabiei - Sld. Tina Petre

Se vinde apartament 2 cam zona Basarabiei - Sld. Tina Petre, parter din 8, conf 1, semidec. supraf. 50 mp. an constructie 1982, nu are balcon, apartamentul a fost in totalitate renovat cu instalatii sanitare si electrice schimbate, circuite separate pentru fiecare aparat electrocasnic, instant apa calda ...

2440 EUR/m2 | 50 m2

basarabia, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere Valea Oltului
20
3

Apartament 3 camere Valea Oltului

Apartament de 3 camere . Valea Oltului 20. etajul 3>4 , Anul constructiei 1973, apartamentul este semidecomandat. si are o suprafata de 65 mp, Blocul este reabilitat termic. Apartamentul a fost renovat complet in 2012. in pretul apartamentului este inclus si un loc de parcare. Apartamentul are vedere ...

1813 EUR/m2 | 65 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere zona Iancului - Mega Mall
7

Apartament 2 camere zona Iancului - Mega Mall

Se vinde apartament 2 camere zona Iancului - Mega Mall, parter din 10 , conf 1, semidec. supraf. 47 mp. an constructie 1977, bloc anvelopat, renovat in totalitate cu instalatii electrice si sanitare schimbate, gresie, faianta, termopan, parchet,, centrala termica proprie, se vinde mobilat si utilat ca ...

2511 EUR/m2 | 47 m2

iancului, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1503 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere premium – Design modern, finisaje de calitate
5

2 camere premium – Design modern, finisaje de calitate

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.820 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -91.950 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -98.080 Euro + TVA pentru un ...

1625 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -7 min metrou N.Teclu
2

2 Camere Direct Dezvoltator -7 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.200 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract -90.360 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -95.520 Euro + TVA pentru un ...

1821 EUR/m2 | 47 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% -84.900 Euro + TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -87.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -93.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la ...

1406 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu
4

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -84.180 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -89.792 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 95.404 Euro + TVA pentru un avans ...

1574 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vand spatiu comercial Drumul Taberei- Valea Ialomitei
4
4

Vand spatiu comercial Drumul Taberei- Valea Ialomitei

Vand spatiu comercial in suprafata de 54 mp .situat in Drumul Taberei - Valea Ialomitei. Spatiul se afla la parterul unui bloc cu 10 etaje si are o vitrina stradala de aproximativ 5 m lineari. Se afla intr-o zona cu trafic pietonal intens, in apropierea Pietei Ialomitei. Momentan spatiul este inchiriat. Pentru ...

3667 EUR/m2 | 54 m2

Sector 6, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -74.871 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 ...

1904 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu
3

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.755 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -78.672 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1814 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Studio la pret de garsoniera -Incalzire Pardoseala
11

Studio la pret de garsoniera -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -71.000 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -74.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1596 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere Rond Alba Iulia | Zona Centrala
13

Apartament 3 camere Rond Alba Iulia | Zona Centrala

Apartament situat într-o zonă exclusivistă a capitalei – Piața Alba Iulia – apreciată pentru poziționarea excelentă, accesul facil și stilul urban modern. Proprietatea este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, având un potențial ridicat de închiriere. Descriere apartament: Apartament ...

3291 EUR/m2 | 77 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Berceni
6
3

Apartament 2 camere zona Berceni

Se vinde apartament cu 2 camere, spatios si bine compartimentat, situat in zona Berceni, intr-un bloc solid, construit in 1983, la etajul 2 din 4. Suprafata utila: 53 mp, ideal pentru o familie sau un cuplu Decomandat, cu living luminos, dormitor generos, bucatarie separata si baie. Apartamentul este ...

1358 EUR/m2 | 53 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

2 Camere Decomandat | Complet mobilat și utilat | Mutare Rapida |Th Pallady
12

Apartament de 2 camere, decomandat, situat la etajul 3 din 3 al unui imobil modern, prevăzut cu lift. Proprietatea se remarcă printr-o compartimentare eficientă, spații bine optimizate și o luminozitate foarte bună pe tot parcursul zilei. Apartamentul este compus din: Living generos, amenajat modern Dormitor ...

2660 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -68.880 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -71.340 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Parcare:10.000 Euro +TVA ...

1558 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera ideal investitie -650 m metrou N.Teclu
2

Garsoniera ideal investitie -650 m metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -67.700 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract -71.780 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -75.860 Euro + TVA pentru un ...

1918 EUR/m2 | 35 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Tineretului Cantemir 2 Camere Modern
11

Tineretului Cantemir 2 Camere Modern

Apartament 2 camere situat la etajul 4/7, într-un bloc reabilitat termic, bine întreținut. Suprafață utilă: 50,57 mp Balcon integrat în dormitor Vedere mixtă: lateral + spate (liniște și intimitate) Mobilat și utilat, gata de mutare Renovare realizată în 2017 Fără risc seismic / fără urgență 5 ...

2298 EUR/m2 | 50 m2

tineretului, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare doua camere | Ultracentral
20
1

Apartament de vanzare doua camere | Ultracentral

Va propunem spre vânzare un apartament de 2 camere cu o suprafață utilă de 52,61 mp, completată de un balcon de 4,5 mp, situat pe prestigiosul Bulevard Lascăr Catargiu – una dintre cele mai rafinate și bine poziționate artere din București. Proprietatea se remarcă printr-un design interior modern și ...

3516 EUR/m2 | 53 m2

dorobanti, Sector 1, Bucuresti