Promovat
Apartament 2 camere mobilat Militari - posibilitate parcare
9
1

Apartament 2 camere mobilat Militari - posibilitate parcare

**COMISION 0%** Vă prezentăm un apartament cu 2 camere, situat în cartierul Militari, pe Drumul Ciorogarla nr. 371, într-o zonă accesibilă și bine dezvoltată. Locuința este amplasată la etajul 2 din 4 cu lift, oferind un echilibru ideal între confort și accesibilitate. Compartimentarea este practică, ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 4 camere de vânzare în zona Ultracentral
6

Apartament cu 4 camere de vânzare în zona Ultracentral

Se oferă spre vânzare un apartament spațios situat la etajul 1 al unei clădiri istorice construite în 1885, cu regim de înălțime P+2 etaje, amplasată pe Calea Moșilor. Apartamentul are o suprafață de 100,1 mp și este compartimentat astfel: • 4 camere mari și luminoase • 3 băi • 1 bucătărie Proprietatea ...

1903 EUR/m2 | 101 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Militari- Lujerului- Virtutii- Pasaj Ciurel- Lacul Morii
19
8

Militari- Lujerului- Virtutii- Pasaj Ciurel- Lacul Morii

Top Home Advisors va propune spre vanzare o casuta compusa din P+1, cu o amprenta de 48.26 mp, total mp utili 85.64, 2 camere, bucatarie deschisa, 2 gr sanitare, garaj, curte, teren 175.7 mp, constructie 2006, toate utilitatile. Casa este construita din beton armat- sistem Amvic. Pentru mai multe detalii ...

2452 EUR/m2 | 86 m2

regie, Sector 6, Bucuresti

Promovat
APARTAMENT 2 CAMERE - 62 MP - FERDINAND I - Calea Mosilor - Sos. Mihai Bravu
10

Va propun spre achizitie un apartament cu 2 camere, in suprafata de 62 mp + 35 mp terasa, decomandat, situat la parter inalt intr-un imobil nou, constructie 2025, format din doua corpuri cu regim mic de inaltime S+P+2+3R. Apartamentul este configurat cu bucatarie inchisa, living luminos, dormitor cu ...

2799 EUR/m2 | 62 m2

Ferdinand, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament elegant 2 camere Ansamblu Carmen Sylva Unirii
20
1

Apartament elegant 2 camere Ansamblu Carmen Sylva Unirii

COMISION 0% la cumparator Situat în ansamblul rezidențial Carmen Sylva, pe strada Ion Filibiliu nr. 9, acest apartament de 2 camere oferă un stil de viață exclusivist, într-un imobil cu arhitectură istorică, complet restaurat și adaptat standardelor moderne de confort. Clădirea, construită în anul 1906 ...

4576 EUR/m2 | 59 m2

Sector 3, Bucuresti

De Vanzare Apartament cu 3 camere  bloc 1989  Mall Vitan
16
1

De Vanzare Apartament cu 3 camere bloc 1989 Mall Vitan

De Vanzare Apartament spatios cu 3 Camere, situat intr-o zona linistita, pe Str. Banul Udrea Nr. 8 Mall Vitan Descriere imobil: - Apartament cu 3 camere - Decomandat - Living - 2 Dormitoare - Bucatarie generoasa - 2 Bai - Hol - Balcon - Et. 8 / 8 | Lift - Suprafata total 77 mp Apartamentul ...

1974 EUR/m2 | 77 m2

vitan, Sector 3, Bucuresti

Hala industriala de vanzare | 560 mp | Theodor Pallady-Bucuresti
11

Van Gulik Real Estate are placerea de a va prezenta spre vanzare o proprietate industriala moderna, amplasata strategic pe strada Oxigenului, intr-una dintre cele mai bine conectate zone logistice si industriale ale Bucurestiului. Proprietatea are o suprafata construita de 640 mp si este amplasata pe ...

929 EUR/m2 | 560 m2

23 Aug, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Terasa Generoasa -Zona Linistita
5

4 Camere Terasa Generoasa -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1406 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala cu Parcare Inclusa
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: -148.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1837 EUR/m2 | 81 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Ideal Familie -Acces Rapid STB
7

4 Camere Ideal Familie -Acces Rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 146.000 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 155.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1676 EUR/m2 | 87 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare
6

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.Efy-Residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Descoperă noul ansamblu rezidențial, situat într-o zonă linistita, exclusiv rezidentiala, la 500 de metri distanta fata de autobuzul 253 si 330. Ansamblul este compus din 4 blocuri cu ...

2620 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa
7

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 141.500 Euro + TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen ...

2461 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex Superb -Terasa Spatioasa | Parcare Inclusa
10

Duplex Superb -Terasa Spatioasa | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 140.000 .Euro ...

1175 EUR/m2 | 119 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa
4

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa

1406 EUR/m2 | 95 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere credit ipotecar 15%-Acces rapid metrou
8

3 Camere credit ipotecar 15%-Acces rapid metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 133.000 ...

1356 EUR/m2 | 98 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Bloc Intim
7

2 Camere Gradina Bloc Intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen finalizare Iunie 2026 Suprafata utila ...

2287 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere – Confort modern, compartimentare eficientă
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -130.200 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -139.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -148.800 Euro + TVA pentru ...

1684 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate
5

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -123.400 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -131.050 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -138.700 Euro + TVA pentru ...

1613 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala
6

3 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 123.250 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 140.250 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1735 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere spatios -5 min N.Teclu/Credit ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 123.000 ...

1403 EUR/m2 | 88 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -7 minute metrou N.Teclu
5

3 Camere Ideal Familie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.420 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -128.448 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 136.476 Euro + TVA pentru un ...

1782 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal pentru Familie | Zonă Liniștită + Parcare la Jumătate (avans 50%)
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -118.755 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -122.815 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% la parcare ...

1668 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere spatios -Finalizat/Mutare Rapida
14

Apartament 3 camere spatios -Finalizat/Mutare Rapida

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare 115.000 Euro + TVA pentru un avans de ...

1661 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Gradina
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Gradina

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% -115.000 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract - 118.250 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 121.500 Euro + TVA pentru un avans de 15 % ...

2132 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea