Promovat
Baneasa - Sisesti | 3 Camere Modern | 2 Bai | Terasa | Curte |
10
3

GOLDEN GATE REAL ESTATE are placerea de a va propune spre VANZARE un apartament de 3 camere, decomandat, in zona Baneasa - Sisesti. Imobilul este situat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime P + 5, finalizat in anul 2018, avand o suprafata utila de 73,30 mp. Apartamentul este mobilat si utilat ...

3683 EUR/m2 | 73 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Timpuri Noi
4
44

Garsoniera de vanzare zona Timpuri Noi

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Timpuri Noi 35 mp etajul 3 7 an constructie 1981,amplasata intr-o locatie excelenta aproape de metrou,parcuri si zone comerciale,spatiu bine organizat ce ofera confort si functionalitate,mobilata si utilata complet,gata de mutare imediata,potrivita pentru locuit sau ...

1886 EUR/m2 | 35 m2

Timpuri Noi, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere-Centrala Proprie
15
1

Apartament 2 camere-Centrala Proprie

HomeKey vă invită să descoperiți un apartament care îmbină confortul modern cu liniștea unei comunități restrânse. Situat într-un bloc solid de beton construit în anul 1989, acest imobil de la etajul 1 (din 4) este varianta ideală pentru cei care caută o locuință „la cheie”, pregătită de mutare imediată. ✨ ...

2356 EUR/m2 | 55 m2

baicului, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Particular vand apartament 4 camere decomandat
10

Particular vand apartament 4 camere decomandat

Particular vand apartament 4 camere, decomandat, confort 1, suprafata utila 97 mp (fara pereti, masurat real!), etaj 6 8, 2 bai, 1 balcon, situat în Bucuresti, str. Mihail Sebastian nr.141, la strada, în vecinatatea intersectiei Lidl!. Îmbunatatiri: bucatarie extinsă, ferestre termopan Deceuninck, ...

2423 EUR/m2 | 97 m2

Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita/Credit Ipotecar 15%
1

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita/Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% TVA GARANTAT 9% pentru antecontractele semnate pana la 31.07.2025! Proiect gata pana la 31.07.2026! Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon ...

1550 EUR/m2 | 74 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita
1
1

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1503 EUR/m2 | 74 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Calitate si Confort
10

2 Camere Gradina Calitate si Confort

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -109.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -115.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1689 EUR/m2 | 65 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Geam Baie -Finisaje Premium
5

3 Camere Ideal Familie Geam Baie -Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.680 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -110.490 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -114.300 Euro + TVA pentru ...

1542 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Penthouse, Decomandat, Finalizat,Parcare+Terasa 136 mp-Titan- Pallady
20

Oferta completă pe www. prestige-rezidential .ro Ofer spre vanzare un apartament de 4 camere tip Penthouse, cu o suprafata de 236 mp, cu Parcare Subterana Inclusa, proiectul se afla in proximitatea marelui centru comercial Auchan Titan. Blocul este unul micut si cochet compus din 46 de apartamente ...

2400 EUR/m2 | 100 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie
5

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.120 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -113.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -121.280 Euro + TVA pentru ...

1781 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie/Credit Ipotecar 15%
1
1

1550 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finisaje Premium | Ideal Investitie
3

2 Camere Finisaje Premium | Ideal Investitie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -105.500 Euro + TVA pentru un avans de 80% la antecontract -114.890 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -118.280 Euro + TVA pentru ...

1854 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Incalzire Pardoseala -Acces Rapid metrou N.Teclu
4

2 camere Incalzire Pardoseala -Acces Rapid metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -104.865 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -111.856 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 118.847 Euro + TVA pentru un ...

1843 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie
1

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie

1503 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Parcare Inclusa/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ansamblu - 81unitati Termen Finalizare - Septembrie 2026 Suprafata ...

2482 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Incalzire Pardoseala -Credit 15%
5

2 camere Incalzire Pardoseala -Credit 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+4 etaje Total unitati ansamblu - 53 unitati Termen finalizare Iulie 2026 Suprafata utila ...

1625 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min
5

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min

1786 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala/Parcare inclusa
5

1530 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator /Credit Ipotecar 15%
4

2 Camere Direct Dezvoltator /Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -92.140 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1775 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita
5

2 Camere Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 91.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract - 94.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 100.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % ...

1411 EUR/m2 | 65 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere – Confort premium într-un spațiu echilibrat-5 min STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -95.700 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1731 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 4 Camere Brancoveanu adiacent   str Odei   Bloc 2023
20

Apartament 4 Camere Brancoveanu adiacent str Odei Bloc 2023

Apartament 4 Camere Brancoveanu adiacent str Odei Bloc 2023 | Finisaje Premium 190000 euro , 99 mp ,et 1 6 ,bloc 2023 Loc de parcare inclus! Se vinde utilat si semimobilat Dispune de 4 aere condiționate ,toate noi! Vă propunem spre achiziție un apartament foarte spatios cu 4 camere decomandate ...

1919 EUR/m2 | 99 m2

Sector 4, Bucuresti

Spatiu comercial * Metrou Brancoveanu * Stradal Alunisului * 47 mp
14

Va propunem spre vanzare un spatiu comercial studio in zona Constantin Brancoveanu,pe Str. Alunisului ,situat intr un bloc nou construit -Stradal- Intrare direct din strada! ?0758546451 ?105.000 Euro Pretabil pentru multiple afaceri , cabinet stomatologic , notariat , cabinet individual , medicina ...

2234 EUR/m2 | 47 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere * renovat complet *
7
1

Apartament 2 camere * renovat complet *

Apartament 2 camere, cf 2 , 38 mp , an constructie 1975 ,bucatarie marita prin desființare logie-balcon,geam la baie. Etaj 2 4, Sector 4, Piata Resita. Nou renovat in totalitate instalații electrice și sanitare schimbate. Usi noi, parchet nou, gresie nouă, bloc reabilitat . Toate actele ok se accepta ...

1763 EUR/m2 | 38 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea