Promovat
Penthouse 104,97 mp + 192,81 mp terase - piata Sudului
20

Penthouse 104,97 mp + 192,81 mp terase - piata Sudului

Penthouse spectaculos cu terase impresionante și priveliște liberă – lux urban, liniște și confort Dacă îți dorești mai mult decât un apartament– o oază de liniște, lux și perspective impresionante deasupra orașului – acest penthouse exclusiv, situat la ultimul etaj al unui imobil modern (2020), îți ...

3191 EUR/m2 | 105 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Ofer spre vanzare apartament de doua camere in zona crangasi
10
38

Ofer spre vanzare apartament de doua camere in zona crangasi , etaj 4, bloc 2000, 60 mp. In zona se regasesc spatii comerciale, scoli gradinite, transport in comun. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon.

1583 EUR/m2 | 60 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera cartier Militari Residence - finalizare iunie 2026
16

TVA INCLUS !! COMISION 0% Vă prezentăm o garsonieră deosebită, situată în cartierul Militari Residence, într-un bloc modern cu regim de înălțime P+5, poziționat strategic pentru a vă oferi confort și accesibilitate. Detalii proprietate: - Tip: Garsonieră - Etaj: Intermediar - Finalizare iunie 2026 - ...

1677 EUR/m2 | 31 m2

militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere zona Salajan - Str. Patriotilor
8

Apartament 2 camere zona Salajan - Str. Patriotilor

Se vinde apartament 2 camere zona Salajan - Str. Patriotilor , parter din 10, conf 1, decomandat, supraf. 54 mp. an constructie 1977, bloc anvelopat, apartamentul are instalatii electrice si sanitare schimbate, gresie, faianta, termopan, parchet. Apartamentul are Logie (balcon) si o boxă generoasă de ...

2000 EUR/m2 | 54 m2

salajan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament nou 2 camere Apărătorii Patriei+ curte 60 mp | 6 min metrou
13

ID Anunt : P255890 Residenza vă propune spre vânzare in Exclusivitate un apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat la parterul unui imobil cu regim de înălțime P+3, construit în anul 2022, în zona Apărătorii Patriei, pe strada Muntele Mare nr. 36. Proprietatea are o suprafață utilă de 41 mp ...

3256 EUR/m2 | 41 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Teren PUD aprobat ,Bucuresti sect 6
1
9

Teren PUD aprobat ,Bucuresti sect 6

Intravilan 10800 mp ,PUD aprobat ,P+ 5 retras si P+2 ! Pret 180 euro mp . Plata 50% avans si diferenta apartamente

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vilă elegantă în zona Primăriei Sector 1 - la 10 minute de Piața Victoriei
10
3

Situată într-o zonă rezidențială exclusivistă, liniștită și sigură, chiar în apropierea Primăriei Sectorului 1, această casă modernă, construită în 2015, îmbină perfect confortul urban cu intimitatea unei locuințe private. Poziționarea excelentă oferă acces rapid către Piața Victoriei, Șoseaua Kiseleff ...

3492 EUR/m2 | 126 m2

Sector 1, Bucuresti

Oferta extraordinara pentru 3 camere la Doamna Ghica, bloc reabilitat
20

Un apartament cu adevărat reușit, situat într-o zonă excelentă, într-un bloc solid și bine construit. Dacă v-am stârnit interesul, vă ofer câteva detalii care fac această proprietate o alegere inspirată. Imobilul este construit în 1975, recunoscut pentru structura sa rezistentă, și dispune de mai multe ...

1804 EUR/m2 | 60 m2

Doamna Ghica, Sector 2, Bucuresti

Cumparam terenuri agricole
1
3

Cumparam terenuri agricole

Societate de investitii cumpara terenuri agricole in judetele Timis, Arad, Galati, Braila, Ialomita. Oferim pretul cel mai bun in zona.

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Vânzare garsonieră piata Victoriei
20

Vânzare garsonieră piata Victoriei

O mica bijuterie de 3 etaje a ramas neatinsa de vreme in inima centrului financiar al capitalei. La doi pasi de Piata Victoriei, pe o strada cu nume de doctor, ca in Cotroceni si cu acelasi aer interbelic, poti avea un loc cald si primitor, pentru un start cu dreptul in orasul care nu doarme! Ai tot ...

2461 EUR/m2 | 30 m2

Sector 1, Bucuresti

Calea Ferentari-Capat RATB Zetarilor 7500 mp intravilan,apa,gaze si curent
5
16

Calea Ferentari-la 300 m de capatul RATB Zetarilor-Propunem dezvoltatorilor din aceasta zona un teren intravilan pretabil ptr a dezvolta un cartier rezidential.Ceea ce il recomanda sunt pozitia si utilitatile (strada asfaltata,iluminat public,apa curenta,canalizare si gaze)care sunt in fata terenului ...

7,500 m2

Sector 5, Bucuresti

Case de vanzare Straulesti White Residence
6
5

Case de vanzare Straulesti White Residence

Va prezentam spre vanzare un nou proiect imobiliar realizat de EMsia Construction Koncept, WHITE RESIDENCE WHITE RESIDENCE este un complex deosebit, privat, format din 9 case single si cuplate. Toate finisajele interioare sunt de calitate superioara (gresie, faianta, parchet, obiecte sanitare, ...

2238 EUR/m2 | 105 m2

Straulesti, Sector 1, Bucuresti

Promovat
2 Camere Straulesti 90mp Mobilat Utilat Centrala AC
9
1

2 Camere Straulesti 90mp Mobilat Utilat Centrala AC

GOLDEN GATE REAL ESTATE are placerea de a va propune spre VANZARE un apartament de 2 camere, semidecomandat, in zona Straulesti, la 3 statii de autobuz pana la statia de metrou Straulesti. Statia de autobuz se afla in fata blocului. Imobilul este situat la etajul 3 intr-un bloc cu lift, regim de inaltime ...

1956 EUR/m2 | 89 m2

Straulesti, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Casa-P+1- 6 CAM- 175 mp- Teren 200 mp- Cartier 23-Industriilor
5
2

Pallady - Repiblica- Cartier 23 August Casă P+1 - 6 CAM SINGUR CURTE!!! Se oferă spre vânzare, casă P+1, cu o suprafață utilă de 175 mp, amplasată pe un teren de 200 mp, situată în Cartierul 23 August – zona Industriilor. Imobilul este compartimentat in 2 garsoniere si 2 apartamente cu 2 camere, oferind ...

764 EUR/m2 | 140 m2

Republica, Sector 3, Bucuresti

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa
8

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO :parcare inclusa 115.000 Euro ...

940 EUR/m2 | 122 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida
10
1

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida

Apartament cu 2 camere decomandat, cu orientare sud, ceea ce îi conferă lumină naturală pe tot parcursul zilei. Locuința este finalizată, cu mutare rapidă, fiind luminoasă și bine compartimentată. Dotări și avantaje: Încălzire în pardoseală Baie cu WC încastrat Terasă spațioasă Loc de parcare inclus Finisaje ...

2275 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere, str. Mohorului sector 6 Militari
5
2

Apartament 2 camere, str. Mohorului sector 6 Militari

Apartament decomandat cu 2 camere, suprafata 52 mp+balcon la etajul 5 din 10, intr-o zona mixta, ce necesita renovare completa, electric, sanitar, etc. Bloc 1979 reabilitat, scara cu 2 lifturi Mai multe detalii la telefon ! Nu accept credit bancar

1154 EUR/m2 | 52 m2

Gorjului, Sector 6, Bucuresti

2 camere decomandat | Bloc nou | Pallady –Mobilat | Gata de mutat
11

Apartament de 2 camere decomandat, situat într-un bloc nou, în zona extrem de căutată Theodor Pallady, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Localizare excelentă, cu acces rapid către zona comercială Theodor Pallady și mijloace de transport. Detalii apartament: Compartimentare: decomandat Etaj: ...

2580 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartamente 4 Camere renovat total Mihai Bravu nr 12
10

Apartamente 4 Camere renovat total Mihai Bravu nr 12

Apartament 4 camere bine compartimentat. Bloc construit in anul 1980 situat pe Soseaua Mihai Bravu nr.12. Etaj 4 din 10. Apartament in plin proces de renovare totala. Luminos, bine compartimentat, etaj intermediar. Renovare totala care include absolut tot ce este necesar pentru un apartament modern. ...

2987 EUR/m2 | 82 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Se poate achizitiona si parcare separat. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ...

2417 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire Pardoseala/500 mt STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -114.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1501 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala/Credit Ipotecar 15%
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1570 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita
12

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.800 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1500 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator
5

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 140.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -145.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 155.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare ...

1848 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea