Promovat
Apartament 3 camere 2 bai - Gata de mutare - Luica Brancoveanu
16
4

APARTAMENT 3 CAMERE GATA DE MUTARE! Sector 4 | Adiacent Bulevardul Brâncoveanu Suprafață: 88 mp Etaj: 2 7 An construcție: 2024 Imobil nou, gata de mutare imediată! Compartimentare modernă: Living generos și luminos 2 Dormitoare spațioase 2 Băi complet utilate Bucătărie separată open-space ...

1591 EUR/m2 | 88 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Casă + teren 585 mp, front 25 ml | Pipera – C. Pritopescu
7
10

Casă + teren 585 mp, front 25 ml | Pipera – C. Pritopescu

Propunem spre vânzare un teren excelent poziționat în zona Pipera – Constantin Pritopescu, pe o stradă liniștită, cu circulație redusă (stradă închisă). Proprietatea are o suprafață totală de 585 mp și o deschidere generoasă de 24,72 ml, ideală pentru proiecte rezidențiale premium. Pe teren se află ...

1666 EUR/m2 | 150 m2

Pipera, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Teren 1000mp zona rezidentiala, sector 5 Bucuresti
8

Teren 1000mp zona rezidentiala, sector 5 Bucuresti

Doriti sa investiti in terenuri in zone in plina in dezvoltare ? Iata o buna oportunitate : acest teren de 1008mp se afla intre case-vile, zona in plina dezvoltare in Bucuresti sectorul 5, sos. Magurele, str. Constantin Contescu nr.27. Are o deschidere de 25mp la strada si o forma rectangulara perfecta, ...

1,008 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera Cismigiu
18
2

Garsoniera Cismigiu

Situată într-un bloc boutique boem, cu farmecul Bucureștiului de altădată, ziduri de caramida groase , pozitionata excelent chiar lângă Parcul Cișmigiu, în imediata apropiere a Universității Naționale de Muzică si doar cateva minute de Ateneul Roman, Sala Palatului, etc. Proprietatea este amplasată la ...

2500 EUR/m2 | 27 m2

Cismigiu, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 Camere Ikea Pallady COD 235 comision 0
7

Apartament 2 Camere Ikea Pallady COD 235 comision 0

Apartament 2 Camere Ikea Pallady COD 235 comision 0 - Apartament 2 Camere Ikea Pallady - amplasarea excelenta Th Pallady - An de constructie 2026 - suprafata utila de 71 mp. - et 1 al unui bloc cu 11 etaje - este decomandata, beneficiaza de tamplarie PVC, usa metalica la intrare si usi ...

1479 EUR/m2 | 71 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex 4 camere Pipera | Terasa Spatioasa | Loc parcare
12

Duplex 4 camere Pipera | Terasa Spatioasa | Loc parcare

VG Real Estate vă propune spre achizitie un apartament tip duplex situat într-una dintre cele mai exclusiviste zone ale Capitalei - Bd. Pipera. Proprietatea este dispusă pe două niveluri (etajele 4 și 5) și oferă o suprafață utilă totală de 222 mp, compartimentată funcțional și echilibrat, ideală pentru ...

3104 EUR/m2 | 175 m2

Pipera, Sector 1, Bucuresti

IULIU MANIU-METROU LUJERULUI, SEMIDECOMANDAT, LIBER, TOTAL 71.19 MP, 0% COMISION
20
2

IULIU MANIU-METROU LUJERULUI, SEMIDECOMANDAT, LIBER, TOTAL 71.19 MP! Pozitie buna in zona, la cativa pasi de metrou, langa magazine, piata, scoala si gradinita. Un apartament ideal pentru o familie, care îl poate renova de la 0. Bloc inconjurat de verdeata cu scara curata. Interior spatios si luminos, ...

1690 EUR/m2 | 59 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Vanzare Casa  -  Teren 245mp | Sos. Alexandriei - Rahova |
7
2

Vanzare Casa - Teren 245mp | Sos. Alexandriei - Rahova |

Casa de vanzare din caramida construita in anul 1950 situata pe o strada adiacenta strazii Teius intr-o zona de case la doar cativa pasi de amp;#536;coala Gimnazialamp;#259; Numamp;#259;rul 127 , amp;#536;coala Gimnazialamp;#259; Nr. 131, Lidl Teius si Statia Stb Gutuilor Suprafata terenului este de ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

Apartament 3 camere 75mp | Nemobilat | Lamotesti - Ctin. Brancoveanu |
7
1

Apartament 3 camere De vanzare situat intr-o zona excelenta - Berceni - Lamotesti - Blvd. Constantin Brancoveanu - Se accepta si schimb in zona PIATA CULTURAL + diferenta. Apartamentul este ideal pentru cei care cauta o locatie cu liniste, confort si acces facil la mijloace de transport in comun, restaurante, ...

1538 EUR/m2 | 65 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Vanzare 2 camere Drumul Taberei - intre MALL PLAZA si PARC DRUMUL TABEREI - 3 minute METROU
8
60

Vanzare apartament 2 camere DRUMUL TABEREI - intre MALL PLAZA si PARC DRUMUL TABEREI (Moghioros) - 3 minute METROU, constructie 1965, suprafata 49 mp utili, balcon, etaj 4 din 4 semidecomandat (fara probleme cu terasa), confort 1, fara imbunatatiri, ideal pentru viitorul proprietar de a personaliza ...

1520 EUR/m2 | 49 m2

Drumul%25252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Voluntari, ansamblu rezidential, p+3, lift Bulevardul Eroilor comision 0
15

Voluntari ansamblu rezidential!foto sunt de prezentare Cladirea noastra, cu regim de inaltime P+3, ofera apartamente luminoase si spatioase, gandite pentru cei care apreciaza un stil de viata relaxat, intr-o zona linistita de case. Aici veti avea parte de intimitate si confort, dar si de acces facil ...

1500 EUR/m2 | 80 m2

Voluntari, Sector 2, Bucuresti

4 Camere Ideal Familie Calitate si Confort
12

4 Camere Ideal Familie Calitate si Confort

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -156.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -163.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1318 EUR/m2 | 119 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Proprietar ,Vind apartament ,cu toate actele finalizate ,2 camere ,etaj 5 din 10 ,Luica nr 13
9
5

Apartamentul are toate actele finalizate ,are toate imbunatatirile ,necesita numai o zugraveala ,blocul ,construit in perioada 1977 1980 este reabilitat ,fara risc seismic,termopane noi ,intrarea ,este dinspre bulevard ,statia STB,chiar in fata blocului ,zona f. curata si civilizata ,cu toate necesitatile ...

1447 EUR/m2 | 38 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie | 650 mt metrou N.Teclu
4

3 Camere Ideal Familie | 650 mt metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -148.700 Euro + TVA pentru un avans de 80% la antecontract -157.710 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -166.720 Euro + TVA pentru ...

1926 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -173.031 EURO +TVA pentru un avans de 90% -P.Bonus -188.676 +TVA pentru un avans de 15% Pozitionare : zona Th.Pallady Tip proprietate:Apartament 2 camere ...

2316 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Spatioase Incalzire Pardoseala | Parcare Inclusa
9

4 Camere Spatioase Incalzire Pardoseala | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: Parcare inclusa 170.000 .Euro ...

1194 EUR/m2 | 142 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Direct Dezvoltator
4

4 Camere Direct Dezvoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Rossa-Residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook /Instagram/ ...

1018 EUR/m2 | 257 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
8

4 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 151.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea ...

1523 EUR/m2 | 99 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 4 camere Decomandat Berceni-Almasu Mic
1

Apartament 4 camere Decomandat Berceni-Almasu Mic

Apartament 4 camere Berceni-Almasu Mic, confort 1, decomandat, etaj 4 din 4, suprafata 95 mp, an constructie 1981, geam la baie, 2 bai, 3 balcoane. Apartamentul necesita renovare completa, are centrala proprie si termopan. Blocul este reabilitat. Se accepta orice modalitate de plata. Caracteristici: Nr. ...

1342 EUR/m2 | 95 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Hala industriala de vanzare | 560 mp | Theodor Pallady-Bucuresti
11

Van Gulik Real Estate are placerea de a va prezenta spre vanzare o proprietate industriala moderna, amplasata strategic pe strada Oxigenului, intr-una dintre cele mai bine conectate zone logistice si industriale ale Bucurestiului. Proprietatea are o suprafata construita de 640 mp si este amplasata pe ...

929 EUR/m2 | 560 m2

23 Aug, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Terasa Generoasa -Zona Linistita
5

4 Camere Terasa Generoasa -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1406 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala cu Parcare Inclusa
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: -148.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1837 EUR/m2 | 81 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Ideal Familie -Acces Rapid STB
7

4 Camere Ideal Familie -Acces Rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 146.000 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 155.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1676 EUR/m2 | 87 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare
6

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.Efy-Residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Descoperă noul ansamblu rezidențial, situat într-o zonă linistita, exclusiv rezidentiala, la 500 de metri distanta fata de autobuzul 253 si 330. Ansamblul este compus din 4 blocuri cu ...

2620 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea