Promovat
Vilă de vanzare Dorobanti-Floreasca–locuit / sediu firmă / comercial
20

Caminul tau poate fi aici sau afacerea ta poate funcționa într-o vilă din zona Dorobanti- Floreasca. Pe strada Soldat Neagu Florea, la doar câțiva pași de One Galery / One Mircea Eliade, se vinde o vilă potrivită pentru familii sau companii și antreprenori care caută o casa sau un sediu ușor de găsit, ...

3985 EUR/m2 | 389 m2

dorobanti, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Turda
4
41

Garsoniera de vanzare in zona Turda

Garsoniera situata pe str.Turda, aproape de intersectia cu Ion Mihalache ,decomandata, bloc mixt, etaj 5,suprafata 30mp bloc reabilitat, renovata recent ,termopan, gresie, faianta, parchet, usa metalica.

1667 EUR/m2 | 30 m2

Turda, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere zona Dristor - Rm Sarat
20
6

Apartament 3 camere zona Dristor - Rm Sarat

Se vinde apartament 3 camere zona Dristor - Rm Sarat, etaj 4 din 4, conf 1, decomandat, suprafata 67 mp an constructie 1982, apartamentul are centrala termica proprie,etajul a fost anvelopat de catre proprietari, terasa este facuta, instalatii sanitare schimbate, gresie, faianta, termopan, parchet, ...

1985 EUR/m2 | 67 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vanzare teren Viitorului - cu PUD - P+5
6

Vanzare teren Viitorului - cu PUD - P+5

Teren Intravilan cu PUD aprobat de vanzare in Bucuresti - Eminescu, reper Viitoruluii, avand o suprafata de 300 mp si deschiderea de 10 ml la 1 strada. Caracteristici teren zona M3, POT 51 % , CUT 2,4. Se pot construi aproximativ 720 mp, cu Regim de inaltime p+4+5r

300 m2

Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament Berceni - Dimitrie Leonida - 5 Min Metrou - Parcare
9
1

Avem apartamentul perfect pentru tine! Iata si motivele: Este complet mobilat si utilat . Are un aer foarte calduros si primitor! Este calduros iarna, racoros vara, izolat termic exterior, termopane de buna calitate, rulouri exterioare la geamuri si centrala proprie! Situat la Parter din 3 fara balcon, ...

2023 EUR/m2 | 44 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Vanzare Imobil Gabroveni Centrul Istoric
14
4

Vanzare Imobil Gabroveni Centrul Istoric

Imobil in proprietate(persoana juridica), finalizat in anul 1980 in conformitate cu PV de receptie, teren in suprafata de 967mp este in proprietatea statului si se afla in folosinta pe toata durata imobilului. Accesul in cladire se face de pe str. Gabroveni, iar cel de serviciu pentru aprovizionare ...

1837 EUR/m2 | 3,022 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

2 Camere - Romancierilor - Etaj 2
10

2 Camere - Romancierilor - Etaj 2

Pentru mai multe poze si tur360 accesati vib.ro VIB Imobiliare vă prezintă în exclusivitate un apartament cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui imobil cu 9 niveluri, în zona Romancierilor, la doar 5 minute de mers pe jos de stația de metrou. Locuința se află într-un bloc anvelopat și beneficiază de ...

2422 EUR/m2 | 45 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere Drumul Taberei zona Prelungirea Ghencea
10

Apartament 2 camere Drumul Taberei zona Prelungirea Ghencea

Galaxy Imob va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Drumul Tabere Prelungirea Ghencea,blocul este situat intr-o zona cu acces facil la mijloacele de transport in comun.Zona este una excelenta in apropierea multor spatii verzi,acest lucru confera liniste,aer curat si multe activitati ...

17 EUR/m2 | 3,625 m2

drumul taberei, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere în celebra casă Maria Tănase, str. Popa Nan
8
3

ID CP3065205 Îți prezentăm o proprietate rară, situată într-una dintre cele mai frumoase clădiri interbelice din București – casa Maria Tănase, pe strada Popa Nan, în zona Pache Protopopescu. Construit în 1943, imobilul este semnat de arhitectul George Damian și impresionează prin arhitectura sa deosebită ...

1307 EUR/m2 | 42 m2

Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 Camere Semidecomandat Bd.Alexandru Obregia
6

Apartament 2 Camere Semidecomandat Bd.Alexandru Obregia

Apartament 2 camere Bd.Alexandru Obregia, semidecomandat, etaj 6 din 10, suprafata 50 mp, an constructie 1977. Are ferestre cu geam termopan, parchet, gresie, faianta, usa metalica, geam la baie. Blocul este reabilitat. Se accepta orice modalitate de plata. Caracteristici: Nr. camere: 2 Suprafata ...

1780 EUR/m2 | 50 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

VI Studio srl  OFERIM Proiecte  Autorizatii  de Constructii
10

VI Studio srl OFERIM Proiecte Autorizatii de Constructii

Firma de Arhitectura cu sediul in Bucuresti sectorul 3 cu experinata in proeictare locuinte colective si individule si aplicand un modern design vrem sa dam o noua forma si culoare cladirilor nostre noi moderne si sa le aducem in buna intelegere cu cele existende prezentam planse ...

778 EUR/m2 | 90 m2

Sector 3, Bucuresti

Vand apartament 3 camere strada Bucovina, zona Stadionul National
10

Apartamentul are configuratia cea din poza , este situat la etajul 4 4 cu blocul reabilitat (inclusiv scara curata si renovata). Zona este foarte verde, situata intre parcul Titan (300m) si Stadionul National (150m). Semidecomandat, are racordaj separat la gaz, finisaje vechi (necesita renovare). NU ...

1438 EUR/m2 | 64 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vilă elegantă în zona Primăriei Sector 1 - la 10 minute de Piața Victoriei
10
3

Situată într-o zonă rezidențială exclusivistă, liniștită și sigură, chiar în apropierea Primăriei Sectorului 1, această casă modernă, construită în 2015, îmbină perfect confortul urban cu intimitatea unei locuințe private. Poziționarea excelentă oferă acces rapid către Piața Victoriei, Șoseaua Kiseleff ...

3492 EUR/m2 | 126 m2

Sector 1, Bucuresti

Oferta extraordinara pentru 3 camere la Doamna Ghica, bloc reabilitat
20

Un apartament cu adevărat reușit, situat într-o zonă excelentă, într-un bloc solid și bine construit. Dacă v-am stârnit interesul, vă ofer câteva detalii care fac această proprietate o alegere inspirată. Imobilul este construit în 1975, recunoscut pentru structura sa rezistentă, și dispune de mai multe ...

1804 EUR/m2 | 60 m2

Doamna Ghica, Sector 2, Bucuresti

Calea Ferentari-Capat RATB Zetarilor 7500 mp intravilan,apa,gaze si curent
5
16

Calea Ferentari-la 300 m de capatul RATB Zetarilor-Propunem dezvoltatorilor din aceasta zona un teren intravilan pretabil ptr a dezvolta un cartier rezidential.Ceea ce il recomanda sunt pozitia si utilitatile (strada asfaltata,iluminat public,apa curenta,canalizare si gaze)care sunt in fata terenului ...

7,500 m2

Sector 5, Bucuresti

Case de vanzare Straulesti White Residence
6
5

Case de vanzare Straulesti White Residence

Va prezentam spre vanzare un nou proiect imobiliar realizat de EMsia Construction Koncept, WHITE RESIDENCE WHITE RESIDENCE este un complex deosebit, privat, format din 9 case single si cuplate. Toate finisajele interioare sunt de calitate superioara (gresie, faianta, parchet, obiecte sanitare, ...

2238 EUR/m2 | 105 m2

Straulesti, Sector 1, Bucuresti

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa
8

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO :parcare inclusa 115.000 Euro ...

940 EUR/m2 | 122 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida
10
1

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida

Apartament cu 2 camere decomandat, cu orientare sud, ceea ce îi conferă lumină naturală pe tot parcursul zilei. Locuința este finalizată, cu mutare rapidă, fiind luminoasă și bine compartimentată. Dotări și avantaje: Încălzire în pardoseală Baie cu WC încastrat Terasă spațioasă Loc de parcare inclus Finisaje ...

2275 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere, str. Mohorului sector 6 Militari
5
2

Apartament 2 camere, str. Mohorului sector 6 Militari

Apartament decomandat cu 2 camere, suprafata 52 mp+balcon la etajul 5 din 10, intr-o zona mixta, ce necesita renovare completa, electric, sanitar, etc. Bloc 1979 reabilitat, scara cu 2 lifturi Mai multe detalii la telefon ! Nu accept credit bancar

1154 EUR/m2 | 52 m2

Gorjului, Sector 6, Bucuresti

2 camere decomandat | Bloc nou | Pallady –Mobilat | Gata de mutat
11

Apartament de 2 camere decomandat, situat într-un bloc nou, în zona extrem de căutată Theodor Pallady, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Localizare excelentă, cu acces rapid către zona comercială Theodor Pallady și mijloace de transport. Detalii apartament: Compartimentare: decomandat Etaj: ...

2580 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartamente 4 Camere renovat total Mihai Bravu nr 12
10

Apartamente 4 Camere renovat total Mihai Bravu nr 12

Apartament 4 camere bine compartimentat. Bloc construit in anul 1980 situat pe Soseaua Mihai Bravu nr.12. Etaj 4 din 10. Apartament in plin proces de renovare totala. Luminos, bine compartimentat, etaj intermediar. Renovare totala care include absolut tot ce este necesar pentru un apartament modern. ...

2987 EUR/m2 | 82 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Se poate achizitiona si parcare separat. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ...

2417 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire Pardoseala/500 mt STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -114.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1501 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala/Credit Ipotecar 15%
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1570 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea