Promovat
Apartament cu 2 camere deosebit in Drumul Taberei
11
2

Apartament cu 2 camere deosebit in Drumul Taberei

Ne face placere sa va prezentam un aparament cu 2 camere deosebit, in zona Drumul Taberei/Valea Oltului. Caracteristici cheie: Compartimentare: Decomandat Suprafata utila: 58mp utili | 1 living, 1 dormitor, 1 bucatarie, 1 balcon amenajat | 64.5mp totali Mobilare si utilare: Complet mobilat si utilat ...

2362 EUR/m2 | 58 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Margeanului | 4 Camere | Centrala |
12
3

Margeanului | 4 Camere | Centrala |

GOLDEN GATE REAL ESTATE are placerea de a va propune spre VANZARE un apartament de 4 camere, decomandat, in zona Rahova Mărgeanului. Imobilul este situat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 10, finalizat in anul 1985, avand o suprafata utila totală de 84,49 mp. *Imobilul dispune de centrala ...

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Militari-2 Camere, 57.7 mp, DECOMANDAT, MUTARE RAPIDA, Metrou Pacii / Preciziei
11

Va prezint un apartament cu doua camere, decomandat, bine compartimentat, cu suprafata de 57.7 mp, balcon de 5 mp, bucatarie inchisa cu suprafata de 6.3 mp, situat la etajul 9, intr-un bloc cu 10 etaje. Apartamentul se preda finisat la cheie, cu baie complet dotata, cu obiecte sanitare montate si bransat ...

2144 EUR/m2 | 53 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat Giulesti-Crangasi Lacul Morii
16

Zona Bulevardului Constructorilor se remarcă printr-un caracter rezidențial echilibrat, fiind apreciată pentru atmosfera liniștită. Un avantaj major îl reprezintă accesibilitatea excelentă: în imediata apropiere se regăsesc multiple mijloace de transport în comun, facilitând deplasarea rapidă către diverse ...

2260 EUR/m2 | 55 m2

giulesti, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB
2
2

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.522 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 ...

1446 EUR/m2 | 83 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB
2

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1828 EUR/m2 | 59 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere Modern-Incalzire Pardoseala
2

Apartament 2 camere Modern-Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -112.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1600 EUR/m2 | 70 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie | PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.835 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere Tip imobil - D+P+5 ...

1656 EUR/m2 | 72 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie| PROMO Parcare Bonus
7

2 Camere Ideal Investitie| PROMO Parcare Bonus

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -Parcare Bonus Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip ...

1628 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita| PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 etaje Total ...

1628 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -4 min STB | Parcare Bonus la avans 50%
7
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.554 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 ...

1798 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finisaje Premium| PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.554 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 etaje Total ...

1798 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Premium|Parcare Semiacoperită| Încălzire în Pardoseală| Mutare Imediata
16

Apartament de 2 camere, situat la etajul 2 din 4, într-un imobil nou, finalizat, conceput pentru un stil de viață modern, confortabil și eficient. Locuința impresionează printr-o compartimentare inteligentă, fiecare spațiu fiind optim valorificat pentru funcționalitate și confort. Apartamentul este ...

2479 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB 3 Min
2

Apartament 2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB 3 Min

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -104.180 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1859 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsonieră moderna 4 minute metrou Lujerului
17

Garsonieră moderna 4 minute metrou Lujerului

COMISION 0% pentru cumparator Dacă vrei o locuință spațioasă sau o oportunitate bună de închiriere, asta merită văzută Garsonieră de 41 mp, etaj 10/11, pe Bd. Iuliu Maniu – la doar 4 minute de metrou Lujerului. ✨ Avantaje cheie: ✔️ Suprafață mare (rar pentru garsoniere) ✔️ Complet renovată în 2022, ...

1756 EUR/m2 | 41 m2

gorjului, Sector 6, Bucuresti

Direct Dezvoltator | 2 Camere Premium | Încălzire Pardoseală
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -92.000 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

2299 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere I Piata Universitatii
8
1

Vanzare apartament 2 camere I Piata Universitatii

Vanzare apartament 2 camere, situat pe str. Slanic, 4-5 minute fata de metrou. Apartamentul este situat la etajul 6 7, are compartimentare circulara, balcon, iar blocul dispune de lift. Avantaje: - Acces rapid la metrou (Universitate M2), la cativa pasi distanta - Nenumarate linii de transport, metrou, ...

1923 EUR/m2 | 52 m2

Sector 1, Bucuresti

Comision 0% I Casa individuala ultracentral - Universitate
3

Comision 0% I Casa individuala ultracentral - Universitate

Pozitionata ultracentral, pe Strada Tudor Arghezi, in zona Universitate, aceasta proprietate beneficiaza de acces imediat catre cele mai importante repere culturale si administrative ale Capitalei. Casa individuala pastreaza elemente originale, precum sobe pe gaz, tavane inalte si detalii arhitecturale, ...

1929 EUR/m2 | 420 m2

Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 camere + birou, curte proprie, parcare I Giulesti
2

Comision 0% ! Vanzare apartament cu 2 camere + birou, situat in str. Calea Giulesti nr 426 la 2-3 minute fata de mijloace de transnsport in comun (statie de tramvai si statie Stb). Apartametul dispune de curte proprie, este curat, are spatii pentru depozitare, centrala termica(noua), dispozitiv aer ...

1641 EUR/m2 | 64 m2

giulesti, Sector 6, Bucuresti

 Vand teren intravilan 1300 mp, Bucuresti - Mihai Eminescu 6

Vand teren intravilan 1300 mp, Bucuresti - Mihai Eminescu

Vand teren intravilan 1300 mp pe Mihai Eminescu (Bucuresti). Pret 870 eur/mp., suprafata totala care poate fi construita 7500 mp TelefonAlexandruValentina,

1,300 m2

Sector 1, Bucuresti

2 Camere Chitila Parter Inalt Curte Proprie Centrala Metrou
8

2 Camere Chitila Parter Inalt Curte Proprie Centrala Metrou

GOLDEN GATE REAL ESTATE are placerea de a va propune spre VANZARE un apartament de 2 camere, decomandat, in zona Chitila, la 10 minute de statia de metrou Jiului si in proximitatea Pietei 16 Februarie, pe o straduta linistita, intr-un bloc cu 7 apartamente. Imobilul este situat la parterul unui bloc ...