Promovat
Casa individuala Metrou Piata Sudului Sector 4
15
1

Casa individuala Metrou Piata Sudului Sector 4

Va propunem spre vanzare o Casa Individuala pe strada Scorusului, sector 4 Casa este situata la fix 2 minute de mers pe jos de Metrou Piata Sudului si Mall Sun Plaza O parte din casa este construita in anul 1960, o parte in 2004 si cea mai recenta din 2014 (Pentru mai multe detalii sunati-ma si va explic) Suprafata ...

4000 EUR/m2 | 100 m2

Oltenitei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Alexandru Obregia / Piata Sudului
17

Apartament 2 camere Alexandru Obregia / Piata Sudului

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere foarte aproape de metrou piata sudului intr-un bloc anvelopat situat la etajul 3 din 9 . Situat in planul secund de bulevard blocul ofera liniste.in apropiere se gasesc scoli piete si hipermarketuri. Se accepta plata cash sau credit bancar Pentru mai ...

1730 EUR/m2 | 52 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Berceni Oferta Ap 3 camere la plata cash
9
23

Berceni Oferta Ap 3 camere la plata cash

Vand apartament de 3 camere in Berceni, la etaj intermediar cu o suprafata de 70.40 mp. Oferta este valabila pentru plata cash sau pentru plata prin credit, pretul fiind de 100.500 euro plus tva. Imobilul va fi finalizat in mai 2026 cu tot cu acte. La 3 minute distanta de mers pe jos exista statia ...

1436 EUR/m2 | 70 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere, spatios, situat la intersectia Doamna Ghica
4
84

Apartament cu 2 camere, spatios, situat la intersectia Doamna Ghica. Apartamentul este de tip confort 1, decomandat, avand suprafata de 48 mp, situat la etajul 2 din 10, construit in anul 1986. Locuinta este curata, beneficiaza de imbunatatiri: ferestre termopan; gresie; faianta; parchet, usa intrare ...

1344 EUR/m2 | 48 m2

Doamna Ghica, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere renovat Gara de Nord
8
2

Apartament 2 camere renovat Gara de Nord

Apartament 2 camere renovat Gara de Nord Detalii principale: Compartimentare: living + dormitor separat Living cu bucătărie open-space Balcon închis Baie modernă Complet mobilat și utilat Bucătărie: Mobilă nouă Plită + cuptor electric Hotă Frigider Mașină de spălat rufe (Toate electrocasnicele sunt ...

1666 EUR/m2 | 39 m2

Sector 1, Bucuresti

Garsoniera
3
5

Garsoniera

Garsoniera Splaiul Unirii, cf. 1 semidec., etaj 3 11, suprafata totala 41.42 mp, an constructie 2009, apometre, instalatii sanitare noi, centrala termica, repartitoare caldura, gresie, faianta, usa metalica, termopan, Exclus intermediari.

1810 EUR/m2 | 42 m2

Splaiul Unirii, Sector 3, Bucuresti

2 Cam -Studio- 58Mp- Mobilat-Utilat- Cart Latin- Mutare rapida
20

Prelungirea Ghencea - Cartierul Latin Mutare imediata Se oferă spre vânzare apartament 2 camere, tip studios, foarte spațios, suprafata 58 mp, situat în Cartierul Latin, într-un imobil construit în 2009, la etaj intermediar, centrala termica, aer conditionat. Locuința se vinde complet mobilată și ...

1413 EUR/m2 | 58 m2

Ghencea, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere lux de vanzare in zona Aviatiei
7

Apartament 2 camere lux de vanzare in zona Aviatiei

Va prezentam spre vanzare un apartament de 2 camere, situat in zona Aviatiei, una dintre cele mai cautate si apreciate zone din Bucuresti. Proprietatea este amplasata la parterul unui imobil cu regim de inaltime P+3, construit in anul 1985, oferind un acces facil si confort sporit. Apartamentul dispune ...

Aviatiei, Sector 1, Bucuresti

De vanzare Cladire S+P+4E + teren si anexe
5
1

De vanzare Cladire S+P+4E + teren si anexe

Propunem spre vanzare imobilul compus din teren si constructii (cladire birouri S+P+4E si anexe), care are o suprafata de 537 mp, este contruit in 2007 si este situat in strada Sos. Chitilei, nr.88, sector 1, Bucuresti Imobilul este o constructie S+P+4E, care cuprinde showroom si depozitare la parter, ...

Sector 1, Bucuresti

Vilă premium încălzire pardoseală |2 locuri parcare | oferta de Paste -265.000 €
7

Descoperă confortul unei locuințe moderne, situată într-o zonă în continuă dezvoltare, cu acces rapid la Autostrada Soarelui (A2), la mijloace de transport STB și aproape de numeroase facilități comerciale din zona Theodor Pallady. CARACTERISTICI GENERALE Regim de înălțime: Parter + Etaj 1 + Mansardă Finalizare: ...

1946 EUR/m2 | 136 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Comision 0%
5

3 Camere Ideal Familie Comision 0%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -115.702 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1757 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala
9

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1343 EUR/m2 | 89 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou
5

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.909 Euro +TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

2212 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.033 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1900 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 64MP  Bd iuliu Maniu
10
16

Apartament 64MP Bd iuliu Maniu

Promotii atractive! Viziteaza garsoniera cu cel mai frumos balcon! ANSAMBLU VERDE CU PANOURI FOTOVOLTAICE. https: watch?v=S46PCLmuBAE Envogue Residence Iuliu Maniu vă pune la dispoziție garsoniere, studio-uri, apartamente cu 2 și 3 camere, elegante, la preț atractiv în care vă veți simți ca acasă ...

1837 EUR/m2 | 64 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera pe Calea Victoriei - Terasa spatioasa
11
1

Garsoniera pe Calea Victoriei - Terasa spatioasa

Van Gulik Real Estate vă propune spre achiziție un imobil dispus pe două etaje situat pe Calea Victoriei. Imobilul reprezintă o afacere la cheie ce se va preda mobilat și utilat complet, pregătit pentru închiriere în regim hotelier. Astfel, noul proprietar poate beneficia de venituri imediate și de ...

3499 EUR/m2 | 36 m2

Calea Victoriei, Sector 1, Bucuresti

Vila brancoveneasca restaurata complet - eleganta, istorie si dotari moderne
18

Vila deosebita, construita in anul 1927 in stil brancovenesc autentic, complet consolidata, restaurata si extinsa in perioada 2018ndash;2019, cu pastrarea elementelor arhitecturale originale. Proprietatea are o suprafata utila de 850 mp (regim de inaltime S+P+1+M) si este ideala pentru birouri de prestigiu, ...

Dacia, Sector 2, Bucuresti

Apartament 5 camere - Zona Universitate - Ideal Investitie
12

Apartament 5 camere - Zona Universitate - Ideal Investitie

Van Gulik Real Estate vă propune spre vânzare un apartament de 5 camere situat în zona Universitate – Piața Romană, ideal atât pentru investiție, cât și pentru locuit, datorită amplasării ultracentrale și accesului facil către principalele puncte de interes ale orașului. Apartamentul este situat la ...

2568 EUR/m2 | 88 m2

Piata Universitatii, Sector 1, Bucuresti

Apartament 4 camere - Zona Universitate - Ideal Investitie
12

Apartament 4 camere - Zona Universitate - Ideal Investitie

Van Gulik Real Estate vă propune spre vânzare un apartament de 4 camere situat în zona Universitate – Piața Romană, ideal atât pentru investiție, cât și pentru locuit, datorită amplasării ultracentrale și accesului facil către principalele puncte de interes ale orașului. Apartamentul este situat la ...

2140 EUR/m2 | 86 m2

Piata Universitatii, Sector 1, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -103.305 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1956 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu
5

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -93.388 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1768 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex de vânzare -4 camere, 184 mp utili, curte proprie, 2 Parcari
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1909 EUR/m2 | 141 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa
11
1

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 220.000 .Euro ...

1160 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB
4

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 ...

2696 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea