Promovat
SUPER PROMOTIE! DIRECT DEZVOLTATOR - 3 camere,decomandat Militari   Iuliu Maniu 586-590
8
11

SUPER PROMOTIE! DIRECT DEZVOLTATOR - 3 camere,decomandat Militari Iuliu Maniu 586-590

Familia ta s-a marit si simti ca a venit vremea sa te muti intr-o locuinta mai spatioasa? Ce parere ai de acest apartament cu trei camere, amplasat in zona de vest a Capitalei, in ansamblul rezidential EnVogue Residence - Iuliu Maniu? Locuintele noastre au suprafete generoase, semnificativ peste media ...

786 EUR/m2 | 300 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Vanzare imobil sediu  resedinta
10
1

Vanzare imobil sediu resedinta

Imobil P+1+M suprafata utila 210 mp. direct proprietar S.C... ideal sediu after.. gradinita.. resedinta !

210 m2

Buc.Noi - Laminorului, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Casă cu curte de vanzare Ferentari- Salaj
20
18

Casă cu curte de vanzare Ferentari- Salaj

Va propunem spre cumparare aceasta casa foarte solida, formata din 2 corpuri alipite, structurata pe parter + pod, aflata pe strada fruntas Gurita Ilie. Casa propriu zisa este formata din 2 camere de locuit, hol, baie si bucatarie, iar anexa din 2 camere mai mici suprapuse(cea de jos are rol de magazie), ...

1467 EUR/m2 | 75 m2

Ferentari, Sector 5, Bucuresti

Promovat
APARTAMENT 3 CAMERE -IANCU DE HUNEDOARA/ LANGA GUVERN
5

APARTAMENT 3 CAMERE -IANCU DE HUNEDOARA/ LANGA GUVERN

Va prezentam spre vanzare un apartament de 3 camere semidecomandat situat in zona Guvernului , pe bulevardul Iancu de Hunedoara. Imobilul se afla intr-un bloc de apartamente construit in anul 1967, la etajul1 din 8, si detine o suprafata utila de 68mp. ...

2596 EUR/m2 | 68 m2

Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 Camere, Zona Iancului, Pozitionare de Exceptie
11

Apartament 2 Camere, Zona Iancului, Pozitionare de Exceptie

Apartament 2 camere | Zona Iancului - Bucur Obor | 7 - 10 minute pana la metrou Va prezentam un apartament situat intr-un imobil cu acces rapid catre artere importante ale capitalei, precum Soseaua Mihai Bravu, Bulevardul Ferdinand, Calea Mosilor sau Soseaua Stefan cel Mare si 7-10 minute de mers ...

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Vila spatioasa cu 5 camere |Giulesti- Bucuresti |  Constructie 2022 |  Curte proprie |
11

Vila spatioasa cu 5 camere |Giulesti- Bucuresti | Constructie 2022 | Curte proprie |

Excelenta prin experienta! Descopera confortul unei locuinte moderne, cu bun gust, situata intr-o zona linistita din Giulesti, sectorul 1 ndash; Bucuresti, ideala atat pentru rezidenta, cat si pentru activitati de birou. Aceasta vila spatioasa, construita in anul 2022, imbina perfect functionalitatea ...

Giulesti, Sector 6, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -5 min STB
6

3 Camere Direct Dezvoltator -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -117.081 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -121.263 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -125.444 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 84 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim
6
1

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.809 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -93.017 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.224 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 64 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 20%
7
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.128 Euro+ TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - ...

1400 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Investitie cu Parcare Inclusa-Acces Rapid STB/Credit Ipotecar
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -136.010 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - ...

1085 EUR/m2 | 125 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Finalizat -Disponibilitate Imediata
6

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 82.500 ...

1603 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Casă tip duplex de vânzare – Lunca Priporului, Sector 3
5

Casă tip duplex de vânzare – Lunca Priporului, Sector 3

Casă tip duplex modernă, situată pe Lunca Priporului, într-o zonă rezidențială liniștită din Sector 3, aflată în plină dezvoltare. Proprietatea este ideală pentru o familie care își dorește confort, compartimentare eficientă și acces rapid către oraș. Regim de înălțime: Parter + 2 Etaje Suprafață ...

2241 EUR/m2 | 116 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina Direct Dezoltator
13

2 Camere cu Gradina Direct Dezoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.480 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -110.715 Euro TVA inclus pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare ...

2526 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere decomandate 5 min N.Teclu
7

3 camere decomandate 5 min N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 124.000 ...

1265 EUR/m2 | 98 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Direct Dezvoltator -Ideal Investitie
7

Garsoniera Direct Dezvoltator -Ideal Investitie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 61.400 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai ...

1637 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera ideal investitie -600 m STB
7

Garsoniera ideal investitie -600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 68.100 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1633 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -6 min STB
7

2 Camere Ideal Investitie -6 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 94.600 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea ...

1528 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita
9

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 130.300 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea ...

1534 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB
12

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.305 Euro TVA Inclus pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

2251 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita
13

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.327 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate ...

2949 EUR/m2 | 36 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Decomandat Ideal Familie -Zona Linistita
4

3 Camere Decomandat Ideal Familie -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -123.622 Euro TVA inclus pentru un avans de 45 % la antecontract -133.131 Euro TVA inclus pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona ...

1573 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8
1

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -77.313 Euro TVA inclus pentru un avans de 45% la antecontract -83.260 Euro TVA inclus pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona ...

1871 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.770 Euro TVA inclus pentru un avans de 45 % la antecontract -104.214 Euro TVA inclus pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1573 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium-Credit Ipotecar 20% cu Parcare inclusa
6

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -108.172 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil ...

1180 EUR/m2 | 92 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea